مردان چه زنانی را می پسندند؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردا خیلی visual و ظاهر بین اند.به وجود زن نگاه نمی کنن بلکه ظاهر زن براش مهمه.و از همین طریق به زنی توجه می کنن که حالا با هر شیوه ای خودش رو بیشتر به نمایش می ذاره

با تاپیک موافقم. اگه زنی اون ویژگیها رو داشته باشی مردای زیادی دنبالش خواهند بود.

قیافه خانم خیلی مهمه ولی مردای جوون و کم سن وسال بیشتر پی قیافه خانم ها هستند. هر چقدر سن مردا بیشتر میشه قیافه خانم بعنوان یک ملاک برای انتخاب همسر واسه مردها کم اهمیت تر میشه

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا اگه قیافه خوب باشه همه چی حله؟؟
چه خوب
:smile:

همه چی حل نمیشه ولی باعث میشه مرد تو معیارهاش کوتاه بیاد یعنی اگر خیلی خوشگل باشه و دیپلم داشته باشه از اینکه زشت باشه و فوق لیسانس داشته باشه برای خیلی از مردها جذابتره

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی حل نمیشه ولی باعث میشه مرد تو معیارهاش کوتاه بیاد یعنی اگر خیلی خوشگل باشه و دیپلم داشته باشه از اینکه زشت باشه و فوق لیسانس داشته باشه برای خیلی از مردها جذابتره
خوشگل بودن فک کنم اولین معیار مرداست..
ولی همش خوشگلی نیستا!

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشگل بودن فک کنم اولین معیار مرداست..
ولی همش خوشگلی نیستا!

برای خیلی از مردها اولین معیاره بالاخره با این گرونی ماهی چند میلیون تومن خرج زندگی کنه دلش میخواد یکی باشه که ازش خوشش بیاد . منطقیه یا نه؟

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
به نظر من رفتار یک زن در درجه اول باید زنونه باشه.مردا از زنی بیشتر خوششون میاد که زنانگی توش پیدا باشه.همون روحیه حساس و لطافت و ظرافت رفتار.از طرف دیگه زنانی که خودسرانه تو زندگی عمل نکنن و حس قدرت رو تو مرد تقویت کنن .یعنی میگم یک جور کسب تکلیف سیاسی برای بزرگ جلوه دادن اقتدار مرد در زندگی.
محبت و دوستی هم مهمه.

این قسمت رو نمی نوشتی، پوان منفی می گرفتی!! آفرین همیشه این طوری واقع بین باشین!

rel!ance

کاربر فعال
با دوستانی که گفتن ظاهر و زیبایی برای مرد مهمه کاملا موافقم و خودم شخصا دیدم و اکثرا شنیدم که اولین معیار مردها زیبایی هست
البته برای ردگم کنی! میگن که نجابت و اخلاق و .. برای ما مهمه. ولی در عمل اول قیافه را می پسندند بعد در سایر موارد کوتاه می آیند! من حتی در بین همسایه ها دیده ام دخترهایی که خوشنام هم نبودند و با هزاران پسر هم دوست بودند اما ظاهر خوبی داشتند به سرعت ازدواج کردند اما دخترهای نجیب نازیبا همچنان مانده اند!!!!!!!!!!!!!

"ALPHA"

کاربر ممتاز

خیلی تعریف عمیقی بود!! لذت وافر بردیم! البته واقعیتیه که نمی شه انکار کرد... یکی رو می شناسم مهندس درجه یک... خانومش دیپلم هم نداره... خوشگلم نیست! با تن تن وسایل آرایشی خوشگل می شه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای خیلی از مردها اولین معیاره بالاخره با این گرونی ماهی چند میلیون تومن خرج زندگی کنه دلش میخواد یکی باشه که ازش خوشش بیاد . منطقیه یا نه؟

خب ...خوبه که اولین معیارشونه !!
منطقیه... :smile:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
با دوستانی که گفتن ظاهر و زیبایی برای مرد مهمه کاملا موافقم و خودم شخصا دیدم و اکثرا شنیدم که اولین معیار مردها زیبایی هست
البته برای ردگم کنی! میگن که نجابت و اخلاق و .. برای ما مهمه. ولی در عمل اول قیافه را می پسندند بعد در سایر موارد کوتاه می آیند! من حتی در بین همسایه ها دیده ام دخترهایی که خوشنام هم نبودند و با هزاران پسر هم دوست بودند اما ظاهر خوبی داشتند به سرعت ازدواج کردند اما دخترهای نجیب نازیبا همچنان مانده اند!!!!!!!!!!!!!

نجابت و اخلاق و خانواده و ... برای خیلی از مردها مهمه ولی همونطور که گفتید ممکنه تو این موارد کوتاه بیاد البته نه همه

rel!ance

کاربر فعال
خیلی تعریف عمیقی بود!! لذت وافر بردیم! البته واقعیتیه که نمی شه انکار کرد... یکی رو می شناسم مهندس درجه یک... خانومش دیپلم هم نداره... خوشگلم نیست! با تن تن وسایل آرایشی خوشگل می شه.

بعد میگن چرا مصرف لوازم آرایشی در ایران و جهان سوم اینقدر بالاست!
خوب اگه مردها اینقدر ظاهربین نباشن و انتخابشون بر اساس قیافه نباشه زنها مگه بیکارن اینهمه هزینه و وقت برای لوازم آرایش بزارن آخه؟

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهر برای اکثر مردها یکی از معیارهای خیلی مهمه وقتی ظاهر زن از نظر مرد اوکی باشه اونوقت مرد میبینه که ارزش داره جلو بره و معیارهای دیگه رو هم بسنجه

اول آقایون ببینن ظاهر خودشون واسه ازدواج مورد قبوله،کسی میپسندتشون، بعدا اگه لازم شد نظر بدن:biggrin:

مینا73

عضو جدید
اخه تاکی بجنگیم.چقدر صبرکنیم .چقدر سنگ صبور باشیم ولی حتی حوصله حرف زدن باهامون رونداشته باشند.چقدر ببخشیم.چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چرا فکر میکنید همیشه حق باشماست ولی حتی حق ناراحت شدن رو ب ما نمیدید؟؟؟؟؟؟؟

challenger_69

عضو جدید
به قول شاعر که میگه:
من میخوام من میخوام یه زن بگیرم همه چیز تموم باشه....مثل خودم جوون باشه ، ناز و ابرو کمون باشه ،خوشگلو مهربون باشه

لطفا ریتمیک بخونید;)

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دختری وجود داشته باشه که مورد 6 و 9 را داشته باشه من حاضرم بقیه فاکتورهامو بیخیال بشم ولی گشتم نبود

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بسیاری از زنان، ممکن است این پرسش مطرح باشد که مردان، کدام ویژگی آنان را خوشتر می دارند. در این گزارش به برخی از این خصوصیات اشاره می شود

زن و مرد با هم معنا پیدا می کنند؛ پس بهتر است که همدیگر را بشناسند.
به گزارش روزگارنو، برای بسیاری از زنان، ممکن است این پرسش مطرح باشد که مردان، کدام ویژگی آنان را خوشتر می دارند. در این گزارش به برخی از این خصوصیات اشاره می شود:

1- قدرت گوش سپردن؛ ممکن است این کار برای برخی از زنان دشوار باشد، ولی اگر کمی طاقت بیاورند، می توانند از این راه دل شوهرشان را بدست آورند!

2- خلاقیت؛ مردان، زنان بی ذوق و غیر خلاق را دوست نمی دارند. همین!

3-جنگنده؛ بر خلاف باور عموم، مردان از زنانی که برای کسب موفقیت می جنگند بیشتر خوششان می آید.

4- راحت و طبیعی؛ مردان زنان وسواسی را که دائم غر می زنند، هر چیزی را نمی خورند و دائم در حال دوا و درمانند، دوست ندارند و زنی می خواهند که راحت و طبیعی زندگی می کند.

5-توانایی و سلیقه پخت و پز؛ یعنی کاری که امروزه برای برخی زنان جالب نمی باشد!( خبرنگار روزگار نو، جرأت ندارد در این رابطه بیشتر بنویسد؛ چون شب می خواهد به خانه برود و فردا هم باید به سر کار برگردد)

6- گذشت؛ زندگی زناشویی، اولش شاید با عشق باشد، اما بقیه اش باید با گذشت و تدبیر ادامه بیابد.

7- توجه به شوهر؛ مرد برای خانه اش، دختر زیبایی را به عنوان دکور انتخاب نمی کند، بلکه دنبال مونس و همراه است!

8- شوخ طبعی؛ لطفا زیاده روی نفرمایید. شوخی در حد نمک برای زندگی لازم است. همین!

9- اعتماد به نفس؛ زن نباید مثل بچه مدرسه ای ها، در خانواده سربار شوهر، بلکه باید تکیه گاه او در سختی ها و بحران ها باشد.

واقعا نمی دونستم این همه کمالات دارم ! :d

فقط در مورد ۴ یکم ابهام دارم ! من وسواسی هستم ولی فکر نکنم غر غرو باشم ! ( البته در مورد دوران میان سالی مطمئن نیستم :d ) ؛ با بیشتر غذاها مشکلی ندارم به قول قدیمیا کم بخور سم بخور همیشه بخور ! وقتی برای فکر کردن به دوا درمان هم ندارم ؛ پس اگه در مواردی غیر از این وسواس داشته باشم طبیعی هستم ؟ :smile:

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط همیییییییییییییییییییین
5-توانایی و سلیقه پخت و پز؛ یعنی کاری که امروزه برای برخی زنان جالب نمی باشد!( خبرنگار روزگار نو، جرأت ندارد در این رابطه بیشتر بنویسد؛ چون شب می خواهد به خانه برود و فردا هم باید به سر کار برگردد)

"ALPHA"

کاربر ممتاز

حتماً
به عنوان سرآشپز منم همینو می خوام....

شکموووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

شعار کودکانه !

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ولی تا اونجا که من ازشما میدونم دنبال یه خانوم خارجی بودیدا متاسفم باید بگم این چیزارو خارجیا ندارنا;)

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی تا اونجا که من ازشما میدونم دنبال یه خانوم خارجی بودیدا متاسفم باید بگم این چیزارو خارجیا ندارنا;)

حالا تا نرفتم اونور اگه یکی اینور گرفتم بلد باشه دیگه :D بعدشم برمم اونور بالاخره یکی هست اشپزی بلد باشه ;)
نمیدونم چرا دخترای سایت باورشون نمیشه این قضیه واقعا برای پسرا مهمه:confused:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا تا نرفتم اونور اگه یکی اینور گرفتم بلد باشه دیگه بعدشم برمم اونور بالاخره یکی هست اشپزی بلد باشه
نمیدونم چرا دخترای سایت باورشون نمیشه این قضیه واقعا برای پسرا مهمه:confused:

نه من میدونم مهمه :Dپس بالاخره اغرار کردید که ایرانیها بهترن ;)