كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه ویدیویی از توهین هایی که طرفداران پرسپولیس علیه مردم رشت در بازی 2 روز پیش انجام دادند دیدم....
واقعا متاسفم شدم. این همه توهین به مردم یک استان و شهر فقط برای یک بازی !!!!!!!!!

بعد طرف اومده میگه چرا وقتی علیه زارع شعار دادند بازی قطع نشد.... آخه صدای 70 - 80 نفر کجا صدای 20 هزار نفر کجا !!!

برای اون هموطنانی که تیم شهر خودشون رو گذاشتند کنار و چسبیدند به اون تیم های تهرانی ( که اندازه ای احترام برای هموطنان شهرهای دیگه قائل نیستند) واقعا متاسفم .

ali_85

عضو جدید
قضاوت رفیعی واقعا افتضاح بود اما توجیهی برای این همه توهین نمیشه...واقعا توهینا افتضاح بود...از توپ و تانک و این حرفا دیگه رد کرده بود
یه رای سفت و سختی هم کمیته انظباطی داد که خیلی بعیده برنگرده
من خودم استقلالی هستم اما امیدوارم اگه کمیته انظباطی قراره اینقدر قاطع باشه واسه همه تیمها اینجوری باشه

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
رویانیان جوری میگه که 8 امتیاز از ما کم کردند که انگار بازی با داماش رو 2- 0 جلو بودند , بازی متوقف شده .. و اینها رو بازنده اعلام کردند ........... :warn::warn:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
گزارش تمرین تراکتور / از ناراحتی قلعه نویی تا تبریک به فغانی

من ناراحتیم فقط بخاطر این مردم هست که واقعا با هزار زحمت خود را به ورزشگاه رسانده بودند ودر پایان هم با دلی شکسته روانه خانه هایشان شدند

سایت گل - تمرینات تراکتور سازی امروز زیر نظر امیر قلعه نویی پی گیری شد ، سر مربی تراکتور سازی که بلافاصله بعد پایان بازی به همراه یاوری سرمربی تیم فجر خود را به پرواز تبریز به تهران رسانده بود ، روز شنبه ویکشنبه در تمرینات این تیم حضور نداشت ، در تمرین امروز تعدادی از هواداران هم حضور پیدا کرده بودند که بحث اکثر آنها عملکرد ضعیف بازیکنان این تیم در مقابل فجر سپاسی بود ،​
امیر قلعه نویی که بعد گذشت سه روز کماکان در شوک نتیجه بازی و عملکرد ضعیف شاگردان خود قرار دارد به نظر نتایج دو تیم سپاهان واستقلال این فشار را دو چندان کرده چراکه او بخوبی به ارزش 3 امتیاز دیدار با فجر بیش از پیش آگاه بود واحتمال رقم خوردن چنین نتایجی را از سوی رقیبان می داد وفریاد هایش در طول 90دقیقه بر سر شاگردانش بی دلیل نبود. سرمربی تراکتور سازی در حاشیه تمرین امروز در مورد بازی با فجر با اشاره به حضور 80 هزار نفری مردم گفت : من ناراحتیم فقط بخاطر این مردم هست که واقعا با هزار زحمت خود را به ورزشگاه رسانده بودند ودر پایان هم با دلی شکسته روانه خانه هایشان شدند ، قلعه نویی همچنین در مورد بازی تنها به این نکته اکتفا کردکه ما این بازی را باید به فراموشی سپاریم بالاخره فوتبال است ونتایج غیر قابل پیش بینی چرا که 5 هفته دیگر بازی ها باقی مانده ما حداقل می توانیم دومی را بدست آوریم و با کسب سهمیه شرمنده این مردم نباشیم .​

همانطوری که در عکس این گزارش ملاحضه می کنید هواداران تراکتور سازی با تهیه بنری در روز بازی با فجر که تحویل لیدر های این تیم داده بودند انتخاب علیرضا فغانی را در لیست داوران جام جهانی 2014 برزیل تبریک گفته بودند که طبق گفته آذرنیا سرپرست تیم تراکتور سازی داور مزیور هم در پایان بازی مراتب تشکر خود را از این اقدام هواداران به وی اعلام کرده بود .

تو دیدی ؟ یا همون داورکه میگفت دوربین پمب بنزین ؟
تهمت بود
اصلا گیرم داور رو زدیم
بهتر از اینه که فحش ناموس بدیم
ضمنا آگه ما فحش دادیم چرا بازی رو نگه نداشت
بابا شما این هستید دیکه کش ندید
این عکس ماله 4-5 سال پیشه همون موقع که تراکتور لیگ برتر نبود و هیشکی نمیتونست همه کاسه و کوزه ها رو سر هوادارای این تیم بشکنه.. صندلی های استادیوم آزادی رو میبینین؟!! در چه حالی هستن؟ فینال چام حذفی : سپاهان - پرسپولیس که 4-1 شد یادتون میاد؟ اینا همون صندلی ها هستن که تو اون بازی هوادارای پرسپولیس زدن و شکستن... البته استقلالی ها هم خیلی با ادب نبودن تا تقی به توقی میخورد صندلی ها وسط میدون بود.. و اما نکته اصلی این مطلب: مسئولین ورزشگاه آزادی بعد این که دیدن آبروی فوتبال ایران در خطره، اومدن کلیه صندلی های این استادیوم را از جا کندن و یه سری صندلی های بسیار مقاوم رو جایگزین کردند.. طوری که مسئول وقت استادیوم آزادی آقای آذری اون موقع مصاحبه کرد و گفت: این دفعه یه سری صندلی نصب کردیم که هیچ رقم امکان کندنش نیست. پس آقای کمیته انضباطی، اگه تو تهران صندلی شکسته نمیشه دلیل بر با فرهنگ بودن هواداراش نیست! دلیلش نشکن بودن صندلی های این ورزشگاهه
آره حالا یه کارمثبت کردید رو بگید شماکارهوادارای پرسپولیس رو محکوم میکنی بعد هوادارای خودتون توبازی بااستقلال 70 دقیقه به محسن ترکی فوش دادن و هزاران مورد دیگه اینا رو هم بگو

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حالا یه کارمثبت کردید رو بگید شماکارهوادارای پرسپولیس رو محکوم میکنی بعد هوادارای خودتون توبازی بااستقلال 70 دقیقه به محسن ترکی فوش دادن و هزاران مورد دیگه اینا رو هم بگو
داور رو کتک زدن همین چندوقت پیش

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه نمیدونی فقط اینا هوادارن تو کل دنیا ...!

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
خطاي محسن تركي بزرگ بود يا اعتراض هواداران تراكتور?
اشتباهات فاحش داوري در مسابقه تراكتورسازي و استقلال بقدري مفتضح بود كه همگان به آن اذعان داشته و جامعه فوتبال و كارشناسان به اين نتيجه رسيدند كه داور بازي عملا موجب باخت تراكتور شد و سه امتياز بازي را دو دستي به استقلال تقديم نمود . اين بازي براي تراكتور 42 امتيازي و استقلال 43 امتيازي براي كسب صدرجدول حكم فينال را داشت كه متاسفانه با اشتباهات داوري ، تراكتورسازي ضربه فني شد و تبعات اخراج حاج صفي و محروميت وي از حضور در مسابقه بعدي در مقابل نفت تهران دامنگير تيم شد . اشتباهات داور در بازي فوق چنان ضربه سنگيني بر پيكر تراكتور وارد كرد كه تبعات آن در هفته هاي پاياني نمود بيشتري پيدا مي كند .
ما هنوز گناه تراكتورسازي را نفهميده ايم و نميدانيم چه هيزم تري به چه كساني فروخته ايم كه هر وقت در هرجا مشكلي پيش مي آيد بلافاصله پاي تراكتورسازي را وسط مي كشند و از كوبيدن آن سير نمي شوند . متاسفانه در برنامه نود روز دوشنبه 91/1/21 كه بحث مسابقه پرسپوليس و داماش و مسايل داوري آن بود بازهم چندين بار پاي تراكتورسازي به وسط كشيده شد و سعي گرديد در مورد محروم كردن آن مطالبي تكرار گردد جملات آقاي فردوسي پور كه بعنوان مجري رسانه ملي بايد بي طرف باشد در مورد تراكتورسازي و تماشاگرانش قابل توجه و البته قابل تامل است كه گفت : هرچه برف آذربايجان بود به داور زدند . ايشان كوچكترين اشاره اي به تضييع حق تراكتورسازي نكرد .
همين داماش كه مسابقه اش با پرسپوليس سوژه برنامه 90 ديروز بود وقتي به تبريز آمد توسط باشگاه تراكتور منشور برادري تنظيم شد و مورد اكرام باشگاه و هواداران واقع شدند بطوريكه مورد تقدير كتبي مديرعامل داماش و مسئولين فدراسيون قرار گرفتند . تراكتورسازي در حضور 80هزار نفر به سپاهان باخت و اين هفته نيز در حضور 70هزارنفر با فجرسپاسي مساوي كرد اما مسئله اي رخ نداد كه بتواند مورد سواستفاده مخالفان تراكتور قرار بگيرد .
حقيقت اين است كه آقايان به علت ها بي توجه بوده و معلول ها را مي بينند و معلول ها را نمايش داده و محكوم مي نمايند كيست كه نداند علت و معلول رابطه مستقيم دارند . و براي رفع معلول بايد علت را اصلاح كرد .
اعتراض به داوري ، پرتاب برف و شكستن صندلي امري محکوم و اصلا قابل قبول نيست و كسي آن را تاييد نمي كند اما قضاوت داور بايد طوري باشد كه موجب تحريك احساسات تماشاگران نباشد . وقتي جمعيتي بر اثر اشتباهات مكرر داوري كه شائبه ناداوري پيدا مي كند تحريك و عصباني مي شوند ، غيرقابل كنترل مي شوند ، آنوقت تيم چه گناهي دارد كه تقاص اشتباه داوري و اعمال غيرقابل قبول تماشاگران را با كسر امتياز ، جريمه نقدي و يا بازي بدون تماشاگر بدهد .
آيا بهتر نيست كه علت ها را اصلاح كرد و در صورت وقوع مشكلي علت ها را تنبيه نمود نه تيم ها را ...

داور رو کتک زدن همین چندوقت پیش
تو دیدی ؟ یا همون داورکه میگفت؟ خوبه دوربین پمب بنزین بود خودتم میدونی تهمت بود
اصلا گیرم داور رو زدیم
بهتر از اینه که فحش ناموس بدیم ما نهایتش میگیم بی شرف اونم کاره خوبی نیست که داریم طرح میریزیم روزهایی که 70 هزار میاد بتونیم کنترل کنیم
چون 40 هزار هوادار عاشق داریم که هر بازی میان و عمرا بی ادبی بکنن
مگه نمیدونی فقط اینا هوادارن تو کل دنیا ...!

شهریور 88
تراختور پرطرفدارتر است يا بارسلونا؟

وقتی بارسلونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه !؟
اینجا زبان در وصف مردمانش کم میاره. اینجا سختی و مشکلات زیر پای مردمانش خورد میشه. اینجا مردمش فقط به خاطر عشقشون پیاده به ورزشگاه میرن. اینجا عاشقان تیم سرخ پوش فقط به فکر ورود به ورزشگاهند تا تیمشون رو تشویق کنند. حالا خودتون کلاهتون رو قاضی کنین ببینین چرا اینجا رو پایتخت فوتبال جهان میدونم. لطفا با دقت بخونین: خدایا تو که خود شاهدی. شاهدی که در کشورهای پیشرفته با مترو, منو ریل, تراموا و وسایل حمل و نقل عمومی دیگر که همه پیش رفته اند خود را به ورزشگاه میرسانند. آن هم در 10 دقیقه. آن هم درست دم در ورزشگاه. آن هم در آرامش و راحتی کامل. در خارج از اين مملكت براي اينكه دو سه هزار نفر را به استاديوم بياورند انواع و اقسام جوايز نفيس را در نظر گرفته و كلي مزايا در نظر ميگيرند. اینجا اگه وسط بازی دسشوییت بگیره شرمندتیم نمیتونی پاشی آخه جات رو میگیرن اما اونجا هر صندلی شماره داره هر وقت دوست داشتی بیا ورزشگاه یا پاشو برو. وقتی بارساونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه!!؟ واقعا چند نفر؟
آمار مربوط به هفته چهارم لیگ فوتبال ایران:بازی تیمهای فولاد- ابومسلم در اهواز = تماشاچی 3 هزار نفر!

بازی تیم پر ستاره استیل آذین -شاهین بوشهر در تهران = تماشاچی 1000نفر!

بازی تیم سپاهان – استقلال اهواز در اصفهان = تماشاچی 6 هزار نفر !

بازی تیمهای ابومسلم – ذوب آهن در مشهد = تماشاچی 1000 نفر!

بازی تیم پر هوادار پرسپولیس-صبای قم در تهران(جمعیت شهر تهران 17 میلیون نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر!

بازی تیم محبوب تراکتور – راه آهن در تبریز(جمعیت تبریز 1میلیون و هفتصد هزار نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر!!!!!!

حال با این اوصاف برای ما نیز همچون دوستداران فوتبال این سوال به ذهنمان می رسد که چرا مسئولین شهرمان به هواداران پرشور تراختور توجهی نمیکنند و در واقع چرا ارزشی قائل نیستند؟مگر این مردم فوتبالدوست که در کشور همتایی ندارند خواسته شان چیست؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اینه که خونه باباشون جرات نمیکنن حرف بد بزنن میان توی کوچه خیابون اینطوری میشن...
توی استادیوم‌های خارجی‌ ‌حتی آب جو هم سرو می‌کنن...
۳ هفته پیش تیم گالکسی که دیوید بکهام توش بود اومد تورنتو
شاید ۵۰ هزار نفر رفتن استادیوم تا ببیننش همه هم آب جو به دست ولی‌ یکی‌ هم یه دونه فحش نداد
حالا اگر این ایران بود ....
اتفاقا من فکر می کنم مشکل از خونه باباشون آب می خوره.... اونی که اینقدر به خودش حق می ده خونواده مردمو فحش بده و بدترین حرفها رو به کسی (حتی گناهکار) بگه لابد تو خونه باباش حرف زدن یادش ندادن یا اینطوری حرف زدنو یادش دادن...!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه خدایی مگه می شه این نظرات عالمانه رو دید و نموند... اصرار نکن که بدجور تو کف حکمتت موندم!!
آخه این دوستمون اصن از داماش حرفی نزد تا بعد از بازی با پرسپولیس منم یه جورایی مونده بودم

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه این دوستمون اصن از داماش حرفی نزد تا بعد از بازی با پرسپولیس منم یه جورایی مونده بودم
خو اگه یه هوادار پرسپولیسم یهو تصمیم بگیره بیاد این تاپیک یعنی تا دیروز نمی دونسته پرسپولیس وجود خارجی داره؟ یا هر تیم دیگه ای...
شما فرضو بر این بذار... ;)

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنی یکی دو بار اومدی؟

همون یه بار هم که اومده بودم تو تاپیک نظرسنجی ( استقلالی یا پرسپولیسی)نوشتم که تو این کشور فقط دو تیم استقلال / پرسپولیس وجود نداره !!!

آدم طرفدار تیم شهر خودش باشه ( حتی اگر اون تیم آخر جدول هم باشه ) خیلی بهتره تا طرفدار تیمی باشه که هواداراش جوک های قومیتی رو برای شعار خودشون تو ورزشگاه انتخاب میکنند....

بنده افتخار خودم رو به گیلانی بودنم اینجوری نشون میدم.

بدرود.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا فقط یکی دو بار تالار ورزش اومده بودم و این اولین بارم بود که اینجا پست گذاشتم...
منم فقط بعد بازی پرسپولیس-داماش اومدم اینجا ببینم پس لرزه های اتفاق چیه... اصلا پیگیر بازی های ایران نیستم...! :)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خو اگه یه هوادار پرسپولیسم یهو تصمیم بگیره بیاد این تاپیک یعنی تا دیروز نمی دونسته پرسپولیس وجود خارجی داره؟ یا هر تیم دیگه ای...
شما فرضو بر این بذار... ;)
من آخه فک کردم ایشون هوادار استقلال بودن و همیشه تو این تاپیک بودن حالا که نگاه کردم دیدم ایشون تو این تاپیک نمیومده
همینجا از شما و به خصوص me.fatima عذر خواهی میکنم

بالا