مدیران عزیز باشکاه جواب بذین plzzz

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افشين_اس اس

عضو جدید
من كاري به بحث سياسي و ممنوعيتش ندارم چون خودم خبر دارم كه ممنوعيت بحث خيلي هم در اختيار مديران سايت ها نيست و يك تصميم دولتي براي كل فضاي مجازي هستش و مسئولين سايت ها فقط مجري هستن
ضمنا يه چيزم هست كه بحث سياسي در اين دنياي مجازي و در دنياي واقعي هيچ فايده اي نداره به چند دليل
1.نرود ميخ آهنين در سنگ فرو
2.اگه هدفت حمايت از دولت باشه هم لينك معتبر و باز داري هم بحث سياسي نيست
اما اگه بخواي مثلا از شير آب حياط آپارتمانتون انتقاد كني ميشه بحث سياسي كه هم لينك معتبر نداره و هم ميره تو سياست چون اين روزا در مورد همه چيز دولته كه تصميم ميگيره

اما در مورد اين سايت من خيلي ساله كه اكثر ساعتهامو اينجا سپري مي كنم از همون اول خيلي از كاربران به جناب پيرجو اعتراض داشتن و غرض ورزي ايشون و مديريت ضعيفشون محدود به بحث سياسي نميشه در بخش ورزش،سياست،فرهنگ،علم،... هر جا مهم براي ايشون كاربر خاطي هست كه كي باشه اگه خوشش بياد برخورد مي كنه نياد نمي كنه يه مدت هم كه دوستان يادشون هست نام كاربري جوجو13 ايشون چه غوغايي به پا كرده بود....

بگذريم حرف زياد زدم من مشكل اين سايت رو ديكتاتوري يه فرد بي كفايت به اسم پيرجو مي دونم اينجا در همه ي زمينه ها زور گفته ميشه يعني هر مطلبي كه گذاشته ميشه فقط بايد موافق باشه در صورت هر گونه اعتراض يا پاسخي داده نميشه يا اگه داده شد عواقب بدي واسه فرد معترض خواهد داشت

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال ما هم ادمیم و شرایط جامعه رو میدونیم و قبول داریم خطر بسته شدن سایت هر لحظه وجود داره. اینم میدونیم که مدیران اولین وظیفه شون حفظ نظم و ارامش در سایت و جلوگیری از بسته شدن اونه . ولی مدیران عزیز شما هم قبول کنید که برخوردها با افراد و جریانات گوناگون یکسان نیست. اگر زدن تاپیک سیاسی خلاف قوانینه باید برای همه کاربران ( قدیمی ، جدید ، سبز ، زرد ، ابی ، سیاه ، سفید ، نارنجی و......) رعایت بشه . نه اینکه تاپیک های بعضی دوستان به چندین صفحه برسه و درش دین و دنیا و تابعیت و شخصیت کاربران دیگه زیر سوال بره و بعد حذف بشه.
وقتی استارتر یک تاپیک همون خشت اول شمشیر دستش میگیره و رجز میخونه چرا تاپیک حذف نمیشه ؟؟

وجود همین اما و اگرها ست که باعث شده این ذهنیت در همه کاربران ایجاد بشه که مدیران نگرش ها ی سیاسی خودشونو قبل از هر حذف و اخطار یکبار مرور میکنن

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا متاسفم براتون

افسون جان تاسفتو نگه دار
خیلی جاها هست که باید خرجش کنی
من قبلا خیلی وقتها به بچه ها تذکر دادم که به نظر میرسه مدیران احتمالا با هیچکس خصومت ندارند که بخوان تاپیکشونو حذف کنند ولی موضوع اینجاست که سلیقه شخصیشونو خیلی دخالت میدهند تو حذف کردن تاپیکها
اگه قانون سایت اینه که تاپیک سیاسی نباشه باید برای همه یکسان باشه
نه من نه هیچکس دیگه دلش نمیخواد سایت بسته شه ولی از اون طرف هم دلمون نمی خواد با این طرز رفتار به شعور کسی توهین شه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه تابیک داشتم طرز ساخت عروسک بود حذف شد.:eek::eek::eek::eek:
واقعا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
احتمالا عروسکه ..................

ولی شک نکن یکی تایپیکتو خراب کرده که اینچور .
صد بار به این مدیرا گفتم اطلاع بدن ولی فقط سیاسیها همراه اخطار به اطلاع میرسن

البته مدیرا کارشون عالیه ها مخصوصا مدیر ارشد که حقیقتا تکه

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
واقعا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
احتمالا عروسکه ..................

ولی شک نکن یکی تایپیکتو خراب کرده که اینچور .
صد بار به این مدیرا گفتم اطلاع بدن ولی فقط سیاسیها همراه اخطار به اطلاع میرسن

البته مدیرا کارشون عالیه ها مخصوصا مدیر ارشد که حقیقتا تکه

نمیدونم شایذم حق با شماست.
اونقدرام مهم نبود.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز تاپیک نزده 2 تا اخطار ممنون من هیچ صحبت و سوالی ندارم

:surprised: :surprised: :eek:

افسون گرامی لطفا به این پست جواب بدید !! کدوم یکی از مدیران بخاطر زدن این تاپیک به ایشون دو تا اخطار داده ؟؟

هیچ معلوم هست در این فاروم چه خبره ؟؟ :mad:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک تاپیک زدم.دقیقا جمله هایی که بین فردوسی پور و نماینده مجلس در صدا وسیما جمهوری اسلامی نوشته بود.بدون هیچ نظری .
بعد از10 ساعت به خاطر نداشتن منبع پاک شد.
جالب اینجاست زیرش منبع از سایت جهان ورزش هم بود
دلت خوشه ها

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز

افسون گرامی لطفا به این پست جواب بدید !! کدوم یکی از مدیران بخاطر زدن این تاپیک به ایشون دو تا اخطار داده ؟؟

مشکلی نیست یکی از دوستان بودن حذف کردن اخطارو شوخی فرموده بودن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک تاپیک زدم.دقیقا جمله هایی که بین فردوسی پور و نماینده مجلس در صدا وسیما جمهوری اسلامی نوشته بود.بدون هیچ نظری .
بعد از10 ساعت به خاطر نداشتن منبع پاک شد.
جالب اینجاست زیرش منبع از سایت جهان ورزش هم بود
دلت خوشه ها
امیدوارم اونطور که گفتید ماجرا باشد
البته بعدشم مهمه!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...دوسی‌پور-مصاحبه-نمی‌کنم?p=2974805#post2974805

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
افسون جان
مثلا موضوعات اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، و یا حتی ورزشی؟

شرمنده
اما موضوع اینجاست که اینجا قوانینش انعطاف پذیره
یکی مثل پیرجوی بزرگوار از هرچی بدش بیاد اخطار میده و حذف می کنه
برای مثال
"انتقاد از خودش" رو

ما که با هم رودربایستی نداریم
اینجا همه ی بچه ها رویه رو می دونن
کورش جان اینجا هیچ مدیری با هیچ کاربری مشکل و خصومتی نداره
من نمیدونم تا یه چیزی میشه چرا زود میگین این با من دشمنه این با من مشکل داره

تاپیک انتقاد از پیرجو هم من امروز یه تاپیک دیدم که یکی از دوستان توهین کرده بودن به دلیل اخطار از طرف پیرجو منم حذفش کردم و بهشون اخطار دادم به دلیل توهین به مدیریت
اول ببینین کی تاپیک حذف میکنه و چرا حذف کرده بعد قضاوت کنین

افسون جان
لطفا جواب ایشون رو بدید
این دو اخطار قضیش فرق میکرده هر دوتاش هم حذف شدند.
خود دوستمون هستن و میتونن بگن که اخطارشون حذف شده

از دو اخطارشون هم یکیش اصلا هیچ ربطی به این تاپیک نداشت

من 2 تا اخطار اخیرا دریافت کردم

• خصوصی دليل: ارسال مطالب سياسي

2010/12/17 12:29 AM توسط پیرجو

2011/2/15 12:29 AM
    4
  • http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/redcard_small.gif خصوصی دليل: ارسال مطلب سياسي در تالار آزاد

2010/12/12 07:10 AM توسط Admin

2011/2/10 07:10 AM
    2

هر 2 بابت ارسال تاپیک سیاسی در تالار گفتگوی آزاد هستند
یکی با کسر 2 امتیاز
یکی با کسر 4 امتیاز

این نشانی جز "انعطاف پذیر بودن" قوانین داره؟
قوانین این سایت بسته به اینکه "توسط کدام مدیر اعمال شوند"، "حس و حال مدیر"، "کینه و دشمنی خاصی که با شخصی داشته باشه" و هزاران مشخصه ی دیگر "منعطف" اجرا می شوند
کورش جان چندین بار خودم بهت گفتم که زدن تاپیک سیاسی ممنوعه و اخطار داره
وقتی وارد سایت هم میشین اولین اطلاعیه ای که میبینین در مورد مطالب سیاسی هست و اخطاری که داده میشه
قانون این هست و ادمین و پیرجو طبق قانون عمل کردن
راستشو بخواین من هستم که تو این تالار از قانونش سرپیچی میکنم و بدون اخطار تاپیک هارو حذف میکنم
یعنی کار من اشتباهه چون قانون اینجا این هست حالا درست یا غلط هر چی هست من دارم خلافشو انجام میدم
قانون این سایت یکی هست و یه جور انجام داده میشه اونم برای همه کاربرا
من اشتباه میکنم که بدون اخطار فقط حذف میکنم و سوتفاهم برای دوستان ایجاد کردم

حرف شما کاملا درسته.........ولی وقتی ما داریم تو یه مملکتی زندگی میکنیم که تو همه چیزش از اقتصاد وآسیب های اجتماعی و ورزش و مذهب و علم و......گرفته تا همین اینترنت و ....دولت نقش اصلی و مدیریت کلان رو ایفا میکنه مگه ممکنه آخر بحث به سیاست نرسه........واقعیت جامعه ما اینه که متاسفانه سیاست تو همه قسمتهاش نقش داره!
مگر اینکه به همون بحثهایی مثل یکی از بالایی و ...بگیم بحث خوب!
درسته که جامعه هم همین جوریه ولی اگه تو همین جامعه هم بریم و سرو صدا کنیم باهامون برخورد میشه اینجا سر و صداهاش به صورت تاپیک و بحث های سیاسی صورت میگیره و بسته شدن سایت هم میشه برخود با این موضوع

پس مجبوریم به حذف تا بسته نشه اینجا

دوست عزیز اینجا همه کاربران به یه اندازه حق دارن همون طوری که واسه شما نگه داشته میشه که بحثای سیاسی کنین واسه کسایی هم که فقط فعالیت علمی میخوان انجام بدن باید نگه داشته بشه

اندازه کافی هم تاپیک ها میمونن تو تالار تا دوستان از وقایع باخبر بشن

afsoon6282

مدیر تالار
من كاري به بحث سياسي و ممنوعيتش ندارم چون خودم خبر دارم كه ممنوعيت بحث خيلي هم در اختيار مديران سايت ها نيست و يك تصميم دولتي براي كل فضاي مجازي هستش و مسئولين سايت ها فقط مجري هستن
ضمنا يه چيزم هست كه بحث سياسي در اين دنياي مجازي و در دنياي واقعي هيچ فايده اي نداره به چند دليل
1.نرود ميخ آهنين در سنگ فرو
2.اگه هدفت حمايت از دولت باشه هم لينك معتبر و باز داري هم بحث سياسي نيست
اما اگه بخواي مثلا از شير آب حياط آپارتمانتون انتقاد كني ميشه بحث سياسي كه هم لينك معتبر نداره و هم ميره تو سياست چون اين روزا در مورد همه چيز دولته كه تصميم ميگيره

اما در مورد اين سايت من خيلي ساله كه اكثر ساعتهامو اينجا سپري مي كنم از همون اول خيلي از كاربران به جناب پيرجو اعتراض داشتن و غرض ورزي ايشون و مديريت ضعيفشون محدود به بحث سياسي نميشه در بخش ورزش،سياست،فرهنگ،علم،... هر جا مهم براي ايشون كاربر خاطي هست كه كي باشه اگه خوشش بياد برخورد مي كنه نياد نمي كنه يه مدت هم كه دوستان يادشون هست نام كاربري جوجو13 ايشون چه غوغايي به پا كرده بود....

بگذريم حرف زياد زدم من مشكل اين سايت رو ديكتاتوري يه فرد بي كفايت به اسم پيرجو مي دونم اينجا در همه ي زمينه ها زور گفته ميشه يعني هر مطلبي كه گذاشته ميشه فقط بايد موافق باشه در صورت هر گونه اعتراض يا پاسخي داده نميشه يا اگه داده شد عواقب بدي واسه فرد معترض خواهد داشت
افشین جان فقط میتونم بگم خیلی کم لطفی کردی
متاسفم

afsoon6282

مدیر تالار
به هر حال ما هم ادمیم و شرایط جامعه رو میدونیم و قبول داریم خطر بسته شدن سایت هر لحظه وجود داره. اینم میدونیم که مدیران اولین وظیفه شون حفظ نظم و ارامش در سایت و جلوگیری از بسته شدن اونه . ولی مدیران عزیز شما هم قبول کنید که برخوردها با افراد و جریانات گوناگون یکسان نیست. اگر زدن تاپیک سیاسی خلاف قوانینه باید برای همه کاربران ( قدیمی ، جدید ، سبز ، زرد ، ابی ، سیاه ، سفید ، نارنجی و......) رعایت بشه . نه اینکه تاپیک های بعضی دوستان به چندین صفحه برسه و درش دین و دنیا و تابعیت و شخصیت کاربران دیگه زیر سوال بره و بعد حذف بشه.
وقتی استارتر یک تاپیک همون خشت اول شمشیر دستش میگیره و رجز میخونه چرا تاپیک حذف نمیشه ؟؟

وجود همین اما و اگرها ست که باعث شده این ذهنیت در همه کاربران ایجاد بشه که مدیران نگرش ها ی سیاسی خودشونو قبل از هر حذف و اخطار یکبار مرور میکنن
دوست عزیز هر تاپیک سیاسی با هر موضوعی که باشه حذف میشه
اگه تاخیری هست به دلیل نبودن مدیر مربوطه هست نه غرض ورزی و سمت و سوی مدیران

خوبه که اینو خودم تو عملم نشون دادم به همتون
سرمد مطصفی کورش بابک و بقیه عزیزان با اینکه همشون از دوستان من هستن ولی تو این مورد هیچ فرقی برام ندارن

خیلی کم لطفی میکنین این همه مدیران اینجا زحمت میکشن همشو ندید میگیرین فقط و فقط حذف تاپیک ها به چشمتون میاد؟

afsoon6282

مدیر تالار
افسون جان تاسفتو نگه دار
خیلی جاها هست که باید خرجش کنی
من قبلا خیلی وقتها به بچه ها تذکر دادم که به نظر میرسه مدیران احتمالا با هیچکس خصومت ندارند که بخوان تاپیکشونو حذف کنند ولی موضوع اینجاست که سلیقه شخصیشونو خیلی دخالت میدهند تو حذف کردن تاپیکها
اگه قانون سایت اینه که تاپیک سیاسی نباشه باید برای همه یکسان باشه
نه من نه هیچکس دیگه دلش نمیخواد سایت بسته شه ولی از اون طرف هم دلمون نمی خواد با این طرز رفتار به شعور کسی توهین شه

حذف تاپیک سیاسی برای همه یکسانه همه دوستان از هر گروهی که باشن
بارها گفته شده تاپیک سیاسی = حذف ولی دوستان اهمیت نمیدن
این نمیشه توهین به شعورشون

afsoon6282

مدیر تالار

عزیز بازم گفتم اون دوتا اخطار ربطی به این مسائل نداره و دوتاش هم حذف شد

هیچ خبری نیست تو این سایت

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا نظرتون چیه/ تایپک سیاسی بزنیم. ***** هم کردند مثل فروم های دیگه ادرس رو عوض کنیم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز هر تاپیک سیاسی با هر موضوعی که باشه حذف میشه
اگه تاخیری هست به دلیل نبودن مدیر مربوطه هست نه غرض ورزی و سمت و سوی مدیران

خوبه که اینو خودم تو عملم نشون دادم به همتون
سرمد مطصفی کورش بابک و بقیه عزیزان با اینکه همشون از دوستان من هستن ولی تو این مورد هیچ فرقی برام ندارن

خیلی کم لطفی میکنین این همه مدیران اینجا زحمت میکشن همشو ندید میگیرین فقط و فقط حذف تاپیک ها به چشمتون میاد؟

افسون خانم منم میدونم مدیریت یک بخش یا حتی یک سایت چه دردسرها و مشکلاتی داره و با اونها از نزدیک اشنا هستم . مطمئن باشید زحمات هیچ مدیری رو هم نادیده نمی گیرم و فقط بر اساس حذف تاپیک ها هم در موردشون قضاوت نمیکنم.

شما هم مطمئن باشید اونقدرها بی تجربه نیستم که ندونم در مورد چی دارم حرف میزنم .

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز بازم گفتم اون دوتا اخطار ربطی به این مسائل نداره و دوتاش هم حذف شد

هیچ خبری نیست تو این سایت

مشکلی نیست یکی از دوستان بودن حذف کردن اخطارو شوخی فرموده بودن .حق با افسونه.2تاش حذف شد

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکلی نیست یکی از دوستان بودن حذف کردن اخطارو شوخی فرموده بودن

شوخی ؟!!!!!!!!!!!!! :surprised::confused:

عجب مدیرای شوخی داره اینجا ! :cool:

باز خوبه که اخطارتون رو حذف کردن ! شوخی شوخی اخطار میدن بعد جدی جدی حذفش میکنند !! :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.