كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
چه مبتدیانه طراحی شده این ..
نتایج جستجو نشون میده که کلمه "استقلال" سرچ شده بابا حداقل یه زحمت میدادین اون قسمت رو درست میکردن که ضایع نباشه ..
همه چیشون فتوشاپیه بازم یاد نمیگیرن مث همون استادیومای قرمزی که آبیش کردن ولی یادشون رفت بنرایی که اسم پرسپولیس توش بود رو درست کنن :biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نتایج جستجو نشون میده که کلمه "استقلال" سرچ شده بابا حداقل یه زحمت میدادین اون قسمت رو درست میکردن که ضایع نباشه ..
همه چیشون فتوشاپیه بازم یاد نمیگیرن مث همون استادیومای قرمزی که آبیش کردن ولی یادشون رفت بنرایی که اسم پرسپولیس توش بود رو درست کنن :biggrin:
آیا منظور شما این بود؟استقلال
:biggrin::biggrin::biggrin:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز

ماااشاله چقدرم شما پرسپولیسا هم باهوشین:cool: . اصا نکته اصلی همونه .چیزی که تایپ شده و چیزی که گوگل فهمیده یعنی درکل پرسپولیس بهترین تیم ایران و آسیا واسش معنی نداره و تو جواب گفته آیا منظور شما از بهترین تیم ایران و آسیا استقلال هست .

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم 14 سوراخ لنگ هستش(قابل توجه )
چندی بود به اینجا سر نزده بودم و پست نذاشتم
یه صحبتی با دوست استقلالیمون بکنم
دوست عزیز ، مربع و بیضی و مثلث و انواع و اقسام اشکال هندسی یا اشکالی که محیطشون بسته است سوراخ حساب نمیشن ، اینو صرفا برای شما و اون کسی که اینهمه هوش و ذکاوت به خرج داده عرض کردم
سوراخ به شکل دایره ای میگن
اینم یه نمونه :

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
چندی بود به اینجا سر نزده بودم و پست نذاشتم
یه صحبتی با دوست استقلالیمون بکنم
دوست عزیز ، مربع و بیضی و مثلث و انواع و اقسام اشکال هندسی یا اشکالی که محیطشون بسته است سوراخ حساب نمیشن ، اینو صرفا برای شما و اون کسی که اینهمه هوش و ذکاوت به خرج داده عرض کردم
سوراخ به شکل دایره ای میگن
اینم یه نمونه :

لنگیه دیگه سوراخاشم عجیب و غریبه .

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب آدمایی هستید شماها؟؟ آخه رسم جوانمردی چی میشه؟؟
مگه این حدیث پژمان ابن عبالملک رو نشنیدی؟؟
عربیش رو بلد نیستم ولی ترجمش اینه
" ای کسانی که ایمان آورده اید مبادا تیم بازنده را به تمسخر بگیرید و به بدبختی آنان بخندید،ای مسلمانان مبادا که از باختهای رقیب خود خوشحال شوید و از سقوط آنان از لیگ برتر خشنود شوید"
آخر حدیث هم گفته که به بازیکن شماره 7 آقای ف.م بگید که به تیم رقیب برگردون نزنه که با اینکار آتیش جهنم رو برای خودش شعله ور میکنه"
حالا این تصاویر چیه شما نشون میدی؟؟ خب معلومه فوتوشاپه دیگه:mad:
البته از عباس ابن عبدالواحد نقل شده که پیامبر آخر این حدیث روبه کفار کرد و از بین 4 انگشت خود هتریک ف.م رو به پرسپولیس تو سال 92 نشون داده

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
لنگیه دیگه سوراخاشم عجیب و غریبه .
دوست نداشتم بحث به اینجا کشیده بشه
آخه اون زمانی ک شما هنوز ثبت نام نکرده بودی ما کل کل دوستانه زیادی با بچه ها داشتیم و هروقت حرف کسیه کشای سرتقلالی میشد به ما اخطار میدادن برای همین نمیخواستم این اسم تیمتون رو بگم که مجبورم کردین
نه مشکل از چشم چپ اون کیسه کش سرتقلالیه که از بس تیمش سوراخه ، همه چیزو سوراخ میبینه
:D

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست نداشتم بحث به اینجا کشیده بشه
آخه اون زمانی ک شما هنوز ثبت نام نکرده بودی ما کل کل دوستانه زیادی با بچه ها داشتیم و هروقت حرف کسیه کشای سرتقلالی میشد به ما اخطار میدادن برای همین نمیخواستم این اسم تیمتون رو بگم که مجبورم کردین
نه مشکل از چشم چپ اون کیسه کش سرتقلالیه که از بس تیمش سوراخه ، همه چیزو سوراخ میبینه
:D

ببخشیدا ولی لحن من با لحن شما یه 180 درجه ای تفاوت داشتا ...... چیزی که با چشم دیده میشه انکار نمیشه ما هم همه جوره دیدم پرسپولیس سوراخه حالا شما هی انکار کن کی قبول کنه......

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان من 2روز کل کل رو تعطیل کنید
امروز یه خبر شنیدم حرصم در امد
[h=1]پول سپاهان برای جذب خلعتبری جور شد[/h]
ما تهرانی ها گوشت همم بوریم استخون همو دور نمیندازیم .
من خودم تو اون بازی 1-0 تهران که پرسپولیس بازی آخرو با سپاهان داشت و سپهر گلو زد واسه پرسپولیس رفتم آزادیو کلی واسش داد زدم.
ولی دور از همچی این خبر یعنی چی؟؟؟؟؟؟
[h=1]سپاهان بی توجه به پرسپولیس خلعتبری را می خواهد/ پول سپاهان برای سوگولی میلیاردی عجمان نقد است[/h]خبرگزاری آنا: در حالی که پرسپولیسی ها بعد از مذاکرات بسیار خبر از توافق با باشگاه عجمان برای انتقال مهاجم ایرانی این تیم به جمع سرخپوشان دادند اما گزارش ها حاکی از آن است که سپاهانی ها نیز به دنبال جذب این بازیکن هستند.
خدایش اگه خلعتبری بره سپاهان باید در باشگاه استقلال پرسپولیسو گل بگیرن

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا ولی لحن من با لحن شما یه 180 درجه ای تفاوت داشتا ...... چیزی که با چشم دیده میشه انکار نمیشه ما هم همه جوره دیدم پرسپولیس سوراخه حالا شما هی انکار کن کی قبول کنه......
100 % من میگم دوست عزیز استقلالی شما میگی لنگی معلومه لحن صحبتمون کلی فرق میکنه
عرض کرده بودم که مشکل از طرفدارای استقلال نیست ، مشکل از تیمشونه چون از بس سوراخه طرفداراش همه چیزو سوراخ میبینن
:d

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 % من میگم دوست عزیز استقلالی شما میگی لنگی معلومه لحن صحبتمون کلی فرق میکنه
عرض کرده بودم که مشکل از طرفدارای استقلال نیست ، مشکل از تیمشونه چون از بس سوراخه طرفداراش همه چیزو سوراخ میبینن
:d
(کسیه کشای سرتقلالی) رو گفتم دوست پرسپولیسی.شما همه چی رو سوراخ میبینین یه نگاه به امضاتون بکنین .... آسمون و زمین رو بهم بدوزی همچنان سوراخ لقب تیمتونه زحمت زیادی نکشین .

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
(کسیه کشای سرتقلالی)رو گفتم دوست پرسپولیسی.شما همه چی رو سوراخ میبینین یه نگاه به امضاتون بکنین .... آسمون و زمین رو بهم بدوزی همچنان سوراخ لقب تیمتونه زحمت زیادی نکشین .
کیسه کشای سرتقلالی جوابی بود به کلمه لنگی که شما همینجوری گفتی
چه ربطی داشت اونوقت ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
امضای من یه ضرب المثله ، بیخود با این چیزا سوراخهای پر تعداد تیمتونو به تیم ما نچسبونید

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
کیسه کشای سرتقلالی جوابی بود به کلمه لنگی که شما همینجوری گفتی
چه ربطی داشت اونوقت ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
امضای من یه ضرب المثله ، بیخود با این چیزا سوراخهای پر تعداد تیمتونو به تیم ما نچسبونید

گفتی همه چی رو سوراخ میبینی گفتم خودتون اینجورین . چه بحثیه اصا اگه به حرف منه باشه بابا اصا پرسپولیس سوراخ نیس ببین از سوراخاش کم میشه ؟؟؟ نه والا .منم دیگه دوس ندارم به گفتگو ادامه بدم . کات

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتی همه چی رو سوراخ میبینی گفتم خودتون اینجورین . چه بحثیه اصا اگه به حرف منه باشه بابا اصا پرسپولیس سوراخ نیس ببین از سوراخاش کم میشه ؟؟؟ نه والا .منم دیگه دوس ندارم به گفتگو ادامه بدم . کات
:surprised::w19::eek:

بالا