لطفا کنکوریای 91 درصدهاشون بذارن!!!!!!!!!

فرهنگ

مدیر بازنشسته
مصاحبه مالک

مصاحبه مالک

دانشگاه مالک بیش از اونک هبه رتبه کار داشته باشه مصاحبه داغونی داره...:دی

اولا 3 برابر ظرفیت اعلام میکنن که کیا بیان مصاحبه و تو سایت اعلم میشه تاریخ مصاحبه
بعد زا مصاحبه نتایجشش با نتایج نهایی میاد اگ هقبول شید کع انتخاب های بعدی سوخت میشه اگ هنشید انتخابای بعید هم چک میشه
چند نکته
1- ظاهر کاملا اسلامی براشون مهمه
2- سوالات از تحصیلات ابتدایی تا دانشگاه

3-موضوع پروژه کارشناسی
4-دانشگا هچه کردی جز در سخوند
5- نظرت راجع به جنبش سبز و چه حرکتی خودتو انجام دادی
6- به کی رای دادی
7-ماهواره داری
8- انواع نماز-شکیات-وضو-خمس -زکات- انفاق ....
9-خونواده ات؟سفرهای خارجی؟
10-روز های خاص: همچون روز بصیرت و مباهله و تاریخای خاص قمری
11- وزیر های وزارتخونه های مختلف
12-چه روزنام های میخونی؟ چه مجله ای؟چرا؟
13- قران میدن بخونی.....:D اینجاش باحاله
14-مهمترین اخبار سیاسی روز رو باید بگی اخبار رو مثل شی گوش کنید.

15-بچه ها یه سوال خفن ازم پرسیدن یادم نمیاد فکرکنم راجع به قدس و فلسطین ملسطین بود...

کلا مصاحبه دغنونی داشت نمیدونم باید بخندم یا گریه کنم بابت مصاحبش..

فرهنگ

مدیر بازنشسته
یه چیزی یادم رفت یادتون نره که رهبر مهم هبراشون نه شخصیاتای دیگه کشوریو لشگری و اینا......
سوتی ندید:دی

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
مرسی.
ولی یعنی چی ؟
از کجا بدونیم که کی باید بریم مصاحبه مالک اشتر ؟
لطفا بیشتر توضیح بدین
مرسی

خواهش میکنم دوست عزیز

برای مثال اولویت 50 شما مواد مرکب مالک اشتر تهران هست ! با توجه به رتبتون اگه قبول بشید توی این رشته قبل از اعلام نتایج نهایی تو شهریور ماه (فکر میکنم پارسال تیر ماه بود ) اسامی قبول شده ها تو رشته های دانشگاه مالک اشتر اعلام میشه رو سایت سنجش و تاریخ مصاحبه هم همین طور !

بچه ها پارسال 16 تیر برای مصاحبه رفتن اگه قبول بشید توی مصاحبه و رشته های قبل ولویت 50 ام (برای مثال ) قبول نشده باشید این انتخابتون میشه نتیجه کنکور 91 برای شما !!
ولی اگر مصاحبه رد شده باشید از اولویت 50 ام به بعدتون هم برای اعلام نهایی بررسی میشه !
امیدوارم توضیحاتم کامل و روشن باشه
برای شمام آرزوی موفقیت و قبولی توی مصاحبه رو دارم !! :gol:شمام دعا کنید من هم قبول بشم !! :cry:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه مالک بیش از اونک هبه رتبه کار داشته باشه مصاحبه داغونی داره...:دی

دستتون درد نکنه فرهنگ جون !!
دارم میترسم خب :cry:
همین الان با یه فارغ التحصیل مکانیک دانشگاه مالک اشتر صحبت میکردم میگفتن هنوز استرس و اضطراب اون روز رو یادشون نرفته و بعد از اون هیچ جا این قدر با سوالات متنوع و بعضا ... روبرو نشده بودن !!
ولی نظرشون این بود گذشتن از مصاحبه برای بچه های عادی سخت نیست !!
کلی امیدوارم کردن ایشون ولی الان دوباره :crying::w04:

LEYLA JON

عضو جدید
با سلام فرهنگ جان راسته که شما رفتین مصاحبه مالک و حالا سمنان درس می خونید؟
رتبتون چند بود مصاحبه قبول شدین ؟
اولویتتون سمنان بود یا مالک؟
ممن.ون میشمجواب بدین؟

marasoly.al7631

عضو جدید
دستتون درد نکنه فرهنگ جون !!
دارم میترسم خب :cry:
همین الان با یه فارغ التحصیل مکانیک دانشگاه مالک اشتر صحبت میکردم میگفتن هنوز استرس و اضطراب اون روز رو یادشون نرفته و بعد از اون هیچ جا این قدر با سوالات متنوع و بعضا ... روبرو نشده بودن !!
ولی نظرشون این بود گذشتن از مصاحبه برای بچه های عادی سخت نیست !!
کلی امیدوارم کردن ایشون ولی الان دوباره :crying::w04:
اینقدام نا امید نباش!
من یکی از رفیقام داره شناسایی مالک اشتر تهران میخونه پارسال رتبش 560 بوده!
اینقدرام که شورش می کنن نیست!
اگه ظاهرت درست باشه (مخصوصا برا خانوما) دیگه ایندر سوال نمی پرسن!
برای سوالای سیاسی هم اگه یه هفته درست حسابی تلویزیون ایران رو بگیری و اخباراشو نگاه کنی حله!
در مورد احکام اگه به سن تلیف رسیده باشی و یه باری رساله رو خونده باشی مشکلی نداره!
از اونجایی که همه هم مسلمونیم قرآن خوندن هم بلدیم دیگه!
یه چیز که براسون مهمه هدف از ادامه تحصیله!
درمورد انتخابات سال 88 هم اگه دخالتی نداشته بوده باشی مشکلی نیست!
راستی اگه 9 دی رو رفته باشی راهپیمایی حتما بگو!
در مورد رهبر هم که خداییش اگه یه آدم درست حسابی تو کشور باشه که هست خودشه!
برای رهبری هم سخنرانی عید تو مشهد رو گوش بده حله!
در ظمن باید با خیال راحت و آرامش و مطمئن جواب بده!
در کل منم شناسایی مالک رو میزنم البته تهران!
راستی پروژه رو هم خودشون تعیین میکنن و همش هم کاربرد صنعتی و نظامی داره! و احتمالا نمیتونی مقاله از توش دربیاری!
اکثر پروژه های شناسایی هم در مورد سطح و پوشش دهی هستن!

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
آخه جوجه ماشینی تو کجا جنگ و جبهه کجا؟
شماها که تا یکم اوضاع شلوغ میشه جیم میزنید!:cry:
نبینم در مورد شهید جمران جوجه موجه ها نظر بدن!

اما بعد بنده درمورد دانشگاه شهید چمران اهواز پرسیدم نه خودش!
درظمن اطلاعاتتون درمورد شهید ناقصه!

با من بوديد جوجه ماشيني؟!!!!!!
واقعا متاسفم براي اين ادبياتتون!!!!!
كسي با شهيد بزرگوار هيچ شوخي نكرده،‌اگرم كرده من خودم مطمئن باشيد به شديدترين حالت ممكن باهاشون برخورد ميكنم:razz:
بين نشين عزيز هم خواستن فقط جو اينجا عوض شه، وگرنه همه ميدونن منظورتون دانشگاه چمران بوده
درضمن،‌بنده هم براي اين كه خواستن جو رو عوض كنن اون پست رو گذاشتم ، وگرنه اگه حمل بر شوخي و جسارت بود من خودم باهاشون برخورد ميكردم:mad:
درضمن، شهدا و مملكت عزيزمون، براي همه هستن
مطمئن باشيد شهيد چمران براي ما يك اسطوره و يك قهرمان ملي هستن
ممنون ميشيم اول نيت دوستان رو جويا بشيد و بعد قضاوت كنيد،‌اون هم با الفاظي مثل جوجه و اينا كه مسلما در شان هيچ يكي از دوستان نيست
خواهشا در اين مورد ديگه اينجا بحث نشه تا موضوع تاپيك منحرف نشه
موفق باشيد
ياحق:gol:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
600 >> سرامیک روزانه تبریز !
900 >> شبانه سهند تبریز !

نه انتخاب های بعدیتون از بین نمیره ! چون مصاحبه قبل از جواب های نهایی هستش ! اگه قبول شدید که مبارکتون باشه باتوجه به اولویتتون میرید مالک اشتر اگه هم خدایی نکرده رد شدید انتخاب های بعدیتون بررسی میشه !

به علاقه خودتون بستگی داره !! بین شناسایی ها علم و صنعت بهتره !!

یکی از دوستانم از خود بچه های دانشگاه شیراز پرسیده بودن شیراز هم بالاترین رتبه اش حدود 200 هستش ! ولی منحصرا شکل دادن رو نمیدونم !
موفق باشید :gol:

سلام
ماشاءاله براي خودتون يه مشاور و راهنما شدينا!!:smile:;):gol:

marasoly.al7631

عضو جدید
كسي با شهيد بزرگوار هيچ شوخي نكرده،‌اگرم كرده من خودم مطمئن باشيد به شديدترين حالت ممكن باهاشون برخورد ميكنم:razz:
بين نشين عزيز هم خواستن فقط جو اينجا عوض شه، وگرنه همه ميدونن منظورتون دانشگاه چمران بوده
درضمن،‌بنده هم براي اين كه خواستن جو رو عوض كنن اون پست رو گذاشتم ، وگرنه اگه حمل بر شوخي و جسارت بود من خودم باهاشون برخورد ميكردم:mad:
ممنون ميشيم اول نيت دوستان رو جويا بشيد و بعد قضاوت كنيد،‌اون هم با الفاظي مثل جوجه و اينا كه مسلما در شان هيچ يكي از دوستان نيست
موفق باشيد

حق یارت:gol:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدام نا امید نباش!
من یکی از رفیقام داره شناسایی مالک اشتر تهران میخونه پارسال رتبش 560 بوده!
اینقدرام که شورش می کنن نیست!
اگه ظاهرت درست باشه (مخصوصا برا خانوما) دیگه ایندر سوال نمی پرسن!
برای سوالای سیاسی هم اگه یه هفته درست حسابی تلویزیون ایران رو بگیری و اخباراشو نگاه کنی حله!
در مورد احکام اگه به سن تلیف رسیده باشی و یه باری رساله رو خونده باشی مشکلی نداره!
از اونجایی که همه هم مسلمونیم قرآن خوندن هم بلدیم دیگه!
یه چیز که براسون مهمه هدف از ادامه تحصیله!
درمورد انتخابات سال 88 هم اگه دخالتی نداشته بوده باشی مشکلی نیست!
راستی اگه 9 دی رو رفته باشی راهپیمایی حتما بگو!
در مورد رهبر هم که خداییش اگه یه آدم درست حسابی تو کشور باشه که هست خودشه!
برای رهبری هم سخنرانی عید تو مشهد رو گوش بده حله!
در ظمن باید با خیال راحت و آرامش و مطمئن جواب بده!
در کل منم شناسایی مالک رو میزنم البته تهران!
راستی پروژه رو هم خودشون تعیین میکنن و همش هم کاربرد صنعتی و نظامی داره! و احتمالا نمیتونی مقاله از توش دربیاری!
اکثر پروژه های شناسایی هم در مورد سطح و پوشش دهی هستن!

واقعا ممنونم بابت راهنماییتون !!:gol:
ایشالا شمام تهران قبول بشید

حالا هدف از ادامه تحصیل چی هست !؟ :D

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ماشاءاله براي خودتون يه مشاور و راهنما شدينا!!:smile:;):gol:

سلام از ماست جناب مهندس :gol:

بالاخره یا رتبه باید خوب باشه یا نظرات کاشناسی دیگه :redface:
3 تا دانشگاه و بچه های هر دوره الان فقط اطلاعات انتخاب رشته میدن !!

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من امسال (91) رتبم 539 شده
می خواستم ببینم اولا شناسایی روزانه کدوم دانشگاه قبول می شم
بعدش هم ریخته گری کدوم دانشگاه می تونم قبول بشم با توجه به این که امسال دانشگاههای تهران و اصفهان دیگه نمی گیره و کلا 17 نفر ریخته گری می گیرن (دانشگاههای شریف - علم و صنعت - سهند تبریز روزانه)
با این اوضاع ریخته گری قبول می شم
ممنون

شریف و علم وصنعت که امکانش نیست ! (علم و صنعت سال 89 با 200 قبول شدن بچه ها ! )
ولی سهند تبریز رو ایشالا میارید

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
موفق باشيد

برای چی بحث می کنید می شه بگید؟؟؟؟
اینجا تاپیک مربوط به کارشناسی ارشد هست نه مذاکره و درد دلهاتون!!! لطقا رعایت کنید... خواصهش می کنم!!!
marasoly.al7631 عضو محترم خواهشا رو سند و مدرک صحبت کنید و از الفاظ بد دوری کنید... شما مثلا با سوادید از شما دیگه به دوره این ادبیات ...

اینکه می فرمایید یک بار رساله بخونیم حلللهههه:surprised: یعنی چی؟ ما رشته فنی مهندسی درس خووندیم که بریم سوالات حوزوی و شرعی پس بدیم؟؟؟ یا اینکه می گید قران و هممون بلدیم؟ شما چندبار قران رو خوندید و درک کردید؟ فکر نکنم هیچ کدوم از ما قران رو کامل خوونده باشه !!!

kasraic

عضو جدید
دوستان من نانو و مواد رو داده بودم و در نانو 160 و مواد 600 آوردم...
عرض شود که امروز انتخاب رشته کردم و مواد رو انتخاب کردم ولی کسی از ما نپرسید پسر خوب نانو هم انتخاب می کنی یانه!!! بعد چی بگم... بده بستون افتاد و دیدم کد 15 رقمی رو داده!!! حالا من این نانو رو از کجا انتخاب کنم؟؟؟ نکنه اشتباهی چیزی کرده باشم!!!

مورد بعدی
دوستان بده خیلی کوچک و کوچک تر از این هستم که در باره کسی و چیزی نظر بدم و نمی دم ولی دلم گرفت... فقط می گم ... تو رو خدا تو رو جون عزیزاتون دل کسی رو نشکنید و نشکنیم (خودمم بگم) اگه از کسی اطلاع کافی نداریم قضاوت نکنیم... چجوری بعضی ها در 2 دقیقه خودشونه در جایگاه قضاوت می بینن و قضاوت می کنن و وکیل و وزیر می شن؟؟؟ ای کاش موکلشون زنده بود و می گفت اصلا این وکیل واجد شرایط هست یا نه!!!! بازم هدفم ورراجی نیست... هممون اشتباه می کنیم مهم اقرار به اشتباه هستش ... من حرفم تموم نشده از همه معذرت می خوام 1- اگه حرف زدم 2- اگه به دل کسی خودم 3- اشالا موفق باشین 4- گوته می گه : به افکار و اقاید خود نبال و اصرار نورز ... جرا که هر چه از اندیشه تراود با گذشت زمان تغییر پیدا می کند 5- مهندس شدن را از اخلاق شروع کنیم 6- چه قدر حرف زدم واه واه ببخشید همهتون

chs

عضو جدید
سلام کسی میدونه آیا نحوه و تعداد انتخاب واحد دوره روزانه و شبانه با هم فرق می کنه یا نه؟ و اگر فرقی دارن اون چیه؟

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی میدونه آیا نحوه و تعداد انتخاب واحد دوره روزانه و شبانه با هم فرق می کنه یا نه؟ و اگر فرقی دارن اون چیه؟

برای انتخاب واحد که هیچ تفاوتی ندارن ! مگر اینکه شما از رشته های آموزش محور انتخاب کنید که تعداد واحد هاتون با بچه های پژوهشی متفاوت میشه و کم تر واحد بهتون میدن !
ولی اگر منظورتون در پرداخت شهریه باشه ؛ قبل از انتخاب واحد باید حداقل هزینه شهریه ثابتتون رو واریز کنید تا اجازه انتخاب واحد داشته باشید !

chs

عضو جدید
برای انتخاب واحد که هیچ تفاوتی ندارن ! مگر اینکه شما از رشته های آموزش محور انتخاب کنید که تعداد واحد هاتون با بچه های پژوهشی متفاوت میشه و کم تر واحد بهتون میدن !
ولی اگر منظورتون در پرداخت شهریه باشه ؛ قبل از انتخاب واحد باید حداقل هزینه شهریه ثابتتون رو واریز کنید تا اجازه انتخاب واحد داشته باشید !
یعنی در انتخاب واحد روزانه بر شبانه اولویت نداره؟ و شبانه هم می تونه مثل روزانه ترمی 12 یا 14تا برداره؟

chs

عضو جدید
یعنی در انتخاب واحد روزانه بر شبانه اولویت نداره؟ و شبانه هم می تونه مثل روزانه ترمی 12 یا 14تا برداره؟

LEYLA JON

عضو جدید
سلام من سوال دارم راجع به انتخاب رشته

سلام من سوال دارم راجع به انتخاب رشته

سلام بچه های گل
یه سوال میشه تو انتخاب رشته هم شاخه های مواد رو زد هم نانو رو؟

kasraic

عضو جدید
سلام بچه های گل
یه سوال میشه تو انتخاب رشته هم شاخه های مواد رو زد هم نانو رو؟
سلام
منم همین سوال رو کردم ولی جوابی نیومد!
من که برا مواد انتخاب کردم ولی کسی نپرسید نانو می خوای انتخاب رشته کنی یا نه!!!

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز

درسته ! رویه تحصیلی روزانه و شبانه یکسانه و حداقل 8 و حداکثر 14 واحد میتونید هر ترم بگیرید !! (با توجه به نظر گروه فکر میکنم )
تا اونجایی که اطلاع دارم فقط مراحل مالی برای دانشجو های شبانه اضافه میشه

chs

عضو جدید
درسته ! رویه تحصیلی روزانه و شبانه یکسانه و حداقل 8 و حداکثر 14 واحد میتونید هر ترم بگیرید !! (با توجه به نظر گروه فکر میکنم )
تا اونجایی که اطلاع دارم فقط مراحل مالی برای دانشجو های شبانه اضافه میشه
ممنون از توجهتون.

marasoly.al7631

عضو جدید
برای چی بحث می کنید می شه بگید؟؟؟؟
اینجا تاپیک مربوط به کارشناسی ارشد هست نه مذاکره و درد دلهاتون!!! لطقا رعایت کنید... خواصهش می کنم!!!
marasoly.al7631 عضو محترم خواهشا رو سند و مدرک صحبت کنید و از الفاظ بد دوری کنید... شما مثلا با سوادید از شما دیگه به دوره این ادبیات ...

اینکه می فرمایید یک بار رساله بخونیم حلللهههه:surprised: یعنی چی؟ ما رشته فنی مهندسی درس خووندیم که بریم سوالات حوزوی و شرعی پس بدیم؟؟؟ یا اینکه می گید قران و هممون بلدیم؟ شما چندبار قران رو خوندید و درک کردید؟ فکر نکنم هیچ کدوم از ما قران رو کامل خوونده باشه !!!
سلام
برادر عزیز چند نکته رو باید توضیح بدم:
1-و اما در مورد اون مطلب: بنده نبودم یه همسایه فضول بود! راستش اومدم خونه پرسیدم کی اینا رو نوشته گفتن متما نبودیم و لی فلانی پای لبت که روشن بوده نشسته منم که کلا اینترنت وصله از قضا اون صفحه هم بالا بود ققبلا هم بهش این سایتو نشون داده بو دم و می دونست مارسولی منم! خلاصه از دوستان بخاطر اون صحبتا عذرخواهی می کنم! اول گفتم کسی چیزی نمیگه خواستم جمعش کنم ولی مثل اینکه خیلی دوستان خیلی ناراحت شدن بخصوص از متریال عذر میخوام!ا اشتباه از بنده بود! ;):gol:
2- همه ما مسلمونیم و شیعه ظبق فقه شیعه برای مسال شرعی مون سه راه داریم : تحقیق-تقلید- احتیاط. و از اونجاییکه تقلید آسون تر از همس همه میریم سراغ تقلید در نتیجه همه باید مسایل شرعی مون رو بخونیم! پس یه بار خوندن رساله مشکلی ایجاد نمیکنه!و چندتا مسئله شرعی جواب دادن، سوالات حوزوی پس دادن نیست!
3- و اگه این سوالتون این که من چند بار قرآن رو خوندم و آیا کامل خوندمش؟ آره زیاد خوندم هرچند قذآن رو هرچی بخونی کمه ولی مهمه که ازش دور نشی! همین دوستامون متریال که دوباره بخاطر او صحبتا ازش عذر می خوام (که البته من نبودم) قرآن خونه ( از پایین نوشته هاش معلومه)!
4-و اینکه چرا این سوالا را می پرسن دانشگاه وزارت دفاعه خودش تصمیم می گیره چه طور نیرویی بگیره!
5-حالا مگه اینا چیزای بدی هستن! خوب همه مسلمونا باید بلد باشن قرآن بخونن!

آخرین ویرایش:

ho3in.s

عضو جدید
سلام سلام
تبریک به همه بچه هایی که نتیجه تلاششون رو دیدن... امیدوارم همیشه موفق باشید
به بچه هایی که بریا سال دیگه تصمیم گرفتن امیدوارم پشتکار و صبر داشته باشن به اندازه کافی:)

پیغامای بعضی ها رو توی ایمیلم دیدم. راستش چند تا نکته راجع به انتخاب رشته بگم که حواستون باشه(البته این نظر منه):
1- به کسانی که دارن گرایش شکلو انتخاب میکنن بگم که تقریبا از متالورژی دور می شید و شدیدا سخته :) پس حواستون جمع باشه
2- اگر میخواید امسال به هر قیمتی که شده قبول شید کاملا اشتباه می کنید _مگر اینکه وضعیت کاری برای شما اوکی باشه_
3- به بچه هایی که دوره کارشناسیشونو دانشگاه های بزرگ بودن بگم که به هیچ عنوان بریا دوره ارشد هر دانشگاهیی رو انتخاب نکنید حتی به قیمت تجربه کردن یک بار دیگه کنکور
4- با زدن گرایشای خوردگی و جوش زمینه کایر رو محدود می کنید و شناسایی تقریبا فضای بازتری برای شما داره
5- از متالورژی به سرامیک رو توصیه نمیکنم اما از سرامیک به متالورژی توصیه می شود.
6- بحث پیش نیاز ها به دانشگاه و گروه اموزشی دانشگاه مربوطه .
7- اما راجع به سمنان:
شدیدا بحث پروژه مشترک با دانشگاههای دیگه توش گرمه .... یعنی میتونید به امید کار کردن تو تهران برا یپروزه باشید.البته اساتید خاص
از معایب خیلی بزگش اینه که دانشجوهای دوره لیسانس خودشونو حلوا حلوا میکنن :دی (راستشو بخوای خیلی حس بدیه .... خصوصا اگه وردیتون مث مال ما همه سمنانی باشن)و البته اساتید وظایف اجرایی هم دارن... (البته شاید همه دانشگاه ها اینطور باشه اما من تو دوره لیسانسم چنین چیزی رو ندیده بودم .
سلااااااااااام
به به خانم فرهنگ... جدا خیلی خوشحال شدم اینجا دوباره زیارتتون می کنم
این گزینه 2 رو میشه بیشتر توضیح بدید...
گزینه 4 رو هم همینطور لطفا:redface:

chs

عضو جدید
سلام. دوستان به نظرتون شناسایی شبانه دانشگاه تهران بهتره یا شناسایی روزانه علم و صنعت ؟ اصلا با رتبه 270 امسال، میشه اینا رو قبول شد؟

بالا