لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

samira2007

عضو جدید
سلام. کمکم کنید ممنون میشم.
8 ماهه پدرمو از دست دادم.و تو این مدت پودر شدم. بابام نفر اول زندگیم بود.زندگیو دارم نقش بازی می کنم به خاطر خانوادم.
چی کار کنم حالم کمی خوب شه؟

omid_008

عضو جدید
سلام. کمکم کنید ممنون میشم.
8 ماهه پدرمو از دست دادم.و تو این مدت پودر شدم. بابام نفر اول زندگیم بود.زندگیو دارم نقش بازی می کنم به خاطر خانوادم.
چی کار کنم حالم کمی خوب شه؟

من چهل روزه پدرم رو از دست دادم.هدف من پدرم بود.هدفم شادی پدرم بود.من پسر ارشد خانواده م.
شرایطتون رو نمی دونم .ولی رابطه معنوی تون رو قوی کنید و شرایط رو بپذیرید.
به اینجا یه سری بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بدید........?p=4392227&viewfull=1#post4392227

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
به جفتتون تسلیت میگم ایشالا غم آخرتون باشه هو خدا بهتون صبر بده...اما زندگی هنوز تموم نشده به قول آقا امید رابطه معنوی تونو زیادوقوی کنید کاری کنید که روح پدراتون شاد بشه واون دنیا غم شمارو نخورن

FAEZEHGHANIMATI

عضو جدید
فکر کنم دیگه همه میدونن مشکل من چیه
من میخوام انتخاب رشته کنم و برای همین اینجا عضو شدم
به مهندسی شیمی علاقه زیادی دارم
ولی کارش هم برام مهمه دوست ندارم نصف عمرم رو صرف درس خوندن کنم و بعد بیکار باشم
تعریف از خود نباشه دانش آموز فعالی هستم و لیاقت یه کار خوب رو هم دارم
اعتماد به نفسم رو که نگو فوق العاده است
پشتکارم هم خیلی زیاده
هر چیزی رو که بخوام به دست میارم
حالا میخوام بدونم برای یه دختر مهندسی شیمی کار داره یا نه
من 15 سالمه و کلاس اول دبیرستان مدرسه فرزانگان ابهر درس میخونم
به کمک شما با تجربه ها خیلی احتیاج دارم
ممنون

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
پشتکارم هم خیلی زیاده
ممنون
بببین دوست خوب
داری خودتو الکی عذاب میدی
ببین تو ممکنه 4 سال دیگه موقع انتخواب رشتت کلی فرق کرده باشی مخصوصا تو علایقت
به نظر من سال دیگه انتخواب رشتتو درست انجام بده که فکر کنم میخوای ریاضی بری
بعد همین طور با پشتکار و اراده و تلاشت برو جلو و درساتو خوب بخون و تو همه چیز پیشرفت کن نه صرفا درس تو همه ی روابط
بعدشم ببین تو تو هر رشته ای که باشی فرقی نمیکنه اون رشته چقدر روی بورس باشه
تو اگه تو رشت هی خودت علاقه داشته باشی و تک باشی مطمئن باش واست هم کار هست و هم ......هرچی که بخوای

مثلا یه عده رو میدیدم میگفتن ببین من لیسانسم الان بیکارم وقتی یکم پرس جو میکردم میدیدم نه طرف اهل کاره و نه....
پس به این چیزا زیاد فکر نکن چون اینا تو رو از هدف اصلیت دور میکنه تو وقتی درستو خوب خوندی و رتبه ی خوبی تو کنکور اوردی دستت بازه و اون جا هر رشته ای و هر دانشگاه خوبی که خواستی میتونی بری.

اون جا دیگه فرق نمیکنه رشتت چیه وقتی یه ادم کاربلد باشی رو هوا میقاپنت.

negarak

عضو جدید
من چهل روزه پدرم رو از دست دادم.هدف من پدرم بود.هدفم شادی پدرم بود.من پسر ارشد خانواده م.
شرایطتون رو نمی دونم .ولی رابطه معنوی تون رو قوی کنید و شرایط رو بپذیرید.
به اینجا یه سری بزنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بدید........?p=4392227&viewfull=1#post4392227

سلام منم 4 ماهه که مادرمو از دست دادم،خیلی عذاب می کشم ولی می دونم که کاری از دستم برنمیاد، سعی کردم خودمو انقدر درگیر کنم که اصلا بهش فکر نکم ، و تا حدی موفق شدم ،چاره ای نیست فقط باید صبر کنیم ،بهتون تسلیت می گم و واقعا شریک غمتون هستم.

omid_008

عضو جدید
سلام منم 4 ماهه که مادرمو از دست دادم،خیلی عذاب می کشم ولی می دونم که کاری از دستم برنمیاد، سعی کردم خودمو انقدر درگیر کنم که اصلا بهش فکر نکم ، و تا حدی موفق شدم ،چاره ای نیست فقط باید صبر کنیم ،بهتون تسلیت می گم و واقعا شریک غمتون هستم.

ممنون.اینجا که اومدم می بینم که تنها من نیستم که چنین دردی رو دارم.خصوصیت ادمی اینه که زمان درد های قدیمی رو کم رنگ می کنه و دردهای جدید براش درست می کنه .وقتی ما می بینم که همه دارن یکی یکی می رن و واقعیت مرگ رو بپذیریم خیلی تحمل راحت تر می شه.من به امید روزی هستم که دوباره و در یک دنیای دیگر دور هم جمع بشیم و همه ی عزیزانم رو ببینم .اینه که درد من رو کمتر می کنه.شما هم همین طور فکر بکنید.و به اینده فکر کنید .موفق باشید

omid_008

عضو جدید
پشتکارم هم خیلی زیاده
ممنون
خیلی خوبه که هدف گذاری کردی.ولی خیلی انرژی ت رو صرف این نکن چون وقتش هنوز نرسیده.به درسات خوب بچسب که اون موقع بتونی یه رشته ی خوب و یه دانشگاه خوب انتخاب کنی.دو ماه وقت داری .توی اون دو ماه حسابی تحقیق کن و رشته انتخاب کن.حیف ه انرژی ت رو صرف چیزی می کنی که فعلا کاری از دستت بر نمیاد.الان فقط فقط درس بخون و لذت ببر.یه توصیه زبان انگلیسی ت رو قوی کن که به درد دانشگاهت می خوره و خیلی تو رو جلو می ندازه.موفق باشی

behnaz J

عضو جدید
اگه یک نفر بعد از یک سال و نیم اومده باشه آشتی کنه اما شما کار زشتشو هنوز فراموش نکرده باشین چه عکس العملی نشون میدین؟

اگه یک نفر بعد از یک سال و نیم اومده باشه آشتی کنه اما شما کار زشتشو هنوز فراموش نکرده باشین چه عکس العملی نشون میدین؟

لطفا جواب بدین... توی همین موقعیتم... نمیدونم چی کار کنم؟

adeniss

عضو جدید
بعضي كارا قابل جبران نيستن/ بستگي داره/ هر كسي هم ارزش بخشيدن نداره.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
تصمیمو گرفتم ...نمیبخشمش تا ابد:smoke:

لحظه ایی به خودت و خدایت فکر کن و ببین با گناهانت و ناشکریهایت چقدر خدایت رو ناراحت کردی:(
ولی خدایت کسی بود که مشتاقتر از هر کسی , منتظر بازگشتت بود :smile:

بیا دلهامون رو رنگ خدایی بزنیم اونوقته که ... :redface:

bittaa

عضو جدید
نمیدونم چه نسبتی باهات داره و در حقت چیکار کرده.شاید نخوای مثل قبل باهاش ارتباط داشتی یا صمیمیت و اعتماد سابق رو بهش نداشته باشی،اما ببخشش تا خودت راحت تر باشی و کمتر بهش فکر کنی.
مطمئن باش یه روزی ،یه جایی،یه جوری،تاوانشو میده.
بخشیدن به خودت آرامش میده.اما باعث نمیشه که اون به سزای عملش نرسه.
پس ببخش،چون خودت لایق آرامشی.
خودم تو شرایط مشابه بودم.

آخرین ویرایش:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من هرکسی رو ت بعد هرکاری که کرد نیم ساعه باشه میبخشم;)

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخشش از بزرگان است
واقعا به قول دوستمان باعث آرامش انسان میشود . ولی دلی که پر از کینه ی دیگران است کمتر آرامش را حس میکند .

erfan-2010

عضو جدید
اگه اشنا باشه یعنی مجبوری که گاهی اوقات باهاش چشم تو چشم بشی خب به زبون ببخش ولی دیگه باهاش صمیمی نشو .
اگر هم غریبه هست و هنوز دل چرکین هستی ولش کن بره

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره من می بخشمش
فقط به خاطر اینکه بتونم راحت زندگی کنم وللللللللللللللللللی مطمئنا مثل قبل باهاش نمیشم

behnaz J

عضو جدید
لحظه ایی به خودت و خدایت فکر کن و ببین با گناهانت و ناشکریهایت چقدر خدایت رو ناراحت کردی:(
ولی خدایت کسی بود که مشتاقتر از هر کسی , منتظر بازگشتت بود :smile:

بیا دلهامون رو رنگ خدایی بزنیم اونوقته که ... :redface:

مرسی از احساس قشنگت

behnaz J

عضو جدید
نمیدونم چه نسبتی باهات داره و در حقت چیکار کرده.شاید نخوای مثل قبل باهاش ارتباط داشتی یا صمیمیت و اعتماد سابق رو بهش نداشته باشی،اما ببخشش تا خودت راحت تر باشی و کمتر بهش فکر کنی.
مطمئن باش یه روزی ،یه جایی،یه جوری،تاوانشو میده.
بخشیدن به خودت آرامش میده.اما باعث نمیشه که اون به سزای عملش نرسه.
پس ببخش،چون خودت لایق آرامشی.
خودم تو شرایط مشابه بودم.
بخشیدن که بخشیدم یعنی کینه ای ندارم اما در مورد رابطه ی مجدد باهاش تردید دارم... آرامش چیزیه که همیشه در تقلای اون هستم... هستیم ... ازینکه نظرتو گفتی خیلی ممنونم... بهم کمک میکنه