مادر شوهر يا شوهر دوم ؟

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما دوماهه هنوز عقد کرديم و من خونه مامانم هستم و اونم همين طور اما اونا خيخوان من حتي باخونواده خودم مسافرت نرم وبا ماداون برم مسافرت انتظار داره نهار از سرکار برم خونه اونا و خونه خودمون نيام

چند روز پيش پرسيد هدفت از کار چيه؟گفتم پشتوانه زندگي کار و پول هست اونمشروع کرد به دعوا و گفت من منتظر زمان مرگ شوهرم هستم و ميخوام بعد مرگش تامين باشم هرچي گفتم قبل ازدواج قرار بود باهم زندگي بسازيم فاييده نداشت!!!!!!!!!!!!!

عزيزم تا شده بهش احترام گذاشتم اما تنها خواسته هاش زياد شد من قبلا معتقد بودم مادر شوهر مثل مادر خود آدمه اما حالا فهميدم اشتباه کردم.مادشوهرم ميگه مرداي مردم تا زنشون حرف بزنه ميزنن دم دهن خانوم اما پسراي ايشون خوبا و من بايد خدا رو شکر کنم.بقيه عروسا هر روز اب ايشون سر ميزنن و کارا خونه رو انجام ميدن و آخه من منو عقد کردم و وقت ندارم هميشه اونجا باشم از طرفي خدا رو خوش مياد بچه همسايه بياد پيش مامانم بخوابه و من برم خونه اونا؟؟؟از دست همي کاراش دخترش از شوهرش طلاق گرفته من قبلا نميدونستم

دوست عزيز مگه به همين راحتي هست!جداشيم؟آخه پس آبروي من چي ميشه/

دوست من به نظرم بری مشاوره خیلی بهتره

J.AVID

عضو جدید
دوست عزيز مگه به همين راحتي هست!جداشيم؟آخه پس آبروي من چي ميشه/

به هر حال همونطور که گفتم حتما با یک مشاور متخصص مشورت کنید. آبرو سرجاش ولی با این وضعیت ممکنه قرار باشه در آینده خیلی سختی بکشید مگه اینکه شوهرتون عقلش از دست مادرش خارج بشه (که خیلی مشکله) + اینکه رفتارش هم درست بشه (مثلا هنوز 2 ماه نگذشته زیر قولش نزنه!).

J.AVID

عضو جدید
باشه از همه کسايي که مشارکت کردن ممنونم

فقط اینم بگم قبل از اینکه برید سر خونه زندگی اگه جدا شید فقط یه اسمه که در شناسنامه ثبت شده دیگه هیچ اتفاقی نیفتاده. ولی بعدش دیگه جدا شدن هزینه های زیادی داره و اگه بخواهید هم به زحمت باهاش زندگی کنید ممکنه خیلی اذیت بشید.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس طلاق بگیرخودتو خلاص کن .آبرو کدومه مگه کار خلافی کردی