كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

morteza79

عضو جدید
نه دوست عزیز معماری ربطی به نقاش ماهر بودن نداره. شما دستت را باید تقویت کنی تا بتونی تجسمات ذهنت را برای تحلیل بیشتر روی کاغذ پیاده کنی نه اینکه نقاش باشی.به لحاظ راندو و پرزانته کار هم اگر دستت قوی نباشه نرم افزارهای کامپیوتری کمکت می کنند.
چیزی که در این رشته مهمه داشتن قدرت تجسم قوی البته در 3 بعد و حتی بعد چهارم که حرکت در فضاست و داشتن ابتکار و نو آوری ومهمتر از همه پشتکار و تلاش زیاد.موفق باشی.

stas

عضو جدید
:biggrin::)سلام دوست عزیز
درخصوص اطلاعات درخواستی شما پیشنهاد میگردد به سایت شهرکهای صنعتی ایران
(iraniec.ir)بخش قوانین مقررات ونیز کتب تحریر یافته مراجعه نمایید . :gol::gol::gol::gol:
مجموعه استاس پیشگام در ارائه خدمات فنی ومهندسی درکشور​

memar bashe

عضو جدید
بچه ها کمککککککککککککککککککککککککککککککککک
من این ترم واحد انسان طبیعت معماری دارم استاداز ما خواسته یک طرح درباره هر موضوعی که خودمان دوست داریم بدهیم ولی الهام گرفته از طبیعت مانند کارهای کالاتراوا کمک کنید تحویل ان هم29/3/87 است:cry:

memar bashe

عضو جدید
کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک:confused:
چرا کسی صدای من را نمشنودددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
:surprised:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها کمککککککککککککککککککککککککککککککککک
من این ترم واحد انسان طبیعت معماری دارم استاداز ما خواسته یک طرح درباره هر موضوعی که خودمان دوست داریم بدهیم ولی الهام گرفته از طبیعت مانند کارهای کالاتراوا کمک کنید تحویل ان هم29/3/87 است:cry:
میشه دقیقا بگی چی میخوای؟؟؟
ما انسان و پاس کردیم اما استادمون از این قرتی بازیا نداشت.:surprised:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من یه ماکت واسه پروژه مصالح باید بدم.هم پلانشو میخوام هم نما هم پرسپکتیو...ممنون میشم 5-6 تا کار واسم بذارین
منظورت از مصالح کارگاه مصالح و ساخته؟؟؟؟
اگه برج سرچ کنی براش چیزای خوبی پیدا میکنی.

memar bashe

عضو جدید
مرسی از اینکه به جوابم پاسخ دادید
بیچاره ما که استادمون از این قرتی بازی ها خوشش امده
از ما خواسته یک طرح بدیم مثلا یک موزه طراحی کنیم که از طبیعت الهام گرفته باشد مثلا این موزه امکان دارد از حلزون ایده گرفته باشد درست عین کالاتراوا که رصدخانه که در والنسیا ساخته از چشم ایده گرفته;)مرسی اگر به داد من برسید

m_architect

عضو جدید
salam man daneshjoye terme avale memari daneshgahe jondi shaporam
man ettelaati dar morede divarha 10 20 30 cm baraye darse kargah masaleh mikham
mitonid be man komak konid

m_architect

عضو جدید
من یه پلان و نما واسه ساخت ماکت کارگاه مصالح دارم اگه میتونی پرسپکتیوشو خودت بزنی شاید به دردت بخوره پلان یه دانشکده معماریه

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام دوستان گل:gol:
:gol: یکی از دوستان به پروژه طراحی فرهنگسرا نیاز داره :gol:

:gol:اگه کسی داره مممنون میشم بذاره:gol:

silverlips88

عضو جدید
پايان نامه(هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم)

پايان نامه(هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم)

سلام به همه اعضاي فعا سايت..من موضوع پايان نامم:) resort hotel يا هتل تفريحي ساحلي هستش.سايت انتخابيم بندر عباس هستش..
ميشه خواهش كنم هرچي مطلب راجه به اين موضوع دارين واسم بذارين؟:(البته از يكسري اطلاعات راجع به هتل توي سايت استفاده كردم...اما هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستم..:cry:

محسن(تنها)

عضو جدید
میشه کمکم کنی

میشه کمکم کنی

.سلام اگه براتون ممکنه پلان مجتمع تجاری واداری خواستم .....کمک کنید ممنون میشم:)

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال :پروژه طراحی سینما

سوال :پروژه طراحی سینما

بچه ها کسی میدونه از کجا می تونم اطلاعاتی راجع به طراحی سینما بدست بیارم.
اگه سایتی رو معرفی کنین ممنون می شم.

iman.f

عضو جدید
با تجربه ها لطفا جواب بدن.

با تجربه ها لطفا جواب بدن.

;) با سلام به دانشجویان زیباترین رشته مهندسی.
دوستان بنده به معماری علاقه زیادی دارم. اما تا به حال درکلاسهای نقاشی و طراحی شرکت نکرده ام و خیلی خیلی در نقاشی مبتدی هستم. آیا برای این رشته مناسب هستم ؟ .لطفا اگه ممکنه یک کم در مورد رابطه نقاشی با معماری توضیح بدید. ممنون میشم. :heart:

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوست عزیز مجله فرآیند معماری شماره 3 کلی تجاری داره البته 30 معماری و فرهنگ و 44 معمارم داره

hooman_nooshi

عضو جدید
مرسی دوست عزیز ولی اینو قبلا مطالعه کردم ولی چیزی نداشت که به درد بخوره !
تقریبا شرح شهرک صنعتی به معنای کلمه هستش چیز مفیدی نداره

mehrazin_f

عضو جدید
من یه پلان و نما واسه ساخت ماکت کارگاه مصالح دارم اگه میتونی پرسپکتیوشو خودت بزنی شاید به دردت بخوره پلان یه دانشکده معماریه
ممنون ميشم اگه بذاری راستی منم دانشجوی ترم 1 معماری دانشگاه جندی شاپورم...:D

marya_com

عضو جدید
مرسی از اینکه به جوابم پاسخ دادید
بیچاره ما که استادمون از این قرتی بازی ها خوشش امده
از ما خواسته یک طرح بدیم مثلا یک موزه طراحی کنیم که از طبیعت الهام گرفته باشد مثلا این موزه امکان دارد از حلزون ایده گرفته باشد درست عین کالاتراوا که رصدخانه که در والنسیا ساخته از چشم ایده گرفته;)مرسی اگر به داد من برسید
خوب بستگی به موضوع موزه داره
می تونی کانسپت های مختلفی باشه

marya_com

عضو جدید
من هم تا حالا کلاس نرفنه بودم
ولی خوب ازلش کارام خوب نبود ولی هی خط کشیدم وطرح کشیدم کتابهای خوب اسکیس
و راندو را گرفتم و تمرین کردم
هیچ وقت نگو من نمی تونم تو فقط باید بیشتر از دیگران تلاش کنی
امیدوارم موفق باشی:)

arad.arch

عضو جدید
به کتابخونه دانشگاتون یه سر بزن اگه گیر نیاوردی اگه بخوای من ببینم چیکار میتونم بکنم

ali.arch.eng

عضو جدید
توپوگرافی

توپوگرافی

با سلام خدمت دوستان عزیز
می خواستم خواهش کنم هر کس یک حجم خوب واسه اینکه روی توپوگرافی نصب بشه داره برام بفرسته
ممنون میشم

memar bashe

عضو جدید
بله می تونه هر موضوعی باشد فقط باید الهام از طبیعت باشد حالا می تونه کانسپ هر چیزی باشد
:redface:

night lord

عضو جدید
بچه ها کسی مطلب با عکس زیاد در مورد ( افزایش کارایی بتن با افزودنیها ) داره بگذاره؟
پروژه پایان ترم منه باید اراعه بدم ولی مطلب به درد بخور پیدا نکردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.