كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yalda65

عضو جدید
يلدا جان منم ميدونم علوم تحقيقات ازاده,من بحثم سر تفاوت علوم تحقيقات با شعب ديكه هست, يكي از تفاوتاش همين سوْالاشون بود!!!
وديكه اينكه رابطه ترازها و درصداي يه دانشجوي علوم تحقيقات با يه دانشجو غيرعلوم تحقيقات هست
مثلا يه دانشجوي علوم تحقيقات با تراز6000 ميشه 200 ولي يه دانشجو غيرعلوم تحقيقات با تراز5000 ميشه 100 ؟؟؟!!!
درسته كه به هر شهر يستكي داره ولي تا اين حد!!!
ودر مورد رتبه هم تو هر دانشگاهی , مكه امسال هر سه واحد تهران رو با هم نسنجيدن؟؟!!!
نه.تقسیم ات به دانشجوی علوم تحقیقات و غیر علوم تحقیقات اصلا صحیح نیست.شهرها با هم فرق دارند اما علوم تحقیقات با غیر علوم تحقیقات نه.
شهرهای مختلف فرق دارن.اگه تهران بزنی مثلا باید ترازت بالای6500 بشه تا قبول شی اما شاید توی یک شهر دیگه با تراز 6100 هم بشه قبول شد.البته قبول دارم که معمولا حق بچه هایی که تهران امتحان میدن از بین میره.من خودم با تراز 6100 و رتبه 188 تهران سال 88 هیچ جا (حتی شهرستان) قبول نشدم در صورتی که اگه همون سال قزوین امتحان میدادم قبول میشدم.مطمئنا افراد زیادی در شهرهای دیگه همون سال با تراز پایین تر از من قبول شدن اما من نه.
شهری که امتحان میدین خیلی مهمه.توی تهران 5000 نفر شرکت میکنن.امسال من میدیم توی کارنامه بچه ها با تراز 6000 رتبه شون حدود 500 شده اما مثلا توی نور ممکنه 1000 نفر شرکت کنن و با تراز 6000 رتبه شون بشه 50 که کاملا منطقی هست.
سوالات من نمیدونم دقیقا به چه صورت بوده.اما ظاهرا شهرهای مختلف با هم فرق داشته نه اینکه سوالای علوم تحقیقات با بقیه فرق کنه.البته این سیستمی هست که امسال به این شکل شده.تا سال پیش سوالات کشوری بود.
در کل اگه بخوام از نظر سطح علمی تقسیم بندی کنم اول سه دانشگاه تهران هستند.بعد شهرستانها و بعد واحدهای علوم تحقیقات شهرستانها.

آخرین ویرایش:

architecttak

کاربر فعال
نه.تقسیم ات به دانشجوی علوم تحقیقات و غیر علوم تحقیقات اصلا صحیح نیست.شهرها با هم فرق دارند اما علوم تحقیقات با غیر علوم تحقیقات نه.
شهرهای مختلف فرق دارن.اگه تهران بزنی مثلا باید ترازت بالای6500 بشه تا قبول شی اما شاید توی یک شهر دیگه با تراز 6100 هم بشه قبول شد.البته قبول دارم که معمولا حق بچه هایی که تهران امتحان میدن از بین میره.من خودم با تراز 6100 و رتبه 188 تهران سال 88 هیچ جا (حتی شهرستان) قبول نشدم در صورتی که اگه همون سال قزوین امتحان میدادم قبول میشدم.مطمئنا افراد زیادی در شهرهای دیگه همون سال با تراز پایین تر از من قبول شدن اما من نه.
شهری که امتحان میدین خیلی مهمه.توی تهران 5000 نفر شرکت میکنن.امسال من میدیم توی کارنامه بچه ها با تراز 6000 رتبه شون حدود 500 شده اما مثلا توی نور ممکنه 1000 نفر شرکت کنن و با تراز 6000 رتبه شون بشه 50 که کاملا منطقی هست.
سوالات من نمیدونم دقیقا به چه صورت بوده.اما ظاهرا شهرهای مختلف با هم فرق داشته نه اینکه سوالای علوم تحقیقات با بقیه فرق کنه.البته این سیستمی هست که امسال به این شکل شده.تا سال پیش سوالات کشوری بود.
در کل اگه بخوام از نظر سطح علمی تقسیم بندی کنم اول سه دانشگاه تهران هستند.بعد شهرستانها و بعد واحدهای علوم تحقیقات شهرستانها.

مرسي يلدا جان از جوابت;)

vera88

عضو جدید

یلدا جون مرسی از راهنمایی هات
به نظرت علوم تحقیقات شهرای دیگه پس ارزش رفتن داره با این اوصاف؟
1جایی مثه یزد که اکثر استاداش استادای دانشکده سرایریش هستن؟

archi123

عضو جدید
بچه ها یه خبر خوب

مهلت ثبت نام اعلام شد؛
آغاز ثبت نام قبولیهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد/ اعلام زمان تکمیل ظرفیت
ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه 19 شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 21 شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.
برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.
تاریخ انتشار، تهران: ۰۹:۰۶ , ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
--------------------------------------------------------------------------------
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز می باشد
© 2003 Mehr News Agency .

اگه خودتون هم میخواید ببینید برید تو سایت خبرگزاری مهر ببینید

yalda65

عضو جدید
یلدا جون مرسی از راهنمایی هات
به نظرت علوم تحقیقات شهرای دیگه پس ارزش رفتن داره با این اوصاف؟
1جایی مثه یزد که اکثر استاداش استادای دانشکده سرایریش هستن؟
آره.ارزش رفتن داره.البته بستگی به خودتون داره.اگه انتظارتون از خودتون خیلی بالاست خوب میتونین یه سال دیگه تلاش کنین.من صرفا مقایسه کردم واحدها رو با هم.در هر حال برای علوم تحقیقات شهرستانها هم باید از اساتید دانشگاه آزاد همون شهر یا سایر شهرها دعوت به همکاری کنن.اما خوب چون جدید التاسیس هست مشکلاتی هم داره.

parvin24

کاربر فعال
خوش خبر باشی
بچه ها یه خبر خوب

مهلت ثبت نام اعلام شد؛
ثبت نام کلاسهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز شنبه آغاز شده و به مدت دو روز ادامه دارد، همچین کلاسهای درس این مقطع در دانشگاه آزاد از اول مهرماه شروع می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه 19 شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 21 شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود.
برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند.
سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.
--------------------------------------------------------------------------------
امانت داری و اخلاق مداری

vera88

عضو جدید
بچه ها یه خبر خوب
مهلت ثبت نام اعلام شد؛
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز شنبه 19 شهریورماه آغاز شد و تا روز دوشنبه 21 شهریورماه ادامه دارد همچنین کلاسهای درس از اول مهرماه آغاز می شود. برخی رشته های کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیش از یک واحد دانشگاهی در تهران دایر است. داوطلبانی که یکی از این رشته ها را انتخاب کرده اند با اولویت نمره کل، رعایت حد نصاب قبولی و در حد ظرفیت پذیرش، ابتدا در واحد دانشگاهی انتخابی و در صورت عدم پذیرش در دیگر واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران گزینش شده اند. سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولان 3 سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست. همچنین نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، هفته آخر شهریورماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود. به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.
-------------------------------------------------------------------------------- امانت داری و اخلاق مداری استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز می باشد
وای یعنی هفته دیگه؟؟؟؟؟؟؟پس به امید پیروزی هممون

archi123

عضو جدید
واقعا از خبرم خوشحال نشدین؟ پارسال که نتایج اخر مهر بود . خیلی بدین که از خبر خوبم خوشحال نشدین:(

archi123

عضو جدید
بچه ها یه خبر خوب دیگه

به گزارش روابط عمومي :
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد، از اضافه شدن چهار رشته جديد کارشناسي ارشد به رشته هاي تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد خبر داد.

دکترعليرضا گلشني گفت: اين رشته هاي تحصيلي شامل رشته اکولوژی کشاورزی، ریاضی محض، زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی وطراحی فضاهای آموزشی در گروه معماری وهنر ميباشند.
وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد از مهرماه سال جاري در اين چهار رشته دانشجو مي پذيرد.
گلشني گفت: اين دانشگاه پيش از اين داراي نه رشته کارشناسي ارشد ادبيات،عمران گرايش زلزله،مديريت آموزشي ، کشاورزي تغذيه و کشاورزي صنايع غذايي ،کارشناسي ارشد رياضي کاربردي،علوم دامي با گرايش اصلاح دام، زيست شناسي با گرايش جانوري و رشته باغباني با گرايش گياهان دارويي بود، که با راه اندازي چهار رشته جديد تعداد رشته هاي دانشگاه آزاد در مقطع تحصيلي کارشناسي ارشد به 13 رشته افزايش يافت.
به گفته وي، دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرکرد هم اکنون داراي 66 رشته تحصيلي در مقاطع کارداني، کارشناسي، کارشناسي ارشد و دکتراي حرفه اي با حدود8000 دانشجو است و برنامه ریزی برای گسترش تحصیلات تکمیلی و افزایش رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در دستور کارقرار دارد.

آخرين بروز رساني ( 12 شهريور 1390 )
امسال دانشگاه آزاد شهرکرد برای اولین بار در دانشگاه آزاد پذیرش داره اونم مثل سراسری از نوع گرایش دار . معماری گرایش طراحی فضاهای آموزشی.

آخرین ویرایش:

شهاب شهابی

کاربر فعال
سلام سلام سلام.
بچه ها تو تاپیک منتظران ظهور تکمیل ظرفیت 90 نظراتتون فراموش نشه ها!!!!!!!!!!!!
مرسی...

milmor

عضو جدید
dostan man bargashtam khoshbakhtane faghat yedone az koliehamo forokhtam polesh jor shod roze aval1093000riktam be hesab aghayon
ye khabaram bara takmil zarfiatia khabar khosh inke tedade sabte namiha dar tamame reshteha kheili kam bod va in yani jaye khali bara zakhireha omidvaram hamergi movafagh va shad bashin

milmor

عضو جدید
ببخشید حواسم نبود فینگلیش نوشتم
در ضمن عدد بالا به تومان هست و شهریه ثابت هم به اون اضافه میشه

vera88

عضو جدید
دانشگاه ازاد که همه جا ماشالا شعبه زده ادم واقعا میترسه کجا بندازنش رو حساب کتاب که نیس خدا رحم کنه

archi123

عضو جدید
file:///C:/Users/john/Desktop/NewsPrint.aspxn_files/print.gif

در گفتگوی مهر با جاغرق:
آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره زمان نهایی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد گفت: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این مطلب اضافه کرد: تاکنون تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نهایی نشده است اما نتایج نهایی آن تا پایان شهریورماه از سوی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.
وی افزود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.
تاریخ انتشار، تهران: ۰۸:۵۷ , ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
امانت داری و اخلاق مداری

sevdana

عضو جدید
file:///C:/Users/john/Desktop/NewsPrint.aspxn_files/print.gif

در گفتگوی مهر با جاغرق:
آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره زمان نهایی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد دانشگاه آزاد گفت: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان این مطلب اضافه کرد: تاکنون تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نهایی نشده است اما نتایج نهایی آن تا پایان شهریورماه از سوی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام می شود.
وی افزود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.
تاریخ انتشار، تهران: ۰۸:۵۷ , ۱۳۹۰/۰۶/۲۲
امانت داری و اخلاق مداری
ميدونين كدوم دانشگاه ها تقاضاي تكميل كردن؟ چون بعضي ازدانشگاه ها بهمن ورميدارن.

1memar

عضو جدید
فکر کنم اگرم بخوان بهمن بر دارن الان اعلام میکنن ولی بهمن کلاساشون شروع میشه.......
خدا کنه قبول شیم......

archi123

عضو جدید
همه دانشگاه ها معمولا تکمیل ظرفیت بر میدارن . البته هم الان تکمیل بر می دارن هم بهمن ماه . تکمیل ظرفیتی که هفته دیگه اعلام میشه همین مهرماه میرن سر کلاس. تکمیل بهمن ماه هم همون بهمن میرن سرکلاس . البته غیر از واحد های تهران که هفته دیگه اعلام میشه و بهمن میرن سرکلاس( طبق گفته کسایی که پارسال تهران قبول شدن)

yalda65

عضو جدید
همه دانشگاه ها معمولا تکمیل ظرفیت بر میدارن . البته هم الان تکمیل بر می دارن هم بهمن ماه . تکمیل ظرفیتی که هفته دیگه اعلام میشه همین مهرماه میرن سر کلاس. تکمیل بهمن ماه هم همون بهمن میرن سرکلاس . البته غیر از واحد های تهران که هفته دیگه اعلام میشه و بهمن میرن سرکلاس( طبق گفته کسایی که پارسال تهران قبول شدن)
کاملا درسته.اما فقط دانشگاه های تهران نبودن که بهمن درسشون شروع شد.بعضی از دانشگاهها بهمن درسشون شروع شد.اینو موقع ثبت نام بهتون میگن که مهری میشین یا بهمن.

architecttak

کاربر فعال
قبلا هم كفتم, يزذ به ما كفتن هم شهريورتكميل اعلام ميشه و هم مهرماه.
و فكر كنم دليلشم اينه كه باز از اسامي كه تو تكميل ظرفيت اعلام ميشه خيلي ها به دلايلي نميان.

m.abedi17

عضو جدید
فکر نکنم..هم شهریور هم مهر....
زندگی مثل یک پیانوست . همان چیزی را می شنوی که می نوازی . پس منتظر صدای سازتوون باشید..البته امید به خدا هم یادتوون نره(من نقش پیغمبر تاپیکا دارم):biggrin::);)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا