كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سرور استقلاله...پرسپولیس

(صعود استقلال مبارک باشه)اینم برای استقلالیها و کلا" ایرانیا

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
می شه تو اینقدر نظر ندی؟
دوست عزیز شما تازه وارد هستید و به جو این آشنایی ندارید..ایندفعه هشدار یا اخطار دریافت نمیکنید ولی قبل از زدن پست خواهش میکنم تامل بیشتری بکنید و با دیگر کاربران درست صحبت کنید

yen

عضو جدید
این اس اس منه دوسش دارم خیلی زیاد قهرمانی بهش میاد:thumbsup2:

بالا رفتن استقلال را به دوستان استقلالیم تبریک می گم

آخ دلم برای پرسپولیس می سوزه:w24:

raminbabak

اخراجی موقت
درسته طرفدار تيراختورم ولي استقلال شيررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منصور پورحیدری از یک جهت صاحب رکوردی بی نظیر در تاریخ استقلال است که شاید تا سالها کسی نتواند به آن دست یابد. پور حیدری تنها استقلالی تاریخ است که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی فاتح جام باشگاهای آسیا شده است. منصور خان در سال 1349 و زمانی که یک مدافع 25 ساله بود به عنوان بازیکن قهرمان باشگاههای استقلال شد و در سال 1370 و زمانی که یک مربی با تجربه 46 ساله بود همرا استقلال به عنوان مربی قهرمان آسیا شد.

سریعترین گل تاریخ شهرآورد تهران:
علی سامره با زدن گلی در ثانیه سی‏ام بازی استقلال و پرسپولیس که در تبریز برگزار می‏شد ٬ رکورد دار سریع‏ترین گل بازی‏های رودرروی این دو تیم می‏باشد.

پر تماشاچی ترین بازی آسیا:
بازی فینال استقلال و جوبیلا ایواتا ژاپن که در ورزشگاه آزادی برگزار می‏شد ٬ با حضور ۱۲۰ هزار نفر پرتماشاچی‏ترین بازی تاریخ جام باشگاه‏های آسیا بوده است.

استقلال با 5 عنوان قهرمانی و 2 نایب قهرمانی در جام حذفی پر افتخارترین تیم کشور در این جام است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صعود استقلال به مرحله بعدی جام باشگاههای آسیا رو به همه ایرانیان گرامی تبریک میگم . به امید کسب افتخاری دوباره در این راه .

ضمنا دوستان گرامی استقلالی به لینک زیر رفته و برای انتخاب بهترین بازیکن آسیا به فرهاد مجیدی رای بدهید .

http://www.fifa.com/

بالا