مسابقات معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بالاخره تونستم .... یعنی داغون شدمااااااااااا

بچه ها ببخشید اگه کسی فکر میکنه حقش ضایع شده ... من شرمنده م تا جایی که تونستم سعی کردم درست رای بدم:w05:

http://www.4shared.com/file/jaZyO0wV/NazarSanji.html

آخرین ویرایش:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنم مشکلی واسه هلن پیش اومده البته من اطلاعی ندارم اما رای گیری تموم الان رای هارو میشمارم اعلام میکنم برندرو

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنم مشکلی واسه هلن پیش اومده البته من اطلاعی ندارم اما رای گیری تموم الان رای هارو میشمارم اعلام میکنم برندرو
دوستای خوبم ببخشید که معطل شدید من مشکلی برام پیش اومده بود 2 روز به اینترنت اصلا دسترسی نداشتم از hagir عزیز ممنونم که پیگیری کردن اما هنوز رای
gordia و hamed مونده و از اونجایی که ایراد از من بوده که نتونستم این 2 روز بیام :
رای گیری تا اخر امشب(1شنبه) هم ادامه داره و بعد جمع بندی میشه طبق روال و تا اخر امشب هم موضع اعلام و مسابقه روند طبیعی خودشو میگیره
از همه دوستایی که تو مسابقه شرکت کردن و رای دادن ممنونم و بازم بابت تاخیرم عذر میخوام
:gol::gol::gol::gol::gol:

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام .... من بعضی رای هارو ندیده بودم ولی الان که دیدم واقعا بعضیا با نهایت بی انصافی رای دادن مثلا برای تعداد پلان ها و نماها و..... اصلا به بعضیا نمره ندادن!
وقتی از 6 مثلا به تعداد مدارک 3 داده میشه یعنی طرف هیچی نذاشته تو شیتش!
یا مثلا به سه آیتم قرمز آخر از 10 نمره ، دادن 3 و 2!:confused:
بعدشم به وجود textهای مهم دادن 0.25 وجود تکست یعنی بودن یا نبودنش، اگه نیست چرا دادن 0.25 اگه هست پس دیگه 0.25 چیه!
یا باید 0 باشه یا 1!
اصلا این نحوه رای دادن درست نیست!
من معمولا سعی میکنم به چیزی اعتراض نکنم ولی این دیگه واقعا اوج بی انصافیه

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .... من بعضی رای هارو ندیده بودم ولی الان که دیدم واقعا بعضیا با نهایت بی انصافی رای دادن مثلا برای تعداد پلان ها و نماها و..... اصلا به بعضیا نمره ندادن!
وقتی از 6 مثلا به تعداد مدارک 3 داده میشه یعنی طرف هیچی نذاشته تو شیتش!
یا مثلا به سه آیتم قرمز آخر از 10 نمره ، دادن 3 و 2!:confused:
بعدشم به وجود textهای مهم دادن 0.25 وجود تکست یعنی بودن یا نبودنش، اگه نیست چرا دادن 0.25 اگه هست پس دیگه 0.25 چیه!
یا باید 0 باشه یا 1!
اصلا این نحوه رای دادن درست نیست!
من معمولا سعی میکنم به چیزی اعتراض نکنم ولی این دیگه واقعا اوج بی انصافیه
نگرانه این قضیه نباشین فقط و فقط راجع به اون ایتم هایی که مربوط به موجودیت یه چیزی میشه اگه کسی اشتباهی نمره داده باشه من خودم درستش میکنم چون من قبلا توضبح داده بودم که منظور از اون ایتمها چیه
راجع به وجود text های مهم هم اگه کسی بده0.25 غیر منظقی نیست مثلا ممکنه تو یه شیت نام بنا نوشته شده باشه تو یکی نه اون وقت میتونه نمره نصفه داده شه

vdi

کاربر فعال
سلام آقايون موضوع شماره5 زود مطرح كنيد من از جمعه هي مي يام مي بينم خبر جديدي نشده يه بار كه ما مي خوايم شركت كنيم خشكي اينتر نت اوده تو روخدا سريع تر از آخر يكشنبه هم گذشته الن ديگه دوشنبه به حساب مي ياد

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هلن جان امشب قرار بود که دیگه رای گیری تموم بشه و موضوع اعلام بشه چی شد پس؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
زمان رای گیری مسابقه هفتگی شیت بندی(شماره 4)تمام شد و نتایج حاصل از ارا به این شکل هستش:

(برای مطلع شدن از نحوه رای گیری به این پست#347 مراجعه کنید)

نفر اول:

et-rtبا 397.5 امتیاز-------------->جایزه نفر اول: 300 امتیاز+5000 تومان
مراجعه به پست

نفر دوم:

hagir با368.25 امتیاز--------------->جایزه نفر دوم: 200 امتیاز
مراجعه به پست

نفر سوم:

after the rain با 365.95 امتیاز--------------->جایزه نفر سوم:100 امتیاز
مراجعه به پست

آخرین ویرایش:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
موضوع مسابقه شیت بندی هفتگی شماره 5: ------->(به پیشنهاد et-rt عزیز،برنده سری قبل مسابقه)

***Dalian Library by 10 Design***
10-Design_Dalian-Library-2.jpg

لینک مدارک بنا:
http://www.archdaily.com/206711/dali...ary-10-design/

نمای بنا:
http://www.img4up.com/up2/31769362757905454643.jpg
استفاده از همه مدارک مربوط به پلان نما و مقاطع اجباریه اما تعداد رندرهای داخلی و خارجی که در شیتهاتون قرار میدین به خودتون بستگی داره و مسلما از متنای موجود در لینکها هم میشه استفاده کرد,اخرین مهلت مسابقه تا5شنبه این هفته 8شب هستش,موفق باشید;):gol:
کل عکسها رو میتونید در یک فایل زیپ از اینجا دانلود کنید

http://uplod.ir/p6nwil8id4ig/New_WinRAR_ZIP_archive.zip.htm

(راستی هر سوالی دارید همونطور که قبلا هم تو قوانین گفته شده در این تاپیکمسابقه هفتگی شیت بندی تالار معماریمطرح کنید)

تاپیکهایی که میتونه در رابطه با شیت بندی کمکتون کنه:

اموزش مربوط به:شیت بندی در PHOTOSHOP

رفع اشکال مربوط به:شیت بندی در PHOTOSHOP

نمونه شیت بندی مربوط به:pHOTOSHOP

کارگاه پرزانته وشيت بندي

آخرین ویرایش:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
زمان رای گیری مسابقه هفتگی شیت بندی(شماره 4) تمام شد و نتایج حاصل از ارا و موضوع مسابقه هفتگی شیت بندی(شماره 5) رو میتونید از این تاپیک پیگیری کنید:

اعلام موضوع هفتگی و نتایج مسابقه شیت بندی

برای دیدن امتیاز های عزیزانی که رای دادن به این پست ها مراجعه کنید:
#381#383#389#375#376#377#379#380
از همه کسایی که شرکت کردن و نقد کردن کارها رو ,و رای دادن ممنونم و به 3 نفر اول تبریک میگم:w17::w17::w17:

یه نکته کوچیک:این بار به استثنا چون قبلا اعلام نکرده بودم اون دسته از عزیزانی که راجع به ایتم های موجودیت فلان عکس یا فلان متن اشتباه رای داده بودن رو رایشونو تغییر ندادم اما ازتون خواهش میکنم یه بار دیگه پست #347بخونید تا متوجه معنی این ایتمهای وجود عکس یا متن بشید تا دوباره کاری نشه و رایتون رو مجبور نشم تغییر بدم ممنون از همکاریتون:gol:

آخرین ویرایش:

AIRYGODESS

عضو جدید
سلام من از فردا میخوام برای 1 هفته برم مسافرت ، نمیدونم اونجا وقت کنم بیام برای رای گیری ، برای همین میشه شیتمو فقط برای نقد اینجا بزارم ؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من از فردا میخوام برای 1 هفته برم مسافرت ، نمیدونم اونجا وقت کنم بیام برای رای گیری ، برای همین میشه شیتمو فقط برای نقد اینجا بزارم ؟
اره عزیزم این قبل مسابقه بودنش یه تمرینه و مهم اون نقدی هست که رو کارت میشه و امتیازا بیشتر جنبه fun برای مسابقه هست حتما بزار کارتو منتظریم پس;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ساعت 5:18 دقيقه صبح روز پنجشنبه
چرا غير اين يكي احسان هيچكي شيت نزاشته؟؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها فقط 2 سری دیگه از مسابقه باقی مونده و فصل بعدیش میافته سال بعد!!!!!!!!!!!ولی اگه تو این هفته دوستان همکاری نکنن و شرکت نکنن احتمالا این 2 سری باقی مونده هم برگزار نمیشه
همچنان منتظر کاراتون هستیم
:gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها فقط 2 سری دیگه از مسابقه باقی مونده و فصل بعدیش میافته سال بعد!!!!!!!!!!!ولی اگه تو این هفته دوستان همکاری نکنن و شرکت نکنن احتمالا این 2 سری باقی مونده هم برگزار نمیشه
همچنان منتظر کاراتون هستیم

انشاالله اين چند روز ديگه تقريبا تا اخر شهريور كارام تموم بشه
بعدم قانون گذاشتيم كه شركت كننده اي كه راي نميده كارشو حذف ميكنيم:biggrin:
اين روزا يا بچه ها گير آماده كردن خودشون واسه ترم جديد و دوباره تعويض مكان هستن يا تو شك نتايج كنكور
ولي حيفه
يه انگيزس

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی
تبریک میگم که اینقدر پیشرفت کردین(من جا موندم:دی)
مهندس احسان کارت خیلی خوب شده
از هلن عزیز هم تشکر میکنم کلی ممنون
اخر هفته منتظر سوالای من باشین:twisted:
سرعتم پایینه همیشه یه پستی میذارین که کارای همه توشه میشه بهم در پروفم بدید؟

vdi

کاربر فعال
منم مثلا اومدم كار كنم زياد مايه نگذاشتم يعني خوب در نيومد ديگه .......كامل نيست سرفا جهت اطلاع ميزارم شون .......راي هم نمي دم انشا الله شماره 6 جبران ميكنم . متن نداره نما برشم ديگه ادامه ندادم

ببخشيد ديگه سطح مسابقه اومد پايين با اين كار....شرمنده.

2.jpg
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=112587&d=1346944892http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=112588&d=1346944898
1 .jpg

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ... خسته نباشید ...:gol:

اینم از کار من .... فقط بگم که وقتم خیلی کم بود یه نما رو نذاشتم ، و فقط از یه دیاگرام استفاده کردم! و دیگه اینکه قسمتی از چیدمان کلی کارم رو از روی نمونه های شیت بندی تو اینترنت گذاشتم .... :w05:
الانم متوجه شدم که پلان هام هر کدوم یه رنگ شده ... چه کردم من ، خسته نباشم واقعا :D

sheet 1

sheet 2

sheet 3

موفق باشید ... :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم تا فردا شب وقت بده هلن جان خودت که میدونی من تو تمام هفته ها حضور مستمر داشتم اما این هفته درگیر پایان نامه بودم شیت من نصفه مونده میزارم اگه وقت بدی

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حمیدرضای عزیز خودمم میخواستم همینو بگم چون شروع این سری مسابقه 2 روز عقب افتاد:

مهلت مسابقه تمدید میشه تا اخر فردا شب(جمعه)
منتظر کاراتون هستیم بچه ها همچنان:gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از همه عزیزایی که این بار هم شرکت کردن ممنونم رای گیری از همین لحظه شروع میشه تا فردا(شنبه) 6pm ادامه داره دوستایی که شرکت کردن حتما باید تو رای گیری شرکت کنن وگرنه متاسفانه با همه زحمتی که کشیدن کارشون از دور را گیری حذف میشه:gol::gol:
1.hagir

2.after the rain

shit 1

shit 2

shit 3

3.vdi
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=112587&d=1346944892

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=112588&d=1346944898
4.فرهیخته

3

2
1

5.et rt

.
.
.

.
.
.

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاعیه 3:
برای 2 سری اخر مسابقه اول اعلام امادگی باید بشه تا اگه تعداد به حد نصاب رسید مسابقه تو این 2 سری هم ادامه پیدا کنه
پس تا اخر امروز دوستانی که قطعا مطمئنا که میخوان تو سری بعد شرکت کنن همینجا اعلام امادگی کنن اگه تعداد به 6 نفر برسه مسابقه سری بعد انجام میگیره
ممنون از همکاریتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا