كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها این قضیه کیسه حموم چیه

یعنی منظورشون اینه که خودشون رو به ما میکشن
لقب خوبیه
کیسه حموم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد قهرماني فصل پيش شمام بايد بگم كه اون اشتباه معمارزاده فقط يه اشتباه بود كه ضعف دروازه باني و بي تجربه بودنش رو نشون داد فكر نكنم يه انسان دارم ميگم انسان حاضر باشه به چنين حقارتي تن بده كه به خودش گل بزنه اشتباه بود جذابيت فوتباله ديگه

فوتبال ما هر چي باشه ديگه اونقدر هم كثيف نيست

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي دم امير خان گرم با اون تعويضي كه تو ميانه ي ميدان كرد حال كردم

اميدوارم در يه حركت خوشگل كل 34 هفته رو تو صدر بمونيم تا با قهرماني يه ركورد جاودانه هم بزنيم

فكر كنم بيك زاده و پولادي بتونن كمك حال استقلال باشن تا يه تيم رويايي ببينيم اميدوارم عباسفرد هم بازي بده تا ببينيم چي هستش

با ديدن هفته ي اول نميشه گفت كدوم تيما مدعي هستن چون تيما شكل نگرفتن

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي خوشحال نباشيددو تا گل زديد چون تيم ابومسلم يه تيم بحران زده است تو همين يه ماه اخر چند تا مربي عوض كرده تيم پارسال نيست اگه مثل پارسال بازي مي كردن كه سوسك بوديد

چند هفته ديگه مشخص مي شه كي لايق قهرماني :child:

Matrix

عضو جدید
ما دلمون به پاي جباري و سرعت اميرآبادي خوشه

پس بزار غیرت و سروری کریم ، دوندگی نوری ، برگشتن محسن آقای گل ، بهترین بازیکن های خارجی لیگ و .. رو هم اضافه کنم!

در مورد قهرماني فصل پيش شمام بايد بگم كه اون اشتباه معمارزاده فقط يه اشتباه بود كه ضعف دروازه باني و بي تجربه بودنش رو نشون داد فكر نكنم يه انسان دارم ميگم انسان حاضر باشه به چنين حقارتي تن بده كه به خودش گل بزنه اشتباه بود جذابيت فوتباله ديگه

خوبه / خدا رو شکر!

SAMI.J

عضو جدید

خوبه شماها قانعيد خواهشن امسالم كثيف نباشيد و خيلي تميز رده سيزدهم رو حفظ كنيد سالي جان انقدر عجول نباش

SAMI.J

عضو جدید
:Dبابا دست از سر ما خرمن سوخته ها بردارين با بچه هاي قرمز كلكل نكنين اينجوري كنيد ميگيم امسال از همون سيزدهمم نذارن بالاتر بيايدا . راستي ميدونيد اگه بازي آخر پارسال يه گل ديگه ميخورديد ميرفتيد ليگ يك . خدا رو شكر با تفاضل گل مونديدا.:D:D:D

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سالی جون صدرنشینی با یه بازی اونم اوله فصل که افتخار کردن نداره....تازه اونم چی....با برد ابومسلم که به قول نازی بحران زدست
من که اصلا امیدی به اس اس ندارم.....فکر کنم امسال واسه همون سیزدهم شدن هم به مشکل بخورن.....
ولی پرسپولیس اخر بازیه.....اصلا کلاس بازیش فرق داره با همه تیمهای لیگ...چرا....چون:
1..مربیش دانشش و کلاسش بیشتره
2..بازیکناش معرکه اند......;)

Matrix

عضو جدید
من میدونید زیاد اهل کل کل نیستم !

استقلال امسال تیم بسیار خوبی داره ! مخصوصا" اگه 1-3-2-4 بازی کنه !! و اون 3 شامل برهانی و جباری و اکبرپور شه ! اکبرپور و برهانی میتونن نفس هر تیمی رو بگیرن ! اینقدر دوندگی دارن که ... تازه از اونور جباری هم آزاد میشه خودنمایی کنه ! هرچند واسه اون 1 بازیکن خوبی نداره استقلال ولی همین سه تا پدر هر تیمی رو در میارن!! تازه تو دفاع راست هم یه بازیکن فوق العاده دارن ! خسرو حیدری!

اما به نظر من تا وقتی که امیر قلعه نوعی دست از سیستم 2-5-3 ش بر نداره ، استقلال نمیتونه به قهرمانی فکر کنه !

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میدونید زیاد اهل کل کل نیستم !

استقلال امسال تیم بسیار خوبی داره ! مخصوصا" اگه 1-3-2-4 بازی کنه !! و اون 3 شامل برهانی و جباری و اکبرپور شه ! اکبرپور و برهانی میتونن نفس هر تیمی رو بگیرن ! اینقدر دوندگی دارن که ... تازه از اونور جباری هم آزاد میشه خودنمایی کنه ! هرچند واسه اون 1 بازیکن خوبی نداره استقلال ولی همین سه تا پدر هر تیمی رو در میارن!! تازه تو دفاع راست هم یه بازیکن فوق العاده دارن ! خسرو حیدری!

اما به نظر من تا وقتی که امیر قلعه نوعی دست از سیستم 2-5-3 ش بر نداره ، استقلال نمیتونه به قهرمانی فکر کنه !

دست خوش

ولي فكر كنم كه همين سيستم هم فقط و فقط با امير قلعه نوعي جواب بده البته منم فكر مي كنم حيفه كه 3 دفاعه بازي كنيم چون همه مربي هاي دنيا ميگن بسته به ابزارت بايد سيستم بچيني و استقلال الان ابزار سيستم 4 دفاعه رو داره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نيست واژه ها توهين آميز باشه عزيز .
پرسپوليس

لنگ رو ميگي ؟؟؟بابا ما از بچگي به اينا گفتيم لنگي عادت كرديم اصلا پرسپوليس تو زبونمون نمي چرخه چه كنيم ديگه باشه سعي مي كنم نگم لنگ و لنگستون ولي خيلي سخته

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این اس اسی هارو بی خیال بشید.......
اینا اسمهای با کلاس تو دهنشون نمیچرخه......
همون استقلال باید بگن....
پرسپوليس
همیشه در قلب منی:gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
ولي دم امير خان گرم با اون تعويضي كه تو ميانه ي ميدان كرد حال كردم

اميدوارم در يه حركت خوشگل كل 34 هفته رو تو صدر بمونيم تا با قهرماني يه ركورد جاودانه هم بزنيم

فكر كنم بيك زاده و پولادي بتونن كمك حال استقلال باشن تا يه تيم رويايي ببينيم اميدوارم عباسفرد هم بازي بده تا ببينيم چي هستش

با ديدن هفته ي اول نميشه گفت كدوم تيما مدعي هستن چون تيما شكل نگرفتن

آخیش....صدر نشینی چه حالی میده:D

شب دراز است و قلندر بیدار ....... :w16:

babak30

عضو جدید
لنگ رو ميگي ؟؟؟بابا ما از بچگي به اينا گفتيم لنگي عادت كرديم اصلا پرسپوليس تو زبونمون نمي چرخه چه كنيم ديگه باشه سعي مي كنم نگم لنگ و لنگستون ولي خيلي سخته

تا هفته پنجم دندون رو جیگر بذار بعدش میگم حالت چطوره .. ببینم بازم لنگی لنگی میکنی دوست عزیز .خیلی عجولی.با ضعیفترین تیم لیگ هشتم بازی کردید اینقدر ذوق می کنید اگه با این برد شما رو امیدوار کرده فقط اینو بهت بگمدوست اس اسی گلم که خیالیست زهی باطل.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به..استقلالیهاکجان که ببینن امروز چه دسته گلی به اب دادن.....
پرسپولیس که فعلا مساوی کرده.........حالا ایشالا میبره تا اخر بازی

ولی مهم استقلاله و باخت امیرامپراطور در برابر پگاه:biggrin:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جیگر
امروز زیاد رو فرم نبودیم....میدونو دادیم به پیروزیا ببینیم چی کار می کنن
هنوز یه نیمتون مونده گله
استقلال سروره

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانوم گل...خوبی....؟؟؟:redface:

میگم این استقلالکی رو فرمه؟؟....چرا بهونه الکی میارین.....این اس اس بعید میدونم بتونه همون سیزدهم فصل پیششو هم به دست بیاره...:D
حالا ببین پرسپولیس نیمه دوم چه طوفانی به پا میکنه...نیگا نکن که ممنکه گردوخاکش بره تو چشمت....
:smile:
پرسپوليس

بالا