كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خداییش من ی چند بار بیشتر تو تاپیک کل کل نیومدم ، ولی انقد بهم توهین شده ، الانم دارم با استرس جواب میدم.....

100تا؟؟!! احساس نمیکنید یکم زیاده؟؟!!
نصف کسایی که میان و اذیت میکنن، بیطرفن و فقط قصدشون شیطنته، و تو هر دو تا تاپیک میان....

خیلی از پرسپولیسیا هم با همون یوزر اصلیشون اومدن و توهین کردن ولی ما هیچ وقت
به کسی توهین نکردیم .....

لطفا دیگه نقل قول نگیرید چون من دیگه جواب نمیدم....

100تا که میگم منظورم اینه که زیاد بودن کسانی که میومدن.نشنیدین تا حالا؟

چرا قبلا عکس العملی نشون نمیدادید؟حالا که گفته کلوپتون آرایشگاه زنونه است بهتون بر خورده؟حقیقت تلخه...

منم اصراری ندارم از شما نقل قول بگیریم،فقط چون گفتید ویرایش نکنید لازم دونستم این حرف ها رو بزنم،این حرکت درست نیست ما هم میتونیم این کار رو بکنیم.

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شماهمه خودتون باشید و مردونه کل کل کنید ..هرکی بی ادبی کرد جواب ندین :cool:تمام میشه دیگه بحثای الکی..کل کل هم توهین نیست یکم تفریحه;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
100تا که میگم منظورم اینه که زیاد بودن کسانی که میومدن.نشنیدین تا حالا؟

چرا قبلا عکس العملی نشون نمیدادید؟حالا که گفته کلوپتون آرایشگاه زنونه است بهتون بر خورده؟حقیقت تلخه...

منم اصراری ندارم از شما نقل قول بگیریم،فقط چون گفتید ویرایش نکنید لازم دونستم این حرف ها رو بزنم،این حرکت درست نیست ما هم میتونیم این کار رو بکنیم.

گفتم كشش نده:D

اينجا عزيزم بحث مولتي يوزرينگ يه بخش كوچيكه قضيس!!....قضيه همون چيزايي ك برات توضيح دادم تو خصوصي...هيچ كس اينجا مولتي يوزر بودنو تاييد نميكنه!!

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اونا عده ای تماشاگرنما هستن ..
نه بابا .. ب تماشاگراتون توهین نفرمایید ..
ببینید بعد از بازی اگه پرسپولیسی صندلی شکودن استقلالی ها هم شکوندن

اگه شیشه های اتوبوس ها رو شکوندن استقلالی ها هم شکوندن

اگه بعد باخت به داور فحش دادن استقلالی ها هم این کارو کردن.نمونه اش همین توهین های اخیر که باعث شد یه امتیاز هم ازتون کم کنن

یه جوری میگید بعد از باخت تیمشون مشخصه که انگار استقلالی ها بعد از باخت تیم حریف و داورا رو تشویق میکنن :دی

اون امتیاز که کمال ناحقی بودش .. چرا از اولی که لیگ شروع شد همیچن چیزی رو نذاشتن .. گذاشتن دقیقا همون بازی حساسه .
دیگه کاری بهش ندارم . چون صحبت درباره اش بی فایده است ..

ولی در خصوص تماشاگران پرسپولیس ... درسته استقلالیا هم دارن ولی پرسپولیسیا بدترن ..
به نظر من یک چیزی هم که هستش اینه که پرسپولیس به هیچ وجه قدر هواداراشو نمی دونه ..
راستش من زیاد حوصله کل کل و این چیزا ندارم ... که بگم تیم من بهتره یا شما ولی شما اگه به آمار نیگاه کنی استقلال بردش بیشتر بوده و توی مقام جهانی رتبه اش بالاتره ..
ولی سالهاست پرسپولیسیا هر چی ما هم بگیم تنها سلاحی که دارن 6 تایی هاست ...
و یک چیزی هم که هست بازیکنای استقلال از دل مایه می زارن .. اینو از صمیم قلب می گم ... ولی در خصوص پرسپولیس متاسفانه.خیر ..
و همین دلیلی هست که در سالهای اخیر نتونستید به قهرمانی قابل قبولی برسید ..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اون امتیاز که کمال ناحقی بودش .. چرا از اولی که لیگ شروع شد همیچن چیزی رو نذاشتن .. گذاشتن دقیقا همون بازی حساسه .
دیگه کاری بهش ندارم . چون صحبت درباره اش بی فایده است ..

ولی در خصوص تماشاگران پرسپولیس ... درسته استقلالیا هم دارن ولی پرسپولیسیا بدترن ..
به نظر من یک چیزی هم که هستش اینه که پرسپولیس به هیچ وجه قدر هواداراشو نمی دونه ..
راستش من زیاد حوصله کل کل و این چیزا ندارم ... که بگم تیم من بهتره یا شما ولی شما اگه به آمار نیگاه کنی استقلال بردش بیشتر بوده و توی مقام جهانی رتبه اش بالاتره ..
ولی سالهاست پرسپولیسیا هر چی ما هم بگیم تنها سلاحی که دارن 6 تایی هاست ...
و یک چیزی هم که هست بازیکنای استقلال از دل مایه می زارن .. اینو از صمیم قلب می گم ... ولی در خصوص پرسپولیس متاسفانه.خیر ..
و همین دلیلی هست که در سالهای اخیر نتونستید به قهرمانی قابل قبولی برسید ..
من کاری ندارم درست کم کردن یا غلط ولی مهم اینه که هواداراتون توهین کردن.

ما بحثمون راجع به این نبود که کدوم تیم بهتر نتیجه گرفته یا رتبه استقلال تو رنکینگ کجاست و حوصله هم ندارم راجع به این مسائل حرف بزنم.

شما گفتید پرسپولیسی ها بی جنبه هستن خواستم بگم شما استقلالی ها هم هستید.

درمورد این خطی هم که قرمز کردم ترجیح میدم سکوت کنم.

موفق باشید.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گفتم كشش نده:D

اينجا عزيزم بحث مولتي يوزرينگ يه بخش كوچيكه قضيس!!....قضيه همون چيزايي ك برات توضيح دادم تو خصوصي...هيچ كس اينجا مولتي يوزر بودنو تاييد نميكنه!!
من قصد نداشتم ادامه بدم ایشون گفتن ویرایش نکنید جوابشون رو دادم.

تمام.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا اساسا به نظر من جفته تیما خوبن: هم پرسپولیس هم پیروزی ....!

باز خوبه از این بحران هویت در اومدین...تیمی که تا چند وقت پیش حتی معلوم نبود اسمش چیه،برا ما کری میخونه...خدایا عزاراییلو صدا کن دیگه طاقت ندارم
.
.
اقا منم با نظر دوستان موافقم.کل کل تفریح باید باشه نه توهین و این حرفا...همون کری خوندن...دیگه پدرکشتگی با هم که نداریم

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز خوبه از این بحران هویت در اومدین...تیمی که تا چند وقت پیش حتی معلوم نبود اسمش چیه،برا ما کری میخونه...خدایا عزاراییلو صدا کن دیگه طاقت ندارم
.
.
اقا منم با نظر دوستان موافقم.کل کل تفریح باید باشه نه توهین و این حرفا...همون کری خوندن...دیگه پدرکشتگی با هم که نداریم

آره دیگه فرق ما با شما اینه پای تیممون موندیم آخرشم هم اسمش پرسپولیس شد نه مثل بعضی تیم ها تا گفتند شما تاج نیستید استقلالید گفتند چشم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
.
.
اتفاقا از اول هم معلوم بود اسم تیممون چیه و هیچوقت بهش نگفتیم پی رو زی .. این شماها بودین که اسم تیمتون رو یادتون رفت و هنوزم بحران هویت دارین ..اس تق لال چیه اخه..:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بچه ها من لوگوی استقلال رو که میبینم یه سوال برام پیش میاد.

اینکه به نظر شما اول سوراخ به وجود اومد یا استقلال؟

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
من کاری ندارم درست کم کردن یا غلط ولی مهم اینه که هواداراتون توهین کردن.

ما بحثمون راجع به این نبود که کدوم تیم بهتر نتیجه گرفته یا رتبه استقلال تو رنکینگ کجاست و حوصله هم ندارم راجع به این مسائل حرف بزنم.

شما گفتید پرسپولیسی ها بی جنبه هستن خواستم بگم شما استقلالی ها هم هستید.

درمورد این خطی هم که قرمز کردم ترجیح میدم سکوت کنم.

موفق باشید.

نه ماشالله هوادارای شما اصلا توهین نمی دونن چیه ؟؟ !! مال شما که بدتره .. هر چی کارای عجیب بوده اونا کردن ...
من کی گفتم بی جنبه .. آقا سند رو کن .. من گفتم همه چیز رو ویرون می کنند .. فقط همین ...

بعله . سکوت بهتر از هر صحبتیه ....

همچین شما ...

تا شماهستین نیازی نیست ما توهین کنیم;)..
البته درجواب پست شما عرض کردم حالا نگین پرسپولیسیا بی ادبن:confused:

باشه .. حتما ... خخخخخخخخخ

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه ماشالله هوادارای شما اصلا توهین نمی دونن چیه ؟؟ !! مال شما که بدتره .. هر چی کارای عجیب بوده اونا کردن ...
من کی گفتم بی جنبه .. آقا سند رو کن .. من گفتم همه چیز رو ویرون می کنند .. فقط همین ...

بعله . سکوت بهتر از هر صحبتیه ....

همچین شما ...

شما نگفتید؟:surprised:
اونوقت این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعله .. دقیقا میشه جنبه شونو وقتی تیمشون می بازه ببینیم !!!!!!!!!!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره دیگه فرق ما با شما اینه پای تیممون موندیم آخرشم هم اسمش پرسپولیس شد نه مثل بعضی تیم ها تا گفتند شما تاج نیستید استقلالید گفتند چشم

ی کم بیشتر پاش بمونین شاید خدا خواست اومدین تو گروهی آسیا:)
فقط چون احتمالا خیلی طول میکشه،ی صندلی بذارین که اگه اینهمه پاش موندین خسته شدین،بتونین بشینین:)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا از اول هم معلوم بود اسم تیممون چیه و هیچوقت بهش نگفتیم پی رو زی .. این شماها بودین که اسم تیمتون رو یادتون رفت و هنوزم بحران هویت دارین ..اس تق لال چیه اخه..:D

اس تق لال نیست بزرگوار.استقلاله...با دمپایی که بیاین تو تاپیک دیگه از این بهتر نمیشه روخونیتون:)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ی کم بیشتر پاش بمونین شاید خدا خواست اومدین تو گروهی آسیا:)
فقط چون احتمالا خیلی طول میکشه،ی صندلی بذارین که اگه اینهمه پاش موندین خسته شدین،بتونین بشینین:)

فک کنم اگه فرش پهن کنند بیتره .. چون حالا حالاها خبری نیس ....

نمیشه که 30 ، 40 سالو رو صندلی نشست ...

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاقا من استقلالیمو طرفدار تیراختور و هواخواه پرسپولیس هرکی دعوا داره بسم الله بیاد خودم یه تنه هوای همتونو دام:biggrin:

بالا