مجموعه رمانهای م. مودب پور با فرمت جاوا برای موبایل

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان ۸ تا از رمانهای م. مودب پور رو با فرمت جاوا که تو مرور زمان جمع آوری کرده بودم رو اینجا آپلود کردم

(Gandom,khastegary,Parichehr,pas koochehaye sokoot,Shina,shirin,YALDA,yasamin)

امیدوارم خوشتون بیاد :gol:

پیوست ها

• part 1.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • part 2.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من پیشنهاد می کنم نخونین این کتابا رو ...

همشون تراژدی هستن و بعد از خوندن فقط اعصاب داغونیش واستون میمونه !

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پیشنهاد می کنم نخونین این کتابا رو ...

همشون تراژدی هستن و بعد از خوندن فقط اعصاب داغونیش واستون میمونه !
نه افشین جان اول می زنه دل و روده رو میاره پایین از بس میخندونه بعد آخر سری می زنه اعصابو داغون می کنه!!!!!
ولی من پیشنهاد می کنم حتما بخونین

raha21

عضو جدید
یه پیشنهاد دوستانه در زمان خوندن از دیگران اعصاب قرض بگیرین

tirmah

عضو جدید
سلام من فقط یه سری زدم ببینم چه خبر اهل رمان نیستم کلا ولی ناراحت شدم اخه یه نفر این همه لطف و زحمت میکشه و شما اینجور برخورد میکنید ایشون نگفتند شما خوشتون میاد یا نه که نظر می دید چون هرکی 1سلیقه ایی داره پس خواهشا بس اینقدر پیش قضاوتی نکنید واصلا وقتی دوست ندارید سر نزنید مجبور نیستید و1خسته نباشید بگید و برید تا اینجوری انسان با انگیزه بشه نه کور کنیدمن به شخصا تشکر می کنم و منتظر برنامه های دیگه هستم

meysam480

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من فقط یه سری زدم ببینم چه خبر اهل رمان نیستم کلا ولی ناراحت شدم اخه یه نفر این همه لطف و زحمت میکشه و شما اینجور برخورد میکنید ایشون نگفتند شما خوشتون میاد یا نه که نظر می دید چون هرکی 1سلیقه ایی داره پس خواهشا بس اینقدر پیش قضاوتی نکنید واصلا وقتی دوست ندارید سر نزنید مجبور نیستید و1خسته نباشید بگید و برید تا اینجوری انسان با انگیزه بشه نه کور کنیدمن به شخصا تشکر می کنم و منتظر برنامه های دیگه هستم
ممنونم از لطفتون :gol:
دوستان هم فقط نظراتشونو گفتن و منظور بدی نداشتن :smile:

hj777

عضو جدید
سلام .
بابا دمت گرم كلا كارت درست از سايتت خوشم اومد اين كارتم محشر ديگه بازم ممنون.

mary69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از لطفتون ولی کاش از رمانهای طیبه امیر جهادی هم میدادید البته به غیر از غزال و در امتداد حسرت چون اونارو خوندم

rezau98

عضو جدید
آقا دستت درد نكنه ... من چندسال پيش رمان هاش رو خونده بودم ... تو گوگل اتفاقي دوباره اين تاپيكو ديدم ... دانلود كردم دوباره بخونم .... دمت گرم

هر كي هم نخوند پيشنهاد ميكنم بخونين ... مخصوصا رمان يلدا رو ... فوق العاده اس .

nima115

عضو جدید
هر چي گشتم دكمه تشكر رو پيدا نكردم!!!

دستت درد نكنه چقدر دنبال همشون بودم.

آخرین ویرایش:

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بجز دوتا ازکتاباش بقیه رو خونده.با اینکه تراِدی و البته بیشترطنزم داره ولی محشره پریچهررو بیشتر از 4بار خوندم!.
قابل تامل.مرز بین دنیای مادیات و معنوویات فقر ثروت از همه چی میگه!

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اینم بگم دو سه تاش نوشته مودب پور نیست از همسرش ماندانا معینی که به اختصاروبه افتخارشوهرش مینویسه:م.مودب پور!!!!

بالا