كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

milad3

عضو جدید
اي بابا همه چرا مصدوم ميشن منم مينيسك زانوم مصدوم شد تكواندو رو گذاشتم كنار چند وقتي بود دوباره برگشته بودم دروازه باني كه امروز فكر كنم انگشتم در رفته از ما كه گذشت مطرح شدن ايشالا بچه هامون

منم تکواندو میرفتم استادم بهم میگفت ما تکواندوکارا نباید فوتبال بازی کنیم چون به تمرین
های تکواندو نمیسازه و مصدوم میشیم:(

البته خداییش هرکاری کنی نمیشه از فوتبال گذشت :cool:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام جوجو این :redface:وارنینگ کیه :redface:به من هم قبلا یه اخطار داده بود اما خوشبختانه کسی رای نداد :gol:

سلام
خوبی ؟

نوشتم وارنینگ کیه

بیا اینجا میفهمی

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=81728&page=19

3 پست آخر رو با صفحه بعدی حتمن بخون

وارنینگ شخص خاصی نیست، مدیرا اخطار میدن، ولی از این ربات استفاده میکنن جهت اخطار دادن

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
علی تو دیگه چرا؟؟؟؟:w09::w24:

جو جو تو هم ؟؟؟:biggrin: :w24:

اخه شما ها که بهتر از همه میدونید من این تاپیک رو دنبال میکنم :w10:

اگه شما ها نمیدونید من استقلالی هستم پس منم نمیدونم شماها پرسپولیسی هستید:w18:

ولی انصافا فیلم قشنگی بود:w02:

بسی خندیدیم:w16::w12:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی تو دیگه چرا؟؟؟؟:w09::w24:

جو جو تو هم ؟؟؟:biggrin: :w24:

اخه شما ها که بهتر از همه میدونید من این تاپیک رو دنبال میکنم :w10:

اگه شما ها نمیدونید من استقلالی هستم پس منم نمیدونم شماها پرسپولیسی هستید:w18:

ولی انصافا فیلم قشنگی بود:w02:

بسی خندیدیم:w16::w12:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میدونم استقلالی هستی جوجو هم میدونه خودت نمیدونی
بسی خندیدی:biggrin::w15:

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیانیه مایلی کهن

بسمه‌تعالي
مردم عزيز، قهرمان و دوست داشتني ايران سربلند و هميشه جاويد. اين روزها پس از بازي شرافتمندانه اي كه تيم سايپا با جوانان برومند و شايسته اش برابر رقيب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تيم سايپا صرفا به ارائه يك بازي با برنامه، كاملا جوانمردانه و پاك پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طي روزهاي اخير مورد هجوم ناجوانمردانه ترين الفاظ در ميدان مسابقه و بيرون از آنكه تنها از شعبان بي‌مخ‌ها و نوچه هايشان بر مي‌آيد؛ پرداختند و درصدد آن هستند كه ضعف‌هاي فني خود را به اين و آن نسبت بدهند و هر آنچه كه خود و نوچه هايشان لايق آن هستند با سياه نمايي هر چه تمام‌تر به اين و آن نسبت داده، تا شايد بتوانند ضعف هاي فني خود را به نوعي از چشم اين و آن پنهان و لاپوشاني كنند.

لذا به همين منظور به اين آقايان كوتوله و عوام فريب (كل يوم) كه حتي فاقد مدرك تحصيلي براي گروهبان قندلي شدن هستند اما لقب ژنرال را يدك مي‌كشند مي‌گويم كه از گل دقيقه 90 سايپا و پيامي كه آن گل به پهناي ايران عزيز اسلامي داشته؛ پند گرفته و هر چه سريعتر دست از نوچه بازي و نوچه پروري برداشته از كارهاي ناصواب و عوام فريبي دست بردارند.

بديهي است هيچ دستي برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نيست و اوست كه اگر بخواهد كسي را خوار نمايد، خوار و اگر كسي را عزيز بداند عزيز خواهد كرد. اين مطلب شامل حال گنده باقالي‌هايي كه به عنوان نوچه در كنار اين آدم كوتوله هستند نيز مي‌شود.

milad3

عضو جدید
بیانیه مایلی کهن

بسمه‌تعالي
مردم عزيز، قهرمان و دوست داشتني ايران سربلند و هميشه جاويد. اين روزها پس از بازي شرافتمندانه اي كه تيم سايپا با جوانان برومند و شايسته اش برابر رقيب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تيم سايپا صرفا به ارائه يك بازي با برنامه، كاملا جوانمردانه و پاك پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طي روزهاي اخير مورد هجوم ناجوانمردانه ترين الفاظ در ميدان مسابقه و بيرون از آنكه تنها از شعبان بي‌مخ‌ها و نوچه هايشان بر مي‌آيد؛ پرداختند و درصدد آن هستند كه ضعف‌هاي فني خود را به اين و آن نسبت بدهند و هر آنچه كه خود و نوچه هايشان لايق آن هستند با سياه نمايي هر چه تمام‌تر به اين و آن نسبت داده، تا شايد بتوانند ضعف هاي فني خود را به نوعي از چشم اين و آن پنهان و لاپوشاني كنند.

لذا به همين منظور به اين آقايان كوتوله و عوام فريب (كل يوم) كه حتي فاقد مدرك تحصيلي براي گروهبان قندلي شدن هستند اما لقب ژنرال را يدك مي‌كشند مي‌گويم كه از گل دقيقه 90 سايپا و پيامي كه آن گل به پهناي ايران عزيز اسلامي داشته؛ پند گرفته و هر چه سريعتر دست از نوچه بازي و نوچه پروري برداشته از كارهاي ناصواب و عوام فريبي دست بردارند.

بديهي است هيچ دستي برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نيست و اوست كه اگر بخواهد كسي را خوار نمايد، خوار و اگر كسي را عزيز بداند عزيز خواهد كرد. اين مطلب شامل حال گنده باقالي‌هايي كه به عنوان نوچه در كنار اين آدم كوتوله هستند نيز مي‌شود.

به به آقای سرمربی تیم ملی چقدر با ادبه ، اینکه این همه ادعاش میشه اینجوری حرف میزنه ، دیگه از اون تماشاگرای بی ادعای روی سکو چه انتظاری میره :cool:

امید عباسی

عضو جدید
بیانیه مایلی کهن

بسمه‌تعالي

واقعا من که باورم نمیشه که یه آدم تو این سمت این الفاظ رو به کار ببره

کاش منبع خبر رو هم میگفتی ... واقعا متاسفم ... مایلی کهن پرسپولیسیه دیگه:D

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر جالب برای طرفدارای استقلال :

تیم ام صلال (حریف استقلال تو آسیا) این هفته تو لیگ قطر با نتیجه سنگین 8 - 2 شکست خورد !!!!!!!

این در حالیه که تیم الغرافه دو هفته به پایان لیگ قهرمانیش مشخص شده .

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي مربي تيم ملي با اين سطح شعور واقعا متاسفم الان تنها آرزوي من حذف تيم ملي هستش تا اين آدم نفهم سر جاش بشينه و حرفي براي ارائه نداشته باشه اين آقا از لحاظ شعوري يه درجه از علي دايي پايين تر هستش

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته .
ولی خب اون صحنه روانخواه چند دقیقه قبل از پنالتی که گرفت بودش ، بالاخره که داور پنالتی گرفت و توپم گل شد ، شما چرا نتونستین 5 دقیقه حفظش کنین ؟؟ نکنه اینم تقصیره داوره ؟؟؟ در مورد مایلی کهن هم ، حرف بدی که نزد . همون حرفی رو زد که قلعه نوعی بعد اکثر نتایج بدش میزنه " ما کلا تیم حریف رو بسته بودیم ، و اونا فقط هوایی کار می کردن ، گلی هم که زدن روی حرکت تاکتیکی نبود . "

نه عزيزم اون صحنه ي روانخواه يه كم قبل تر از چند دقيقه قبل از صحنه ي پنالتي بود يه كم دقت كني به بازي ها مي بيني اينو
چه ربطي داره به حفظ گل باز از اون حرفاي پرسپوليسي زديا
بازم به حرفت درباره ي مايلي كهن اعتقاد داري؟؟؟

یه خبر جالب برای طرفدارای استقلال :

تیم ام صلال (حریف استقلال تو آسیا) این هفته تو لیگ قطر با نتیجه سنگین 8 - 2 شکست خورد !!!!!!!

این در حالیه که تیم الغرافه دو هفته به پایان لیگ قهرمانیش مشخص شده .

كاشكي اينقدر كه به ليگ قطر و نتايجش علاقه داري و دارين به ليگ عربستان و امارات و تيمايي كه از اين دو كشور تو گروه دو تيم هستن هم علاقه داشتي و داشتين عزيز من

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي مربي تيم ملي با اين سطح شعور واقعا متاسفم الان تنها آرزوي من حذف تيم ملي هستش تا اين آدم نفهم سر جاش بشينه و حرفي براي ارائه نداشته باشه اين آقا از لحاظ شعوري يه درجه از علي دايي پايين تر هستش

ما هم امیدواریم که فدراسیون آبکیمون با استعفاش موافقت کنه . . .

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم به حرفت درباره ي مايلي كهن اعتقاد داري؟؟؟

یادم نمیاد جایی طرف مایلی بوده باشم ، اون پست قبلی هم قبل از بیانیه مایلی بود ، من فقط صحبت های کنفرانسش رو گفتم در مورد تاکتیک و این حرفا . . .

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:w00::w00::w00::w00: یعنی چی اینطوری میحرفی ؟ هااان هااان

واقعن از تو بعیده افشین جوون
واقعن یه درجه ؟ ایشون هنوز به سطح درجه بندی هم نرسیدن

ایشون واقعن در غار متولد شده و همانجا با خطوط نقاشی بجا مانده بزرگ شده اند، البته با فرهنگ و آداب رسوم غلط

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم امیدواریم که فدراسیون آبکیمون با استعفاش موافقت کنه . . .

تو چرا صابر جون؟؟؟ استعفاي مايلي كهن كاملا سياست و فيلم هستش اون الان از خوشحالي داره بال ميزنه تيم ملي كار مي كنه بعدا ميگي كه استعفا داده اين يه فيلمي بيش نبوده فقط خواسته بگه واسم مهم نيست و ... اون كاملا مي دونسته كه با اين استعفا موافقت نميشه
نظر ناصر حجازي و فيروز كريمي رو درباره ي كميته و فني رو ديدين كه ....

با وجود این همه مربی باشعور و تحصیل کرده متاسفانه تیم ملی به دنبال چه کسایی میره؟؟؟ واقعا ضوابط خاصی برای انتخاب مربی تیم ملی تو ایران هست یا ...

به همون حرفاي فيروز كريمي و ناصر حجازي ميشه بسنده كرد مگه نشنيدي ناصر حجازي تو برنامه ورزش از نگاه دو گفتش كه 13 سال پيش مصطفوي به من گفت تو مربي هستي و برو دنبال ليست بازيكنات فردا اعلام مي كنم اسمتو ولي يكي تلفني بهم خبر داد كه مايلي كهن انتخاب شده تو منتظر چي هستي و وقتي من به مصطفوي گفتم اصلا اون خبري از اين ماجرا نداشت انگار كلا روساي فدراسيون ما بي خبرن از انتخاب سرمربي و اين قضيه فقط شامل حال اين فدراسيون كفاشيان نميشه

:w00::w00::w00::w00: یعنی چی اینطوری میحرفی ؟ هااان هااان

واقعن از تو بعیده افشین جوون
واقعن یه درجه ؟ ایشون هنوز به سطح درجه بندی هم نرسیدن

ایشون واقعن در غار متولد شده و همانجا با خطوط نقاشی بجا مانده بزرگ شده اند، البته با فرهنگ و آداب رسوم غلط

شرمنده ها اين مايلي كهن انزلي چيه ديگه!!!

ميگم بچه ها چقدر جالبه امروز چندتا از روزنامه ها نوشته بودن كه فدراسيون فوتبال به خبرگزاري ها اعلام كرده كه يا اين بيانيه رو تكذيب كنيد و يا از خبرگزاري ها پاكش كنيد!!!اين يعني چي؟؟؟موفقيت و دور از حاشيه نگه داشتن تيم ملي به چه قيمتي به قيمت از بين رفتن چه چيزي؟؟؟
خوشحالم كه اينبار خبرگزاري ها بجاي عمل به پيشنهاد يا شايد دستور فدراسيون اصل بيانيه ي مايلي كهن با دست خط خودش رو در اختياز فدراسيون و سازمان ليگ و كميته انضباطي قرار داده (اين به نقل از روزنامه ها بودا)
چفدر مسخرس اگه فردا مايلي كهن بياد و عذر خواهي كنه آيا با يه عذر خواهي اين حرفها فراموش ميشه؟؟؟

الان اگه راجع به مربي تيم ملي حرف بزنيم اخطار مي گيريم؟؟؟كاشكي يكي بود به مايلي كهن اخطار ميداد و يه چند وقتي اونو اخراج مي كرد تا شايد درست بشه و اگرم نشد يه جاي ديگه رو واسه ادامه فعاليت انتخاب كنه درست مثل قوانين فروم هايي مثل اينجا حيف كه ... بيخيال اصلا

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای خوب شد بازی رو ندیدم

یعنی پرسپولیس اینقدر بد بازی کرده

ولی بازم دوست داریم ایشالا بازی بعد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به...به به بابا چرا پرسپوليس اينقدر زود جوگير ميشه؟؟؟باز صد رحمت به ما كه دو تا بازي باختيم خارج از خونه اونم با اختلاف يك گل ولي پرسپوليس نباخت نباخت نباخت يهو يه حال اساسي داد به همه ي تيما تا هوادارانشون بدونن كه با دو برد داخل خونه تو مرحله گروهي دليلي بر قهرماني تو آسيا نيست آسيا بزرگتر از اين حرفاست

يه چيزم بگم به دوستان قرمز دوست عزيزان من آبزوزيزي اين نيست كه از سه بازي يك امتياز بگيري آبروريزي اينه كه از الغراضه 5 تا بخوري واي ديدي چي شد آبروي ايران رفت موفق ترين تيم ايراني حاضر در اين فصل ليگ قهرمانان جلو تيم قطري آبروي مارو برد 5 تا خورد:biggrin::biggrin::biggrin:

کربلایی

مدیر بازنشسته
پرسپولیس بد بازی نکرد!
خط دفاعیش افتضاح بود! هشت تا توپ اومد جلوی دروازه پرسپولیس پنج تاش رف تو گل:(

تو خط حمله هم توره اصلا خوب نبود!!! نمی دونم این وینگادا چه مشکلی با خلیلی داره؟
اگه خلیلی رو بازی می داد با این بازی خوبی که کریمی انجام داد، نتیجه چیز دیگه ای میشد

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به...به به بابا چرا پرسپوليس اينقدر زود جوگير ميشه؟؟؟باز صد رحمت به ما كه دو تا بازي باختيم خارج از خونه اونم با اختلاف يك گل ولي پرسپوليس نباخت نباخت نباخت يهو يه حال اساسي داد به همه ي تيما تا هوادارانشون بدونن كه با دو برد داخل خونه تو مرحله گروهي دليلي بر قهرماني تو آسيا نيست آسيا بزرگتر از اين حرفاست

يه چيزم بگم به دوستان قرمز دوست عزيزان من آبزوزيزي اين نيست كه از سه بازي يك امتياز بگيري آبروريزي اينه كه از الغراضه 5 تا بخوري واي ديدي چي شد آبروي ايران رفت موفق ترين تيم ايراني حاضر در اين فصل ليگ قهرمانان جلو تيم قطري آبروي مارو برد 5 تا خورد:biggrin::biggrin::biggrin:

فکر نکنم ما از باخت شما تو آسیا خوشحال میشدیم، واقعن که، تیم کشورته

این بازی که این تیم انجام داد با اون سرعتی که بازیکناش داشتن، هر تیم ایرانی با اون دفاع ضعیفی که داره، همین مقدار گل میخورد

پرسپولیس بد بازی نکرد، مثل همیشه بازی کرد، همون بازی‌هایی که استقلال هم نتونست با اون بازی‌هاش که هواداراش اینقد بهش مینازن، ببره پرسپولیس رو، تیم همون تیمه، بیشتر از اینم نیست، تیم ایرانیه دیگه، فکر کردین بد بازی کرد‌؟ نه، اینجا همه یه سبک دارن، مقابلشون کمی تغییر وضعیت بده، خودشون رو می‌بازن

فکر کردین علی کریمی تا کی تو تیم میمونه ؟‌ واقعن انتظار دارین علی کریمی تا چند سال دیگه بازی کنه ؟ بدون علی کریمی نه 5تا بلکه چندین برابر این گل رو میخورد، یه تیم چقدر میتونه روی یه نفر تکیه کنه ؟ چرا بازی ساز نداره ؟ چرا دفاعش انقد شله ؟ چرا فرواردا ثبات ندارن ؟ واقعن چرا بازیکن ثبات نداره ؟ امروز خوب، فردا گل خالی میزنه بیرون

خاک بر سرشان کنن، من بودم که وقتم رو تلف کردم نشستم بازی رو دیدم، ولی از بازی تیم حریف نهایت هیجان رو بردم، از سرعتشون نهایت استفاده رو بردن، چیزی که من عاشقشم تو فوتبال، سرعت

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلاصه جوجو این وینگادا پاک آبرومون رو برد من نمیدونم مشکل چیه از کجا آب میخوره
شانس اوردیم بازیهای اول رو خوب شروع کردیم اصلا شانس اوردیم تو لیگ برتر بازیهای اول فصل رو امتیاز بگیریم وگر نه 13 میشدیم خدا بخیر کنه

omidiesel

عضو جدید
سلاااااااااااااام
خدا بگم چیکارشون کنه قلبم ناراحت شد
دیدی حتی استقلالی ها هم واسه تماشا اومده بودن استادیم
ولی حقیقتاً اینجا جای کل کل نیست
آرزو میکنم همشون خوب بازی کنن

pesar-mashhadi

کاربر بیش فعال
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: پرسپولیس زلزله همین بود :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اون تیمی که میگفتید قهرمان میشه همین بود ؟

این پرسپولیس هم که عروس تعریفی در اومد

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

استقلال سرور پرسپولیسه

farizin

عضو جدید
اخی...الهی...
--------------------------------------------------------------------------
باز صد رحمت به ما...بازم امید رفتن به مرحله بعد رو داریم
شما چی؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
-----------------
ولی خارج از شوخی و کل کل...:)
واقعاً این دوره از جام قهرمانان آسیا نشون داد که بی مایه فطیره
و اگه تیم های ما خودشون رو مجهز نکنن...شاید سهمیه ما به 2 تیم برسه:cry::cry:
همه تیمهای ما مشکل مالی دارند و در حالی که اونا بازیکنهای به درد بخوری دارند...بازیکنهای خارجی فوتبال ما :cry::cry::cry:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم ما از باخت شما تو آسیا خوشحال میشدیم، واقعن که، تیم کشورته

این بازی که این تیم انجام داد با اون سرعتی که بازیکناش داشتن، هر تیم ایرانی با اون دفاع ضعیفی که داره، همین مقدار گل میخورد

پرسپولیس بد بازی نکرد، مثل همیشه بازی کرد، همون بازی‌هایی که استقلال هم نتونست با اون بازی‌هاش که هواداراش اینقد بهش مینازن، ببره پرسپولیس رو، تیم همون تیمه، بیشتر از اینم نیست، تیم ایرانیه دیگه، فکر کردین بد بازی کرد‌؟ نه، اینجا همه یه سبک دارن، مقابلشون کمی تغییر وضعیت بده، خودشون رو می‌بازن

فکر کردین علی کریمی تا کی تو تیم میمونه ؟‌ واقعن انتظار دارین علی کریمی تا چند سال دیگه بازی کنه ؟ بدون علی کریمی نه 5تا بلکه چندین برابر این گل رو میخورد، یه تیم چقدر میتونه روی یه نفر تکیه کنه ؟ چرا بازی ساز نداره ؟ چرا دفاعش انقد شله ؟ چرا فرواردا ثبات ندارن ؟ واقعن چرا بازیکن ثبات نداره ؟ امروز خوب، فردا گل خالی میزنه بیرون

خاک بر سرشان کنن، من بودم که وقتم رو تلف کردم نشستم بازی رو دیدم، ولی از بازی تیم حریف نهایت هیجان رو بردم، از سرعتشون نهایت استفاده رو بردن، چیزی که من عاشقشم تو فوتبال، سرعت

1.ما خوشحالي شما رو هم بعد از نتايج دور رفت خودمون ديديم
2.تيم ملي كشور من رنگ پيراهنش سفيده مربيش وينگادا نيست و بازيكناشم اينا نيستن نگو چون ايرانيه بايد ازش حمايت كنم تنها جايي كه ميگن چون ايرانيه ازش بايد حمايت كرد ايرانه تو كه خوب مي دوني هيچ كجاي دنيا هيچ كسي از تيم باشگاهي كشورش كه تو ليگ خودشون رقيبشونه حمايت نمي كنه

من در هيچ شرايطي از باخت پرسپوليس ناراحت نميشم در هيچ شرايطي

در مورد فوتبال ايراني هم فكر كنم تو بازي هاي اخير كاملا مشخصه كه بازيكناي ايراني از لحاظ بدني خيلي خيلي خيلي ضعيف هستن

اخی...الهی...
--------------------------------------------------------------------------
باز صد رحمت به ما...بازم امید رفتن به مرحله بعد رو داریم
شما چی؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
-----------------
ولی خارج از شوخی و کل کل...:)
واقعاً این دوره از جام قهرمانان آسیا نشون داد که بی مایه فطیره
و اگه تیم های ما خودشون رو مجهز نکنن...شاید سهمیه ما به 2 تیم برسه:cry::cry:
همه تیمهای ما مشکل مالی دارند و در حالی که اونا بازیکنهای به درد بخوری دارند...بازیکنهای خارجی فوتبال ما :cry::cry::cry:

ما 5 تا نمي خوريم آبروي ايران بره

در مورد پول هم راست ميگي وقتي يه تيم مثل الجزيره يه بازيكن تيم ملي برزيل رو داره يا ريوالدو رو دارن همينه ديگه بهرحال بازم فكر كنم بايد يه كاري كنيم بازيكنامون بتونن 90 دقيقه بازي كنن روحيه داشته باشن نفس داشته باشن

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا استقلال هم که مساوی کرد
این دیگه چه وضعیه این چه فوتبالی اون از پرسپولیس اینم از استقلال و صبا تو رو خدا نگین گروه مرگ بگین گروه ذلت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضع تيماي ما خيلي خرابه وقتي بازيا رو مي بيني از تيم حريف برترن ولي انگار يه چيزي كم دارن از لحاظ قدرت و اسم و رسم از همه تيماي آسيايي بالاترن ولي يه چيزي كم دارن كار ما شده فقط حرف زدن از اينكه ما قدرت آسياييم و ما قهرمانيم و ... همش داريم تو خيال اينكه يه زماني ايران قدرت آسيا بوده مي خوابيم ولي دريغ از يه قدم حركت به سمت جلو

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اينكه قطبي برگشت فكر كنم فدراسيون كار خوبي كرد كه به اين سرعت مربي رو انتخاب كرد چون ممكن بود بازم از بالا دستور بياد و دوباره مايلي كهن يا دايي برگردن!!!(چرا تعجب اينجا ايران است)
البته من با قطبي اصلا ميونه ي خوبي ندارم ولي خب ديگه مربي تيم ملي شده مجبورم اميدوار باشم كه تيم ملي كشورم موفق بشه و بره جام جهاني البته بازم همون حس سابق رو نسبت به تيم ملي دارم همون حسي كه در زمان دايي و مايلي كهن داشتم ولي بهرحال حداقلش اينه كه ديگه از مربي تيم ملي بخاطر انتقاد فحش نميشنويم

بالا