كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samar_eng

عضو جدید
سلام ومرسي
علوم تحقيقات لولش و ترازش از واحدهاي ديكه بالاتره
شهريه ش فك نكنم فرقي داشته باشه.
اكه نانشكاه مقصد موافق باشه ميتوني

تراز و لول علوم تحقیقات بالاتر نیست فقط تهران اینطوریه.علوم تحقیقات همیشه تکمیل ظرفیت برمیداره و کسانی که قبول میشن رتبه بالاتر و تراز پایین تری دارند
الان هم که همه شهرها یه علوم تحقیقات زدن کسی بی نصیب نمونه

samar_eng

عضو جدید

سلام، من علوم تحقیقات قزوین قبول شدم ، فک کنم جدید التاسیسه ، غیر انتفاعی هم قبول شدم ، نمی دونم چیکار کنم ، اطلاعی از اساتید یا محل تشکیل کلاسا یا حتی نوع مدرکشون داری؟ چون هزار ماشاالله آزاد امسال با علوم تحقیقات ترکونده!!!

اساتید و کلاس ها در واحد علوم تحقیقات قزوین هیچ فرقی با خود دانشگاه فعلی نداره. اما مدرک و سایر جزییات رو نمیدونم.

mohsenplasma

عضو جدید
الان کارنامه دوستم رو دیدم. تهران شمال رتبه اش شده بود 1482
علوم تحقیقات سمنان قبول شده.
هیچ حرفی ندارم!

mohsenplasma

عضو جدید
من پارسال علوم تحقیقات تبریز رو اوردم و الان هم توی 2 ترم 26 واحد درسیم تموم شد و فقط پایان نامه مونده که دارم با دکتر اسلامی دانشگاه تهران و دکتر مختاباد دا تربیت مدرس می گذرونمش. سطح علمی پایین نیست. در ضمن اینی که دارم بهتون می گم موثقه موثقه موثقه دیگه هی نپرسید ازم. می دونید این همه واحد علوم تحقیقات بدون هیات علمی مصوب هستن؟ و می دونید واسه پایان نامه مدرکتون رو کی امضا باید بکنه؟ پاسخ: هیات علمی علوم و تحقیقات تهران. به عبارت دیگه، تمام بچه هایی که دارن توی علوم و تحقیقات هر شهرستانی درس می خونن، توی مدرک فارغ التحصیلی شون می خوره فارغ التحصیل از علوم و تحقیقات تهران. بدون هیچ اشاره ای به اون شهرستانی که توش درس خوندین. می دونم باور نمی کنید اما حتی پروپوزال پایان نامه منو هم شورای تخصصی علوم تحقیقات تهران بررسی کرد. اینو از مدیرگروه خودمون فقط نپرسیدم، از دکتر حبیب و دکتر ماجدی هم توی علوم تحقیقات پرسیدم. باورتون نمیشه؟ یه روز صبح برید علوم تحقیقات برید دانشکده علوم پایه طبقه 2 دفتر پژوهش پیش دکتر فرح حبیب ازش سوال کنید.
اگه می تونید ترمی 1700 شهریه بدین به نظر من انتخاب فوق العاده ای هستش علوم تحقیقات. دیگه میل خودتونه.

راستی توی مطلب قبلیم یادم رفت بگم اون دوستم که با 1482 تهران شمال، علوم تحقیقات سمنان رو اورده بسیج فعال بوده.

architecttak

کاربر فعال
يكي از دوستام مي گفت علوم تحقيقات تهران از بقيه واحداش بهتره ولي تو شهرستانا برعكسه.. اين صحت داره؟

نههههه اينجا كه همون اساتيد سراسري هستن بعضيها شون هم هوايي ميان
ساختمون 5طبقه خيلي بزركم داره همه جيزش خوبه واحد يزد

milolo

عضو جدید
من شنیدم که علوم تحقیقاتا فقط دکترا و ارشد میگیرن.درسته؟خب پس با این وجود میتونه بیخود باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jeyowich

عضو جدید
خداوکیلی چه حالی دادن به تهرانیا . اینجا بروبچ رتبه 300 آوردن تو خونه خودشونم راشون ندادن:دی 1400؟؟!!

samar_eng

عضو جدید
من پارسال علوم تحقیقات تبریز رو اوردم و الان هم توی 2 ترم 26 واحد درسیم تموم شد و فقط پایان نامه مونده که دارم با دکتر اسلامی دانشگاه تهران و دکتر مختاباد دا تربیت مدرس می گذرونمش. سطح علمی پایین نیست. در ضمن اینی که دارم بهتون می گم موثقه موثقه موثقه دیگه هی نپرسید ازم. می دونید این همه واحد علوم تحقیقات بدون هیات علمی مصوب هستن؟ و می دونید واسه پایان نامه مدرکتون رو کی امضا باید بکنه؟ پاسخ: هیات علمی علوم و تحقیقات تهران. به عبارت دیگه، تمام بچه هایی که دارن توی علوم و تحقیقات هر شهرستانی درس می خونن، توی مدرک فارغ التحصیلی شون می خوره فارغ التحصیل از علوم و تحقیقات تهران. بدون هیچ اشاره ای به اون شهرستانی که توش درس خوندین. می دونم باور نمی کنید اما حتی پروپوزال پایان نامه منو هم شورای تخصصی علوم تحقیقات تهران بررسی کرد. اینو از مدیرگروه خودمون فقط نپرسیدم، از دکتر حبیب و دکتر ماجدی هم توی علوم تحقیقات پرسیدم. باورتون نمیشه؟ یه روز صبح برید علوم تحقیقات برید دانشکده علوم پایه طبقه 2 دفتر پژوهش پیش دکتر فرح حبیب ازش سوال کنید.
اگه می تونید ترمی 1700 شهریه بدین به نظر من انتخاب فوق العاده ای هستش علوم تحقیقات. دیگه میل خودتونه.

.

همچین چیزی که منطقی نیست.پس اونایی که حداقل یه سال درس می خونند و علوم تحقیقات تهران قبول میشن با تراز بالا ،حقشون پایمال میشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(البته غیر از اونا همه کسانی که بار اول قبول میشن..)
کاش منم یه رتبه 4 رقمی می آوردم به جای 2رقمی

Saretus

کاربر فعال
سلام
من می دونم که جای سوالم اینجا نیست اما به جوابش فوری فوتی احتیاج دارم

کی سازمان سنجش برای سراسری ارشد تکمیل ظرفیت رو اعلام می کنه؟

n!mv

عضو جدید
اساتید و کلاس ها در واحد علوم تحقیقات قزوین هیچ فرقی با خود دانشگاه فعلی نداره. اما مدرک و سایر جزییات رو نمیدونم.
مرسی از جوابتون ،پس دانشگاه قوی محسوب می شه نه؟ به نظرتون از غیر انتفاعی ساریان بهتر هست ؟

milolo

عضو جدید
همچین چیزی که منطقی نیست.پس اونایی که حداقل یه سال درس می خونند و علوم تحقیقات تهران قبول میشن با تراز بالا ،حقشون پایمال میشه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(البته غیر از اونا همه کسانی که بار اول قبول میشن..)
کاش منم یه رتبه 4 رقمی می آوردم به جای 2رقمی
منم شنیدم که مدرک از تهران میخوره ولی نمیدونم درسته یا نه

n!mv

عضو جدید
یکی جواب منو بدههههههههههههههههه!!!!!!!!!
سلام ، توی سایت سنجش یه اطلاعیه هست راجع به تکمیل با دانشگاه های متقاضی ، تاریخ شروع ثبت نام تکمیل رو هم نهم زده ولی خودت می دونی خیلی بهش نمی شه اعتماد کرد!!!!!

Saretus

کاربر فعال
خوبه گفتم فوری جواب می خوام!!!:cry:
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری کجاها می خواد؟

yalda65

عضو جدید
خوبه گفتم فوری جواب می خوام!!!:cry:
تکمیل ظرفیت ارشد سراسری کجاها می خواد؟
معمولا تکمیل سراسری تعداد محدودی میگیرن.سال گذشته فقط یه دانشگاه غیرانتفاعی تو شمال بود با دانشگاه تهران معماری داخلی.باید منتظر بمونید تا اطلاعیه اش توی سایت سنجش بیاد.

najme.m

عضو جدید
سلام کسی از علوم تحقیقات خوزستان خبر داره ؟؟درمورد هیئت علمی چی؟ممنون

zeina

عضو جدید
سلام :ممنونم از جوابتون .من با دوستم دامغان شرکت کردیم رتبه من 72و رتبه دوستم 73 شد .

tomytom

عضو جدید
سلام من علوم تحقیقات فارس قبول شدم کسی میدونه اونجا چه جوریه؟
:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا