مسابقه *** هر کی تونست یه عکس خوب از گیاه پیدا کنه

گلابتون

مدیر بازنشسته
با عرض پوزش از سایه جان و احترام به نظر فائزه خانوم باید عرض کنم موردی که بعنوان برنده اعلام شده با عنوان یک تصویر معنوی در تاپیک عرضه شد و خود بخود اعلام برنده با عکسی که جزو مسابقه نبوده مردووه

در ضمن مدیر اینجوری باعث میشه کاربرا هم کارشون رو برنامه نباشه همین اقا مسعود خودمون رحم نمیکنه هر عکسی دستش بیاد میزاره این که نشد کار فرصت بقیه رو میسوزونه

لطف بفرمایید قوانین رو دوباره مرور کنید

حالگیری:w01:

ببینم مگه گلابتون جان نگفته ازاین گیاه عکس خوب بگذاریم
منم گذاشتم
نه بشینم نگاه کنم !!!!!!!!!!

نه مسعود جان...حق كاملا با محمدرضاست عزيزم...
درسته محمدرضا جان من به نوشته سورين جان دقت نكردم...بله صحيح هست...اون عكس فقط جنبه معنوي داشت...
همينجا صريحا اعلام ميكنم كه بنده برنده مسابقه نيستم...و منتظر اعلام مجدد برنده از جانب سورين جان ميمونيم...
محمدرضا جان ممنون از تذكر بجاتون...بنده خيلي خيلي معذرت ميخوام .

مسعود جان عزيزم گلم ...ببخشيد اما قبلا هم گفتم فقط ميتوني توي هر پستت دوتا عكس بذاري ...عكسهاي بيشتر قابل قبول نيست..
در ضمن اينجا فقط براي زيبايي شناسي بنا شده ...لازم به ذكر خصوصيات و مرفولوژي گياهان نيست...اين بحثها رو در قسمتهاي ديگه با هم انجام ميديم عزيزم.
ممنونم ميشم رعايت كني عزيزم...درضمن..................................... باشه بقيه اشو خصوصي بهت ميگم.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
نه مسعود جان...حق كاملا با محمدرضاست عزيزم...
درسته محمدرضا جان من به نوشته سورين جان دقت نكردم...بله صحيح هست...اون عكس فقط جنبه معنوي داشت...
همينجا صريحا اعلام ميكنم كه بنده برنده مسابقه نيستم...و منتظر اعلام مجدد برنده از جانب سورين جان ميمونيم...
محمدرضا جان ممنون از تذكر بجاتون...بنده خيلي خيلي معذرت ميخوام .

مسعود جان عزيزم گلم ...ببخشيد اما قبلا هم گفتم فقط ميتوني توي هر پستت دوتا عكس بذاري ...عكسهاي بيشتر قابل قبول نيست..
در ضمن اينجا فقط براي زيبايي شناسي بنا شده ...لازم به ذكر خصوصيات و مرفولوژي گياهان نيست...اين بحثها رو در قسمتهاي ديگه با هم انجام ميديم عزيزم.
ممنونم ميشم رعايت كني عزيزم...درضمن..................................... باشه بقيه اشو خصوصي بهت ميگم.

ممنونم سایه جان میدونی که من این حرفا رو جدی نگفتم فقط جنبه شوخی داشت وگرنه من جونم واسه ننه ام در میره
البته خواستم که نظرتون به قانون مسابقه هم جلب بشه

اینم بگم تو تمام مسابقات سایه جان چه برنده باشه چه نباشه برا من برنده است

گلابتون

مدیر بازنشسته

ممنونم سایه جان میدونی که من این حرفا رو جدی نگفتم فقط جنبه شوخی داشت وگرنه من جونم واسه ننه ام در میره

محمدرضا جان...وقتي صحبتي از روي عقل و درايت باشه جدي و شوخي نداره گلم...منم كاملا با حرف شما موافق هستم ..

رطب خورده را چون منع رطب كند...اولين نفري كه بايد مقررات رو رعايت كنه خوده من هستم...ممنونم از تذكر دلنشينت مادر..

تو هم جون و عمر مادري گلم...اينجا برنده و بازنده نداريم عزيزم...فقط هدف همراهي و بالا بردن معلوماتمون هست...البته بيشتر واسه من كه از همه بيسوات ترم...
http://www.iran-eng.../images/smilies/funny/w23.gif

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه:surprised: عکس اولی که سایه جون گذاشته بودن هم خیلی خوب بود......... پس باز هم سایه جون برنده ست......:D

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
منم موافقم مسعود قبل من جوابو گفتم سایه جان لابد سرشون شلوغ بوده
متوجه جواب مسعود جان نشدن

مسعود جان بفرما

گلابتون

مدیر بازنشسته
سایه جان جواب من در صفحه (66) پست شماره (658) است

مسعودجان اون پستت رو كه من ديدم...واسه همون هم جسارتآ بهتون تذكر دادم كه تعداد عكسها رو به دوتا تقليل بديد...
واسه همين گفتم كه لازم نيست خصوصيات گياهي رو ذكر بفرماييد...
گفتم كه اينجا فقط عكس ميذاريم و در مورد بقيه خصوصيات و مرفولوژي گياهان در بخشهاي ديگه بحث ميكنيم..

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یکی بگه الان عکس چه گیاهی باید گذاشته بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:cry:
هاااااااااااان؟؟؟؟!!!!
محمدرضا....من بايد متوجه كدوم جواب مسعود ميشدم.؟؟؟

باور کن تقصیر من نبود اصلا اون روز همه چی قاطی شده بود من این جوابو تو این چه گیاهیه نوشتم نمیدونم چجوری از اینجا سر در اورده معذرت میخوام :surprised::cry::cry::cry::cry::cry:

کاکتوس

کاربر بیش فعال
با اجازه گلاب عزیز
دوستان لطف کنن یک عکس که نمایانگر تمام خصوصیات مرفولوژیک گیاه هست بذارن وعکسی که بتونه به شکلی زیبا اون گل رو به تصویر بکشه صاحب اون عکس برنده است
یه عکس از کاغذی پر پر بذارین
ممنون همه دوستان میشم به تذکرات توجه کنن

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
ممنونم زهرا جان
خوب پس تا زهرا بیاد عکسو بزاره برا اینکه تاپپیک بیشتر از این خاک نخوره دوستان عکسی از گل استکانی بگذارید

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش کاغذی پر پر رو زهرا عکسشو گرفته بود جای دیگه ندیدم باشه الانم که سایتی که زهرا ازش عکس گرفته بودفیل تر شده بنا بر این کاغذی پرپر پر :redface:

چشم محمدرضا در اولین فرصت باز اپلودش میکنم میذارمم

ممنونم زهرا جان
خوب پس تا زهرا بیاد عکسو بزاره برا اینکه تاپپیک بیشتر از این خاک نخوره دوستان عکسی از گل استکانی بگذارید

اینم عکس

کاغذی پرپر که خودم ازش عکس گرفتم
واقعا زیباست
برای دیدن عکسای بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

گلابتون

مدیر بازنشسته
واااااااااي زهرا چقدر خوشگله....دستت درد نكنه
معركه است
واقعا قشنگه...ممنون عزيزم
.

• Like
واکنش ها: fgni