ماجرای دختر مخترع ایرانی که با رییس جمهور کره دست نداد!!

hitech

عضو جدید
شما که معتقدی دست دادن بده چرا کارش رو تحسین نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقا بسیار کار زیبایی کرده
آدم که نمی تونه به ساز دیگران برقصه
تازه این قدر شعور داشته که رفته دلیل کارش رو هم توضیح داده

من که نفهمیدم از نوشته های من چجوری به این نتیجه رسیدی که دست دادن کار بدیه!!!!!!!!!
بعد هم من خیلی ها رو میشناسم که به ایرانی های مقیم در خارج از کشور دست نمیدن چون اونا باید خودشون عقلشون برسه کسی که حجاب گذاشته دست نمیده اما به خارجی ها دست میدن چون اونا اصلا تو این باغها نیستها!!!! به نظر من کار درست اینه!
یه چیز دیگه! اگه آدم نمیتونه به ساز دیگران برقصه برای چی هر زن خارجی که پاشو بزاره تو ایران باید مانتو روسری بپوشه؟! اما زن های ایرانی که میرن کشور اونا میتونن با لباسی که مایل هستند بیان بیرون حتی با چادر! مشکل اینه که ما به ظاهر دین چسبیدیم و باطنش رو بیخیال شدیم!
متاسفانه به نظر من ما ایرانیها بعضی کارامون درست بشو نیست مشکل اساسی هم اینه که خودمون نمیدونیم چقدر کارمون اشتباهه فکر میکنیم خیلی هم خوبه و تاپیک میزنیم و افتخار هم میکنیم!!!!!

waffen

اخراجی موقت
غلط کرد!!!
من 13 سال اروپا زندگی کردم وقتی ایرانیا به خارجی ها دست نمیدادن قشنگ انگار تف انداختن تو صورته طرف! اونقد بهشون بر میخوره که هر جوری واسشون توضیح بدی بازم نمیتونی درستش کنی.
مخصوصا فکر کن جلوی جمع هم باشه که دیگه هیچی!
این کار فقط بی احترامیه نه چیز دیگه ای چون دست دادن واسه اونا (برعکس ما!!!) خیلی عادیه و اینجوری نیست که بگیم باعث گناه میشه.
حتی یه مدت تو سفارت گفتن دستکش دستتون کنین دست بدین اما بعد فهمیدن با دستکش دست دادن هم بی احترامی و بعد از اون با یه سری از مراجع که صحبت کردن گفتن اگه باعث بی احترامی به طرف میشه و باید دست داد. ولی اگه قبل از اینکه دستش رو دراز کنه تونستی براش توضیح بدی باید اینکار رو بکنی.

گلی به گوشه ی جمالت.

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
چرا اینهمه تو سفارت به فکر توهین اونها بودن ولی اونا یه لحظه تحقیق نکردن ببینن عادات یه دختر مسلمون چه جوریه؟؟یعنی کنجکاویش جلب نشده ببینه اون چیزی که رو سر اون بنده خداست برای چیه؟اعتقادتتش چیه؟؟چرا ما اینهمه دقت کردیم آقاهه ناراحت نشه احساساتش اوف نشه ولی اون تحقیق نکرده دختره ارزش های دینیش اوف نشه؟؟

ELAHE.R

عضو جدید
واقعا كارش اي ول داشته;)
من اگه بودم دست كه نميدادم هيچ يه تيپا هم بهش ميزدم تا ديگه از اين غلطا نكنه:cool:
حقشه .. بايد آبروش جلو اون همه خبرگذاري بره :confused:
آخرش ما اين رئيس جمهور كره رو آدمش ميكنيم:surprised:
تشكرم فقط براي جمله اولته
ولي براي بقيش زيادي تند رفتي:biggrin:

hitech

عضو جدید
چرا اینهمه تو سفارت به فکر توهین اونها بودن ولی اونا یه لحظه تحقیق نکردن ببینن عادات یه دختر مسلمون چه جوریه؟؟یعنی کنجکاویش جلب نشده ببینه اون چیزی که رو سر اون بنده خداست برای چیه؟اعتقادتتش چیه؟؟چرا ما اینهمه دقت کردیم آقاهه ناراحت نشه احساساتش اوف نشه ولی اون تحقیق نکرده دختره ارزش های دینیش اوف نشه؟؟
دلیلش واضحه!!!! کشور اونها قوانین اونها , کشور ما قوانین ما!!!!
چطور وقتی میان ایران باید روسری سر کنن؟! آیا از اونها سوال میشه دوست دارن روسری سر کنن یا نه؟!
همیشه دو طرفه باید دید قضیه رو نه اینکه فکر کنیم تنها ما حق داریم!!
سفارت هم ماجرا ها داره. از زبون خود سفیر ایران میگم براتون (البته به خاطر مسائلی نمیگم کدوم کشور!) در یک مهمانی که همه سفرا بودند جناب سفیر محترم ایران به زن سفیر آلمان دست نداد گفت نمیتونم دست بدم. زن سفیر ایران هم به سفیر آلمان دست نداد. بعد سفیر آلمان سر میز شام گفت ما ایرانی ها رو به مهماننوازی و ... میشناختیم اما امشب احساس دیگری پیدا کردیم و ....!
سفیر هم حالا هی واسه اون توضیح میده که دین ما اینو میگه ولی افاقه نمیکنه!
البته قبل از این اتفاق هم ماجراهای زیادی روی داده بود سر همین دست ندادن مثلا به ملکه هلند که یک آبروریزی تمام بود!
خلاصه بحث بالا میگیره تو سفارت راجع به این مسائل و بعد از صحبت با یکی دو تا از مراجع اون تصمیم رو میگیرن

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
دلیلش واضحه!!!! کشور اونها قوانین اونها , کشور ما قوانین ما!!!!
چطور وقتی میان ایران باید روسری سر کنن؟! آیا از اونها سوال میشه دوست دارن روسری سر کنن یا نه؟!
همیشه دو طرفه باید دید قضیه رو نه اینکه فکر کنیم تنها ما حق داریم!!
سفارت هم ماجرا ها داره. از زبون خود سفیر ایران میگم براتون (البته به خاطر مسائلی نمیگم کدوم کشور!) در یک مهمانی که همه سفرا بودند جناب سفیر محترم ایران به زن سفیر آلمان دست نداد گفت نمیتونم دست بدم. زن سفیر ایران هم به سفیر آلمان دست نداد. بعد سفیر آلمان سر میز شام گفت ما ایرانی ها رو به مهماننوازی و ... میشناختیم اما امشب احساس دیگری پیدا کردیم و ....!
سفیر هم حالا هی واسه اون توضیح میده که دین ما اینو میگه ولی افاقه نمیکنه!
البته قبل از این اتفاق هم ماجراهای زیادی روی داده بود سر همین دست ندادن مثلا به ملکه هلند که یک آبروریزی تمام بود!
خلاصه بحث بالا میگیره تو سفارت راجع به این مسائل و بعد از صحبت با یکی دو تا از مراجع اون تصمیم رو میگیرن
چه حرفیه شما میزنی؟؟قوانین کشوری دیگه چیه؟!؟!مگه یه مخترع با قوانین کشوری ارزیابی میشه؟؟یهفرد عقاید داره!!اول از همه اونا مدنظر قرار میگیرن!!
اگه اون آقاهه انقدر غیرمنطقی بوده که نفهمیده یا نمیخواسته اون قضیهرو بفهمه ربطی نداره به مهمون نوازی ما که به خودمون شک کنیم...در ضمن این دختره مهمان اونا مگه نبوده؟؟توی یه خونه مهمون عزیزتره یا میزبان؟؟میزبان باید تلاش کنه مهمانش راحت تر باشه یا مهمان؟؟

ما یک طرفه نگاه نمیکنیم ولی من دقت کردم اکثرا ما ایرانی ها خودمون رو میکوبونیم و حق رو به دیگران میدیم!!اینجوری یکطرفه نگاه میکنیم!!اگر کسی اعتقاداتش هرچی هست باید محترم شمرده بشه..نهاینکه به هردری بزنه که دیگران ناراحت نشن و اعتقاداتش رو در آخر بذاره زیر پاش برای راحتی و ناراحتی دیگران..این کاریه که همه باید بکنن..بیشتر مردم ایران هم دارن این کار رو میکنن...اصل دموکراسی هم همینه

hitech

عضو جدید
چه حرفیه شما میزنی؟؟قوانین کشوری دیگه چیه؟!؟!مگه یه مخترع با قوانین کشوری ارزیابی میشه؟؟یهفرد عقاید داره!!اول از همه اونا مدنظر قرار میگیرن!!
اگه اون آقاهه انقدر غیرمنطقی بوده که نفهمیده یا نمیخواسته اون قضیهرو بفهمه ربطی نداره به مهمون نوازی ما که به خودمون شک کنیم...در ضمن این دختره مهمان اونا مگه نبوده؟؟توی یه خونه مهمون عزیزتره یا میزبان؟؟میزبان باید تلاش کنه مهمانش راحت تر باشه یا مهمان؟؟

ما یک طرفه نگاه نمیکنیم ولی من دقت کردم اکثرا ما ایرانی ها خودمون رو میکوبونیم و حق رو به دیگران میدیم!!اینجوری یکطرفه نگاه میکنیم!!اگر کسی اعتقاداتش هرچی هست باید محترم شمرده بشه..نهاینکه به هردری بزنه که دیگران ناراحت نشن و اعتقاداتش رو در آخر بذاره زیر پاش برای راحتی و ناراحتی دیگران..این کاریه که همه باید بکنن..بیشتر مردم ایران هم دارن این کار رو میکنن...اصل دموکراسی هم همینه
من خودم آخر دفاع از حقوق ایرانیم!!!! اماهمه چیز که به خواست ما نیست!
ببین فکر کنم درست منظور منو نفهمیدی واسه واضح شدن امر باید بگم من خودم تا چند سال پیش همه نماز هامو میخوندم! :hypocrite: الانم اگه یکم شل شدم ولی هنوز اعتقاد کامل دارم.
مشکل اینکه ما میخوایم به اعتقادمون پایبند باشیم اما به هر حال اگه تو کشور دیگه ای زندگی می کنی نمیتونی توقع داشته باشی اونا هم همین دیدی که ما به اعتقاداتمون داریم رو داشته باشن. اگر هم مشکلی داری باید بشینی تو مملکت خودت! هیچ اجباری نیست بری کشورشون!!!
مثلا یه مدت تو دانشگاه های سوییس و فرانسه منع حجاب رو اعلام کرده بودند.(هنوز هم بعضی دانشگاههاش اینجوریه) همه کسانی هم که میخواستند حجاب بزارن رو خیلی محترمانه از دانشگاه بیرون کردن. آیا سوییس و فرانسه دموکراسی ندارن؟! دارن ولی واسه مردم خودشون!!!!!!!! نه واسه ما!
اگه به همین سادگی که شما میگین بود که هیچجای دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشد! هر توریستی که به کشوری میرفت مهمون اونها محسوب میشد پس هرکاری میخواست میتونست بکنه!!!!
سرتون رو درد نمیارم ولی تا تو محدوده اونها باشیم باید تابع قوانین اونها باشیم حالا ما هم بجاش تلافی میتونیم بکنیم هر خارجی که اومد ایران رو بگیم باید چادر سر کنه!:D
اونوقت اونها هم مجبورن اینکار رو بکن ,نه؟! یا میتونن نیان ایران یا اگه اومدن حجاب بزارن. آیا بهشون این فرصت داده میشه چون اعتقاد ندارن میتونن هر جور میخوان تو کشور ما ظاهر شن؟!؟
یه بار دیگه تاکید میکنم من همیشه اعتقاد داشتم و هر روز هم بیشتر میشه اعتقادم ولی بعضی واقعیت ها رو نمیشه انکار کرد.

hitech

عضو جدید
حالا دست داد يا نداد!!! اين ماجراها هم خوب بهونه شده واسه سر کار کذاشتن ملت!!!
زدی تو هدف! نگاه کن از کی تا حالا دارم پست میدم تو این تاپیک!!!! ولی خب بعضی نظرها خیلی جالبن البته کمی هم رویایی!;) بچه ها همگی خسته نباشید! اگه مسئله ای بود که خواستین منم شرکت کنم یا جوابی به پستهای من دادین یه خبر کوچیک بدین بیام سر بزنم :cap:

فدايي رهبر

عضو جدید

عجب تيكه اي هم هست !!! :surprised:
البته مثل تكيه كه در اواتاري تو است .........نيست كه نيست
از بسكي به گناه وبه بي حجابي وبه بند وباري عادت كردي ......به اين دختر نجيب وبا شرافت هم بند مي كني ..........حيا كن
تو به اين جور منظره ها عادت كردي http://www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar18297_130.gif

فدايي رهبر

عضو جدید
غلط کرد!!!
من 13 سال اروپا زندگی کردم وقتی ایرانیا به خارجی ها دست نمیدادن قشنگ انگار تف انداختن تو صورته طرف! اونقد بهشون بر میخوره که هر جوری واسشون توضیح بدی بازم نمیتونی درستش کنی.
این کار فقط بی احترامیه نه چیز دیگه ای چون دست دادن واسه اونا (برعکس ما!!!) خیلی عادیه و اینجوری نیست که بگیم باعث گناه میشه.
حتی یه مدت تو سفارت گفتن دستکش دستتون کنین دست بدین اما بعد فهمیدن با دستکش دست دادن هم بی احترامی و بعد از اون با یه سری از مراجع که صحبت کردن گفتن اگه باعث بی احترامی به طرف میشه و باید دست داد. ولی اگه قبل از اینکه دستش رو دراز کنه تونستی براش توضیح بدی باید اینکار رو بکنی.

اين حكم اسلام است : دست دادن مرد با زن نامحرم حرام است وممنوع ميباشد

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
من خودم آخر دفاع از حقوق ایرانیم!!!! اماهمه چیز که به خواست ما نیست!
ببین فکر کنم درست منظور منو نفهمیدی واسه واضح شدن امر باید بگم من خودم تا چند سال پیش همه نماز هامو میخوندم! :hypocrite: الانم اگه یکم شل شدم ولی هنوز اعتقاد کامل دارم.
مشکل اینکه ما میخوایم به اعتقادمون پایبند باشیم اما به هر حال اگه تو کشور دیگه ای زندگی می کنی نمیتونی توقع داشته باشی اونا هم همین دیدی که ما به اعتقاداتمون داریم رو داشته باشن. اگر هم مشکلی داری باید بشینی تو مملکت خودت! هیچ اجباری نیست بری کشورشون!!!
مثلا یه مدت تو دانشگاه های سوییس و فرانسه منع حجاب رو اعلام کرده بودند.(هنوز هم بعضی دانشگاههاش اینجوریه) همه کسانی هم که میخواستند حجاب بزارن رو خیلی محترمانه از دانشگاه بیرون کردن. آیا سوییس و فرانسه دموکراسی ندارن؟! دارن ولی واسه مردم خودشون!!!!!!!! نه واسه ما!
اگه به همین سادگی که شما میگین بود که هیچجای دنیا سنگ رو سنگ بند نمیشد! هر توریستی که به کشوری میرفت مهمون اونها محسوب میشد پس هرکاری میخواست میتونست بکنه!!!!
سرتون رو درد نمیارم ولی تا تو محدوده اونها باشیم باید تابع قوانین اونها باشیم حالا ما هم بجاش تلافی میتونیم بکنیم هر خارجی که اومد ایران رو بگیم باید چادر سر کنه!:D
اونوقت اونها هم مجبورن اینکار رو بکن ,نه؟! یا میتونن نیان ایران یا اگه اومدن حجاب بزارن. آیا بهشون این فرصت داده میشه چون اعتقاد ندارن میتونن هر جور میخوان تو کشور ما ظاهر شن؟!؟
یه بار دیگه تاکید میکنم من همیشه اعتقاد داشتم و هر روز هم بیشتر میشه اعتقادم ولی بعضی واقعیت ها رو نمیشه انکار کرد.
این که فرانسه و سوییس اونحرکت رو کردن که اصلا حرکت قشنگی نبود...به نظر من منع کامل دموکراسی بود..ولی مگهشما خودت بهعقاید دیگران احرتام نمیذاری؟؟خب پس باید هم این حق رو به خودتبدی که دیگرانهم به عقایدت احترام بذارن..دیگه تو دنیا همجنس بازها و شیطان پرستها هم والا برای خودشون احترام قایلن کلی هم اعتماد به نفس دارن و مردم هم حالا خوششون نیاد هم نمیتونن بی احترامی کنن..ولی حالااین خانم که نماینده ی دیپلماسی هم نبوده و حتما دعوتش کردن بنا به دلایل دینی یه سری عقاید داره نمیخواد دست بده نباید بهش احترام گذاشته بشه؟حالا شاید این آقاهه که دستش خشک شده بعد از این یه زحمت به خودش بده یه سری تحقیق و مطالعه در مورد ایرانی و عقاید وتفکراتشون انجام بده برای دنیا وآخرتش هم خوبه:)

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمش گرم
هم برا اختراعش
هم برا رفتارش که خلاف اعتقادش عمل نکرده

یقینا رئیس جمهور کره هم میدونسته ایرانیا چه اعتقادی دارن.
در واقع کار اون بی احترامی به اعتقاد دختره بوده.
با اینکه اعتقاد من مثل اون دختره نیست ولی حال کردم که زد تو پوزش

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تشكرم فقط براي جمله اولته
ولي براي بقيش زيادي تند رفتي:biggrin:
تو مطمئن باش من آخر اين رئيس جمهور كره رو آدمش ميكنم;)
دم بريده فكر كرده خونه خالشه:mad:
كاري ميكنم دختر مسلمون ديد راهشو برگردونه از يه طرف ديگه بره:(
بي چشم و رو براي ما روشو زياد كرده:surprised:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترين كار ممكنو كرده اصلا چه لزومي داره كه دست بده كه چي ........

Mohsen_1111

عضو جدید
دمش گرم
هم برا اختراعش
هم برا رفتارش که خلاف اعتقادش عمل نکرده

یقینا رئیس جمهور کره هم میدونسته ایرانیا چه اعتقادی دارن.
در واقع کار اون بی احترامی به اعتقاد دختره بوده.
با اینکه اعتقاد من مثل اون دختره نیست ولی حال کردم که زد تو پوزش

رضا جان با قسمت آخر صحبتت مخالفم
شاید بنده خدا اطلاعی از این موضوع نداشته

farzan001

عضو جدید
عجب دختر زرنگیه.
میدونه در برابر این دست ندادن ممکنه رهبری رئیس جمهوری کسی ،یه خونه ای یه ماشینی یه جایزه ای بهش بدن.
خوب منم بودم دست نمی دادم. خواهرمون کارش درسته ذهن اقتصادی داره.

zx1

عضو جدید
پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا
شرایط:
1- دست ندادن به مقامات دولتی خارجی
2- حضور در مسابقات شنا با چادر
3- آتش زدن پرچم کشورهای غربی جلوی روسای آنها در همان کشورها!
4- ........

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا
شرایط:
1- دست ندادن به مقامات دولتی خارجی
2- حضور در مسابقات شنا با چادر
3- آتش زدن پرچم کشورهای غربی جلوی روسای آنها در همان کشورها!
4- ........
شما میدونستی این تهمت زدنه؟؟اگر شما بر اساس عقایدت کاری انجام بدی و بعدیکی در مورد تاین جوری قضاوت کنه ناراحت نمیشی؟؟چرا هر کسی از عقاید مذهبیش اطاعت کنه نسبتش میدید به دولت؟در مرحله اول اون شخص هموطن شماست..معمولا هموطن ها هرجای دنیا هم باشن از همدیگه حمایت میکن

farizin

عضو جدید
بعضی ها برای خود شیرینی حاضرا خیلی کارا بکنند...دست ندادن که چیزی نیست...
میدونن وقتی بیان ایران..رسانه های جمهوری اسلامی این حرکتش رو تو بوق و کرنا میکنند و بهش جایزه میدند و میره پیش ... دستش رو میبوسه و ایشون هم مورد تفقدش قرار میده و احتمالا بورس یه دانشگاهی رو هم میگیره...:mad:

zx1

عضو جدید
شما میدونستی این تهمت زدنه؟؟اگر شما بر اساس عقایدت کاری انجام بدی و بعدیکی در مورد تاین جوری قضاوت کنه ناراحت نمیشی؟؟چرا هر کسی از عقاید مذهبیش اطاعت کنه نسبتش میدید به دولت؟در مرحله اول اون شخص هموطن شماست..معمولا هموطن ها هرجای دنیا هم باشن از همدیگه حمایت میکن

لطفا اشتباه برداشت نکنید!
منم مسلمونم! منم به این چیزا پایبندم!
اما مسئله چیز دیگست!
مسئله اینه که ما ها بعضی وقتاکاسه داغ تر از آش میشیم!
بابا اسلام نگفته بی ادب باش!
امام علی اسطوره ما مسلمونای شیعه موقع نماز که واجبات دین ماست، اگه کسی سلام میکرد، جوابش رو میداد! میگفت ادب اولین نشونه یه مسلمونه! میگفت خوش اخلاقی پایه ایمانه!
ولی ما ...

• Like
واکنش ها: YuMi

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اما مسئله چیز دیگست!
امام علی اسطوره ما مسلمونای شیعه موقع نماز که واجبات دین ماست، اگه کسی سلام میکرد، جوابش رو میداد! میگفت ادب اولین نشونه یه مسلمونه! میگفت خوش اخلاقی پایه ایمانه!
ولی ما ...
دقیقا اینارو نباید با خوش اخلاقی اشتباه گرفت..این که حالا دست داده بشه یا نشه اون مرده رو که نمیکشه ولی اون دختره یه حریمی داره که نیمخواد دست بده و احترام گذاشتن بهش واجبه بر اساس دموکراسی..از روی بی ادبی که نیومده دست نده..میتونه با خوش رویی براش توضیح بده و مرده هم اگه آدمباشه قبول میکنه ولی اگه غرور داشته باشه و فکر کنه خیط شده و اینا دیگه مشکل شخصیتی خودشه..مثلا اگه اینا رسم داشتن بیاد یه ماچ هم بکنه دختره باید خوش برخورد و خوش رو برخورد میکرد؟؟خب ما که نمیتونیم طبق اصول دیگران باشیم همواره..چون دین یه سری چهارچوبی قایل میشه بقیه باید به اونا احترام بذارن..

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان با قسمت آخر صحبتت مخالفم
شاید بنده خدا اطلاعی از این موضوع نداشته

رئیس جمهورا باید در مورد فرهنگ ملتهای دیگه اطلاعات کافی داشته باشن و مشاوراشون هم اینجور اطلاعاتو میدن
شرکت ما با کره ای ها زیاد سر و کار داره. حتی طرفهای تجاری شرکت هم آداب و رسوم ما رو میدونن. چه برسه به یه رئیس جمهور... !

این کره ای ها کلا آدمهای بی ادبی هستن ، خودشونم بالاتر از همه دنیا میدونن...

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما مسئله چیز دیگست!
ولی ما ...

داداش کاسه داغتر از آش چیه ؟
رئیس جمهورای خارجی وقتی تو مهمونیا به هم میرسن خانومای همو بغل میکنن و میبوسن (نمونش همین مراسم اوباما)
حالا فک کن رئیس جمهور ایران هم اجازه این کارو بده که بی احترامی به اونا نکنه !!! یا اینکه مثلا کاسه داغتر از آش نشه !

من خودم مشکلی تو دست دادن خانوما نمیبینم و فکر هم نمیکنم مردم الان مثل عربهای اون موقع با یه دست دادن کلی فکرای ناجور کنن. ولی هر کشوری یه آداب و رسومی داره...
چرا اینجوری فکر نمیکنین که اونا باید به آداب و رسوم ما احترام بذارن؟ (که البته لازمش اینه که هیچ کس رو بالاتر از خودت ندونی)

rasulhajian

عضو جدید
شما مرجع تقلید تشریف داری ما نمی دونستیم؟

غلط کرد!!!

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها برای خود شیرینی حاضرا خیلی کارا بکنند...دست ندادن که چیزی نیست...
میدونن وقتی بیان ایران..رسانه های جمهوری اسلامی این حرکتش رو تو بوق و کرنا میکنند و بهش جایزه میدند و میره پیش ... دستش رو میبوسه و ایشون هم مورد تفقدش قرار میده و احتمالا بورس یه دانشگاهی رو هم میگیره...:mad:

دوست عزیز بهتر نیست یکم خوش بینانه به قضیه نگاه کنی
نمی تونی فکر کنی که اون دختر به دلیل عقلیدش و پایبندی که به دیدنش داشته دست نداده نه بخاطر خود شیرینی ؟؟؟؟
چرا همه چیز وقتی خلاف نظر شما باشه سیاه نمایی می کنید؟؟؟

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما مسئله چیز دیگست!
ولی ما ...

کاسه ی داغ تر از اش چیه برادر من؟؟؟؟
این حکم دینمون است
دست دادن با مرد نا محرم حرام است داداش من
بی ادبی هم نیست
چون نه اون قصد این کا رو داشنه و هم این که بعد از مراسم عذر خواهی کرده
و ضمن این همین الان هم هگه کسی تو نماز به شما سلام کنه برت واجبه جواب سلامش رو بدی چون واجب است

Mohsen_1111

عضو جدید

رئیس جمهورا باید در مورد فرهنگ ملتهای دیگه اطلاعات کافی داشته باشن و مشاوراشون هم اینجور اطلاعاتو میدن
شرکت ما با کره ای ها زیاد سر و کار داره. حتی طرفهای تجاری شرکت هم آداب و رسوم ما رو میدونن. چه برسه به یه رئیس جمهور... !

این کره ای ها کلا آدمهای بی ادبی هستن ، خودشونم بالاتر از همه دنیا میدونن...

حرف حساب جواب نداره