كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

علی حسنوند

عضو جدید
وای نمی دونی کربلایی واسه برد تراکتور اونقده خوشحال نشدم که به باخت پرسپولیس خوشحال شدم. امروزم اس تق لال می بازه.
فک کنم پرسپولیس تیمشو واسه مسابقات محلی تهران آماده کرده
شما واقعا یه دست و پا کارشناسیت

علی حسنوند

عضو جدید
از پرسپولیسیهاو استقلالیها تقاضا میشود جهت تهیه پماد سوختگی تراختور صف را رعایت فرمایند!دی

ماشاا... ماشاا...
شما واقعا با مزه ایت حواس باشه ندزدنت
راستی پمادات مگه هفته اول تموم نشد گوردیولا صبا که تکوندتون
پمادات بزار هفته های بعد به دردت میخوره
ماشاا... تراختور تماشاگراش از منچسترم بیشتره:biggrin:

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاا... ماشاا...
شما واقعا با مزه ایت حواس باشه ندزدنت
راستی پمادات مگه هفته اول تموم نشد گوردیولا صبا که تکوندتون
پمادات بزار هفته های بعد به دردت میخوره
ماشاا... تراختور تماشاگراش از منچسترم بیشتره:biggrin:
این پماد مخصوص استقلالی ها و پرسپولیس ها ست!!!!!!!!!!!!
ما مثل شما نیستیم تا 1 گل بخوریم داد بزنیم علی دایی!!!!!!!!!!!!ای بی جنبه ها!!!!!!!!!!!!!
چشم حسود کور!!!!!!!!!!!!!!!!!دی

• Like
واکنش ها: hah

علی حسنوند

عضو جدید
داداش اگه دکتری پمادی واسه خودت تجویز کن کاریت به ما نباشه
شما که فحش به قهرمانای خودتون میدید دیگه حرف نزن

علی حسنوند

عضو جدید
راستی اینو یادم رفت خوبه دوساله لیگ برتری شدید این جوری میکنید
اگه قهرمان بشید فکر کنم همه باشگاهای اروپایی تخته کنید

hah

عضو جدید
ای جانم فقط یه کار پرسپولیسی هارو دوس دارم اونم اینکه فقط حرف می زنن و لا غیر:biggrin: بابا تیم پر هوادار..... من میگم هواداراشون حتما صندلی های خالی آزادی هس.

علی حسنوند

عضو جدید
ای جانم فقط یه کار پرسپولیسی هارو دوس دارم اونم اینکه فقط حرف می زنن و لا غیر:biggrin: بابا تیم پر هوادار..... من میگم هواداراشون حتما صندلی های خالی آزادی هس.

داداش هواداراش اونا هستن که تو همه نظر سنجی ها سر همه هستن

فوتبال ایرانو ببین تیمی که هنوز یه افتخارم نیاورده داره با پرسپولیس و استقلال کل کل میکنه

داداش هر جای دنیا بری به جز پرسپولیس و استقلال و سپاهان دیگه تیمی از ایران نمی شناسن عزیز

hah

عضو جدید

فوتبال ایرانو ببین تیمی که هنوز یه افتخارم نیاورده داره با پرسپولیس و استقلال کل کل میکنه

داداش هر جای دنیا بری به جز پرسپولیس و استقلال و سپاهان دیگه تیمی از ایران نمی شناسن عزیز
ببین علی جان تا جایی که یادمه پرسپولیس تو افغانستان طرفدار داره
اما بیا تراختور ببین که : شبکه 3 خودش نشون داد دیگه تو لیگ 9 واسه بازی تراختور ، استیل آذین کارکنان سفارت هلند واسه تماشای بازی تراختور آمده بودن.
اینم بگم که این تراختور حالا هم ردیف گالاتاسارای و بشیکتاش تو ترکیه ، طرفدار داره. کشور آذربایجان که جای خود داره....
ببین کل کل این نیس که بگی صندلی خالی هوادره منه. کل کل اونه که بیایی بگی این پست تیمتون بد بازی می کنه نه اینکه........
در ضمن چرا شما سپاهان را هم ردیف خودتون قرار دادید ؟؟؟؟ سپاهان که از شما خیلی سره

آخرین ویرایش:

علی حسنوند

عضو جدید
ببین علی جان تا جایی که یادمه پرسپولیس تو افغانستان طرفدار داره
اما بیا تراختور ببین که : شبکه 3 خودش نشون داد دیگه تو لیگ 9 واسه بازی تراختور ، استیل آذین کارکنان سفارت هلند واسه تماشای بازی تراختور آمده بودن.
اینم بگم که این تراختور حالا هم ردیف گالاتاسارای و بشیکتاش تو ترکیه ، طرفدار داره. کشور آذربایجان که جای خود داره....
ببین کل کل این نیس که بگی صندلی خالی هوادره منه. کل کل اونه که بیایی بگی این پست تیمتون بد بازی می کنه نه اینکه........
در ضمن چرا شما سپاهان را هم ردیف خودتون قرار دادید ؟؟؟؟ سپاهان که از شما خیلی سره

اولش بگم تا حالا با کدوم تیم اروپایی بازی کردید
دوم ما یه علی کریمی داریم همه بازیکناتونو حریفه
سوم شما امیر حسین صادقی به خودتون گل زده اونو یادت رفت اونوقت میگی تو هیچ پستی مشکل نداریم
چهارم تراکتور تیم چندم باشگاههای جهانه(اصلا حسابش کردن)

در سپاهان چون مثل پرسپولیس و استقلال یکی از تیمهای خوب آسیاست
راستی تراکتور تا الان جام باشگاههای آسیا نرفته چطور هم ردیف تیمهای اروپایی شده (انسان نمیری همه چیز میبینی)

آره پرسپولیس نه که تو ایران بلکه داخل کشورهای دیگه هم طرفدار داره
مشکل شما میدونی چیه که خودتونو از مردم کشورهای دیگه مثل افغانستان سر میدمنید(از قدیم گفتن تبل هر چی خالی تر صداش بیشتر)
به نظر من تمام مردم کشورهای جهان با هم مساوی هستن
تازه پرسپولیس یه تیم آسیاییه باید تو همه جا طرفدار داشته باشه

کربلایی

مدیر بازنشسته

سلام
انگار کم کم داره تاپیک کل کل جون میگیره و جا برای بحث باز میشه
علی آقای گل به نظر ما هوادار اونی نیست که بشینه خونه و دو از هواداری بزنه، هوادار کسیه که بره ورزشگاه تیم محبوبش رو تشویق کنه، همه آمارهای رسمی بین الملی هم بر اساس تعداد تماشاگران یک تیم در بازی های خانگی ارئه میشه نه آمارهای اس ام اسی(هرچند سر همون آمار اس ام اسی هم حرف و حدیث زیاده)
شما برو یرو و ای اف سی رو ببین بر چه اساسی پرطرفدارترین تیمها رو انتخاب می کنند

الان شما اگه بری کشورهای ترکیه، آذربایجان، سوییس، آلمان و ... مردمشون تراختور رو میشناسن و بعضی ها نتایج این تیم رو هم تعقیب میکنند، (شاید هم این کشورها جزء جهان نیستند)، اپر هم منظورتون از نظر سازمان های فوتبالی رسمی(مثل فیفا و یورو و ای اف سی و ...) باشه باید بگم علتش اینه که هنوز تراختور بازی رسمی بین الملی نداشه تا نامش ثبت رسمی بشه، و من هم ندیدم طرفداران تراختور در این مورد ادعایی داشته باشند، پس بیخود بحث رو عوض نکنید(با احترام)

شاید به نظر شما افتخار فقط قهرمانی باشه، که در این صورت آره هنوز تراختور قهرمان لیگ ایران نشده، اما اگر معرفی بازیکن زبده به کشور رو هم بعنوان افتخار برای باشگاه ها در نظر بگیرید آزربایجان بازیکنان زیادی به این کشور معرفی کرده(باقری، دایی(این دو تا خودشون رو در چشم مردم آزربایجان خراب کردند) ستار همدانی، رسول خطیبی، علی باغمیشه و خیلی های دیگه)
ضمنا بزرگ ترین افتخار تراختور در این چند سال اینه که رونق و شور رو دوباره به این کشور برگردونده(با حضور همیشگی طرفداران پرشورش)

اولش بگم تا حالا با کدوم تیم اروپایی بازی کردید
دوم ما یه علی کریمی داریم همه بازیکناتونو حریفه
سوم شما امیر حسین صادقی به خودتون گل زده اونو یادت رفت اونوقت میگی تو هیچ پستی مشکل نداریم
چهارم تراکتور تیم چندم باشگاههای جهانه(اصلا حسابش کردن)

در سپاهان چون مثل پرسپولیس و استقلال یکی از تیمهای خوب آسیاست
راستی تراکتور تا الان جام باشگاههای آسیا نرفته چطور هم ردیف تیمهای اروپایی شده (انسان نمیری همه چیز میبینی)

آره پرسپولیس نه که تو ایران بلکه داخل کشورهای دیگه هم طرفدار داره
مشکل شما میدونی چیه که خودتونو از مردم کشورهای دیگه مثل افغانستان سر میدمنید(از قدیم گفتن تبل هر چی خالی تر صداش بیشتر)
به نظر من تمام مردم کشورهای جهان با هم مساوی هستن
تازه پرسپولیس یه تیم آسیاییه باید تو همه جا طرفدار داشته باشه
فکر نمیکنم بازی کردند با تیم های اروپایی ملاک مناسبی برای قضاوت درباره باشگاه های ما باشه
علی کریمی بازیکن خوبیه، اما اینکه همه بازیکنان ما رو حریف باشه بیشتر شبیه یک شوخی بامزه هست، نظر دوستان چیه؟
صادقی در بازی اول بخاطر مشکلات روحی خوب نبود، اما اون قدر حرفه ای بود که برگرده(بازی خوبی جلو ذوب آهن انجام داد و مطمئنا بهتر هم میشه)
منم با اینکه بعضی از دوستان تراختوری کم لطفی میکنند و افغان ها رو کوچک میکنند مخالفم، اما هدف از شعار پرسپولیس محبوب افعانستان تحقیر برادران اففان نبوده ونیست، بلکه این شعار میخواهد ادعای پرسپولیسی ها در داشتن طرفداران آسیایی را به چالش بکشد(با کنایه گفته میشود که آیا بجز افغانستان از کشورهای دیگر آسایی هم طرفدار دارید؟ و اگر داشتن هوادار از اقعانستان یا هر کشور آسیایی دیگیری ملاک بین المللی بودن پرسپولیس است، چرا داشتن هوادار از آلمان و ترکیه و سوییس وسوئد و ... ملاک اروپایی بودن تراختور نیست؟)

ما اگر ادعا میکنیم تراختور هم ردیف تیم های اروپایی است، ادعایمان نه از حیث بازی(فنی) که از حیث حضور و حمایت طرفداران است، مسئله سختی نیست برای کسانی که بخواهند درک کنند
یاعلی
اگر بی ادبی کردم حلال کنید
موفق باشید
خرد نگهدارتان

• Like
واکنش ها: hah

hah

عضو جدید
[FONT=&quot]علی جان ببین ما با هیچ تیم اروپایی بازی نکزدیم...خب چه شود؟؟؟[/FONT]​
[FONT=&quot]آره می دونم علی کریمی تو بایرن بازی کرده ولی هیچ وقت یاد نگرفته که حرفه ایی باشه.نمونه اش دو فصل پیش زیر پیراهن استیل آذین ،پیراهن پرسپولیس را تن کرده بود . که با هزار بدبختی تونس از داور کارت قرمز بگیره و پیراهن استیل را اون طوری زمین کوبید که فک کنم باید یکی باید یادش بده مرده حسابی تو بابت پولی که گرفتی مسول هستی. گفتی همه بازیکنارو حریفه یه چیز خنده دار تو همون فصل تو رفت ، تو تختی تهران این مهدی کیانی بی ادعای ما بود که به قول شما جادوگر را کنترل کرد. بعده بازی کریمی هم اون مساحبه جنجالی علیه تراختور را کرد . از آن پس از آمدن به تبریز واسه مسابقه امتنا کرد که همون بازی پرسپولیس و استیل را به یاد بیار کریمی به هر راهی زد تا داور بهش قرمز بده شاید اینارو به یاد نیاری البته به یاد میاری ....[/FONT]​
[FONT=&quot]کی ما گفتیم تو هیچ پستی اشکال نداریم ، من گفتم به جای اینکه بگی صندلی خالی طرفداره منه بیا رو اشکالات فنی تیمامون بحث کنیم. آره صادقی بازی اول خوب نبود در ضمن گل به خود زدن با برخورد توپ با بازیکن و رفتن به دروازه فرق میکنه . اینا توهماتی بود که عادل پرسپولیسی پور تو بازی کسل کننده ملوان ، پیروزی از خودش سر می داد ...ای جانم قربون این هوادر اندکم برم که تو ورزشگاه بعد از اولین گل خوردن اونطوری تیمو تشویق می کنن.[/FONT]​
[FONT=&quot]در ضمن چن ساله که ذوب آهن و سپاهان با شایستگی میرن آسیا نتیجه میشه که هر دوتا فینالیس می شن.[/FONT]​
[FONT=&quot]ولی دو تیم که هر ساله با اعمال نفوذ به آسیا میرن هر دوشن تو همون مرحله اول 4ام میشن با 5،4 امتیاز[/FONT]​

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پرسپولیسیا کوجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا مخفی شدن؟؟؟؟؟؟؟
بابا حالا تیم دوم شهرمونه اینجورش شدین!خدا به دادتون برسه تو بازی با تراختور!
تک گلتون هم هدیه داور بود!1 متر تو آفساید بود!
شهرداری
تراختور
یاشاسین

mohammad98

عضو جدید
پرسپولیس :biggrin: پس چتونه هی باخت هی باخت
تو بوشهر هوا شرجیه تو آزادی زمین کج:biggrin:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
این شهرداری همفته بعد برای تراختور هم خطرناک حواهد بود
واقعا خیلی جنگنده و با برنامه بودند
از اون طرف تراختور هم به در و دیوار میزد
بازی هفته بعد تراختور یکی از سخت ترین بازی هامون خواهد بود

mohammad98

عضو جدید
پرسپولیسیا توی سایتشون (هواداران) خبر باختو نزدن:biggrin::biggrin:
فکر کنم همه کپ کردن
به امید خدا که حالت هر هفتتون باشه;)

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
این شهرداری همفته بعد برای تراختور هم خطرناک حواهد بود
واقعا خیلی جنگنده و با برنامه بودند
از اون طرف تراختور هم به در و دیوار میزد
بازی هفته بعد تراختور یکی از سخت ترین بازی هامون خواهد بود
دو هفته بعد!

hah

عضو جدید

علی حسنوند

عضو جدید
باخت همیشه شکست نیست بلکه سرچشمه پیروزیه
سپاهان فصل قبل بازی های اولش رو نبرد ولی قهرمان شد
امسال پرسپولیس تو نقل و انتقالات به خاطر رعایت سقف خیلی ضربه خورد
مثلا رحمتی نیومد و....
پرسپولیس خیل ضعیفه باید به استیلی مهلت داد چون مشکل از مربی نیست بلکه مشکل خیلی ریشه دارتر از این حرفاست
ولی تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد که جرات ریسکو داشته باشه

drippy*

عضو جدید
باخت همیشه شکست نیست بلکه سرچشمه پیروزیه
سپاهان فصل قبل بازی های اولش رو نبرد ولی قهرمان شد
امسال پرسپولیس تو نقل و انتقالات به خاطر رعایت سقف خیلی ضربه خورد
مثلا رحمتی نیومد و....
پرسپولیس خیل ضعیفه باید به استیلی مهلت داد چون مشکل از مربی نیست بلکه مشکل خیلی ریشه دارتر از این حرفاست
ولی تیم بزرگ مربی بزرگ میخواد که جرات ریسکو داشته باشه

آفرین جوجه رو آخر پاییز میشمارن
این به قول خودشون کهکشانی ها هم بیشتر شانسی گل میزنن:D:cool:

پرسپولیس واقعی رو تو چند بازی آینده میبینید;)

بالا