مسابقات معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

silverdream

عضو جدید
وای من چقد از شیت اول و دومت خوشم اوومد
[
مرسی عزیزم
:):):gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینم کارای عجله ای من :( ببخشید من مبتدی ام

airygodess عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
:gol:
(من بیشتر سعی میکنم نکات منفی کار رو از نظر خودم بگم چون خودتون به نکات + کارتون واقفین)
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا رو زیر عکس رندر داخلی گزاشتین اما یه اشتباهی که کردین باید از سمت راست تو یه راستا میبودن اشتباهی از سمت چپ رفتن تو یه راستا که باعث بی نظمیش شده
فوت نام بنا میشد گرافیکی تر باشه حداقل حرف اولش
بهتره وقتی توی یه شیتتون مثلا تصمیم میگرین اسمتون و یا اسم بنا رو اینارو یه جای خاصی قرار بدین تو شیتای بعد هم اون قضیه رعایت شه و جاهاشون جا به جا نشه
مقطع زیادی کمرنگ شده و خوب دیده نمیشه
اسم خودتون و باشگاه بهتر بود تو همه شیتا اون گوشه پایین بود جاهاش جا به جا شده تو شیتای مختلف که این خوب نیست
بهتر بود یکی از عکسای پرسپکتیو خارجی رو شاخص تر و بزرگتر میزاشتین
پلانها بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
یه مقدار احساس میشه عکسا جاهای تعریف شده ای ندارن و خیلی ازادانه توشیت قرار گرفتن
سایز و مقیاس پلانا بهتره همه تو یه سایز باشن و کوچیک بزرگ نشن
فک میکنم تو عکسای کارا عکس هواییشم بود که بهتر بود اونم میزاشتین

نکات+
نوشتن نام همه مدارک /عکس پلانی که زیر کار گزاشتین ایده خوبی بوده/انتخاب تم رنگی مناسب/نوع فونتهای مناسب(جز نام بنا)/به کار بردن همه مدارک لازم /
ممنون از زحمتی که کشیدی و تو مسابقه شرکت کردی امیدوارم تو 3 سری اخر از این مسابقه هم شاهد کارای قشنگت و پیشرفتت باشیم

آخرین ویرایش:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز.خسته نباشید می گم به همگی.سطح کیفی کارها خیلی خیلی پیشرفت کرده که جای خوشحالی داره.امیدوارم از کار من هم خوشتون بیاد و منتظر نقد ها و نظرات تون هستم(البته پیشنهاد می کنم از روی تصاویر ضمیمه نظرتون رو بدید چون تو صفحه اصلی شاید واضح نباشه و گویا تر هست)...موفق باشید:gol:

فرهیخته عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
(من بیشتر سعی میکنم نکات منفی کار رو از نظر خودم بگم چون خودتون به نکات + کارتون واقفین)
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا رو گزاشتین اما رنگ فونت مناسب نیست سفید رو ابی روشن خودشو نشون نمیده کاش با مشکی مینوشتی همین نکته راجع به متن بنا هم صادقه
amazing inside تقریبا اندازه اسم خود بنا شده سایزش که بهتر بود کوچیکتر باشه تا اهمیت فونت ها زیر سوال نره
بهتره وقتی توی یه شیتتون مثلا تصمیم میگرین اسمتون و یا اسم بنا رو اینارو یه جای خاصی قرار بدین و با یه سایز و فونت خاص بنویسین تو شیتای بعد هم اون قضیه رعایت شه و جاهاشون جا به جا نشه یا سایز و فونتشون عوض نشه
اسم خودتو و باشگاه بهتر بود با همون فونتی نوشته میشد که برای اسم مدارک بنات استفاده کردی و کمی کوچیکتر اون گوشه پایین قرار میگرفت و تو همه شیت ها میبود و هر2 بهتره از یه نوع فونت و یه سایز باشن و تنوع فونتی زیاد ندی جز برای نام بنا حتی به نظرم فونت مشکی با حرف اول توخالی که برای نام مدارکت به کار بردی به اندازه کافی قشنگ بود که حتی نام بنات رو هم با همون بنویسی خیلی کار شیک تر و معمارانه تر میشد
club رو اشتباها clup نوشتی
بهتر بود یکی از عکسای پرسپکتیو خارجی رو شاخص تر و بزرگتر میزاشتین راستی نماها رو یادت رفته بزاری 2تاشو فک کنم
پلانها و مقاطع بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
یه مقدار احساس میشه عکسا جاهای تعریف شده ای ندارن و خیلی ازادانه توشیت قرار گرفتن
یه مقدار رنگ ابی زمینت انگار رو عکسا تاثیر گزاشته همشون یه حالتی ابی دیده میشن اکثرا
نکات+
نوشتن نام همه مدارک/نوشتن اطلاعات مختصری از بنا /نوع فونتهای مناسب(جز نام بنا و اسم خودتو باشگاه)/به کار بردن همه مدارک لازم از جمله عکس هوایی /
ممنون از زحمتی که کشیدی و تو مسابقه شرکت کردی امیدوارم تو 3 سری اخر از این مسابقه هم شاهد کارای قشنگت و پیشرفتت باشیم فرهیخته عزیز
:gol::gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...این اولین کار شیت بندی فتوشاپ من بود...نتونستم ظور دیگه ای آپلود کنم خوشحال میشم نظر بدین
:)

silverdream عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا رو گزاشتین اما رنگ فونتش میتونست بهتر باشه تا بهتر دیده شه
تم رنگی جالبیه اما کمی زیادی تیره شده و باعث شده مثلا پلانها که جرو مدارک اصلی هست خوب توش دیده نشه و ناخوانا شه
بهتر بود اسم بنا رو تو سایر شیتاتم میزاشتی یه کم هم بزرگتر مینوشتیش
به جای designed bye که درست نیست بهتر بود بنویسی presentation by:
اسم باشگاه رو یادت رفته بنویسی
بهتره هیچ فونتی چپکی نوشته نشه حتی اسم خودت بهتر بود اون گوشه پایین قرار میگرفت اسم خودت و باشگاه
بهتره وقتی توی یه شیتتون مثلا تصمیم میگرین اسمتون و یا اسم بنا رو اینارو یه جای خاصی قرار بدین و با یه سایز و فونت خاص بنویسین تو شیتای بعد هم اون قضیه رعایت شه و جاهاشون جا به جا نشه یا سایز و فونتشون عوض نشه
شیت اول یه ذره زیادی عکسای پرسپکتیو توش شاخص شدن میشد که تو هر شیت یه عکس شاخص شه نه این که تو یه شیت 2 تا عکس شاخص شن و فضای خالی بمونه
پلانها و مقاطع و نماها بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
یه مقدار احساس میشه عکسا جاهای تعریف شده ای ندارن و خیلی ازادانه توشیت قرار گرفتن تو شیت سوم فقط
همه رنگها همخوانی دارن با هم جز نواره کرم کنار
نکات+
نوشتن نام همه مدارک/فونت کلمه اول بنا جالبه به شرطی که کمی بزرگتر نوشته میشد/نوشتن اطلاعات مختصری از بنا /نوع فونتهای مناسب/به کار بردن همه مدارک لازم از جمله عکس هوایی /تم رنگی هم جالبه به شرطی که باعث ناخواناشدن مدارک اصلی نمیشد
ممنون از زحمتی که کشیدی و تو مسابقه شرکت کردی امیدوارم تو 3 سری اخر از این مسابقه هم شاهد کارای قشنگت و پیشرفتت باشیم

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .......... خسته نباشید ... :gol:
خیلی کارا خوب شدن ... آفرین به همه:w17:
اینم کار من .... :w05:
امیدوارم ایندفعه مدارکو کامل گذاشته باشم:D

after the rain عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا نوشتین فقط شاید بهتر بود همش مشکی میشد و بعضیا با قرمز نوشته نمیشد
فونت نام بنا بهتر بود کمی بالاتر نوشته شه یا حداقل سایزش بزرگتر باشه یا شاخص تر شه مثلا با بزرگتر شدن حرف اولش یا تغییر گرافیک فونتش
بهتره وقتی توی یه شیتتون مثلا تصمیم میگرین اسمتون و یا اسم بنا رو اینارو یه جای خاصی قرار بدین و با یه فونت و سایز و رنگ خاصی بنویسین تو شیتای بعد هم اون قضیه رعایت شه و جاهاشون جا به جا نشه یا سایز و فونتشون تغییر نکنه
یه سری از نماها رو به کار نبردین فک کنم همینطور بعضی دیاگرامها که میتونست مهم باشه وجودشون
افکتی که دادین به کار و یه تم قرمز داده قشنگه اما بهتر بود تو همه کارا تکرار نمیشد تا رنگ واقعی بنا هم مشخص میشد
پلانها و نماها و مقاطع بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
نکات+
نوشتن نام همه مدارک با فونتای مناسب /افکت به اندزه و به جا(جز اون موردی که گفتم یه مقدار قرمزی همه عکسا رو گرفته و رنگ واقعی بنا معلوم نیست/انتخاب تم رنگی مناسب/نوع فونتهای مناسب(جز نام بنا که توضیح دادم)/به کار بردن همه مدارک لازم /مشخص بودن و تعریف شده بودن محل عکسا
ممنون از زحمتی که کشیدی و تو مسابقه شرکت کردی امیدوارم تو 3 سری اخر از این مسابقه هم شاهد کارای قشنگت باشیم

silverdream

عضو جدید
silverdream عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا رو گزاشتین اما رنگ فونتش میتونست بهتر باشه تا بهتر دیده شه
تم رنگی جالبیه اما کمی زیادی تیره شده و باعث شده مثلا پلانها که جرو مدارک اصلی هست خوب توش دیده نشه و ناخوانا شه
بهتر بود اسم بنا رو تو سایر شیتاتم میزاشتی یه کم هم بزرگتر مینوشتیش
به جای designed bye که درست نیست بهتر بود بنویسی presentation by:
اسم باشگاه رو یادت رفته بنویسی
بهتره هیچ فونتی چپکی نوشته نشه حتی اسم خودت بهتر بود اون گوشه پایین قرار میگرفت اسم خودت و باشگاه
شیت اول یه ذره زیادی عکسای پرسپکتیو توش شاخص شدن میشد که تو هر شیت یه عکس شاخص شه نه این که تو یه شیت 2 تا عکس شاخص شن و فضای خالی بمونه
پلانها و مقاطع و نماها بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
یه مقدار احساس میشه عکسا جاهای تعریف شده ای ندارن و خیلی ازادانه توشیت قرار گرفتن تو شیت سوم فقط
همه رنگها همخوانی دارن با هم جز نواره کرم کنار
نکات+
نوشتن نام همه مدارک/فونت کلمه اول بنا جالبه به شرطی که کمی بزرگتر نوشته میشد/نوشتن اطلاعات مختصری از بنا /نوع فونتهای مناسب/به کار بردن همه مدارک لازم از جمله عکس هوایی /تم رنگی هم جالبه به شرطی که باعث ناخواناشدن مدارک اصلی نمیشد
مرسی بابت نقد...مسلما چون اولین کارم بود اشتباه توش زیاده

راستی من اسم بناروتو همه شیتا گذاشتم رو همون نوار کرم که البته در مورد رنگش چون میخواستم چشم خسته نشه در برابر بنفش زیاد انتخابش کردم...درمورد شیت سوم حق میدم چون واقعا هول هولکی شد:gol:

AIRYGODESS

عضو جدید
airygodess عزیز ممنون از زحمتی که کشیدی و کارتو گزاشتی
خیلی خوبه که اطلاعات مختصری از بنا رو زیر عکس رندر داخلی گزاشتین اما یه اشتباهی که کردین باید از سمت راست تو یه راستا میبودن اشتباهی از سمت چپ رفتن تو یه راستا که باعث بی نظمیش شده
فوت نام بنا میشد گرافیکی تر باشه حداقل حرف اولش
بهتره وقتی توی یه شیتتون مثلا تصمیم میگرین اسمتون و یا اسم بنا رو اینارو یه جای خاصی قرار بدین تو شیتای بعد هم اون قضیه رعایت شه و جاهاشون جا به جا نشه
مقطع زیادی کمرنگ شده و خوب دیده نمیشه
اسم خودتون و باشگاه بهتر بود تو همه شیتا اون گوشه پایین بود جاهاش جا به جا شده تو شیتای مختلف که این خوب نیست
بهتر بود یکی از عکسای پرسپکتیو خارجی رو شاخص تر و بزرگتر میزاشتین
پلانها بهتره با سایز بزرگتری باشن چون هدف یه شیت در درجه اول خوانا بودن مدارک اصلیشه
فک میکنم تو عکسای کارا عکس هواییشم بود که بهتر بود اونم میزاشتین

نکات+
نوشتن نام همه مدارک /عکس پلانی که زیر کار گزاشتین ایده خوبی بوده/انتخاب تم رنگی مناسب/نوع فونتهای مناسب(جز نام بنا)/به کار بردن همه مدارک لازم /

مرسی بابت نقد
من این دومین کار شیت بندی بود که انجام میدادم ، بار اول سال گذشته بود که با کمال اعتماد به نفس شیت طرح 2 خودم رو بستم :D که البته خیلیی خوب شد و نمره الف هم شدم ، اما پاش 4 روز وقت گذاشتم
اما این کار هول هولی بود ، سر شیت سوم واقعا دیگه حوصله نداشتم ، ولی سعی میکنم دفعات آینده زود برسم که کار بهتری ارائه بدم

راستی زمان تمدید شده ؟ امتیازا رو کی باید بدیم ؟

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
airygodess: تو شیت اول جاهای خالی زیادن و شیت بارش سبکه. اسم بنا میتونست شاخص تر از این باشه. متنی که سمت چپه شیته کلا اشتباهه چو متن انگلیسیه و نقطه سرخطش از چپه نه از راست. تو شیت دوم پایین شیت سبکه و خالی. اسم مدارک هم بهتر بود خودت مینوشتی. تو شیت سوم اسم بنا جای خوبی نیست بهتر بود تو همون محلی میزاشتی که تو شیتای قبلیت بود. پلانا هم بالاب شیت که باشن یکم خوانایی شیت واسه بیننده کم میشه. توی هر ستا شیتت نقطه ی طلایی نداری . یه چیزی مثله یه پرسپکتیو بزرگ.
فرهیخته: فونت نام بنا خیلی خوبه ولی افکتش مناسب رنگ زمینه نبود. تو شیت دوم یکم جانمایی مدارک گیج کنندس. تو شیت سوم سایتو میتونستی شاخصتر بزاری. شیت بندی هم بهتر بود ترکیبی از همه ی مدارک باشه. نه اینکه همهی پرسپکتیوای داخلی تو یه شیت و همه ی خارجی ها تو یه شیت
silverdream: تو شیت اول بهتر بود یه پرسپکتیو بزگ کار کنی و بقیه ی شیت مدارک دیگه باشن. شیت دومت خیلی شیت خوبی هست. میخواستم بگم اسم بنا رو ننوشتی که کنار شیت دیدمش این یعنی اسمش جای خوبی نیست و دیده نمیشه. از متن مربوط به بنا هم تو شیت اول استفاده کنی بهتره.
after the rain: فونت نام بنا یکم کوچیک به نظر میاد مخضوضا که متنه مریوط به بنارو یکم بزرگ کار کردی. تو شیت دوم پلانو بالا گذاشتی در حالی که شیتات عمودیه و دیدنش سخت میشه. دوتا پرسپکتیو داخلی کمه میتونستی بیشتر بزاری. رو پرسپکتیو داخلی افکت قرمز نمیزاشتی بهتر بود تا بیننده متریالا رو بهتر بشناسه.

آخرین ویرایش:

hamed2mt

عضو جدید
بازم آخرین ساعت رسیدم ، این کار مشترک منو عیالم ، البته معمار نیستند ولی معمارا رو دوس دارن:d
سه تا شیت 70*100
سپاس ک کارمونو میبینین و نقد میکنین...:gol:
1.jpg3.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان عزیزم
زمان شرکت در این سری مسابقه نیز به پایان رسیده و دوستان
تا فردا شنبه بعد از ظهر ساعت 6 وقت دارند تا رای های خودشون رو به طرح های شرکت کننده بر اساس جدول امتیاز دهی اعلام کنند
و لازم به ذکر است که از تمامی دوستان شرکت کننده درخواست میکنم طبق اعلام قبلی در امتیاز دهی به طرح ها شرکت بفرمایند

سپاسگزارم

اطلاعیه مهم 1:
اولین نکته ای که میخوام بگم راجع به نحوه رای گیری هست که صراحتا میگم اخرین تغییری هست که تو نحوه رایگیری صورت میگیره و به هیچ وجه دیگه هیچ تغییری نمیکنه و این تغییر هم در واقع فقط و فقط در راستای راحت تر شدن رای دادن رای دهندگان هست تا کمتر وقتشون گرفته شه وگرنه هنوز هم مسلما روش قبلی روش ریزبینانه تری بود
خب توضیحی که باید بدم راجع به نحوه راگیری این بار فقط به ایتم های سبز رنگ و 3 ایتم قرمز اخر باید رای داده بشه
1.نحوه و میزان امتیاز دهی راجع به 3 ایتم سبز اول که مربوط به خوانا بودن شیت هست :هر ایتم سبز مربوط به ایتم اصلی (خوانا بودن شیت) 6 امتیاز داره یعنی هر ایتم مشکی که زیر اونها نوشته شده 1 امتیاز داره (یعنی درکل خوانا بودن شیت 18 امتیاز داره)
2.نحوه و میزان امتیاز دهی راجع به 5 ایتم سبز بعدی که مربوط به فونت ها هست :هر ایتم سبز مربوط به ایتم اصلی (فونت ها) 3 امتیاز داره یعنی هر ایتم مشکی که زیر اونها نوشته شده 0.5 نمره داره(یعنی در کل فونتها 15 امتیاز داره)
3.سه ایتم قرمز اخر که درواقع ایتم های شماره3 و 4 و 5 هستن هر کدوم 10 امتیاز دارن
برای اینکه بهتر متوجه شین یه مثال رو خودم با حداکثر امتیاز میزارم اینجا تا ببینید دقیقا به کدوم ایتمها باید نمره داد

دوستان شرکت کننده توجه داشته باشن که قطعا و حتما و باید تو رای گیری شرکت کنن وگرنه با تمام زحمتی که برای کارشون کشیدن متاسفانه کارشون از دور راگیری حذف مبشه دلیلش هم اینه که اگر شرکت کننده ای خودش تو رای گیری شرکت نکنه در واقع انگار داره یه رای اضافه برای خودش میگیره که عادلانه نیست
نکته بعد اینکه ترجیحا فایل اکسل کار رو در اختیار بزارین که واضحتر باشه و اگه عکس جدول رای گیری رو میخواین بزارین باید کیفیتش طوری باشه که اعداد به راحتی خونده شن
میتونید اینجا اپلود کنید و بزارید

http://up.iranxm.com/
اینم فایل اکسل جدول رای گیری(که کافیه امتیازها رو بدین خودش به صورت خودکار جمع امتیاز رو حساب میکنه):
http://www.4shared.com/file/LRMzq5i6/NazarSanji_2.html?
نکته اخری که راجع به راگیری باید بگم راجع به 2 تا از ایتم ها هست که فک کنم بعضی دوستان درست متوجهش نشدن
ببینید منظور از ایتم وجود text های مهم در شیت دقیقا موجودیت اون متنه نه سایز و رنگ و ایناش مثلا ممکنه من نوعی اسم بنا رو نوشته باشم اما با فونت بد و رنگ بد و سایز بد شما تو گزینه وجود نام بنا باید نمره کامل رو بهم بدین چون در هر صورت من نام بنا رو نوشتم اما تو ایتمهای رنگ فونت بنا یا سایز فونت بنا یا نوع فونت بنا میتونید نمرمو کم کنید یا نمره ندید اگه خیلی بده
و راجع به ایتم شماره 4 یعنی سایز و تعداد مناسب شیت ها منظور این نیست که هر کی تعداد شیتاش بیشتره پس نمرش هم بیشتر شه ممکنه یه نفر تو 2 تا شیت به بهترین نحو و تو بهترین سایز مدارک رو چیده باشه اما یکی همونا رو تو5 تا شیت چیده باشه و کلی فضا خالیه الکی اورده باشه پس مسلما کار نفر اول منطقی تره که تو 2 تا اما باسایز درست بسته کارشو یا ممکنه بر عکس این موضوع هم صادق باشه و واقعا مدارکی احتیاج به حداقل 3 تا شیت داشته باشه اما یکی به زور تو 1 شیت کرده باشتشون که خوب نشده باشه

ممنون از همکاری همتون(مجدا بگم که دوستان شرکت کننده یادشون نره که رای اونها اجباریه)

Gordia

عضو جدید
با سلام به همه دوستان عزیزم
زمان شرکت در این سری مسابقه نیز به پایان رسیده و دوستان
تا فردا شنبه بعد از ظهر ساعت 6 وقت دارند تا رای های خودشون رو به طرح های شرکت کننده بر اساس جدول امتیاز دهی اعلام کنند
و لازم به ذکر است که از تمامی دوستان شرکت کننده درخواست میکنم طبق اعلام قبلی در امتیاز دهی به طرح ها شرکت بفرمایند

سپاسگزارم

صدیق جان مهلت بدین ما همین الان متوجه شدیم رای گیری شرو شده....

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید دوستای گلم.من زیاد اهل گیر دادن نیستم ولی اگه قراره کاری انجام بشه لطفا منطقی انجام بدین!!!...
هلن عزیز تو پستایی که راجع به نحوه پر کردن فرمها بود توضیح دادن...که تو قسمت (وجود فونت ها..)موجودیت اونها امتیاز کامل داره!!!
یعنی واسه مثال میگم.. من که نام بنا رو گذاشتم باید بهم نمره 1 رو بدید ولی در قسمت بعدی که راجع به نوع فونت یا رنگش هست چون به نظر یا اصولی خوب نیست میتونید امتیاز ندید.خوب میشد رعایت بشه.
ممنونم و دست همگی درد نکنه

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ... من انصراف خودم رو از رای گیری میدم چون واقعا سردرد گرفتم خیلی سخته اینجوری:(...

طبق قانون مسابقه چون رای نمیدم حذف میشم ... ! میتونید منو از رای هاتون حذف کنید .... ممنونم:w05:

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ... من انصراف خودم رو از رای گیری میدم چون واقعا سردرد گرفتم خیلی سخته اینجوری:(...

طبق قانون مسابقه چون رای نمیدم حذف میشم ... ! میتونید منو از رای هاتون حذف کنید .... ممنونم:w05:

ای بابا
تازه الان که خیلی اسون شده رای دادن.
شما بیشترین امتیازو تو رای من بردید. حیفه حذف یشین:(

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه واقعا خیلی سرم درد گرفت .... خیلی سخته 1 ساعت و نیم وقت گذاشتم ولی نشد!:(
یه ساعت که خیلی زیاده
تو نمره دادن راحت باشین
یه ماکسیمم تو شیتا در نظر بگیرید به بقیه نسبت به اون رای بدین

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه ساعت که خیلی زیاده
تو نمره دادن راحت باشین
یه ماکسیمم تو شیتا در نظر بگیرید به بقیه نسبت به اون رای بدین
آخه مثلا من یه کار دیگه مد نظرمه که امتیاز بیاره بعد تو امتیازا که میدم یکی دیگه امتیازش بیشتر میشه!:surprised:
چشم ... ممنونم ... بازم تلاشمو میکنم ببینم چی میشه!:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا