كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

shahab_A

عضو جدید
پیشاپیش فاجعه ی تاریخی که در باشگاه استقلال قراره رخ بده یعنی تلخ ترین شکست تاریخ فوتبال استقلال در برابر پرسپولیس که جمعه همین هفته قراره اتفاق بیفته رو خدمت همه ی آبی دوستان خصوصا استقلالیهای عزیز تسلیت میگم .. انشا.. که غم آخرتون ... برین بیشتر تمرین کنید تا فصل بعد کمتر گل بخورین ..;):gol::heart:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولا چون استقلاليا چرت و پرت زياد ميگن كسي به حرفشون توجهي نداره....

آخ بميرم براي ادبت كه ميگي استقلاليا ندارن دوست عزيز مشكل شما اين صحبتا نيست كلا هر چيزي كه به نفعتون نباشه نمي شنوين

یه باقری داریم تقریبا بستتونه با ارنج 1 0 0 هم می بریمتون کیسه های سوراخ سوراخ

نمي دونم بودي من قبلا گفته بودم باقري رفت تيم ملي تموم ميشه درست عين فكري يا نه ولي بهرحال باقري ديگه باقري قبل نيست مطمئن باش

پیشاپیش فاجعه ی تاریخی که در باشگاه استقلال قراره رخ بده یعنی تلخ ترین شکست تاریخ فوتبال استقلال در برابر پرسپولیس که جمعه همین هفته قراره اتفاق بیفته رو خدمت همه ی آبی دوستان خصوصا استقلالیهای عزیز تسلیت میگم .. انشا.. که غم آخرتون ... برین بیشتر تمرین کنید تا فصل بعد کمتر گل بخورین ..;):gol::heart:

سلام شهاب جون دلمون واست تنگ شده بود ولي عزيز من پرسپوليس امسال تو كدوم بازي گل زياد زده كه حالا بخواد به يكي از بهترين خطوط دفاعي ليگ گل بزنه فقط حواستون باشه كه دارين جلوي بهترين خط حمله ليگ بازي مي كنين شوخي بردار نيست هر تيمي جلوي ما اومده اينقدر گل خورده كه تفاضلش در جهت منفي حركت كرده

پرسپولیس

برنده این بازی پرسپولیسه میگی نه تماشا کن

بعدش هم مثل تیم برق بود از پرسپولیس خورد رفت تو بحران حالا نوبت شماست

باشه تماشا مي كنيم دوست من ايشالا مي بينيم اينقدر اعتماد به نفس خوب نيست واسه تيمي كه پيام رو به زور پنالتي و داماش رو به كمك داور مي بره بعدشم ميگه داوري تو ليگ به ضرر ماست

پرسپولیس همیشه قهرمانه !
چون دلیل قهرمانی نشستن توی صدر جدول رده بندی نیست بلکه نشستن توی قلب آدمهای مهربونی مثل طرفدار هاشه !

:biggrin::biggrin::biggrin:

sh1990

عضو
مرسی

مرسی

خیلی باحالی afshin-ss
ای ول خوشم اومد مرسی خیلی جوابات دندون شکنن....:w11::w11:
مرسی...
من همش از این حرفای سرخکی ها میخندم....
:w25::w25::w25::w15::w15::w15::w15:
خیلی اعتماد به نفس دارنا......یک کم باید فکر کنن.....اصلا منطق ندارن اگه داشتن از این حرفای مضحک نمی زدن.....
اینا هیچی ندارنا فقط تا دلت بخواد رو دارن.......

فقط استقلال

:w27::w27::w27:
:w17::w17::w17::w17:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی باحالی afshin-ss
ای ول خوشم اومد مرسی خیلی جوابات دندون شکنن....:w11::w11:
مرسی...
من همش از این حرفای سرخکی ها میخندم....
:w25::w25::w25::w15::w15::w15::w15:
خیلی اعتماد به نفس دارنا......یک کم باید فکر کنن.....اصلا منطق ندارن اگه داشتن از این حرفای مضحک نمی زدن.....
اینا هیچی ندارنا فقط تا دلت بخواد رو دارن.......
فقط استقلال

:w27::w27::w27:
:w17::w17::w17::w17:
آفرین الان فهمیدم که شما منطق دارن آفرین خنده کن برا روحیت هم خوبه ما منطق نداریم چقدر خنده ندار شما آخرش استقلتلی هستین
استقلالی

• Like
واکنش ها: !...

derdevil

عضو جدید
شما پرسپولیسی ها با این همه حاشیه خرد نشدین و باز هم حرف این تیم ضعیف رو می زنین.:neutral:
________________________________________________________-
اصلا بگین ببینم این چجور تیم محبوبیه؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون باشگاه آسیا رفتن سال پیش استقلال برا 7 پشت استقلال و استقلالی کافیه:biggrin:

ما كه كار خودمون رو تو آسيا كرديم اونم نه پارسال اون 6 بار ديگه اي كه رفتيم و رفتيم بين 4 تا شما چي كردين؟؟؟مي دونين خوبه آدم وقتي مي دونه از پس كاري بر نمياد بكشه كنار نه بره و آبروي ايران و ايراني رو ببره

shahab_A

عضو جدید
ما كه كار خودمون رو تو آسيا كرديم اونم نه پارسال اون 6 بار ديگه اي كه رفتيم و رفتيم بين 4 تا شما چي كردين؟؟؟مي دونين خوبه آدم وقتي مي دونه از پس كاري بر نمياد بكشه كنار نه بره و آبروي ايران و ايراني رو ببره

سلام افشین خان .. خیلی مخلصیم:gol:.. عزیزه دلم جام باشگاههای آُسیا برای تیمه پر طرفداری مثله پرسپولیس زیاد تحفه نیست که رسیدن یا نرسیدنش برای ما افتخاری باشه ( برخلاف استقلال ) .. پرسپولیس اگه خودشو رو نمیکنه بخاطر دستهای ( عالیجنابان خاکستری ) پشت پرده است...;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افشین خان .. خیلی مخلصیم:gol:.. عزیزه دلم جام باشگاههای آُسیا برای تیمه پر طرفداری مثله پرسپولیس زیاد تحفه نیست که رسیدن یا نرسیدنش برای ما افتخاری باشه ( برخلاف استقلال ) .. پرسپولیس اگه خودشو رو نمیکنه بخاطر دستهای ( عالیجنابان خاکستری ) پشت پرده است...;)

شهاب جان چي ميگي بابا چرا مي خندوني اينقدر بچه ها رو پس واسه چي تلاش مي كنه پرسپوليس؟؟؟واسه چي مي خواد قهرمان ايران بشه؟؟؟اصلا واسه چي تيم فوتباله؟؟؟واسه چي....

حرفت عين اين مي مونه كه مثلا برزيل بگه جام جهاني واسه من نيست افت داره شركت كنم:biggrin::biggrin::biggrin:يا مثلا ساعي بگه واسه من افته المپيك قهرمان بشم:biggrin::biggrin::biggrin:

دست هاي پشت پرده هم نگو دوست من بابا ناسلامتي شما تيم قديمي هستين يعني تو اين همه سال يه بار دست پشت پرده دست از سرتون بر نداشت شما يه خودي تو آسيا نشون بدين و آبروي ايران و ايراني رو نبرين؟؟؟

اين حرفات هم آدم رو مي خندونه هم ياد اين مثل كه گربه دستش به گوشت نمي رسه......

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

shahab_A

عضو جدید
شهاب جان چي ميگي بابا چرا مي خندوني اينقدر بچه ها رو پس واسه چي تلاش مي كنه پرسپوليس؟؟؟واسه چي مي خواد قهرمان ايران بشه؟؟؟اصلا واسه چي تيم فوتباله؟؟؟واسه چي....

حرفت عين اين مي مونه كه مثلا برزيل بگه جام جهاني واسه من نيست افت داره شركت كنم:biggrin::biggrin::biggrin:يا مثلا ساعي بگه واسه من افته المپيك قهرمان بشم:biggrin::biggrin::biggrin:

دست هاي پشت پرده هم نگو دوست من بابا ناسلامتي شما تيم قديمي هستين يعني تو اين همه سال يه بار دست پشت پرده دست از سرتون بر نداشت شما يه خودي تو آسيا نشون بدين و آبروي ايران و ايراني رو نبرين؟؟؟

اين حرفات هم آدم رو مي خندونه هم ياد اين مثل كه گربه دستش به گوشت نمي رسه......

:w15: ... افشین جان .. خوشکله من .. حرفهای تو که جوک تره :w15: .. یعنی برای شما باشگاههای آسیا به اندازه جام جهانی و المپیک ارزش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D ... عزیزم جای دیگه از این مثالها نزنی :w15::D ............... خیلی باحالی :w15: ............... خب عسلم نفهمیدی منظورمو .. گلکم افتخار پرسپولیس اینه که همه ی اونایی که برای فوتبال ایران افتخار آفرین شدند پرسپولیسی بودند .. این برای ما از 1000 تا مقامهای مفت آسیایی ( و برای شما جام جهانی و المپیک :w15: ) با ارزش تره ;):cowboy::gol:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
این (گلاب به روتون روم به دیوار) استقلالیا خیلی رو دارن!!!!!
طبل تو خالی!!!!
پرسپولیس جام در جام و قهرمان شده! در حالی که دیگه تیم شما که دنبال این لفتخار بود, تا عمر داره نمی تونه به دست بیارتش!!!!!
ما تو همه ی افتخارات یه جام باشگاهها رو نداریم! که می تونیم به دست بیاریم!!!!!
شما باید 10 سال پشت سر هم تو همه جا قهرمان بشین, تا شاید یه کمی از افتخارات پرسپولیس رو بدست بیارین!!!
چند هفتس با تبانی و خریدن بازیکن و... نامردی و ... کارهایه کثیف, از 17 ام به صدر جدول اومدین, شاخ نشین!
شما تبانی و دروغ و... خریدن بازیکن حریف و... قبل از بازی جنگ روانی و... کارهایه کثیف انجام ندین, همون 13 جدول هم زیادیتونه!!!!!!!!
پارسال می خواستین به اصطلاح!!!!! پاک باشین که...!

من به جایه شما بودم ساکت سر جام می نشستم!!!
برین تمرین کنین فعلا!!!

یا حق!

roleh

عضو جدید
كلا استقلاليا الزايمر دارن
اگه فقط بخوان يه نگا به تاريخچه پرسپوليس بندازن كه ........................
اميد جان نگران نباش اينا همشون عينه همن

ecsir

عضو جدید
خوب استقلالي ها بكشن كنار ...........

بابا كل كل با اينا :biggrin:

مثل اينكه 6 تاي كه خوردين يادتون رفته!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15: ... افشین جان .. خوشکله من .. حرفهای تو که جوک تره :w15: .. یعنی برای شما باشگاههای آسیا به اندازه جام جهانی و المپیک ارزش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D ... عزیزم جای دیگه از این مثالها نزنی :w15::D ............... خیلی باحالی :w15: ............... خب عسلم نفهمیدی منظورمو .. گلکم افتخار پرسپولیس اینه که همه ی اونایی که برای فوتبال ایران افتخار آفرین شدند پرسپولیسی بودند .. این برای ما از 1000 تا مقامهای مفت آسیایی ( و برای شما جام جهانی و المپیک :w15: ) با ارزش تره ;):cowboy::gol:

نه گوش ندادي شهابي دقت كن شمرده تر ميگم استقلال يه باشگاهه كه تو آسيا قهرمان شده دو بار هيچ وقت نمي تونه تو المپيك و جام جهاني شركت كنه تا اصلا اونا براش ارزشي داشته باشن يا نداشته باشن
برزيل يه تيم مليه كه كارش شركت مقدماتي جام جهاني و بعد تو جام جهانيه
من گفتم تو كه تيمت يه باشگاه آسيايي هستش كه تو جام باشگاه هاي بايد شركت كنه وقتي كه تو ميگي تيم باشگاهي من قهرماني آسيا براش ارزشي نداره عين اين مي مونه كه برزيل به عنوان يه تيم ملي بگه جام جهاني براي من ارزشي نداره بهتر از اني نمي تونم توضيح بدم

راجعبه افتخار آفريني هم بايد بگم كه عزيز من استقلال به عنوان يه تيم هر چي افتخار بوده واسه ايران آورده و بازيكن هم فكر كنم اسم ناصر حجازي رو چند وقت پيش شنيدي هم واسه دروازه بانيش و هم واسه انتخابات برترين هاي آسيا

این (گلاب به روتون روم به دیوار) استقلالیا خیلی رو دارن!!!!!
طبل تو خالی!!!!
پرسپولیس جام در جام و قهرمان شده! در حالی که دیگه تیم شما که دنبال این لفتخار بود, تا عمر داره نمی تونه به دست بیارتش!!!!!
ما تو همه ی افتخارات یه جام باشگاهها رو نداریم! که می تونیم به دست بیاریم!!!!!
شما باید 10 سال پشت سر هم تو همه جا قهرمان بشین, تا شاید یه کمی از افتخارات پرسپولیس رو بدست بیارین!!!
چند هفتس با تبانی و خریدن بازیکن و... نامردی و ... کارهایه کثیف, از 17 ام به صدر جدول اومدین, شاخ نشین!
شما تبانی و دروغ و... خریدن بازیکن حریف و... قبل از بازی جنگ روانی و... کارهایه کثیف انجام ندین, همون 13 جدول هم زیادیتونه!!!!!!!!
پارسال می خواستین به اصطلاح!!!!! پاک باشین که...!

من به جایه شما بودم ساکت سر جام می نشستم!!!
برین تمرین کنین فعلا!!!

یا حق!

تا حالا شنيدي ميگن ارزش مقام ها با هم فرق مي كنه يه مثال مي زنم واست دوست عزيز مثل شهاب فقط حرف نزني ببين ميگن مدال المپيك يه دونش در مقابل 10 تا مدال جهاني ارزش داره حالا حساب فرق يه قهرماني جام در جام شما هستش در مقايسه با دو قهرماني آسيا ما ارزش اين دو تا خيلي فرق مي كنه حتي اون مقام دوم و سوم ما تو ليگ قهرمانان ارزشش از اون جام بيشتر بود چون تيماي اول معمولا تو اين جام شركت مي كردن

خيلي مسخره و بي منطق و خنده داره در شرايطي كه همه از بار فني استقلال حرف مي زنن شما از تباني حرف بزني وقتي كه تيمت داماش گيلان رو به لطف داور مي بره
از خريد بازيكن حرف بزني وقتي كه استقلال جاي خالي نداره داشته باشه هم نيازي به اين بازيكنا نداره چون تو هيچ پستي نياز به بازيكن نداره چي بگه آدم بهتون لنگي هستين ديگه

خوب چه ربطي به دربي داره؟؟؟؟؟؟؟؟

شما دوست عزيز نه تنها به صحبتاي استقلالي ها دقتي نمي كنين حتي به صحبتاي دوستي خودتون هم دقتي نمي كنين الان دو صفحس كه با شروع يه پرسپوليسي بحث آسيا هستش نه دربي انگار شما وقتي مياين داخل تاپيك چشمتون به هر پستي خورد جواب همونو ميدين و بقيه بي خيال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلا استقلاليا الزايمر دارن
اگه فقط بخوان يه نگا به تاريخچه پرسپوليس بندازن كه ........................
اميد جان نگران نباش اينا همشون عينه همن

چندين چند بار تو همين تاپيك اين مقايسه صورت گرفته و چيزي جز سرافكندگي واسه لنگيا نداشته يادمه دوستتون حتي دوازدهم شدن تو ليگ كشور رو هم تو افتخاراتش ثبت كرده بود اگه علاقه اي به مطالعه ي تاپيك نداري حاضرم تو افتخارات تيمت رو بذاري و منم افتخارات تيمم بعد مقايسه كني

roleh

عضو جدید
نه گوش ندادي شهابي دقت كن شمرده تر ميگم استقلال يه باشگاهه كه تو آسيا قهرمان شده دو بار هيچ وقت نمي تونه تو المپيك و جام جهاني شركت كنه تا اصلا اونا براش ارزشي داشته باشن يا نداشته باشن
برزيل يه تيم مليه كه كارش شركت مقدماتي جام جهاني و بعد تو جام جهانيه
من گفتم تو كه تيمت يه باشگاه آسيايي هستش كه تو جام باشگاه هاي بايد شركت كنه وقتي كه تو ميگي تيم باشگاهي من قهرماني آسيا براش ارزشي نداره عين اين مي مونه كه برزيل به عنوان يه تيم ملي بگه جام جهاني براي من ارزشي نداره بهتر از اني نمي تونم توضيح بدم

راجعبه افتخار آفريني هم بايد بگم كه عزيز من استقلال به عنوان يه تيم هر چي افتخار بوده واسه ايران آورده و بازيكن هم فكر كنم اسم ناصر حجازي رو چند وقت پيش شنيدي هم واسه دروازه بانيش و هم واسه انتخابات برترين هاي آسيا

تا حالا شنيدي ميگن ارزش مقام ها با هم فرق مي كنه يه مثال مي زنم واست دوست عزيز مثل شهاب فقط حرف نزني ببين ميگن مدال المپيك يه دونش در مقابل 10 تا مدال جهاني ارزش داره حالا حساب فرق يه قهرماني جام در جام شما هستش در مقايسه با دو قهرماني آسيا ما ارزش اين دو تا خيلي فرق مي كنه حتي اون مقام دوم و سوم ما تو ليگ قهرمانان ارزشش از اون جام بيشتر بود چون تيماي اول معمولا تو اين جام شركت مي كردن

خيلي مسخره و بي منطق و خنده داره در شرايطي كه همه از بار فني استقلال حرف مي زنن شما از تباني حرف بزني وقتي كه تيمت داماش گيلان رو به لطف داور مي بره
از خريد بازيكن حرف بزني وقتي كه استقلال جاي خالي نداره داشته باشه هم نيازي به اين بازيكنا نداره چون تو هيچ پستي نياز به بازيكن نداره چي بگه آدم بهتون لنگي هستين ديگه

شما دوست عزيز نه تنها به صحبتاي استقلالي ها دقتي نمي كنين حتي به صحبتاي دوستي خودتون هم دقتي نمي كنين الان دو صفحس كه با شروع يه پرسپوليسي بحث آسيا هستش نه دربي انگار شما وقتي مياين داخل تاپيك چشمتون به هر پستي خورد جواب همونو ميدين و بقيه بي خيال
جماعت استقلالي رو در حدي نميبينم كه بخوام جوابشونو بدم
در ضمن نوشته هاي پرسپوليسيا اين قدر كامل و جامع بود كه اين دوسته استقلالي بيخودي به خودش زحمته نوشتن داده بود چون جاي بحثي نمونده

ecsir

عضو جدید
چي بگم فصل پيش كه سوسك شده بودن ......
اين فصل اي راه افتادن اما بازم نميتون كه.........

خدايش استقلالم تيمه..........:confused:

roleh

عضو جدید
ببين بهتر از سيزدهم شدنه شماست كه......
در ضمن كيسه حمومي اين چه صفتيه واسه پرسپوليس گذاشتين؟اصلا چه ربطي داره ؟اينجا اولين باره كه دارم يه همچين صفتي رو ميبينم و ميشنوم
بي لقب مونده بودين؟آخي.....نازي.....................

بالا