كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یعنی نفهمدی فرقشون چیه؟!! عجیبه...! در مورد 6 که من همیشه گفتم تیم استقلال کلا ارادت خاصی به 6 داره ولی تو هم میدونی همین تیم 6 تایی هیتون وقتی پرویز خانتون داشت تماشاگر ها رو به تمسخر میگرفت تو 10 دقیقه ، بازی 2 هیچ باخته رو 3 به 2 کرد که تو برنامه 90 هم به عنوان پر هیجان ترین بازی دو دهه پیش انتخاب شد....بعدشم تا حالا دیدی خداییش علی کریمی یه دفعه بچه بازی در بیاره برای هواداری استقلال یا تحریکشون کنه؟ ولی مجیدی اونقدر بچه است که وقتی داره برای ارباب های عربیش تو تهران بازی میکنه هی میاد به تماشاچی ها انگشتس رو نشون میده میگه 4 اینا رو ببینید خواهشا .. البته من همیشه گفتم منظور مجیدی اینه که 4 به یک سابقه داشته ببازیم بهتون و اون 3 بازی هم که از صحبت مینید همش به لطف داوری بوده ولاغیر ..... و در مورد 24 بار برده استقلال رو با احتساب تیم تاج شما میگید اگه ما هم برد هامون رو با شاهین در نظر بگیرم که بعد شد پرسپولیس حالا حالا مونده تا به ما برسید و در مورد نتایج تیم های پرسپولیس با تیم های عربی لطف کنید نتایج خودتون هم بزارید مخصوصا همین چند سال پیش که تو گروه خودتون اخر شید و پرسپولیس تو بین تیم های ایرانی بهترین تیم بازی های مقدماتی بود ...

یعنی تو واقعا تو تشویق کردن کریمی و محبوبیت کریمی بین پرسپولیسیا تو ورزشگاه و تشویق مجیدی و محبوبیتش بین استقلالیا تو ورزشگاه فرقی دیدی ؟؟ یا فقط میخوای کل کل کنی ؟؟
دوست عزیز تیم شما 42-43 سال پیش از ما 2-0 جلو بود تا دقیقه 77 بعدش 3 تا خوردید و بازی رو باختید
این بازی هم چون پر هیجان ترین بازی شد تو این نظر سنجی چون همین پارسال بوده وگرنه اگه اون بازی 2-2 سال 73 پارسال برگزار میشد همه به اون رای میدادن
استقلال همون تیم تاج بود و فقط اسمش عوض شد ، اولین باره همچین چیزی میشنوم
آره همیشه داورا 24 بازی رو برای استقلال دراوردن ، بابا از داوری نگو که منم کلی صحنه یادمه داورا بوضوح اشتباهشون به نفع پرسپولیس شده تو داربی
لطف میکنم و از نتایج ضعیف پرسپولیس دیگه نمیگم ، باشه ، حداقل پستهای دوستاتو بخون بعد نظر بده ، من جواب اون دوست پرسپولیسی رو دادم و آماری که گذاشته بود

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیم شما 42-43 سال پیش از ما 2-0 جلو بود تا دقیقه 77 بعدش 3 تا خوردید و بازی رو باختید
من الان اولین بار اینو میشنوم ولی بر فرض که اینطوره باشه ولی 10 نفره بردن تیمی که ادعا داره کار خیلیه که پرسپولیس انجام داد.....
آره همیشه داورا 24 بازی رو برای استقلال دراوردن ، بابا از داوری نگو که منم کلی صحنه یادمه داورا بوضوح اشتباهشون به نفع پرسپولیس شده تو داربی
لطف میکنم و از نتایج ضعیف پرسپولیس دیگه نمیگم ، باشه ، حداقل پستهای دوستاتو بخون بعد نظر بده ، من جواب اون دوست پرسپولیسی رو دادم و آماری که گذاشته بود
تو این که اصن شکی نیست که هم فدراسیون هم داوران همشون به نفع استقلال رای میدن .....

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خ بازی 2 هیچ باخته رو 3 به 2 کرد که تو برنامه 90 هم به عنوان پر هیجان ترین بازی دو دهه پیش انتخاب شد....

هر چند خواستم جواب ندم .. ولی داداش کامران رو دوست دارم .. نمیشه سربه سرش نزارم :D (میخامت کامران :heart:)

گلم در اون شکی نیست که پرهیجانترین بازی , بازی پارسال بود .. میدونی چرا ؟!!!!!!!

چون بردن استقلال واسه شما تهههههههههههه هیجانهههههههه .. ولی بردن شما واسه ما هیجان نداره ..کلی استقلالی دیشب به گزینه 4 رای دادن .. خخخخخخخخخخخخخخخخ:biggrin:

اصن چرا ما باید با تیم های دورقمی حرف بزنیم .. ؟!!:D

(پرسپولیسی هم تا کم میاره میگه داور .. داوریییییی .. خوبه آخرین بازیتون با صبا دوتا پنالتی برا صبا نگرفت:redface: .. کسی حرفی نمیزنه .. چون ما خطای داوری رو جز بازی میدونیم:smile::gol:)

راستی ما 6 بهمن با شما بازی داریم ؟!!
:surprised:
نمیدونستم .. آخه ما دیگه تاریخ بازی با تراکتور و سپاهان رو بخاطر میسپاریم ..
و بازی هامون با تیم های دو رقمی رو حفظ نمیکنیم :D

میگی نه ؟؟
توی این پستها بخون ببین یه استقلالی گفته 6 بهمن بهتون نشون میدیم !! فقط شما هستین که میگین

تو این که اصن شکی نیست که هم فدراسیون هم داوران همشون به نفع استقلال رای میدن .....

پس مادربزرگ شکوه بود که با اون قانون سال 71 تیم سوم رو فرستادن دسته سه .. :D

تاحالا دیدی یه تیم حرفه ایی اینقدر به داور گیر بده ؟!!
ما هم کم از شما از داوری نخوردیم
خدایش بغیر از گفتن اینحرفا که واقعا توهین به جامعه داورا هست کار دیگه ایی بلدین ؟!!:smile:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
میشه بگی این عکس مربوط به کدوم بازی میشه که کریمی برگشته بود به پرسپولیس ؟؟
این عکس مربوط میشه به بازیهای جام باشگاههای آسیا نه برگشت کریمی به پرسپولیس

پارسال که جباری و چند تا بازیکن دیگه به بهونه بی پولی و تاخیر تو پرداختها اعتراض کردن ، یا وقتی مجیدی از استقلال رفت همتون به استقلالیا بی غیرت و پولکی گفتید اما حالا ...
به گزارش فارس :
علی کریمی هنگامی که قصد ترک ورزشگاه درفشی‌فر را داشت دقایقی با شیرینی سرپرست پرسپولیس به گفت‌وگو پرداخت و پس از اینکه متوجه شد که هنوز برای رفع مشکلات مالی بازیکنان و خودش راه حلی پیدا نشده به شدت عصبانی شد و ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد.
علی کریمی به حدی پس از تمرین امروز ناراحت بود که با حرکات دستش به سرپرست تیم هشدار می‌داد و همین موضوع باعث شد که حتی در پایان تمرین مثل همیشه برای عکس گرفتن با بازیکنان نایستد و سریعاً‌ ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کند.
کریمی خودش گفته هیچ مشکلی با شیرینی و باشگاه ندارم و خواهش میکنم تو این شرایط کسی برای پرسپولیس حاشیه درست نکنه ..:razz:
گل محمدی هم گفته بخاطر مصدومیتش ناراحت بوده ...قبلا هم گفته بودن هر وقت مصدوم میشه خیلی ناراحت میشه ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز
وقتی فتح اله زاده گفت دربی 78 به بازیکنا گفتیم مراعات پرسپولیسو بکنین یه مطلب خوندم که اشاره داشت به دربی ایی که پرسپولیس سه هیچ جلو بود و بخاطر احترام به حجازی و بخاطر اینکه دوباره آبروی نداشته استقلال نریزه نخواستن پرسپولیس بیشتر گل بزنه و همون 3 هیچ تموم شد...و جالب اینجاست که دیشب فردوسی پور هم به اون دربی اشاره کرد و گفت مثل اینکه اون سال نزاشتن پرسپولیس 3 تا بیشتر بزنه ..من فکر میکنم بازی ایی که 3 بر هیچ هست خیلی بیشتر نیاز به مراعات کردن و ملایم بازی کردن داره تا بازی صفر صفر ..

عابدینی هم که دیگه همه چیو گفت : " من مطمئن بودم اینا گل بزن نیستن "

اینم گفت که نیمه دوم استقلال با 4 تا مهاجم بازی کرده و بازم نتونسته گل بزنه تازه داشته گل هم میخورده ..مجیدی هم که یکی از اون گل نزنا بوده..

البته من دلم نمیخواد درباره پیشکسوتای تیمم اینطوری فکر کنم و فکر کنم عمدا استقلالو 6تایی نکردن و بعد از زدن 3 گل دیگه نخواستن گل بزنن... چون بنظرم توهین به پیشکسوتای تیممه .. ولی استقلالیا این چند روز خیلی رو این قضیه مانور دادن و همشون باور کردن تیمشون میتونسته 6تا بزنه و نزده ..و اصلا نمیفهمن این یعنی خیانت به تیم خودتون.. هر چند آخرش فتح اله زاده اعتراف کرد که همه رو از خودش گفته و اون سال نتونستن حتی یه گل به پرسپولیس 9 نفره بزنن.... خخخخخخخخخخخ

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای شیرینی دارید می آیید یا دارید میروید ؟

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات سرپرست پرسپوليس درباره صحبت‌هاي امير قلعه‌نويي گفت: من نيم ساعت است که صحبت‌هاي قلعه‌نويي را بالا و پايين مي‌کنم و چيز بدي در آن نمي‌بينم. نمي‌دانم شيريني به کجاي اين مصاحبه معترض شده است. قلعه‌نويي گفته که رويانيان يکي از بهترين مديران تاريخ باشگاه پرسپوليس بوده و يک مدير ارزشي و اخلاقي است. آن وقت آقاي شيريني به اين صحبت‌ها معترض شده و گفته که قلعه‌نويي به مسئله بازوبند در استقلال برسد!

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: من مي‌خواهم از شيريني بپرسم شما داريد مي‌آييد يا داريد مي‌رويد؟ تکليف‌تان با خودتان مشخص نيست. ما اصلا نمي‌دانيم قصه چيست. ايشان يا با صحبت قلعه‌نويي که گفته است رويانيان بهترين مدير تاريخ اين باشگاه است مشکل دارد و مدير خودشان را قبول ندارد يا اينکه اصلا معني مصاحبه قلعه‌نويي را متوجه نشده است.

سررشته‌داري گفت: وقتي کارشناسان مي‌گويند بايد از داخل ورزش افراد را براي مسئوليت‌ها انتخاب کنيد، در همين مواقع معني خودش را نشان مي‌دهد. وقتي مربي ما با ادبيات خيلي خوب از مديرعامل پرسپوليس تعريف مي‌کند حداقلش اين است که آن‌ها هم بگويند آقاي قلعه‌نويي شما هم مربي خوبي هستيد و به ما لطف داريد. نه اينکه ناگهان عنوان کنند بهتر است به حاشيه‌هاي تيم خودتان برسيد. ما هنوز متوجه نشده‌ايم شيريني از چه چيزي ناراحت است.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال با اشاره به در پيش بودن داربي به ايسنا گفت: خواهش مي‌کنم حرمت‌ها را حفظ کنيد. اول مصاحبه را دقيق بخوانيد و بعد اظهار نظر کنيد. من هم از همه مخاطبان مي‌خواهم که باز هم مصاحبه قلعه‌نويي را بخوانند و ما را در فهميدن اين نکته که شيريني از کجاي اين مصاحبه ناراحت شده ياري کنند. حالا که نزديک داربي هستيم دوستان کمي مراعات کنند و حساسيت‌هاي اين بازي را درک کنند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی فتح اله زاده گفت دربی 78 به بازیکنا گفتیم مراعات پرسپولیسو بکنین یه مطلب خوندم که اشاره داشت به دربی ایی که پرسپولیس سه هیچ جلو بود و بخاطر احترام به حجازی و بخاطر اینکه دوباره آبروی نداشته استقلال نریزه نخواستن پرسپولیس بیشتر گل بزنه و همون 3 هیچ تموم شد...و جالب اینجاست که دیشب فردوسی پور هم به اون دربی اشاره کرد و گفت مثل اینکه اون سال نزاشتن پرسپولیس 3 تا بیشتر بزنه ..من فکر میکنم بازی ایی که 3 بر هیچ هست خیلی بیشتر نیاز به مراعات کردن و ملایم بازی کردن داره تا بازی صفر صفر ..

عابدینی هم که دیگه همه چیو گفت : " من مطمئن بودم اینا گل بزن نیستن "

اینم گفت که نیمه دوم استقلال با 4 تا مهاجم بازی کرده و بازم نتونسته گل بزنه تازه داشته گل هم میخورده ..مجیدی هم که یکی از اون گل نزنا بوده..

البته من دلم نمیخواد درباره پیشکسوتای تیمم اینطوری فکر کنم و فکر کنم عمدا استقلالو 6تایی نکردن و بعد از زدن 3 گل دیگه نخواستن گل بزنن... چون بنظرم توهین به پیشکسوتای تیممه .. ولی استقلالیا این چند روز خیلی رو این قضیه مانور دادن و همشون باور کردن تیمشون میتونسته 6تا بزنه و نزده ..و اصلا نمیفهمن این یعنی خیانت به تیم خودتون.. هر چند آخرش فتح اله زاده اعتراف کرد که همه رو از خودش گفته و اون سال نتونستن حتی یه گل به پرسپولیس 9 نفره بزنن.... خخخخخخخخخخخ

فتح الله زاده یه حرفی زده خودشم باید جواب بده ، من خودم به این موضوع اعتقاد ندارم
اما در مورد اون داربی که 3-0 بردید هم 2 تا از گلهای پرسپولیس تو 20 دقیقه آخر زده شد( یکیش دقیقه 88 ) ، کجا پرسپولیس مراعات استقلال رو کرد ؟ استقلال 10 نفره بود و حجازی هم تیم رو بد چیده بود
اتفاقا یه بازی هم بوده سال70 که گویا استقلال یه ربع اول 2 تا گل میزنه و دیگه حمله نمیکنه و پرسپولیسم زور حمله نداشته ، بعدها شایعه میشه که شاهرخ بیانی خواسته به احترام پروین استقلال بیشتر گل نزنه
من اون بازی سال 70 رو ندیدم ولی دو تا بازی دیگه رو دیدم و در کل به نظرم اینا بیشتر ادعا باشه تا عمل

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آقای شیرینی دارید می آیید یا دارید میروید ؟

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات سرپرست پرسپوليس درباره صحبت‌هاي امير قلعه‌نويي گفت: من نيم ساعت است که صحبت‌هاي قلعه‌نويي را بالا و پايين مي‌کنم و چيز بدي در آن نمي‌بينم. نمي‌دانم شيريني به کجاي اين مصاحبه معترض شده است. قلعه‌نويي گفته که رويانيان يکي از بهترين مديران تاريخ باشگاه پرسپوليس بوده و يک مدير ارزشي و اخلاقي است. آن وقت آقاي شيريني به اين صحبت‌ها معترض شده و گفته که قلعه‌نويي به مسئله بازوبند در استقلال برسد!

به گزارش ايسنا ، وي ادامه داد: من مي‌خواهم از شيريني بپرسم شما داريد مي‌آييد يا داريد مي‌رويد؟ تکليف‌تان با خودتان مشخص نيست. ما اصلا نمي‌دانيم قصه چيست. ايشان يا با صحبت قلعه‌نويي که گفته است رويانيان بهترين مدير تاريخ اين باشگاه است مشکل دارد و مدير خودشان را قبول ندارد يا اينکه اصلا معني مصاحبه قلعه‌نويي را متوجه نشده است.

سررشته‌داري گفت: وقتي کارشناسان مي‌گويند بايد از داخل ورزش افراد را براي مسئوليت‌ها انتخاب کنيد، در همين مواقع معني خودش را نشان مي‌دهد. وقتي مربي ما با ادبيات خيلي خوب از مديرعامل پرسپوليس تعريف مي‌کند حداقلش اين است که آن‌ها هم بگويند آقاي قلعه‌نويي شما هم مربي خوبي هستيد و به ما لطف داريد. نه اينکه ناگهان عنوان کنند بهتر است به حاشيه‌هاي تيم خودتان برسيد. ما هنوز متوجه نشده‌ايم شيريني از چه چيزي ناراحت است.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال با اشاره به در پيش بودن داربي به ايسنا گفت: خواهش مي‌کنم حرمت‌ها را حفظ کنيد. اول مصاحبه را دقيق بخوانيد و بعد اظهار نظر کنيد. من هم از همه مخاطبان مي‌خواهم که باز هم مصاحبه قلعه‌نويي را بخوانند و ما را در فهميدن اين نکته که شيريني از کجاي اين مصاحبه ناراحت شده ياري کنند. حالا که نزديک داربي هستيم دوستان کمي مراعات کنند و حساسيت‌هاي اين بازي را درک کنند.
واقعا من نمیدونم این چرا خودشو زده به اون راه ..
قلعه نوعی تو مصاحبه ش گفته : من قبلا هم گفتم که هر کسي را بايد در جاي خودش استفاده کنيم ..یه جاشم گفته اهل فن و ...
شاید ایشون اصلا اینجای مصاحبه ش رو نخواسته بخونه ..بعلاوه چرا باید چند دقیقه بعد از استعفای رویانیان ایشون بیاد دربارش مصاحبه نه و خوشحالی خودشو نشون بده ..هنوز که چیزی مشخص نبود .. و جالب اینجاست که خبرنگارا یکی دو ساعت بعدش از بازیکنای خودمون سوال کردن هیچکدوم چیزی نگفتن و گفتن مطمئن نستیم که این خبر درست باشه ..
فتح الله زاده یه حرفی زده خودشم باید جواب بده ، من خودم به این موضوع اعتقاد ندارم
اما در مورد اون داربی که 3-0 بردید هم 2 تا از گلهای پرسپولیس تو 20 دقیقه آخر زده شد( یکیش دقیقه 88 ) ، کجا پرسپولیس مراعات استقلال رو کرد ؟ استقلال 10 نفره بود و حجازی هم تیم رو بد چیده بود
اتفاقا یه بازی هم بوده سال70 که گویا استقلال یه ربع اول 2 تا گل میزنه و دیگه حمله نمیکنه و پرسپولیسم زور حمله نداشته ، بعدها شایعه میشه که شاهرخ بیانی خواسته به احترام پروین استقلال بیشتر گل نزنه
من اون بازی سال 70 رو ندیدم ولی دو تا بازی دیگه رو دیدم و در کل به نظرم اینا بیشتر ادعا باشه تا عمل
گفتم که من اصلا باور نمیکنم همچین چیزایی بوده ..چون دلم نمیخواد درباره پیشکسوتای تیمم اینطوری فکر کنم ..
حرفای فتح اله زاده رو هم مطمئنا از خودش دراورد آخرشم خودش اعتراف کرد که نتونستن گل بزنن .. استقلالیا از همین الان دارن برای دربی برنامه ریزی میکنن .. بهتر نیست تو زمین ببرید نه بیرون زمین ؟ ... این کارا و این بحثا چند روز قبل دربی چه معنی داره ؟ غیر از اینه که میخوان حاشیه درست کنن برا پرسپولیس تا نتونه خوب آماده بشه برا دربی ..فتح اله زاده واقعا باید خجالت بکشه ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا من نمیدونم این چرا خودشو زده به اون راه ..
قلعه نوعی تو مصاحبه ش گفته : من قبلا هم گفتم که هر کسي را بايد در جاي خودش استفاده کنيم ..یه جاشم گفته اهل فن و ...
شاید ایشون اصلا اینجای مصاحبه ش رو نخواسته بخونه ..بعلاوه چرا باید چند دقیقه بعد از استعفای رویانیان ایشون بیاد دربارش مصاحبه نه و خوشحالی خودشو نشون بده ..هنوز که چیزی مشخص نبود .. و جالب اینجاست که خبرنگارا یکی دو ساعت بعدش از بازیکنای خودمون سوال کردن هیچکدوم چیزی نگفتن و گفتن مطمئن نستیم که این خبر درست باشه ..

گفتم که من اصلا باور نمیکنم همچین چیزایی بوده ..چون دلم نمیخواد درباره پیشکسوتای تیمم اینطوری فکر کنم ..
حرفای فتح اله زاده رو هم مطمئنا از خودش دراورد آخرشم خودش اعتراف کرد که نتونستن گل بزنن .. استقلالیا از همین الان دارن برای دربی برنامه ریزی میکنن .. بهتر نیست تو زمین ببرید نه بیرون زمین ؟ ... این کارا و این بحثا چند روز قبل دربی چه معنی داره ؟ غیر از اینه که میخوان حاشیه درست کنن برا پرسپولیس تا نتونه خوب آماده بشه برا دربی ..فتح اله زاده واقعا باید خجالت بکشه ..

خوب یه خبرنگار اومده پرسیده نظر شما چیه که رویانیان استعفا داده ؟؟ اینم جواب داده ، این یعنی چی؟؟ خودش که زنگ نزده به خبرنگارا بگه اینا رو از قول من بنویسید
اینو گفته دیگه :
قلعه‌نویی درباره استعفای رویانیان اظهار داشت: پیامک آن را دیدم رویانیان در زمان مدیریتش چه در فوتبال و چه در جای دیگر زحمت کشیده است. ما باید آدم‌های اهل فن را بیاوریم که بسیاری به این حرف من معترض هستند. رویانیان زحمت کشیده و حالا که رفته از او تشکر می‌کنم. وی یکی از بهترین مدیران پرسپولیس بود.

ما همیشه تو زمین بردیم ، حتی تو همون 3 تا بازی که با قلعه نویی بردیم اتفاقی نیافتاد که پرسپولیس بگه ما از داوری ضربه خوردیم یا زمان داربی مناسب نبوده یا چیز دیگه
به اون دوست پرسپولیسی هم گفتم که منم کلی اتفاق و اشتباه داوری تو داربی یادمه که به ضرر استقلال گرفته شده

بازم میگم فتح الله زاده خودش باید جوابگوی حرفش باشه

در ضمن سلام ، خوبی؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خوب یه خبرنگار اومده پرسیده نظر شما چیه که رویانیان استعفا داده ؟؟ اینم جواب داده ، این یعنی چی؟؟ خودش که زنگ نزده به خبرنگارا بگه اینا رو از قول من بنویسید
اینو گفته دیگه :
قلعه‌نویی درباره استعفای رویانیان اظهار داشت: پیامک آن را دیدم رویانیان در زمان مدیریتش چه در فوتبال و چه در جای دیگر زحمت کشیده است. ما باید آدم‌های اهل فن را بیاوریم که بسیاری به این حرف من معترض هستند. رویانیان زحمت کشیده و حالا که رفته از او تشکر می‌کنم. وی یکی از بهترین مدیران پرسپولیس بود.

ما همیشه تو زمین بردیم ، حتی تو همون 3 تا بازی که با قلعه نویی بردیم اتفاقی نیافتاد که پرسپولیس بگه ما از داوری ضربه خوردیم یا زمان داربی مناسب نبوده یا چیز دیگه
به اون دوست پرسپولیسی هم گفتم که منم کلی اتفاق و اشتباه داوری تو داربی یادمه که به ضرر استقلال گرفته شده

بازم میگم فتح الله زاده خودش باید جوابگوی حرفش باشه

در ضمن سلام ، خوبی؟
سلام ..ممنون ..
میتونست اونم مثل بازیکنای خودمون بگه هنوز مطمئن نیستم یا نشنیدم ..اینقد زود مصاحبه کردن و زخم زبون زدن درست نیست ..
این متن اصلیشه تو ایسنا :
سرمربی استقلال همچنین درباره استعفای رویانیان از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس گفت: اعتقاد من این است که او در زمان مدیریتش زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید. من قبلا هم گفتم که باید از اهل فن استفاده کنیم.
ما باید اهل فن بیاوریم ..یکی به میخ زده یکی به نعل .. از نظر من بقیه حرفاش هیچ ارزشی نداره چون هدف اصلی همون جمله اهل فن بوده و بقیه ش برای اینکه شکل مصاحبه ش رو خوشکلتر کنه و اینطور نشون بده که در حقیقت منظورش تشکر بوده .. بنظر من به استقلال هیچ ربطی نداره مدیرعامل پرسپولیس اهل فن هست یا نه ..نمیدونم چرا فتح اله زاده تو هر مصاحبه ش یه بار اسم استقلالو میاره و شونزده بار پرسپولیسو ..اینکارا خیلی کثیفه که حاشیه درست میکنن ... دیشب هم رو خط 90 بازم طاقت نیاورد از پرسپولیس و رویانیان حرف زد ..

فعلا که میخواین اول بیرون زمین ببرین ..این چند داربی گذشته هم داوری به نفعتون بوده .. دیگه هم بهتره دربارش حرف نزنم که دوستان فکر نکنن توجیه میاریم و بهونه میاریم ..

karimi912

عضو جدید
ژنـراتـور... فـتـح الله
تو اسكلی بـه مـولا

دوپينگ، داور، تبانی
كيسه، تركی، فغانی

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژنـراتـور... فـتـح الله
تو اسكلی بـه مـولا

دوپينگ، داور، تبانی
كيسه، تركی، فغانی

از طرفداران باشگاه فرهنگی پرسپولیس انتظار میره ادب رو رعایت کنن
واقعا که.
آقای کریمی دکتر فتح الله زاده هم سن پدرته خجالت بکش.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
تلسکوپ چیست؟
وسیله ای که رویانیان و تیمش استقلال را در صدر جدول نگاه میکنند.

:w15: :w15: :w15:

خراب این علمتممممممممم :biggrin:

از طرفداران باشگاه فرهنگی پرسپولیس انتظار میره ادب رو رعایت کنن
واقعا که.
آقای کریمی دکتر فتح الله زاده هم سن پدرته خجالت بکش.

لایککککککککککک ;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واما شيخ همان شب خوابي ديد كه سر تا پايش لرزيد
شيخ خواب ديد كه
6 موجود از رود بيرون امد و 11 غول آبي را خوردند و چون صبح خوابش را تعبير كرد به وي گفتند كه تيمي از تيم ديگر 6 گل خواهد خورد و تا 600 سال هم بر زبان ها خواهد ماند شايد هم 6 هزار سال و اينگونه بود كه شيخ حرفش را پس گرفت و بر عكس شد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
شيخ خواب ديد كه
6 موجود از رود بيرون امد و 11 غول آبي را خوردند و چون صبح خوابش را تعبير كرد به وي گفتند كه تيمي از تيم ديگر 6 گل خواهد خورد و تا 600 سال هم بر زبان ها خواهد ماند شايد هم 6 هزار سال و اينگونه بود كه شيخ حرفش را پس گرفت و بر عكس شد
تعبیر خواب شیخ سال ها بعد رقم خورد و تیمی 10 نفره توانست در 10 دقیقه 3 گل به تیم 11 نفره بزند و از آن زمان همه آن بازی را با نام 3-10-10 یاد می کنند و هیجان انگیز ترین بازی 20 سال اخیر نام گذاشتند و ان بازی را نیز افتخاری بر سایر افتخارات تیم 6تایی ها نوشتند..شیخ که خود را مسبب بدبختی تیم 6تایی ها میدانست برای همیشه "شیخی" را کنار گذاشت و "شوالیه" شد.. در روزی از روزها شیخ عادل رازی را برملا کرد و از آنروز به بعد هیچکس برای شوالیه تره هم خورد نکرد .. شیخ عادل دانست که شیخ مکار 6تایی برای تعویض "شیخی" با "شوالیه" 5000 چوخ هزینه کرده و از آنروز به بعد این لقب "شوالیه" پتکی شد بر سر شیخ 6تایی که هر کس و ناکسی آنرا بر فرق سر شیخ مکار میکوباند و طعنه میزد ... تا اینکه محمودنامی به کمک شیخ مکار آمد و لقب او را از "شوالیه" به "ژنراتور" تغییر داد.. تا همگان شوالیه را فراموش کنند و دیگر آنرا بر سر شیخ مکار نکوبند و طعنه نزنند ..حال باید منتظر روزهای آینده باشیم و ببینیم لقب بعدی جناب ژنراتور چه خواهد بود ..
:D

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تعبیر خواب شیخ سال ها بعد رقم خورد و تیمی 10 نفره توانست در 10 دقیقه 3 گل به تیم 11 نفره بزند و از آن زمان همه آن بازی را با نام 3-10-10 یاد می کنند و هیجان انگیز ترین بازی 20 سال اخیر نام گذاشتند و ان بازی را نیز افتخاری بر سایر افتخارات تیم 6تایی ها نوشتند..شیخ که خود را مسبب بدبختی تیم 6تایی ها میدانست برای همیشه "شیخی" را کنار گذاشت و "شوالیه" شد.. در روزی از روزها شیخ عادل رازی را برملا کرد و از آنروز به بعد هیچکس برای شوالیه تره هم خورد نکرد .. شیخ عادل دانست که شیخ مکار 6تایی برای تعویض "شیخی" با "شوالیه" 5000 چوخ هزینه کرده و از آنروز به بعد این لقب "شوالیه" پتکی شد بر سر شیخ 6تایی که هر کس و ناکسی آنرا بر فرق سر شیخ مکار میکوباند و طعنه میزد ... تا اینکه محمودنامی به کمک شیخ مکار آمد و لقب او را از "شوالیه" به "ژنراتور" تغییر داد.. تا همگان شوالیه را فراموش کنند و دیگر آنرا بر سر شیخ مکار نکوبند و طعنه نزنند ..حال باید منتظر روزهای آینده باشیم و ببینیم لقب بعدی جناب ژنراتور چه خواهد بود ..
:D
:biggrin::biggrin::biggrin:;)
عجب حكايتي است حكايت شيخ

GAME_OVER

کاربر ممتاز
کجای کاری آقای قلعه نوعی!
طرفداری-حتما می دانید داستان چیست. رویانیان مستعفی و تمجید های پر از کنایه. سردار سرخ پرسپولیسی ها فقط چند ساعت با شایعه رفتنش دشمنان و دوستانش را شناخت. از این استعفا ها زیاد بکن آقای رویانیان!

در پی انتشار خبر استعفای مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران، امیر قلعه نوعی، سرمربی آبی پوشان پایتخت لب به تمجید از سردار رویانیان گشود و او را یکی از برترین مدیر عامل های تاریخ پرسپولیس دانست. اما در میان صحبت هایش هم هدف از مصاحبه در مورد سردار رویانیان را هم اعلام کرد:" من قبلا هم گفتم که هر کسي را بايد در جاي خودش استفاده کنيم!"
صورت مسئله دچار مشکل است. خبر نگاران هر سوالی را ممکن است از اهالی فوتبال بپرسند و محدودیتی هم ندارد. اما آیا باید به همه سوالات جواب داد؟
امیر قلعه نوعی که سلطان کشتن حواشی در تیم های تحت رهبری خود است، از طرفی به خوبی می داند در آستانه دربی چگونه حریف خود را وارد حاشیه های جدید و داغ کند.
امیرخان بارها در طول مصاحبه امروز خود رویانیان پرسپولیس را تمام شده دانست. انگار نه انگار که او تنها یک استعفا شفاهی ارائه داده است و حتی ممکن است شایعه ای بیش نباشد.
جملات امروز امیر قلعه نوعی را که می خوانم نا امید می شوم. سردار رفت! دیگر سردار را در پرسپولیس نخواهم دید. باور کنید هر کسی که از اتفاقات امروز خبری نداشت و سراغ مصاحبه امیر خان می رفت مطمئن می شد که دیگر خبری از رویانیان در پرسپولیس نیست. آیا تمام این مصاحبه کوتاه به دلیل تمجید از رویانیان بود؟
آقای قلعه نوعی، شمایی که رویانیان را یکی از برترین مدیران تاریخ پرسپولیس می دانید، چرا هنوز هم پای حرف خودتان هستید و باور دارید که غیرفوتبالی ها نباید در این فوتبال حضو داشته باشند؟ سرداری که قبل از آمدنش به پرسپولیس شاید حتی نمی دانست آفساید و پنالتی چیست، چطور این همه به پرطرفدار ترین تیم ایران خدمت کرده است؟
آیا غیر از این است که رویانیان پرسپولیس را سال ها جلوتر برد؟ آیا غیر از این است که درآمد زایی فوتبالی را برای پرسپولیس فراهم می کند؟ همکاری با باشگاه میلان تنها از پس یک فوتبالی بر می آمد؟
آقای قلعه نوعی بردن دربی به چه قیمتی؟ غیر از این است که سکوی های خالی ورزشگاه آزادی در بازی های استقلال دلیلش عدم محبوبیت شما نزد تمام استقلالی هاست؟
کدام باشگاه بزرگ دنیا را سراغ دارید که مدیر عاملی ورزشی و فوتبالی داشته باشد؟ رئال مادرید و شهردار پرز؟ منچستریونایتد و خانواده گلیزر؟ آث میلان و پرزیدنت برلوسکونی؟
تضاد در صحبت کردن یعنی شما رویانیان را یکی از برترین مربی های تاریخ پرسپولیس بدانید و حضور او در پرسپولیس را غیرمنطقی بشمارید.
بردن دربی برای شما تا این حد مهم است که محمد رویانیان را کوچک کنید؟ پس بهتر است بدانید پرسپولیسی ها حاضرند بازنده دربی باشند اما سردار رویانیان همچنان در این تیم ماندنی شود. پرسپولیسی ها حاضرند باز هم دوازدهم باشند اما رویانیان مدیر عامل آنها باشد. آنها خوب می دانند خدمات در تیم های پایه و تلاش برای خود کفایی در درآمد زایی پروژه کوتاه مدت نیست! پس بهتر است دست از تلاش های بیهوده خود برای تخریب تیم حریف بر دارید.

paradise94

عضو جدید
شيخ خواب ديد كه
61533_view.jpg

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا احسنت به رویانیان.چقدر این آدم زرنگه.اینهمه هزینه کنی و تیمت دوازدهم باشه و در خطر سقوط باشه اونوقت هوادارای تیم همه شاد و خوشحال و در تمجید از سردار.وا حیرتا

بالا