كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوچولو ما هم بلدیم به شما بگیم کیسه اما خیر سرمون اینجا باشگاه مهندسانه

کوچولو ما هم بلدیم به شما بگیم کیسه اما خیر سرمون اینجا باشگاه مهندسانه

javad-pm

عضو
جمع کنید این ...
فقط تیراختوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
لنگیا جای این که بری با پول بنزین مردم هواپیما فوتوشاپی درست کنین سعی کنین به این فلاکت نیفتین خیلی بد به خدا

شما ظاهرا از دنیا عقب موندی ..
اون هواپیما رنگ شد پرواز هم کرد الانم تو خط هوایی داره کار میکنه شما هنوز تو اون عکس مدل فتوشاپی چند ماه پیش موندی ..
یکم اخبار رو دنبال کن بعد حرف بزن ..
بعدشم ببین .. آدم دنبال این باشه که یه میلیون دلار جور کنه خیلی بهتر از اینه که دنبال پول هتل باشه و با وساطت یه مبل فروش به تیمش هتل بدن و بازیکنای تیمش تمرینو تحریم کنن .. و بخاطر بدهی اجازه ندن از کشور خارج بشه ضایع بشه از فودگاه برگرده خونه ش .. .. بعد بره 5 هزار یورو بده شوالیه تقلبی بشه ..
پس هیــــــــــــــس

دزد دریایی

عضو جدید
داداش ول کن من ازوقتی عضوباشگا شدم این بحثارودنبال کردم همروخوندم بحثای الکی
بچهای پرسپولیسی بعضی ازجاهاغیرمنطقین دوستان استقلالیم که دیگه هیچ
یکیش این بحثا یکیشم این که علی دایی.کریمی .کیا.بامجیدی مقایس میکنن

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش ول کن من ازوقتی عضوباشگا شدم این بحثارودنبال کردم همروخوندم بحثای الکی
بچهای پرسپولیسی بعضی ازجاهاغیرمنطقین دوستان استقلالیم که دیگه هیچ
یکیش این بحثا یکیشم این که علی دایی.کریمی .کیا.بامجیدی مقایس میکنن

اینا کجا اقا فرهاد کجا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
جالبه اگه دقت کنی میبینی که همه این بازیکنا رو به بدترین شکل از تیمتون انداختن بیرون.
موافقم که یه عده رفتار درستی با اسطوره هامون مثل مهدوی کیا و کریم نداشتن اما برای من مهم شخصیت و شعور اسطوره هامونه ..رفتار بدی باهاشون شد ولی حاضر نشدن هیچی بگن و بی سر و صدا کنار رفتن .. داد و فریاد نکردن و به اونی که کنارشون گذاشت نگفتن مافیا و ....

که بعدا هم بی تیم بمونن و برن مراسم ختم تیم پیدا کنن و برگردن و بیخیال مکتبشون بشن..حداقل شخصیت خودشونو حفظ کردن واسه همین اسطوره شدن ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم که یه عده رفتار درستی با اسطوره هامون مثل مهدوی کیا و کریم نداشتن اما برای من مهم شخصیت و شعور اسطوره هامونه ..رفتار بدی باهاشون شد ولی حاضر نشدن هیچی بگن و بی سر و صدا کنار رفتن .. داد و فریاد نکردن و به اونی که کنارشون گذاشت نگفتن مافیا و ....

که بعدا هم بی تیم بمونن و برن مراسم ختم تیم پیدا کنن و برگردن و بیخیال مکتبشون بشن..حداقل شخصیت خودشونو حفظ کردن واسه همین اسطوره شدن ..
سریال پژمان رو خوب و دقیق دنبال میکنیا ،معلومه روت تاثیر گذاشته :D
اما تحلیلات درست نیست ، مثل همون تعریفات میمونه دیگه :D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
سریال پژمان رو خوب و دقیق دنبال میکنیا ،معلومه روت تاثیر گذاشته :D
اما تحلیلات درست نیست ، مثل همون تعریفات میمونه دیگه :D
آخه استقلالیا بخاطر نقش پژمان و رهبری فرد یه جورایی پرسپولیسیا رو مسخره میکردن ..
مام میگیم اگه اونا فیلمه بازیکن شما که تو واقعیت رفت مراسم ختم تیم پیدا کرد :)
درضمن اصن تابلو نبود خودت دنبال میکنی :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه استقلالیا بخاطر نقش پژمان و رهبری فرد یه جورایی پرسپولیسیا رو مسخره میکردن ..
مام میگیم اگه اونا فیلمه بازیکن شما که تو واقعیت رفت مراسم ختم تیم پیدا کرد :)
درضمن اصن تابلو نبود خودت دنبال میکنی :D

نه ولی در حد خودشون خیلی قشنگ بازی میکنن ، بخصوص رهبری فر ، ازش بعید بود این بازی ، اما درخشان اینکاره نیست :D
علی موسوی هم بوده توش؟؟

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکست استقلال مقابل تیم دسته سومی نفتون

شکست استقلال مقابل تیم دسته سومی نفتون

تیم فوتبال استقلال در دیداری دوستانه مقابل تیم دسته سومی نفتون شکست خورد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال عصر امروز از ساعت 15 و 30 دقیقه در دیداری دوستانه مقابل تیم دسته سومی نفتون قرار گرفت که در پایان آبی‌پوشان با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند.

شاگردان قلعه‌نویی با ترکیب اولیه سیدمهدی رحمتی، حنیف‌ عمران‌زاده، میثم جودکی، احسان پیرهادی، مهران قاسمی، گوران لاوره، سیاوش اکبرپور، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی، مهدی نظری و آرش برهانی وارد میدان شدند.

حریف آبی‌پوشان فراتر از حد انتظار ظاهر شد و توانست در دقایق ابتدایی توسط فرید همرنگ در دقیقه 5 به گل دست یابد. در ادامه بازیکنان استقلال روی دروازه حریف فشار آوردند و موقعیت‌هایی را خلق کردند که مهدی نظری در یک ریباند توانست گل تساوی‌بخش آبی‌پوشان را به ثمر برساند. استقلالی‌ها در اواخر نیمه اول صاحب ضربه پنالتی شدند که آرش برهانی در دقیقه 43 این توپ را به دستان دروازه‌بان کوبید و موقعیت را از دست داد.

در نیمه دوم بازیکنان استقلال توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردند اما با بی دقتی بازیکنان این فرصت‌ها از دست رفت تا تیم حریف توسط مسعود بهرام‌پور به گل دوم دست یافت.

*داود حقی در نیمه دوم به جای گوران لاوره به میدان رفت. لاوره پس از تعویض نظاره‌گر بازی بود.

* در جریان نیمه دوم دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نفتون اتفاق افتاد که داور پنالتی اعلام نکرد و تماشاگران حاضر شعار قهرمانی قهرمانی سر دادند.

* حنیف عمران‌زاده پس از تعویض در کنار زمین با پسر پژمان نوری شوخی می‌کرد تا جایی که گریه پسر نوری را درآورد!

*دروازه بان تیم حریف به قدری داد و بیداد می‌کرد سیروس دین محمدی به وی گفت این قدر داد نزن.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نه ولی در حد خودشون خیلی قشنگ بازی میکنن ، بخصوص رهبری فر ، ازش بعید بود این بازی ، اما درخشان اینکاره نیست :D
علی موسوی هم بوده توش؟؟

نمیدونم من دنبال نمی کنم فقط بعضی تیکه هاشو دیدم ..

عقاپ (!!!) آسیا نتونست مقابل تیم دسته سومی هم کلین شیت کنه ..:D

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم من دنبال نمی کنم فقط بعضی تیکه هاشو دیدم ..

عقاپ (!!!) آسیا نتونست مقابل تیم دسته سومی هم کلین شیت کنه ..:D

خب این باخت برای رد گم کنی بودددددددددد
قرمز که جرات نداره جلوی عقاب آسیا بایسته !!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خب این باخت برای رد گم کنی بودددددددددد
قرمز که جرات نداره جلوی عقاب آسیا بایسته !!
قرمز جلو عقاپ آسیا از نقطه کرنر گل زده هااا
عقاب آسیا یکی دیگه ست باز لقب دزدی کردید :D

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]حرف های تکان دهنده مدیرعامل اسبق استقلال/پول دادیم تا قهرمان شویم[/h]
ارتش سرخ دات كام :
خلاصه ای از حرف های تکان دهنده مدیرعامل اسبق استقلال, امیررضا واعظی آشتیانی:

-در لیگ قهرمانان آسیا یکی از مدیران باشگاه استقلال آمد و به من گفت 50 میلیون تومان به داور ازبکستانی بدهیم تا بازی را برای مان دربیاورد.
نکته اینجاست که بعد از رفتن من، فردی که پیشنهاد رشوه 50 میلیونی داده بود، دوباره در باشگاه سمت گرفت(!)

-من کاری به قلعه نویی و امثال قلعه نویی ندارم اما همواره چنین کارهایی توسط اشخاص به صورت مستقیم انجام نمی شود بلکه افرادی هستند که نقش کارچاق کن و واسطه را ایفا می کنند. خود افراد مشهور، مستقیم وارد نمی شوند و وقتی مورد سؤال قرار می گیرند، خاک اموات و جان فرزندشان را قسم می خورند که کاری نکرده ایم و ما نبودیم.

-سومی با مرفاوی از قهرمانی فصل گذشته استقلال هم پاک تر بود(!!!)

-من هم شنیده ام که عیسی اندوی دروازه بان ذوب آهن در بازی مقابل استقلال تطمیع شده بود. البته آن زمان می گفتم شنیدن هر حرف و شایعه ای دلیل بر واقعی بودن آن نیست اما راستش با اتفاقاتی که الان شاهدش هستم و چیزهایی که می بینم، می گویم دیگر هیچ چیزی بعید نیست.

aliiagh

عضو جدید
حرف های تکان دهنده مدیرعامل اسبق استقلال/پول دادیم تا قهرمان شویم

ارتش سرخ دات كام :
خلاصه ای از حرف های تکان دهنده مدیرعامل اسبق استقلال, امیررضا واعظی آشتیانی:

-در لیگ قهرمانان آسیا یکی از مدیران باشگاه استقلال آمد و به من گفت 50 میلیون تومان به داور ازبکستانی بدهیم تا بازی را برای مان دربیاورد.
نکته اینجاست که بعد از رفتن من، فردی که پیشنهاد رشوه 50 میلیونی داده بود، دوباره در باشگاه سمت گرفت(!)

-من کاری به قلعه نویی و امثال قلعه نویی ندارم اما همواره چنین کارهایی توسط اشخاص به صورت مستقیم انجام نمی شود بلکه افرادی هستند که نقش کارچاق کن و واسطه را ایفا می کنند. خود افراد مشهور، مستقیم وارد نمی شوند و وقتی مورد سؤال قرار می گیرند، خاک اموات و جان فرزندشان را قسم می خورند که کاری نکرده ایم و ما نبودیم.

-سومی با مرفاوی از قهرمانی فصل گذشته استقلال هم پاک تر بود(!!!)

-من هم شنیده ام که عیسی اندوی دروازه بان ذوب آهن در بازی مقابل استقلال تطمیع شده بود. البته آن زمان می گفتم شنیدن هر حرف و شایعه ای دلیل بر واقعی بودن آن نیست اما راستش با اتفاقاتی که الان شاهدش هستم و چیزهایی که می بینم، می گویم دیگر هیچ چیزی بعید نیست.

ای بابا دوست عزیز تازه به این نتایج رسیدی. فک کردی آقای قلعه نوعی پس چطوری قهرمانی به دست میاره؟؟؟ اصلا تا به حال از خودت سوال کردی چرا آقای قلعه نوعی نتونسته مربی خارجی رو تو لیگ ایران شکسن بده؟؟؟ اگر هم برده تیم هایی بوده که ته جدول بودن ( که حقیقتا خودم تا به حال ندیدم ). به خاطر اینکه دانششو نداره!!!! ایشون فقط واسه لیگ غیر حرفه ای ما با این همه حرف و حدیث سلطان هستند!!!!

aliiagh

عضو جدید
بچه ها به خبری که هم اکنون به دستم زسید توجه بفرمایید.
گفته میشه فرهاد مجیدی ، فرانک ریبری و لیونل مسی به عنوان سه نامزد اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن جهان معرفی شدند!!!!!

البته گفته میشه شانس ریبری و مسی در برابر مجیدی خیلی کمه!!!آره دیگه ، بررسی تخصصی که انجام شده ریبری و مسی از نظر تکنیک و هوش و کیفیت بازی و توانایی و .................................................... در مقابل فرهاد مجیدی کلی عقب موندن!!!!!

:biggrin: :biggrin: :D :biggrin: :biggrin:

:thumbsup2: :w11: :w23: :w25:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا دوست عزیز تازه به این نتایج رسیدی. فک کردی آقای قلعه نوعی پس چطوری قهرمانی به دست میاره؟؟؟ اصلا تا به حال از خودت سوال کردی چرا آقای قلعه نوعی نتونسته مربی خارجی رو تو لیگ ایران شکسن بده؟؟؟ اگر هم برده تیم هایی بوده که ته جدول بودن ( که حقیقتا خودم تا به حال ندیدم ). به خاطر اینکه دانششو نداره!!!! ایشون فقط واسه لیگ غیر حرفه ای ما با این همه حرف و حدیث سلطان هستند!!!!

بازم شما و باز هم آمارهای مستند
قلعه نویی نتونسته مربی خارجی تو لیگ ایران رو شکست بده ؟؟ یا اگرم داده همشون ته جدولی بودن؟؟ یه نگاهی بندازی میبینی همین پارسال با استقلال هم سپاهان رو برد که کرانچار رو داره و هم تراکتور که تونی اولیویرا رو داشت
خودت بقیشو بررسی کن چند بار تیمهایی رو برده که مربیشون خارجی بوده که حقیقتا خودت ببینی
اما از این حرفها که احتمالا هر چی ضد استقلال باشه رو فقط قبول دارید ولی حرفهای عکسش هم زیاده :
یه نمونش :
درودگر مطرح کرد؛ پرسپولیس را با تبانی قهرمان جام حذفی کردند

وی با اشاره به پرونده تیم‌های صنعت نفت و راه‌آهن برای حضور در لیگ برتر گفت: «شما دنبال همین پرونده و بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان بروید تا ببینید چه کسانی تبانی کردند. تمام شواهد این مسئله موجود است و باید با قاطعیت با افراد متخلف برخورد شود؛ هر چند نباید به شخصیت کسی خدشه وارد شود. بعضی از آقایان هیچ حرکتی نمی‌کنند و فقط می‌خواهند دیگران را بدنام کنند. ما که می‌دانیم با دیگران مماشات می‌کنند به خاطر همین اعتقاد داریم رسیدگی به این مسئله نباید رسانه‌ای شود و در سکوت کامل باید یقه متخلفان گرفته و به قوه قضائیه تحویل داده شود.» مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت: «وقتی علی سعیدلو رئیس وقت سازمان تربیت بدنی پیش از بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان می‌گوید باید پرسپولیس قهرمان شود، تبانی از همین جاها شروع می‌شود. چرا سعیدلو بی طرف نبود؟ این مسائل باید بررسی شود. فقط بگویم سعیدلو در همان زمان رئیس هیئت مدیره مدیره باشگاه پرسپولیس بود.»

---------------------------------
ما هم این حرفها رو میشنویم اما برامون اصلا مهم نیست ولی شما تا جایی چیزی میشنوید اینجا منعکس میکنید به عنوان سند دسته اول

aliiagh

عضو جدید
بازم شما و باز هم آمارهای مستند
قلعه نویی نتونسته مربی خارجی تو لیگ ایران رو شکست بده ؟؟ یا اگرم داده همشون ته جدولی بودن؟؟ یه نگاهی بندازی میبینی همین پارسال با استقلال هم سپاهان رو برد که کرانچار رو داره و هم تراکتور که تونی اولیویرا رو داشت
خودت بقیشو بررسی کن چند بار تیمهایی رو برده که مربیشون خارجی بوده که حقیقتا خودت ببینی
اما از این حرفها که احتمالا هر چی ضد استقلال باشه رو فقط قبول دارید ولی حرفهای عکسش هم زیاده :
یه نمونش :
درودگر مطرح کرد؛ پرسپولیس را با تبانی قهرمان جام حذفی کردند

وی با اشاره به پرونده تیم‌های صنعت نفت و راه‌آهن برای حضور در لیگ برتر گفت: «شما دنبال همین پرونده و بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان بروید تا ببینید چه کسانی تبانی کردند. تمام شواهد این مسئله موجود است و باید با قاطعیت با افراد متخلف برخورد شود؛ هر چند نباید به شخصیت کسی خدشه وارد شود. بعضی از آقایان هیچ حرکتی نمی‌کنند و فقط می‌خواهند دیگران را بدنام کنند. ما که می‌دانیم با دیگران مماشات می‌کنند به خاطر همین اعتقاد داریم رسیدگی به این مسئله نباید رسانه‌ای شود و در سکوت کامل باید یقه متخلفان گرفته و به قوه قضائیه تحویل داده شود.» مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان گفت: «وقتی علی سعیدلو رئیس وقت سازمان تربیت بدنی پیش از بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان می‌گوید باید پرسپولیس قهرمان شود، تبانی از همین جاها شروع می‌شود. چرا سعیدلو بی طرف نبود؟ این مسائل باید بررسی شود. فقط بگویم سعیدلو در همان زمان رئیس هیئت مدیره مدیره باشگاه پرسپولیس بود.»

---------------------------------
ما هم این حرفها رو میشنویم اما برامون اصلا مهم نیست ولی شما تا جایی چیزی میشنوید اینجا منعکس میکنید به عنوان سند دسته اول

باز هم شما و باز هم جواب های جالب. یعنی امیر قلعه نوعی با این همه مهره ای که توی هر تیم داره نباید یه بار هم یه مربی خارجی شکست بده ؟؟؟؟؟ یعنی استقلال با اون همه مهره گران قیمت نباید تراکتور رو شکست میداد . حالال مربی تراکتور هر کی میخواد باشه. در ضمن من مربی پرتغالی هیچ کدومشون رو قبول ندارم ( غیر از مورینیو) چه برسه به مربی تراکتور. آخه اگه این مربی ها خوب بودن که نمیومدن لیگ ایران که. تراکتور مهره هاش یک سوم استقلال هم میشد ؟ ؟؟؟ شما که میفرمایید کرانچار رو شکست داده میشه بفرمایید آقای قلعه نوعی با دو جین مهره ای که در اختیار داشتن چند بار به آقای کرانچار باختن؟؟؟؟ عملکرد ایشون در برابر دنیزلی (چه تو پاس چه تو پرسپولیس ) چطوره ؟ در برابر قطبی هم که فک کنم فیلمها موجود باشه که چطور یه گل میزد و میرفت تا دقیقه نود دفاع میکرد. یعنی تو این ده سالی که امیر قلعه نوعی تو فوتبال ایرانه ، این آقا نباید واسه یک بار هم که شده یه مربی نسبتا بزرگ ( که اون هم گفتم سطح مهره های دو طرف رو مقایسه کنیم می بینیم کار شاقی نکره ) رو شکست میداد؟( علیرغم چندین بار ازشون باختن) .

اگه بخوایم رشته تبانی رو پی بگیریم به نظر خودم فک همه تیم های لیگ یه جورایی میان وسط کار. حتی خود پرسپولیس که طرفدارش هستم. ولی اگه نسبی بسنجیم خودتون هم خوب میدونید این همه حرف و حدیثی که درباره استقلال و امیر قلعه نوعی هست هیچ وقت علیه پرسپولیس نبوده و نیست. ولی کلا قبول دارم فوتبال ما فوتبال کثیفیه .

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم شما و باز هم جواب های جالب. یعنی امیر قلعه نوعی با این همه مهره ای که توی هر تیم داره نباید یه بار هم یه مربی خارجی شکست بده ؟؟؟؟؟ یعنی استقلال با اون همه مهره گران قیمت نباید تراکتور رو شکست میداد . حالال مربی تراکتور هر کی میخواد باشه. در ضمن من مربی پرتغالی هیچ کدومشون رو قبول ندارم ( غیر از مورینیو) چه برسه به مربی تراکتور. آخه اگه این مربی ها خوب بودن که نمیومدن لیگ ایران که. تراکتور مهره هاش یک سوم استقلال هم میشد ؟ ؟؟؟ شما که میفرمایید کرانچار رو شکست داده میشه بفرمایید آقای قلعه نوعی با دو جین مهره ای که در اختیار داشتن چند بار به آقای کرانچار باختن؟؟؟؟ عملکرد ایشون در برابر دنیزلی (چه تو پاس چه تو پرسپولیس ) چطوره ؟ در برابر قطبی هم که فک کنم فیلمها موجود باشه که چطور یه گل میزد و میرفت تا دقیقه نود دفاع میکرد. یعنی تو این ده سالی که امیر قلعه نوعی تو فوتبال ایرانه ، این آقا نباید واسه یک بار هم که شده یه مربی نسبتا بزرگ ( که اون هم گفتم سطح مهره های دو طرف رو مقایسه کنیم می بینیم کار شاقی نکره ) رو شکست میداد؟( علیرغم چندین بار ازشون باختن) .

اگه بخوایم رشته تبانی رو پی بگیریم به نظر خودم فک همه تیم های لیگ یه جورایی میان وسط کار. حتی خود پرسپولیس که طرفدارش هستم. ولی اگه نسبی بسنجیم خودتون هم خوب میدونید این همه حرف و حدیثی که درباره استقلال و امیر قلعه نوعی هست هیچ وقت علیه پرسپولیس نبوده و نیست. ولی کلا قبول دارم فوتبال ما فوتبال کثیفیه .

من در مورد اینکه استقلال و قلعه نویی با این همه مهره باید یا نباید یه تیم با یه مربی خارجی رو شکست بده یا نده صحبت نکردم ، شما گفتی چطور قلعه نویی تا حالا نتونسته مربیای خارجی تو لیگ رو شکست بده و حتی گفتی اگرم بوده ته جدولیا بودن که تازه داخل پرانتز گفتی حتی خودم این مورد رو هم ندیدم
منم گفتم اشتباه میکنید ، خیلی بوده ، شما گفتی نبوده و منم گفته بوده ، بحث مهره و اینا بود مگه؟؟
مگه سالی که قلعه نویی با تراکتور دور برگشت پرسپولیس رو 4-1 برد مربیتون دنیزلی نبود ؟؟ ( اشتباه میکنم ؟ ) یا زمانی که برای تقریبا یه نیم فصل مربی مس کرمان شد ، پرسپولیس با قطبی به زحمت تو کرمان تونست 1-1 مساوی کنه
کلا بحث سر یه آمار بود نه چیز دیگه

aliiagh

عضو جدید
من در مورد اینکه استقلال و قلعه نویی با این همه مهره باید یا نباید یه تیم با یه مربی خارجی رو شکست بده یا نده صحبت نکردم ، شما گفتی چطور قلعه نویی تا حالا نتونسته مربیای خارجی تو لیگ رو شکست بده و حتی گفتی اگرم بوده ته جدولیا بودن که تازه داخل پرانتز گفتی حتی خودم این مورد رو هم ندیدم
منم گفتم اشتباه میکنید ، خیلی بوده ، شما گفتی نبوده و منم گفته بوده ، بحث مهره و اینا بود مگه؟؟
مگه سالی که قلعه نویی با تراکتور دور برگشت پرسپولیس رو 4-1 برد مربیتون دنیزلی نبود ؟؟ ( اشتباه میکنم ؟ ) یا زمانی که برای تقریبا یه نیم فصل مربی مس کرمان شد ، پرسپولیس با قطبی به زحمت تو کرمان تونست 1-1 مساوی کنه
کلا بحث سر یه آمار بود نه چیز دیگه

اگه دقت کنی می بینی پرسپولیس اون سال هم هیچ فرقی با تیم های ته جدولی نمی کرد و هر تیمی می رسید پرسپولیس رو شکست میداد.

بالا