لطفا کنکوریای 91 درصدهاشون بذارن!!!!!!!!!

chs

عضو جدید
یکی میشه معایب دوره شبانه دانشگاههای تهران رو بگه؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام
برادر عزیز چند نکته رو باید توضیح بدم:
1-و اما در مورد اون مطلب: بنده نبودم یه همسایه فضول بود! راستش اومدم خونه پرسیدم کی اینا رو نوشته گفتن متما نبودیم و لی فلانی پای لبت که روشن بوده نشسته منم که کلا اینترنت وصله از قضا اون صفحه هم بالا بود ققبلا هم بهش این سایتو نشون داده بو دم و می دونست مارسولی منم! خلاصه از دوستان بخاطر اون صحبتا عذرخواهی می کنم! اول گفتم کسی چیزی نمیگه خواستم جمعش کنم ولی مثل اینکه خیلی دوستان خیلی ناراحت شدن بخصوص از متریال عذر میخوام!ا اشتباه از بنده بود! ;):gol:
2- همه ما مسلمونیم و شیعه ظبق فقه شیعه برای مسال شرعی مون سه راه داریم : تحقیق-تقلید- احتیاط. و از اونجاییکه تقلید آسون تر از همس همه میریم سراغ تقلید در نتیجه همه باید مسایل شرعی مون رو بخونیم! پس یه بار خوندن رساله مشکلی ایجاد نمیکنه!و چندتا مسئله شرعی جواب دادن، سوالات حوزوی پس دادن نیست!
3- و اگه این سوالتون این که من چند بار قرآن رو خوندم و آیا کامل خوندمش؟ آره زیاد خوندم هرچند قذآن رو هرچی بخونی کمه ولی مهمه که ازش دور نشی! همین دوستامون متریال که دوباره بخاطر او صحبتا ازش عذر می خوام (که البته من نبودم) قرآن خونه ( از پایین نوشته هاش معلومه)!
4-و اینکه چرا این سوالا را می پرسن دانشگاه وزارت دفاعه خودش تصمیم می گیره چه طور نیرویی بگیره!
5-حالا مگه اینا چیزای بدی هستن! خوب همه مسلمونا باید بلد باشن قرآن بخونن!

راجع به بد و خوبی دین و ... صحبتی نشد... حرف سر این بود که هرچیزی جایی داره در تاپیک اسپم نفرمایید!!! آخه مسایل شخصی از جمله دین چه ربطی به این تاپیک داره؟
ما خودمون می دونیم که دانشگاه صنعتی مالک اشتر به دلیل اینکه نظامی است و تحت نظر سپاه پاسداران !!! خب طبیعی است که افرادی رو جذب می کنن که واجد شرایط خودشون باشه!!!
.
موفق باشید

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام...
متاسفانه شدم 800 .
اصلا فکر اینو نمیکردم که چنین رتبه ای بیارم.. خلاصه تموم شده رفته
امیدم به شبانه فردوسی و کرمان و تبریز هست..
به همه دوستانی که رتبه خوبی اوردن تبریک میگم

kasraic

عضو جدید
سلام...
متاسفانه شدم 800 .

قبول می شی...نگران نباش....تبریز سرامیک شبانه قبول می شی...یه خبرم به بچه ها بدم که شناسایی تبریز خیلی اوضاش خرابه!!! رتبه 4 و5 و 31 و 180 اولین اولویتشونو شناسایی تبریز زدن یعنی من با 600 شانس بیارم شبانه میرم!!!!

ho3in.s

عضو جدید
سلام حسین جان
خیلی خیلی مبارکت باشه، رتبت عالی شده دادا
ایشالا تو همه مراحل زندگیت موفق باشی
سلام عزیز دلم
دلم واست تنگ شده بود روزبه جان
خیلی ممنون. ای بابا کاری نکردم که. همش لطف خدا و ائمه و دعای پدر و مادر و دوستان بود و کمکهای دوستانی مثل شما و آقا مهدی گل
ممنون دادا. ان شاءالله همیشه شاد و پیروز و کنار خدا باشی عزیزم

mahsa-86

عضو جدید
در مورد اینکه دانشگاه علم و صنعت بالاتر از امیر کبیر تو مواد موافقم چون امیر کبیر هیت علمی آنچنان قوی نداره!
تو تهران به ترتیب:
شریف
تهران
تربت مدرس تو بعضی گرایشا
علم و صنعت
امیرکبیر
خواحه

البته تو سرامیک علم صنعت اوله تقریبا!
ولی اگه توکل کشور رو بخوای بعد از شریف و تهرا صنعتی اصفهان تو شناسایی و استخراج ! البته تو خوردگی شاید اول باشه چون گلعذار و ساعتچی و اشرفی رو داره! البته تو سطح هم قویه!
ولی شما با این رتبه احتمال تهرا و یا شریف رو توبعضی گرایشا داری!

رتبه م مواد 534 و بازرسی فنی 41

نه ، آخه هر گرایشی نمیخوام بزنم فقط شناسایی و خوردگی اونم فقط روزانه
بنابراین نه تهران میارم نه شریف، همون علمو صنعت و امیر کبیرم با پذرشای امسال بعیده بیارم ، آخه پذیرش تهرانو خیلی کم کردن
احتمالا بعد تهران امیر کبیر بزنم بعد علم وصنعت ولی تو تربیت مدرس موندم که بین امیر کبیر و علمو صنعت بزنم یا قبل از هر دو شون؟؟
بالا بودن مواد برام مهمه ولی نه زیاد بیشتر اسم دانشگاه برام اهمیت داره، خواجه نصیر هم احتمالا اصلا نزنم!! میگن خیلی داغونه، صنعتی اصفهان خیلی معروفتره

KIAN IRANI

عضو جدید
ببخشید یک سوال داشتم
فرم دانشگاه مالک (صفحه 186 دفترچه ) را باید الان پرکرد و فرستاد دانشگاه مالک یا نه؟کلا یک توضیحی لطف کنید بدهید؟

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
برادر عزیز چند نکته رو باید توضیح بدم:
1-و اما در مورد اون مطلب: بنده نبودم یه همسایه فضول بود! راستش اومدم خونه پرسیدم کی اینا رو نوشته گفتن متما نبودیم و لی فلانی پای لبت که روشن بوده نشسته منم که کلا اینترنت وصله از قضا اون صفحه هم بالا بود ققبلا هم بهش این سایتو نشون داده بو دم و می دونست مارسولی منم! خلاصه از دوستان بخاطر اون صحبتا عذرخواهی می کنم! اول گفتم کسی چیزی نمیگه خواستم جمعش کنم ولی مثل اینکه خیلی دوستان خیلی ناراحت شدن بخصوص از متریال عذر میخوام!ا اشتباه از بنده بود! ;):gol:
2- همه ما مسلمونیم و شیعه ظبق فقه شیعه برای مسال شرعی مون سه راه داریم : تحقیق-تقلید- احتیاط. و از اونجاییکه تقلید آسون تر از همس همه میریم سراغ تقلید در نتیجه همه باید مسایل شرعی مون رو بخونیم! پس یه بار خوندن رساله مشکلی ایجاد نمیکنه!و چندتا مسئله شرعی جواب دادن، سوالات حوزوی پس دادن نیست!
3- و اگه این سوالتون این که من چند بار قرآن رو خوندم و آیا کامل خوندمش؟ آره زیاد خوندم هرچند قذآن رو هرچی بخونی کمه ولی مهمه که ازش دور نشی! همین دوستامون متریال که دوباره بخاطر او صحبتا ازش عذر می خوام (که البته من نبودم) قرآن خونه ( از پایین نوشته هاش معلومه)!
4-و اینکه چرا این سوالا را می پرسن دانشگاه وزارت دفاعه خودش تصمیم می گیره چه طور نیرویی بگیره!
5-حالا مگه اینا چیزای بدی هستن! خوب همه مسلمونا باید بلد باشن قرآن بخونن!
سلام دوست عزيز
خواهش ميكنم،‌شما عزيزي،‌اگر احيانا بنده هم تند رفتم يا حرفي زدم كه باعث رنجش شما و دوستان شده ازتون عذرخواهي ميكنم و خواهشمندم حلال بفرماييد،‌بالاخره اون دنيا نزديكه و قيامت نزديك تر:redface:
در مورد موارد ديگر بحثي نميكنم چون اينجا مسلما مكانش نيست، ولي شما لطف داريد، بنده در برابر دوستان فعال در زمينه قرآني واقعا عددي نيستم
با آرزوي موفقيت و سعادت براي همه دوستان عزيز:gol:

راجع به بد و خوبی دین و ... صحبتی نشد... حرف سر این بود که هرچیزی جایی داره در تاپیک اسپم نفرمایید!!! آخه مسایل شخصی از جمله دین چه ربطی به این تاپیک داره؟
ما خودمون می دونیم که دانشگاه صنعتی مالک اشتر به دلیل اینکه نظامی است و تحت نظر سپاه پاسداران !!! خب طبیعی است که افرادی رو جذب می کنن که واجد شرایط خودشون باشه!!!
.
موفق باشید

دانشگاه مالك اشتر زير نظر وزارت و صنايع دفاع هستش و دانشگاه امام حسين(ع) زير نظر سپاه و دانشگاه امام علي (ع) زير نظر سپاه. ببخشيد حميد جان جسارت كردم:redface::gol:
سلام دوستان
امیدوارم حال همه خوب باشه
منم شدم 238
نانو هم 98

سلاااااااااااااااام
خوبي حسين جان؟
بنده در جاي خودش تبريك گفتم و باز هم صميمانه تبريك ميگم
ان شاءاله هميشه موفق باشي حسين جان و همچنين تمام دوستان:redface:

یکی میشه معایب دوره شبانه دانشگاههای تهران رو بگه؟

دانشگاه هاي تهران از نظر شبانه و روزانه زياد با هم فرقي ندارن و تنها در مورد پرداخت شهريه با هم تفاوت دارند و از نظري شبانه يه جورايي بهتره براي كساني كه ميخوان زودتر مدركشونو آزاد كنند و احتمالا قصد خارج رفتن دارن. چون براي آزاد كردن مدرك فوق طبق نرخ جديد مثل اينكه 14 ميليون بايد بپردازي، ولي كساني كه شبانه ميرن، از همون اول اين پول رو خرد خرد ميدن و اگه اشتباه نكنم مقداري هم كمتر ميدن(فكر كنم ميشه براي اونا 8-10 ميليون)البته بازم ميگم، اين براي كساني هست كه ميخوان مدركشونو آزاد كنند و وگرنه كسي كه ميخواد كار انجام بده و بعد مدركش آزاد بشه و داخل كشو بمونه ديگه همون روزانه به صرفه تره به همين خاطر روزانه علم و صنعت به شبانه تهران به صرفه تره براش!
سلام. دوستان به نظرتون شناسایی شبانه دانشگاه تهران بهتره یا شناسایی روزانه علم و صنعت ؟ اصلا با رتبه 270 امسال، میشه اینا رو قبول شد؟

جفتشم بعيد ميدونم قبول شيد ولي شبانه علم و صنعت قبوليد ان شاءاله! شناسايي روزانه اميركبير هم شانس داريد
سلام...
متاسفانه شدم 800 .

سلام آقا مجتبي گل:gol:
خوبي دادا؟
عيب نداره عزيز، به قول خودت تموم شد رفت
ان شاءاله هرچي خيره نصيبت شه دادا
مالك نميخوني؟روزانه تهرانش احتمالش زياده برات!ان شاءاله كه يه جاي عالي قبول شي
موفق باشي:gol:
سلام بچه های گل
یه سوال میشه تو انتخاب رشته هم شاخه های مواد رو زد هم نانو رو؟

سلام
اگه نانو مجاز شده باشي بله
ولي اگه نانو شركت نكرده باشي فكر كنم نشه!

sosmar

کاربر بیش فعال
چرا نمی شه انتخاب رشتمو ویرایش کنم ؟
شما می دونید ؟

marasoly.al7631

عضو جدید
ببخشید یک سوال داشتم
فرم دانشگاه مالک (صفحه 186 دفترچه ) را باید الان پرکرد و فرستاد دانشگاه مالک یا نه؟کلا یک توضیحی لطف کنید بدهید؟
اگه برای مصاحبه قبول شدی باید برای مصاحبه همراهت باشه! اگه دقت کنی آخر دفترچه نوشته!
توضیح هم تو صفحات قبل رو چک کنی هست!

marasoly.al7631

عضو جدید
نه ، آخه هر گرایشی نمیخوام بزنم فقط شناسایی و خوردگی اونم فقط روزانه
بنابراین نه تهران میارم نه شریف، همون علمو صنعت و امیر کبیرم با پذرشای امسال بعیده بیارم ، آخه پذیرش تهرانو خیلی کم کردن
احتمالا بعد تهران امیر کبیر بزنم بعد علم وصنعت ولی تو تربیت مدرس موندم که بین امیر کبیر و علمو صنعت بزنم یا قبل از هر دو شون؟؟
بالا بودن مواد برام مهمه ولی نه زیاد بیشتر اسم دانشگاه برام اهمیت داره، خواجه نصیر هم احتمالا اصلا نزنم!! میگن خیلی داغونه، صنعتی اصفهان خیلی معروفتره
من کارشناسی دانشگاه صنعتی بودم خیلی سخت گیرن ولی خیلی هم منظمن!
تو خوردگی و سطح و استخراج استاداش معروفن! ولی ظمن تحصیل نمی تونی کار کنی! چون 4 روز تو هفته کلاس داری دانشگاه هم خارجه شهره و از شهرکای صنعتی دوره!
اما بین علم صنعت و امیر کبیر: علم صنعت هیت علمی قوی داره مخصوصا تو سرامیک! از نظر اسم فرق زیادی ندارن!
به نظر بنده اگه علم وصنعت رو بزنی بهتره! آخه امیر کبیرم هم کلا توش دعواس سیاسی ترین دانشگاه ایرانه دیگه! تو استخدامی هم امتیاز یکسان دارن! خلاصه برای مواد علم صنعت بهتره!
اگه امیر کبیر رو بعد از تربیت مدرس بزنی بهتره
در ظمن دو سال قبل یه بنده خدایی با رتبه حوالی 100 جوش روزانه شریف آورده البته شانس آورد
شما هم امید داشته!
دو سال قبل رفیقم با 75 شکل شریف رو آورد!
توکلت به خدا باشه!

آخرین ویرایش:

metalorgist

عضو جدید
سلام لطفا درباره دانشگاه های شهرستان مثل اصفهان و شیراز و سهند و فردوسی هم اگه اطلاعاتی دارید بگید به علاوه رتبه های قبولی پارسال.
ایا دانشگاه سمنان سطح بالایی داره؟؟مرسی

marasoly.al7631

عضو جدید
سلام لطفا درباره دانشگاه های شهرستان مثل اصفهان و شیراز و سهند و فردوسی هم اگه اطلاعاتی دارید بگید به علاوه رتبه های قبولی پارسال.
ایا دانشگاه سمنان سطح بالایی داره؟؟مرسی
صنعتی اصفهان رو که چندبار گفتم جز 4 دانشگاه اوله کشوره تو مواد!
در مورد سمنان از فرهنگ باید بپرسید!
شیراز و تبریز و فردوسی هم اگه اهل همون شری خوبه

marasoly.al7631

عضو جدید
مهلت انتخاب رشته تا شنبه تمدید شد!
برای ویرایش هم تا شنبه وقت هست البته فقط یه بار می تونید ویرایش کنید

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام آقا مجتبي گل:gol:
خوبي دادا؟
عيب نداره عزيز، به قول خودت تموم شد رفت
ان شاءاله هرچي خيره نصيبت شه دادا
مالك نميخوني؟روزانه تهرانش احتمالش زياده برات!ان شاءاله كه يه جاي عالي قبول شي
موفق باشي:gol:
!
سلام اقا مهدی.. ممنون...
راستش نه مالک نمیرم... اگر خدا بخواد شبانه همینجا دانشکده فنی نوشیروانی بابل قبول میشم.. بازم باید دید خدا چی میخواد ..
. اگر هم نشد دوباره میشینیم میخونیم واسه امسال...:smile:

Sh111

عضو جدید
سلام بچه ها
من سر دو راهی بدی قرار گرفتم،موندم چی کار کنم.هر کی میتونه با نظر دادنش منو کمک کنه.
من رتبم 130 شده.حالا موندم شناسایی علم و صنعت بزنم یا بایو امیر کبیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1-با توجه به اینکه خودم بیشتر به بایو علاقه دارم و دوستانم پیشنهاد دادن با توجه به اینکه خانوم هستم همین رشته رو انتخاب کنم.اما تا امیر کبیر مسافت زیادی دارم
2-من کارشناسی ریاضی خوندم و فعلا از رشته مواد همون درسهایی که تو کنکور اومده بلدم،با توجه به این نکته چون شناسایی هم کما بیش همین دروس رو داره یه جورایی شناسایی برام راحتتر میشه.و اینکه تا علم و صنعت مسافت خیلی کوتاهی دارم
ممنون میشم نظرتون رو بدید

Neverhood

عضو جدید
سلام بر مهندسان گل مواد
دوستان عزیز با رتبه
760 کجاها میشه آورد ؟ به غیر از مالک و شبانه شهرستان ؟ :redface: ( همه گرایشا)

sh_317

عضو جدید
با سلام وتشکر بسیار فراوان از پاسخگویی شما
ولی یه سوال داشتم که اگه کسی مالک قبوال شه و مصاحبه رد شه یعنی دیگه تمومه وانتخابای بعدیشو باید بی خیال شه مثلا اگه انتخاب 10 ما مالک باشه و دعوت به مصاحبه شیم و ردشیم اگه انتخاب 70که شبانه کرمانرو هم قبول شده باشیم کنسله ؟
راستی من کسی رو میشناسم پارسال با رتبه 980 شبانه کرمان و شهرکردو آورده
تشکر لیلای جون
:cry::cry:

مرسی عزیزم که بالاخره از شهرکرد ی آمار دادی
ممنون

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
دانشگاه مالك اشتر زير نظر وزارت و صنايع دفاع هستش و دانشگاه امام حسين(ع) زير نظر سپاه و دانشگاه امام علي (ع) زير نظر سپاه. ببخشيد حميد جان جسارت كردم:redface::gol:

!

ممنون که آگاهم کردی... ببینم مگه وزارت دفاع زیر نظر خود سپاه نیست؟ اصلا چه فرقی دارن؟ :) ماشالا تو این جمهوری اسلامی همش اسم می بینیم!!!

m4material

مدیر تالار
سلام بر مهندسان گل مواد
دوستان عزیز با رتبه
760 کجاها میشه آورد ؟ به غیر از مالک و شبانه شهرستان ؟ :redface: ( همه گرایشا)

سلام
فكر كنم
بيومواد سمنان
سراميك ملاير
سراميك صنعتي شيراز
شناسايي سمنان
سراميك قزوين
سراميك شهركرد
شناسايي زاهدان
شناسايي باهنر
ريخته گري سهند
خوردگي باهنر

ان شاءاله كه خيره
موفق باشي دادا:gol:

m4material

مدیر تالار
ممنون که آگاهم کردی... ببینم مگه وزارت دفاع زیر نظر خود سپاه نیست؟ اصلا چه فرقی دارن؟ :) ماشالا تو این جمهوری اسلامی همش اسم می بینیم!!!

نه ديگه، كجا وزارت دفاع زيرنظر سپاهه!تا اونجايي كه ميدونم، وزارت براي خودش يه تشكيلات جداگانه و مجزايي داره و بودجه هم جداگانه ميگيره!يه كوچولو فرق دارن!:)ماشاءاله!!!

sh_317

عضو جدید
1سوال

1سوال

نه ديگه، كجا وزارت دفاع زيرنظر سپاهه!تا اونجايي كه ميدونم، وزارت براي خودش يه تشكيلات جداگانه و مجزايي داره و بودجه هم جداگانه ميگيره!يه كوچولو فرق دارن!:)ماشاءاله!!!
شما از شرایط دانشگاهای بین الملل کیش و هزینه هاش خبر ندارید؟
اصلا مصاحبه داره یا نه؟
مرسی

m4material

مدیر تالار
شما از شرایط دانشگاهای بین الملل کیش و هزینه هاش خبر ندارید؟
اصلا مصاحبه داره یا نه؟
مرسی

نه متاسفانه،‌ولي هزينه اش رو آخر دفترچه فكر كنم نوشته!

chs

عضو جدید
سلام دوستان. به نظر شما ازبین شناسایی شبانه تهران، شناسایی و خوردگی روزانه تربیت مدرس، شناسایی روزانه علم و صنعت و شناسایی روزانه امیر کبیر بهترین اولویت یا ترتیب کدومه؟

راستی من رتبه موادم270 و نانو 52 هست، کدومو امکان قبولی بیشتری دارم؟ (اگه پیشنهادی هم دارین لطفا بفرمایید)

m4material

مدیر تالار
سلام بچه ها
من سر دو راهی بدی قرار گرفتم،موندم چی کار کنم.هر کی میتونه با نظر دادنش منو کمک کنه.
من رتبم 130 شده.حالا موندم شناسایی علم و صنعت بزنم یا بایو امیر کبیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1-با توجه به اینکه خودم بیشتر به بایو علاقه دارم و دوستانم پیشنهاد دادن با توجه به اینکه خانوم هستم همین رشته رو انتخاب کنم.اما تا امیر کبیر مسافت زیادی دارم
2-من کارشناسی ریاضی خوندم و فعلا از رشته مواد همون درسهایی که تو کنکور اومده بلدم،با توجه به این نکته چون شناسایی هم کما بیش همین دروس رو داره یه جورایی شناسایی برام راحتتر میشه.و اینکه تا علم و صنعت مسافت خیلی کوتاهی دارم
ممنون میشم نظرتون رو بدید

سلام
منم راستش تا همين چند ساعت پيش فقط داشتم با خودم ميجنگيدم، ولي بالاخره تموم شد رفت پي كارش!!
نكته اي كه در مورد هر دوتاشون وجود داره اينه كه شما حتما پيش نياز ميخوريد!
ولي راستش اينكه شناسايي بريد يا بيومواد اين ديگه به سليقه و علاقه خودتون بستگي داره
راستش هر دو تاشون مزاياي خودشونو دارن و معايب خودشون، شما هم كه ميخواين تغيير رشته بدين ديگه فكر نكنم زياد براتون فرق كنه .
اينكه ميگيد همون درسهايي كه خونديد دوباره در شناسايي ميخونيد يه فكر دور از ذهني هست؛‌من كه كارشناسيمو سراميك خوندم، ولي با اين وجود اينطور نميتونم بگم كه اگه برم شناسايي درسها برام تكراري هستش، چون واحدهاي اجباري شناسايي به نسبت گرايشهاي ديگه مواد كمتره و شما با واحدهاي اختياري كه مربوط به آشنايي با گرايشهاي ديگه است بيشتر روبرو ميشيد،‌پس شما با طيف زيادي از مطالب روبرو هستيد و اين فكر به نظر بنده جسارتا اشتباهه و خيلي هم براتون راحت تر نيست،‌مگر اينكه درسهايي مثل تئوري نابجاييها، ترموديناميك پيشرفته ، انجماد، عمليات حرارتي ، مواد پيشرفته و غيره رو به قول معروف خورده باشيد
ولي از طرف ديگه با توجه به خانم بودن شما ، هر دو مورد ميتونه براتون گزينه هاي مناسب باشه، چون در هر دو مورد كمتر با محيط صنعتي مواجه هستيد و حتي بيو كمتر از شناساييه از طرفي بيو اميركبير هم دانش روزه و قطب بيو ايران!!!
ولي در كل ، و با توجه به اينكه اينطور برداشت كردم كه شما تهران هم هستيد و بالاخره خيلي زياد فرق نميكنه كه اين يكي باشه يا ديگري، به نظرم به اينكه در خود شناسايي هم ميتونيد روي بايو هم كار كنيد شايد بهتر باشه بيشتر به علم و صنعت فكر كنيد
ولي در انتها باز هم ميگم كه اين به خودتون بستگي داره و به نظرم بهتره با خودتون اينجور حلاجي كنيد كه ميخواين در چه موضوعي و پژوهشي ادامه بدين و اينكه اصلا ميخواين ادامه تحصيل بدين يا اينكه ميخواين تنها براي كار اقدام كنيد؟اگه براي كاره كه پيشنهاد ميدم بريد شناسايي!
ان شاءاله كه هرچي خيره نصيبتون شه
موفق و سلامت باشيد

chs

عضو جدید
اگه بخواین همه جنبه ها رو درنظر بگیریم به نظرتون مهندسی پزشکی - بیو مواد روزانه دانشگاه تهران بهتره یا شناسایی شبانه علم و صنعت؟ (رتبم 270 مواد)

b_aa

عضو جدید
شبانه شناسایی دانشگاه علم و صنعت، اگه بحث مالی رو ندیده بگیریم.

golmetal

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
کسی خبر داره مالک اشتر تو رشته ی مواد اصفهانش بهتره یا تهران؟ چون تو سایتش که دیدم دانشکده ی مهندسی موادش اول تو اصفهان تاسیس شده و الان هم اصفهانه.رو همین حساب احتمال می دم اصفهانش بهتر باشه. فقط اگه کسی می دونه زودتر بگه که دیگه وقتی نمونده:(

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
اگه بخواین همه جنبه ها رو درنظر بگیریم به نظرتون مهندسی پزشکی - بیو مواد روزانه دانشگاه تهران بهتره یا شناسایی شبانه علم و صنعت؟ (رتبم 270 مواد)

سلام
این دیگه بستگی به علاقه خودتون داره و باید یه سری جوانب رو در نظر بگیرید مثلا اینکه بازار کار شناسایی تو ایران نسب به بیو بهتره و همچنین تعداد واحدهای درسی بیو بیشتره نسبت به شناسایی...
من جای شما بودم شبانه علم و صنعت یا جوش صنعتی اصفهان رو میزدم البته جوش امیر کبیر هم میتونی بیاری
موفق باشید

بالا