لطفا همه اعضا ببینند

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام
خدمت همه عزیزان فعال در باشگاه مهندسان ایران به ویژه مهندسان و دانشجویان مهندسی برق:
دلیل زدن این تاپیک چیزی جزء یادآوری برخی نکات مهم هست که بعضی وقتا ما ایرانی ها اونا رو به کل فراموش میکنیم با اینکه خیلی مهمه.
از اونجا که مدیرای تالار مهندسی با کلی زحمت مجله ای ایجاد کردن که هرچند با زحمت فردی بیش از یک یا دونفر بیشتر به ثمر نرسیده و تمام زحمات رو چند نفر خاص به دوش کشیدن اما افتخار داشتن یک ماه نامه یا مجله برای همه ما های است که رشته مون مهندسی برق هست.
هر چند به محتوا اون فعلا کار نداریم اما فی نفسه این کار کار فوق العاده جالبی است که با استقبال شدید همه عزیزان هم مواجه شده.این امر رو میشه از خیل عظیم اظهار نظرها و انتقادات و پیشنهاد ها هم پی برد.
اما نکته اصلی اینجاست در حالی مجله دوم از استقبال خوبی برخوردار شد با پیشنهاد بعضی از دوستان مبنی بر ایجاد شورای همکاری موافقت شد تا بشه مجله مناسب و در شان مهندسی برق منتشر بشه.
اما بعد از اینکه از همه عزیزان بر این کار دعوت به همکاری شد ناگهان همه میدون رو خالی کردند و مسئول های مجله رو با لطف خودشون واقعا شرمنده کردن.
حتی عزیزان منتقد و حتی کسایی که قبلا اعلام همکاری کردن ناگهان ناپدید شدند.:eek:
خوبه که یادآوری کنیم ما تو فرهنگمون قبلا واجه ای با عنوان "وفای به عهد" داریم.ما همه بچه مسلمونیم.
من قبول دارم شاید تعدادی از عزیزان واقعا مشکل داشته باشن مثل خودم .اگه همچین حالتی هم هست حداقل اعلام کنید نمیتونید همکاری کنید!!!
من تعجبم از فعالین تالاره که اونا دیگه چرا؟؟؟؟
من به عنوان دوست و برادر کوچکتون ازتون خواهش میکنم اگه دوست دارین برای اینکه بتونیم مجله ای در شان تالار مهندسی برق داشته باشیم در حد توانتون همکاری کنید.
ان شاا... مدیرای عزیز هم بتونن یک مکان مناسب برا مجله بگیرن تا بتونیم همه فعالیت ها رو ساماندهی کنیم.
منتظرتون هستیم
با آرزوی موفقیت برای همه اعضای تالار مهندسی برق:gol:
و من ا.. توفیق

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عزیزانی که این مطلب رو مطالعه میکنن لطفا همین جا نظر خودشون رو بیان کنن.
ممنون

abnoos69

عضو جدید
درود بر مهندسین عزیز. قبل از هر چیز به خاطر شرکت (یا شاید دخالت)در بحث شما که در تخصص من نیست عذر خواهی میکنم.
من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و از برق فقط این رو میدونم که میتونه بعضی چیزهارو روشن کنه.!!!!!!!
بتازگی به خاط درس میکرو با میکرو کنترلر ها آشنا شدم و دلیل سر زدنم به تالار برق هم همینه چون واقعا از مباحث دیگه برق چیزی نمیدونم.
من با نظر دوستمون کاملا موافقم. داشتن یه مجله خوب علاوه بر بالا بردن سطح علمی مهندسین برق میتونه برای کسایی که مثل من با برق آشنا نیستن هم جالب و خوندنی باشه . تازه این کار میتونه الگوی تالار های دیگه هم باشه و شاید شروع یه جریان مثبت علمی.
من مجله قبلی رو ندیدم و نمیدونم پیشنهاد من قبلا انجام شده یا نه اما حالا میگم امید بر اینکه مفید باشه :
بخشی رو اختصاص بدین به مباحث مشترک رشته برق با سایر رشته ها و یا کاربرد مباحث برق در رشته های دیگه و بالعکس تا به مخاطبین افزوده شه . یا داشتن خبرنگار . کسانی که مقاله یا مطالب علمی مفید و البته مستند رو از سایت های معتبر داخلی و خارجی نقل کنن .
باز هم عذر خواهی میکنم . اگر کمکی از من بربیاد خوشحال میشم همکاری کنم. سپاس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام
خدمت همه عزیزان فعال در باشگاه مهندسان ایران به ویژه مهندسان و دانشجویان مهندسی برق:
دلیل زدن این تاپیک چیزی جزء یادآوری برخی نکات مهم هست که بعضی وقتا ما ایرانی ها اونا رو به کل فراموش میکنیم با اینکه خیلی مهمه.
از اونجا که مدیرای تالار مهندسی با کلی زحمت مجله ای ایجاد کردن که هرچند با زحمت فردی بیش از یک یا دونفر بیشتر به ثمر نرسیده و تمام زحمات رو چند نفر خاص به دوش کشیدن اما افتخار داشتن یک ماه نامه یا مجله برای همه ما های است که رشته مون مهندسی برق هست.
هر چند به محتوا اون فعلا کار نداریم اما فی نفسه این کار کار فوق العاده جالبی است که با استقبال شدید همه عزیزان هم مواجه شده.این امر رو میشه از خیل عظیم اظهار نظرها و انتقادات و پیشنهاد ها هم پی برد.
اما نکته اصلی اینجاست در حالی مجله دوم از استقبال خوبی برخوردار شد با پیشنهاد بعضی از دوستان مبنی بر ایجاد شورای همکاری موافقت شد تا بشه مجله مناسب و در شان مهندسی برق منتشر بشه.
اما بعد از اینکه از همه عزیزان بر این کار دعوت به همکاری شد ناگهان همه میدون رو خالی کردند و مسئول های مجله رو با لطف خودشون واقعا شرمنده کردن.
خوبه که یادآوری کنیم ما تو فرهنگمون قبلا واجه ای با عنوان "وفای به عهد" داریم.ما همه بچه مسلمونیم.
من قبول دارم شاید تعدادی از عزیزان واقعا مشکل داشته باشن مثل خودم .اگه همچین حالتی هم هست حداقل اعلام کنید نمیتونید همکاری کنید!!!
من به عنوان دوست و برادر کوچکتون ازتون خواهش میکنم اگه دوست دارین برای اینکه بتونیم مجله ای در شان تالار مهندسی برق داشته باشیم در حد توانتون همکاری کنید.
ان شاا... مدیرای عزیز هم بتونن یک مکان مناسب برا مجله بگیرن تا بتونیم همه فعالیت ها رو ساماندهی کنیم.
منتظرتون هستیم
و من ا.. توفیق
سلام
خیلی ممنون از دعوتتون
کجا اعلام شد شورای همکاری ؟
متاسفانه من این تاپیک رو ندیدم و نمیدونم جریانش چیه ؟
شایدم بودم ولی قطعا اون موقع نظر دادم
یا به خود مدیران گفتم
الآنم خدا میدونه فکرم خیلی مشغوله
این شورای همکاری من باب چی هست ؟

من همین جا یه گلایه کنم از مدیران .........
آخه این جور اقدامات نباید اطلاع رسانی بشه
صرفا ما تاپیکشو زدیم همه بچه های برق موظفن خودشون سر بزنن

به خدا نمیشه
قبول دارم اونی که خیلی علاقش بیشتر باشه و همه ذهنشو بزاره رو برق میاد سر میزنه
ولی مثلا من به شخصه هر تاپیکی تو پروفیلم باشه سر میزنم
هر از گاهیم تاپیکهای صفحه اصلی تالار

ALI 7135

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان
امیدوارم این مطالب فقط در حد حرف نباشه و ان شاء الله همه کمک کنن

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی ممنون از دعوتتون
کجا اعلام شد شورای همکاری ؟
متاسفانه من این تاپیک رو ندیدم و نمیدونم جریانش چیه ؟
شایدم بودم ولی قطعا اون موقع نظر دادم
یا به خود مدیران گفتم
الآنم خدا میدونه فکرم خیلی مشغوله
این شورای همکاری من باب چی هست ؟

من همین جا یه گلایه کنم از مدیران .........
آخه این جور اقدامات نباید اطلاع رسانی بشه
صرفا ما تاپیکشو زدیم همه بچه های برق موظفن خودشون سر بزنن

به خدا نمیشه
قبول دارم اونی که خیلی علاقش بیشتر باشه و همه ذهنشو بزاره رو برق میاد سر میزنه
ولی مثلا من به شخصه هر تاپیکی تو پروفیلم باشه سر میزنم
هر از گاهیم تاپیکهای صفحه اصلی تالار

سلام
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/213178-مجله-مجازی-برق/page13
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/213178-مجله-مجازی-برق/page14
تو این دوتا لینک اعلام شد.می تونید ببینید.
در مورد گلایتون هم اینکه حرف شما کاملا درسته منم از این موضوع ناراحتم.اطلاع رسانی شد اما اصلا کافی نبود.
در مورد یه جای مناسب برای انجام فعالیت های مجله هم اونجوری که من میدونم مدیرا دنبال گرفتن یه جای مناسب هستن حالا اینکه بعد از چند وقت چرا هنوز موفق نشدن نمیدونم.امیدوارم خودشون علتش رو همین جا بیان کنن.منتظر جوابشون هستیم.!!
البته حق بهشون بدین که با این همه بی لطفی ما ها یکم دلسرد بشن.
بازم ازتون ممنون
موفق باشید

hosseinassar

مدیر ارشد
خیلی ممنون از تاپیک تون
انتقاد اول وارد نیست!!!
تاپیک مجله مهم شده همیشه اول تالار هست
از وقتی که تاپیک مجله زده شده از همه درخواست کردیم تا برای بهبود مجله کمک کنند و این کار بار ها اعلام شده دیگه نیازی به اطلاع رسانی نداره(اگه کسی علاقه مند هست میتونه مسئولیت اطلاع رسانی به عهده بگیره)
ولی متاسفانه فقط بعضی ها وقتی مجله آماده میشه میان و انتقاد می کنند بعد هم میرن

درمورد گرفتن تالار هم درخواست داده شده ولی معلوم نیست مورد قبول قرار بگیره

• Like
واکنش ها: sh85

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از تاپیک تون
انتقاد اول وارد نیست!!!
تاپیک مجله مهم شده همیشه اول تالار هست
از وقتی که تاپیک مجله زده شده از همه درخواست کردیم تا برای بهبود مجله کمک کنند و این کار بار ها اعلام شده دیگه نیازی به اطلاع رسانی نداره(اگه کسی علاقه مند هست میتونه مسئولیت اطلاع رسانی به عهده بگیره)
ولی متاسفانه فقط بعضی ها وقتی مجله آماده میشه میان و انتقاد می کنند بعد هم میرن

درمورد گرفتن تالار هم درخواست داده شده ولی معلوم نیست مورد قبول قرار بگیره
درسته!!!
اول اینکه از بچه ها بخواین و دعوت کنید تا بیان و تاپیک مجله رو ببینن مشکل اینکه خیلی اصلا به تاپیک مجله سر نمیزنن.
ثانیا هر کسی دعوت رو بزاره تو امضاش همین کاری که شما کردین برا دانلود مجله.
در مورد جا هم آیا دلیله خاصی هست که موافقت نکنن؟؟؟
اگه حمایت لازم دارین بگین؟
وقتی تقاضا بالا باشه نباید با دادن تالار مخالفت بشه؟

hosseinassar

مدیر ارشد
درسته!!!
اول اینکه از بچه ها بخواین و دعوت کنید تا بیان و تاپیک مجله رو ببینن مشکل اینکه خیلی اصلا به تاپیک مجله سر نمیزنن.
ثانیا هر کسی دعوت رو بزاره تو امضاش همین کاری که شما کردین برا دانلود مجله.
در مورد جا هم آیا دلیله خاصی هست که موافقت نکنن؟؟؟
اگه حمایت لازم دارین بگین؟
وقتی تقاضا بالا باشه نباید با دادن تالار مخالفت بشه؟

برای معرفی کردن مجله هر کاری که میشد انجام دادیم
در دو تاپیک مجله ها گذاشته میشه، به عنوان اطلاعیه بالای تالار هست،تو امضا هم گذاشتیم
به صورت پیام هم برای تعدادی ارسال شد
چند بار از همه برای کمک دعوت شد نمونه اش همین آخری بود که .....
بعد اگه این کار گروهی هست پس نباید مثلا دو نفر این کارو انجام بدن، این کار اصلا ربطی به مدیر بودن و ...نداره
البته این دو مجله با همکاری دوستان درست شد و بدون همیاری آنها این اتفاق نمی افتاد
ولی متاسفانه تعداد این عزیزان کم هست
توقع زیادی نداریم همین که شما به فکر هستین خیلی ارزش داره :gol::gol:
برای دادن تالار یه سری ضوابطی وجود داره و به راحتی تالار داده نمی شه
خانم مدیر خیلی تلاش می کنند تا با تالار موافقت کنن

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: sh85

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر مهندسین عزیز. قبل از هر چیز به خاطر شرکت (یا شاید دخالت)در بحث شما که در تخصص من نیست عذر خواهی میکنم.
من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و از برق فقط این رو میدونم که میتونه بعضی چیزهارو روشن کنه.!!!!!!!
بتازگی به خاط درس میکرو با میکرو کنترلر ها آشنا شدم و دلیل سر زدنم به تالار برق هم همینه چون واقعا از مباحث دیگه برق چیزی نمیدونم.
من با نظر دوستمون کاملا موافقم. داشتن یه مجله خوب علاوه بر بالا بردن سطح علمی مهندسین برق میتونه برای کسایی که مثل من با برق آشنا نیستن هم جالب و خوندنی باشه . تازه این کار میتونه الگوی تالار های دیگه هم باشه و شاید شروع یه جریان مثبت علمی.
من مجله قبلی رو ندیدم و نمیدونم پیشنهاد من قبلا انجام شده یا نه اما حالا میگم امید بر اینکه مفید باشه :
بخشی رو اختصاص بدین به مباحث مشترک رشته برق با سایر رشته ها و یا کاربرد مباحث برق در رشته های دیگه و بالعکس تا به مخاطبین افزوده شه . یا داشتن خبرنگار . کسانی که مقاله یا مطالب علمی مفید و البته مستند رو از سایت های معتبر داخلی و خارجی نقل کنن .

خیلی ممنون از اینکه خودتون رو سهیم می دونید و صادقانه پیشنهاد سازنده میدید.
ممنون از پیشنهادتون
پیشنهاد خیلی خوبه حتما درباره اش تصمیم گیری می کنیم
موفق باشید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حسین آقا از خیلیها انتظار این جورحرف زدن رو داشتم جز شما

در ضمن مدیریت رو بهتون تبریک میگم

ولی امیدوارم طرز تفکراتتون با نقشی که در همکار مدیر داشتین تغییر نکنه
موفق باشین

آخرین ویرایش:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای معرفی کردن مجله هر کاری که میشد انجام دادیم
در دو تاپیک مجله ها گذاشته میشه، به عنوان اطلاعیه بالای تالار هست،تو امضا هم گذاشتیم
به صورت پیام هم برای تعدادی ارسال شد
چند بار از همه برای کمک دعوت شد نمونه اش همین آخری بود که .....
بعد اگه این کار گروهی هست پس نباید مثلا دو نفر این کارو انجام بدن، این کار اصلا ربطی به مدیر بودن و ...نداره
البته این دو مجله با همکاری دوستان درست شد و بدون همیاری آنها این اتفاق نمی افتاد
ولی متاسفانه تعداد این عزیزان کم هست
توقع زیادی نداریم همین که شما به فکر هستین خیلی ارزش داره :gol::gol:
برای دادن تالار یه سری ضوابطی وجود داره و به راحتی تالار داده نمی شه
خانم مدیر خیلی تلاش می کنند تا با تالار موافقت کنن
حسین آقا اطلاع رسانی از طرف شما مشکلی نداشته ما باید توی این اطلاع رسانی شرکت میکردیم که......
اگه هرکدوم از ما به دونفر فقط دو نفر اطلاع میدادیم الان نصفی از کل اعضا باشگاه خبر دار میشدن.
من این تاپیک رو زدم تا دوباره اشتباهات گذشته تکرار نشه.
در مورد تالار هم ان شاا... موافقت میشه
ممنون

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حسین آقا از خیلیها انتظار این جور برخورد رو داشتم جز شما

در ضمن مدیریت رو بهتون تبریک میگم

ولی امیدوارم طرز تفکراتتون با نقشی که در همکار مدیر داشتین تغییر نکنه
موفق باشین
کدوم برخورد؟
شفاف سازی کن حاج محمد!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم برخورد؟
شفاف سازی کن حاج محمد!!
برخورد داریم تا برخورد . دی
شما به نظرم بدترینش رو گرفتی ............ حسین آقا انقدر عزیز و گله که یه کوچولو تغییر کنه در شیوش از دید من برخورد تلقی میشه

نمیدونم چرا به یکباره جلوی چشمم این جمله خطور کرد که تنها اعضای فعال تالار حق استفاده از امکانات تالار رو دارن

احتمالا باید یه چشم پزشکی برم . دی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام
منتظرتون هستیم
و من ا.. توفیق
با سلام
ممنون از توجهتون عل آقا
مشکل مکان برای شورا نیست
نیازی به تالار نیست
در اول تلاش شد تالاری اختصاص داده بشه ولی به هر دلیل نشد مهم نیست کاره ما متوقف نمی شه
مهندسی یعنی پیدا کردن راه حتی اگر همه راه های معمول بسته باشه
پس بحثه ما دیگه مکان برای شورا نیست
فقط باید اعضایی که تمایل دارن مطابق با پسته 31 من در تاپیک مجله اعلام کنن تا بهشون اعلام بشه که چه کاری باید انجام بشه
بازم ممنون از توجهتون
سلام دوسته عزیز
از اونجایی که شاید شما در جریان نیستید باید خدمتتون عرض کنم مطالب حاصله دست نوشته اعضا هست
پس مطالبی در مجله قرار می گیره که اعضا ارسال می کنن
اتفاقا ما به کمک دوستانه کامپیوتر هم نیاز داریم
برای طراحی مجله و همچنین اگر تمایل داشته باشن می تونن آموزش برنامه نویسی برامون ارسال کنن
شرایط هم همون طور که گفتم در پسته 31 تاپیک مجله گفته شده
منتظرتون هستیم
یا حق
شما به نظرم بدترینش رو گرفتی ............ حسین آقا انقدر عزیز و گله که یه کوچولو تغییر کنه در شیوش از دید من برخورد تلقی میشه

نمیدونم چرا به یکباره جلوی چشمم این جمله خطور کرد که تنها اعضای فعال تالار حق استفاده از امکانات تالار رو دارن

سلام آقا محمد
همه امکانات برایه همه هست
شما یه امکان را بگید که برای اعضای فعال فقط باشه ! (البت می خوایم یه امکانات ویژه برای اعضای فعال بزاریم ولی هنوز انجام نشده انشالله به زودی )
فکر کنم به جایه گله و شکاست بهتره دست به کار بشیم
یا حق

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فکر کنم از گرفتن یه جا مناسب برا مجله منصرف شدید.حالا دقیقا نمیدونم بخاطر مشکلات فضا گرفتنه یا به خاطر دل سردی که موجبش ما هستیم.
فعلا که جای خاصی نیست پیشنهاد میدم یه تاپیک بزنید با اسم شورای مجله یا هر اسم دیگه ای تا حداقل اونجا فقط برا مجله بحث و کار بشه!!!
فکر کنم بازم عزیزان هنوز هم اونطور که باید و شاید مجله رو غرق الطاف بی پایانشان نکردن.نمیدونم چه دلیلی داره وقتی تعداد دفعات مجله به 400 میرسه و اینکه بچه های بقیه مهندسی ها هم دارن اونو دانلود می کنن حالا به هر دلیل چرا نباید دلگرمی برای گروه مهندسی برق نباشه تا بعدی رو بهتر انجام بدن!؟!؟
کل گروه اینو بدونید که تا چند وقت دیگه انواع مجله از همین باشگاه منتشر میشه تو خیلی از مهندسی ها.
از مدیرای عزیز می خوام تو تاپیک مجله تعداد افرادی که اعلام همکاری کردن رو بزنن؟
الان دیگه مسلما نباید اطلاع رسانی نادرست مقصر باشه.
امیدوارم همه همیشه و همه جا موفق باشید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با عرض سلام
منتظرتون هستیم
و من ا.. توفیق

سلام
فکر کنم از گرفتن یه جا مناسب برا مجله منصرف شدید.حالا دقیقا نمیدونم بخاطر مشکلات فضا گرفتنه یا به خاطر دل سردی که موجبش ما هستیم.
فعلا که جای خاصی نیست پیشنهاد میدم یه تاپیک بزنید با اسم شورای مجله یا هر اسم دیگه ای تا حداقل اونجا فقط برا مجله بحث و کار بشه!!!
فکر کنم بازم عزیزان هنوز هم اونطور که باید و شاید مجله رو غرق الطاف بی پایانشان نکردن.نمیدونم چه دلیلی داره وقتی تعداد دفعات مجله به 400 میرسه و اینکه بچه های بقیه مهندسی ها هم دارن اونو دانلود می کنن حالا به هر دلیل چرا نباید دلگرمی برای گروه مهندسی برق نباشه تا بعدی رو بهتر انجام بدن!؟!؟
کل گروه اینو بدونید که تا چند وقت دیگه انواع مجله از همین باشگاه منتشر میشه تو خیلی از مهندسی ها.
از مدیرای عزیز می خوام تو تاپیک مجله تعداد افرادی که اعلام همکاری کردن رو بزنن؟
الان دیگه مسلما نباید اطلاع رسانی نادرست مقصر باشه.
امیدوارم همه همیشه و همه جا موفق باشید
سلام علی آقا
منون از توجهتون
ولی پیرو پسته قبلیم گفتم مشکلی برای مکان نیست
برای شورا هم اعضا باید فقط ایمیل را ارسال کنن
من مخالف زدن تاپیک ههایی هستم که هدفش فقط اینه که حرفی گفته بشه
حرف باید در کنار عمل باشه پس زدن تاپیک جداگانه باز مشابه می شه با هزارن و یک تاپیکی که در این تالار هست و همش فقط سرشار از اسپمه
با عناوین
کیا موافقن
نظرسنجی
بیاین یه کاری کنیم و ...
کسانی که با توچه به موارد گفته شده به ایمیل داده شده آمادگی خودشون را اعلام کنن در جریان امور قرار خواهند گرفت
با تشکر از زحمات شما
یا حق

mr_magic

عضو جدید
سلام
کارتون عالیه ولی چه همکاری و کمکی از پس ما بر میاد تا با وجود مشغله کاری و زندگی که به آخرین ورودم یه نگاهی بندازی مشخص می شود.
منتظرم تا اعلام همکاری کنم.
خدا نگهدار