كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dading

عضو جدید
سلام
من علوم تحقيقات اصفهان زنگ زدم گفت ثبت نام معماري دوشنبه بعد از ظهر از ساعت ١ هستش.در ضمن گفتم مهر هست يا بهمن گفت بعدا اعلام ميكنيم خدا كنه مهر باشه

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پارسال علوم تحقیقات تبریز رو اوردم و الان هم توی 2 ترم 26 واحد درسیم تموم شد و فقط پایان نامه مونده که دارم با دکتر اسلامی دانشگاه تهران و دکتر مختاباد دا تربیت مدرس می گذرونمش. سطح علمی پایین نیست. در ضمن اینی که دارم بهتون می گم موثقه موثقه موثقه دیگه هی نپرسید ازم. می دونید این همه واحد علوم تحقیقات بدون هیات علمی مصوب هستن؟ و می دونید واسه پایان نامه مدرکتون رو کی امضا باید بکنه؟ پاسخ: هیات علمی علوم و تحقیقات تهران. به عبارت دیگه، تمام بچه هایی که دارن توی علوم و تحقیقات هر شهرستانی درس می خونن، توی مدرک فارغ التحصیلی شون می خوره فارغ التحصیل از علوم و تحقیقات تهران. بدون هیچ اشاره ای به اون شهرستانی که توش درس خوندین. می دونم باور نمی کنید اما حتی پروپوزال پایان نامه منو هم شورای تخصصی علوم تحقیقات تهران بررسی کرد. اینو از مدیرگروه خودمون فقط نپرسیدم، از دکتر حبیب و دکتر ماجدی هم توی علوم تحقیقات پرسیدم. باورتون نمیشه؟ یه روز صبح برید علوم تحقیقات برید دانشکده علوم پایه طبقه 2 دفتر پژوهش پیش دکتر فرح حبیب ازش سوال کنید.
اگه می تونید ترمی 1700 شهریه بدین به نظر من انتخاب فوق العاده ای هستش علوم تحقیقات. دیگه میل خودتونه.

راستی توی مطلب قبلیم یادم رفت بگم اون دوستم که با 1482 تهران شمال، علوم تحقیقات سمنان رو اورده بسیج فعال بوده.
اين كه خيلي بي انصافيه ... يلدا مي گه مطمئنا تهران نمي خوره. منم فك كنم با اسم همون شهرستان مي خوره. درسته كه همشون شعبه هاي علوم تحقيقات تهرانن ولي خوب بالاخره هم اسمشون و هم تراز و لولشون فرق داره. . .

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من علوم تحقيقات اصفهان زنگ زدم گفت ثبت نام معماري دوشنبه بعد از ظهر از ساعت ١ هستش.در ضمن گفتم مهر هست يا بهمن گفت بعدا اعلام ميكنيم خدا كنه مهر باشه
نمي شه به همون جايي كه زنگ زدي بپرسي مدرك علوم تحقيقات شهرستانا همون مدرك تهران مي خوره يا اسم شهرستان قيد ميشه؟

binahayat_m

عضو جدید
من زنگ زدم علوم و تحقیات البرز ،که شماره با ازاد کرج یکی بود و گفت 2 شنبه ثبت نام و کلاس ها همینجا و مهر شروع میشه!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زنگ زدم علوم و تحقیات البرز ،که شماره با ازاد کرج یکی بود و گفت 2 شنبه ثبت نام و کلاس ها همینجا و مهر شروع میشه!

منم زنگ زدم علوم تحقيقات اراك پرسيدم "مدركش مدرك علوم تحقيقات تهران مي خوره؟ " گفت" تا الان كه اينجوري گفتن."

ولي خداييش يه مقدار زياد بي انصافيه.
شماره تلفن علوم تحقيقات اراك:
0861-3689806

n!mv

عضو جدید
منم زنگ زدم علوم تحقيقات اراك پرسيدم "مدركش مدرك علوم تحقيقات تهران مي خوره؟ " گفت" تا الان كه اينجوري گفتن."

ولي خداييش يه مقدار زياد بي انصافيه.
شماره تلفن علوم تحقيقات اراك:
0861-3689806
یعنی چی ؟ یعنی الکی واسه تهران می خوندم ؟ با این حساب که تحقیقات تهران خیلی بی ارزش می شه ، چون با رتبه 1800 هم مدرکت تهران می خوره.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببين اون زمانيم كه ما مي رفتيم دانشگاه آزاد قزوين به جاي 100 نفر 500 نفر وارد معماري شدن همه هم انتقالي . بعد مي پرسيدم انتقالي با ما چه فرقي داره مي گفتن هيچ فرقي حتي مدركشم فرق نمي كرد و حتي شهريه اش و كلاساش.انتقالي از سيستان بلوچستانم داشتيم. . موقع ثبت ناما كلاس به ما نمي رسيد مي گفتيم بابا خوب اول ماها بعد انتقاليا مي گفتن نه فرقي نمي كنه. تازه همه كلاس خوبارو هم مي گرفتن ما بايد مي رفتيم التماس مي كرديم تورو خدا به ما كلاس بدين.
از اين بي انصافيا خيلي زياده ماها زياد در جريانش نيستيم. تازه اين كه صد در صد هم نگفت . گفت تا الان كه اينجوري گفتن حالا معلوم نيس چه بازي مي خوان در بيارن..

n!mv

عضو جدید
ببين اون زمانيم كه ما مي رفتيم دانشگاه آزاد قزوين به جاي 100 نفر 500 نفر وارد معماري شدن همه هم انتقالي . بعد مي پرسيدم انتقالي با ما چه فرقي داره مي گفتن هيچ فرقي حتي مدركشم فرق نمي كرد و حتي شهريه اش و كلاساش.انتقالي از سيستان بلوچستانم داشتيم. . موقع ثبت ناما كلاس به ما نمي رسيد مي گفتيم بابا خوب اول ماها بعد انتقاليا مي گفتن نه فرقي نمي كنه. تازه همه كلاس خوبارو هم مي گرفتن ما بايد مي رفتيم التماس مي كرديم تورو خدا به ما كلاس بدين.
از اين بي انصافيا خيلي زياده ماها زياد در جريانش نيستيم. تازه اين كه صد در صد هم نگفت . گفت تا الان كه اينجوري گفتن حالا معلوم نيس چه بازي مي خوان در بيارن..
آخه این دیگه حتی بی انصافی هم نیست !!! شما در مورد علوم تحقیقات قزوین اطلاع دارید؟ آخه من غیر انتفاعی هم قبول شدم حتی ثبت نام هم کردم نمی دونم الان کدوم بهتره ، بعدا پشیمون نشم ، ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsenplasma

عضو جدید
نه.مطمئنا نمیخوره.هر دانشگاهی که قبول بشی عنوان همون دانشگاه میخوره.

عزیز کدوم واحد از این علوم تحقیقات ها هیئات علمی مصوب دارن؟ استاداشون یا پروازی هستن و از جای دیگه هستن یا هنوز 4 تا استادیار توشون پیدا نمیشه. وقتی صدور مدرک شما به لحاظ حقوقی نیازمند امضای هیئات علمی هستش شما چطوری توی واحد خودتون فارغ التحصیل میشین؟ چرا پروپوزال بنده باید تهران تایید بشه؟ بپرسین به نظرم اگر شک دارین. کرمان هم بچه ها پرسیدن همینو بهشون گفتن. ما هم تبریز از همون اول کار همینو بهمون گفتن

mohsenplasma

عضو جدید
اين كه خيلي بي انصافيه ... يلدا مي گه مطمئنا تهران نمي خوره. منم فك كنم با اسم همون شهرستان مي خوره. درسته كه همشون شعبه هاي علوم تحقيقات تهرانن ولي خوب بالاخره هم اسمشون و هم تراز و لولشون فرق داره. . .
بی انصافی هست ولی واقعیته. هر کی تهرانه یه سر بره بپرسه یا چه می دونم از بچه های تکمیل ظرفیت پارسال بپرسین. این کار که از گمانه زنی آسون تره

milolo

عضو جدید
سلام
پس چرا جواب منو نمیدن.میخاسی بپرسی قضیه اینکه مدرک ماله تهرانه درسته یا نه

vera88

عضو جدید
سلام

من زنگ زدم گفتن مهر کلاشا شروع میشه

nooshin1364

عضو جدید
من علوم تحقیقات اهواز قبول شدم.......ارزش رفتن داره...؟
می شه یه ترم مرخصی گرفت...؟:(:(

vera88

عضو جدید
نه.مطمئنا نمیخوره.هر دانشگاهی که قبول بشی عنوان همون دانشگاه میخوره.

یلدا جون مرسی از کمکت
1 سوال:ترم اول ارشد درسا سنگینه؟یا وقت ازاد زیاد داریم؟
چند روز در هفته کلاس داری شما؟
یعنی میخام بدونم وقتب میمونه کنارش دوباره واسه ارشد خوند؟
مرسی

dading

عضو جدید
سلام شما زنگ زديد اصفهان پرسيد گفت از مهر كلاس ها شروع ميشه؟نگفت چه روزهايي هست؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هاااااااا کمککککککککک....
من علوم تحقیقات آیت الله آملی قبول شدم تکمیل ظرفیت... همین الان دیدم...
دانشگاه سراسری هم واحد بین الملل قبول شدم که دوبرابر آزاد شهریه شه:confused:
.
از طرفی نمی دونم وقت بذارم امسال دوباره واس سراسری... این واحد آمل هم گویا سال اولیه که آوره ارشد معماری... می ترسم خوب نباشه... سراسریه م که کلی شهریه شه .... از طرفی هم کنکور ریسکه دیگه... اگه خدای نکرده اتفاقی بیفته که قبول نشم امسال... بچه ها من مرددم... توروخدا یه مشورتی به من بدین:cry:

after the rain

عضو جدید

منم ظهر بالاخره تونستم زنگ بزنم به آزاد كرج
گفتند ثبت نام معماري علوم تحقيقات كرج هم اونجاست
وگفتند ثبت نام امروز و فردا ست! قضيه دوشنبه كه به شما گفتند پس چيه؟
و اينكه مهر شروع ميشه يا بهمن رو موقع ثبت نام ميگند.

آخرین ویرایش:

after the rain

عضو جدید
کسی شماره علوم تحقیقات تهرانو نداره؟

شماره تلفن ساختمان علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
8-44865154-021
3-44865001-021
80-44865179-021
شماره­های داخلی آموزش دانشکده هنر و معماری
مدیر آموزش (آقای جعفروند): 461
کارشناس شهرسازی (خانم نراقی): 460
فارغ التحصیلان (افراز): 460
کارشناس معماری (آقای حبیب نیا): 462
شماره­های پژوهش دانشکده هنر و معماری
مسئول پژوهش (خانم دکتر حبیب) : 469
کارشناس پژوهش (خانم کسا) : 520
مجله هویت شهر و IJAUD (خانم کریمی): 469
*روزهای حضور خانم کریمی دوشنبه ها می باشد. تلفکس: 44865011

after the rain

عضو جدید
سازمان سنجش گفته از 9مهر تا 13 مهر تكميل ظرفيته
ولي هنوز هيچ خبري نيست!

خبر جديد:
تو سايت سنجش زده:
جهت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشدناپيوسته‌‌) سال‌ 1390, از ساعت 12 ظهر یکشنبه 90/7/10 به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید

najme.m

عضو جدید
سلام حالا که آزاد امسال این همه قبولی داده بریم ثبت نام کنیم این همه هزینه بدیم وقتی فارغ التحصیل شدیم باز برامون یه خواب نبینن که مدرک علوم تحقیات برا نظام قبول نیست...:(

setya20

عضو جدید
امسال دانشگاه آزاد خواسته دل همه رو بدست بیاره همه قبول شدن اصلا موندم برام یا نه
همه دوستام قبول شدن با تراز 5800 و پایین تر علوم تحقیقات ساری آوردن
واسشون خوشحالم اما دیگه مدرکمون ارزشی نخواهد داشت.

setya20

عضو جدید
بچه هاااااااا کمککککککککک....
من علوم تحقیقات آیت الله آملی قبول شدم تکمیل ظرفیت... همین الان دیدم...
دانشگاه سراسری هم واحد بین الملل قبول شدم که دوبرابر آزاد شهریه شه:confused:
.
از طرفی نمی دونم وقت بذارم امسال دوباره واس سراسری... این واحد آمل هم گویا سال اولیه که آوره ارشد معماری... می ترسم خوب نباشه... سراسریه م که کلی شهریه شه .... از طرفی هم کنکور ریسکه دیگه... اگه خدای نکرده اتفاقی بیفته که قبول نشم امسال... بچه ها من مرددم... توروخدا یه مشورتی به من بدین:cry:

کارشناسی آزاد بودید ؟
منم مشکل شما رو دارم نمیدونم برم یا نه

Himan ghaderi

عضو جدید
سلام؛ منم تکمیل ظرفیت آزاد شبستر قبول شدم. هنوز نرفتم واسه ثبت نام. از طرفی شاغل هستم، موندم اگه برنامه کلاسیم با کارم جور در نیاد چی کار کنم!

milolo

عضو جدید
پس چرا من به هرجا زنگ میزنم هیچکس جوابمو نمیده؟؟؟؟؟؟؟
زنگ میزنم علوم تحقیقات هیچکس گوشیو برنمیداره که بپرسم قضیه مدرکا چیه.
کسی نمیتونه زنگ بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsenplasma

عضو جدید
پاسخ به چند سوال

پاسخ به چند سوال

1- کلاسای واحدها با توجه به گرفتار بودن هم استادا هم دانشجوها دو روزه جمع میشه. یا پنجشنبه و جمعه است و یا جمعه و شنبه. تا حالا توی واحد علوم تحقیقاتی غیر از این دیده نشده، حالا آیین نامه هست یا نه معلوم نیست.
2- حجم درس ها چندان سبک نیست که بخواین برای سال بعد هم بخونید وبه این نکته دقت کنید که موقع ثبت نام کنکور ارشد اگر دانشجو باشید از شما انصراف از تحصیل می خواین. نمونه اش دوستم خانوم باقری که از شبستر همون آذر انصراف داد و شهیدبهشتی قبول شد سال بعدش. اون همه ی راههایی که می شد بی انصراف کنکور دولتی رو شرکت کرد چک کرد اما دید راهی نیست و البته شانس هم اورد
3- برای ثبت نام عجله زیادی نکنید هر وقت برید ثبت نامتون می کنن. اما اگه رفتنتون رو بندازین به آبان ماه دیگه می رید جزو ورودی بهمن. تکمیل ظرفیت های مهر معمولن همون مهر و یا مثل ما از آبان میرن سر کلاس. چون بهمن ما دانشگاه یه سری دیگه هم تکمیل ظرفیت میده. وحشت کردین از آمار بالای قبولی؟ بلی! چنین شده رسم روزگار. می تونید از قبولی های بهمن پارسال بپرسین
4- به کی قسم بخورم که توی مدرکتون می خوره تهران؟ بابا جان! واحدی که هیات علمی مصوب نداره نمی تونه مدرک صادر کنه اصلاً. اینقدر شک به خودتون تزریق نکنید. اون علوم تحقیقاتی که سابق بر این بود رو لولو خورد! دانشگاه سیاست رشد کمی پیدا کرده و از سال دیگه همین تفریحی که با ارشد انجام داده رو با دکتری هم در مقیاسی پایین تر انجام میده. باورتون نمیشه این خط، این نشون:
خط + نشون!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا