قوانين و مقررات پوشش در دانشگاه ما اعلام شد!!

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:همیشه اینارو میگن ولی من اصلا چهار سال دانشگاه رو بدون ناخن به دانشگاه نرفتم

همیشه هم عطر زدم لاکم داشتم چون همیشه با لاک نماز می خونم:redface:
الیسا خانم میدونستی اگه به قسمتهایی از بدن که مربوط به وضو هست چیزی چسبیده باشه که مانع از رسیدن آب به اونجا بشه، وضو باطله؟

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مغلطه می کنید خانوم!!!!!!!!!!!!!!!!

شما اگر درست بری دانشگاه و واقعاً دانشجو باشی اتفاقاً دانشگاه کارخانه ی آدم سازی و آدم هیچ وقت بیکار نمی مونه!!!!!!!!!!!!!
می دونی من معدلم الف هست چرا پیش داوری میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تازه مگه کار هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل که تو شهر ما نیست؟؟؟؟؟؟؟مغلطه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دی

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمش دانشگاهه حوزه علمیه که نیست.................

ببخشید در فرهنگ لغت شما دانشگاه یعنی آزادی به تمام معنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقاً در دانشگاه اگر افرادش واقعاً دانشجو باشند باید بیشتر به خدا نزدیک بشند و بر اعتقادشون افزوده بشه!!!!!!!!!!!!!

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی من معدلم الف هست چرا پیش داوری میکنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تازه مگه کار هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل که تو شهر ما نیست؟؟؟؟؟؟؟مغلطه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دی

تا اونجایی که ما دیدیم و میدونیم معدل الف ها بیکار نمی مونن مگر اینکه.......................

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
الیسا خانم میدونستی اگه به قسمتهایی از بدن که مربوط به وضو هست چیزی چسبیده باشه که مانع از رسیدن آب به اونجا بشه، وضو باطله؟

می دونم ولی عمو قبولش ندارم !!!!!!!متاسفانه

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده مقصودم به هر دو دانشگاه بود با این رویه دانشگاه های دولتی هم کم از آزاد نداره
اقای محترم چرا به دانشگاه ازادی ها توهین میکنی به لطف شما ها ما کلاس هامون مثل شما مختلط نداریم بوفه ها از هم جداست اردوها رو جدا کردن
شما اطلاعات نداری الکی حرف نزن...

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید در فرهنگ لغت شما دانشگاه یعنی آزادی به تمام معنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقاً در دانشگاه اگر افرادش واقعاً دانشجو باشند باید بیشتر به خدا نزدیک بشند و بر اعتقادشون افزوده بشه!!!!!!!!!!!!!
در فرهنگ ما دانشگاه یعنی جایی که هدف در آن علم آموزی است نه هیچ چیز دیگه

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجایی که ما دیدیم و میدونیم معدل الف ها بیکار نمی مونن مگر اینکه.......................

شما چرا همش حرف خودتون رو میزنین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مگر ایمکه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه کم شنوای خوبی باشین بد نیست

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقای محترم چرا به دانشگاه ازادی ها توهین میکنی به لطف شما ها ما کلاس هامون مثل شما مختلط نداریم بوفه ها از هم جداست اردوها رو جدا کردن
شما اطلاعات نداری الکی حرف نزن...
یکی جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sweetest

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه همیشه آزادی و سختگیری بیش از حد نتیجه معکوس میده...و ما کاملا اینو تو جامعه و دانشگاه هامون میبینیم..

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عموجون؟
مگه توی علوم دینی تخصص داری؟

عمو چون عقلم اینو میگه

تخصص دارم که در مورد ش بحث کنم ........بحث اعتقادی

ولی این وصله هایی که بهش چسبوندند رو قبول ندارم

مثل لاک یا چادر در حین نمازوغیره........:redface:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دیگه خدا مهربونه تقصیر شماها هم نیست انقدر از بچه گی گفتن جهنم اله بله مارو ترسوندند

اینم میدونم ولی قبولشندارم چون خدای من مهربان تر از این چیزهاست............بله دوست عزیز
عموجون شما درست میگی. خدا خیلی مهربونه ولی نکته اینجاست که خدا برای خودش سنت و رسم و آئین داره. مثلا خودش تعیین میکنه چجوری نماز بخون؟ چجوری روزه بگیر و خیلی چیزهای دیگه که هممون میدونیم و حتی توی ریز جزئیات هم رفته و توضیح داده چون خداوند کارهاش روی حساب و کتابه، مثل ما آدمها کیلویی کار نمیکنه. همه چیزش حساب داره.

موفق باشی :gol:

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز

کتاب قوانین و مقررات پوشش در دانشگاههای مختلف دنیا رو حتما مطالعه کنید.

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز

کتاب قوانین و مقررات پوشش در دانشگاههای مختلف دنیا رو حتما مطالعه کنید.

بلاخره هرکس عقایدی داره دیگه عموجون

این کتاب رو حراست دانشگاهمون به صورت جزوه درآورده بودن ومجانی به همهون دادن البته همش نبود

alirezam

عضو جدید
بله دیگه خدا مهربونه تقصیر شماها هم نیست انقدر از بچه گی گفتن جهنم اله بله مارو ترسوندند

درسته خدا مهربونه حتی مهربون تر از مادر به فرزندش
به خاطر همین ما هم باید دوستش داشته باشیم
ولی دوست داشتن خدا با مخالفتش میشه؟ اصلا اعتقاد ما اینه که دستورات خدا به خاطر دوست داشتن ماست. پس باید بهش عمل کرد

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته خدا مهربونه حتی مهربون تر از مادر به فرزندش
به خاطر همین ما هم باید دوستش داشته باشیم
ولی دوست داشتن خدا با مخالفتش میشه؟ اصلا اعتقاد ما اینه که دستورات خدا به خاطر دوست داشتن ماست. پس باید بهش عمل کرد

بله من دوستش دارم اخه خدای من فرق میکنه یه دونه هست منم خیلی دوست داره من همیشه حسش میکنم باهاش مخالفت نمی کنم چون این کارا مخالفت نیست هر عبادتی که منو بهش نزدیک کنه برام ارزشش بیشتره:gol:

alirezam

عضو جدید
بله من دوستش دارم اخه خدای من فرق میکنه یه دونه هست منم خیلی دوست داره من همیشه حسش میکنم باهاش مخالفت نمی کنم چون این کارا مخالفت نیست هر عبادتی که منو بهش نزدیک کنه برام ارزشش بیشتره:gol:

فکر نمیکنی اگه عبادت خدا رو اونجوری که خودش گفته انجام بدیم بهش نزدیکتر میشیم؟
شاید خدا میخواد عشق یک بنده عاشق (یا همون ایمانشو) رو بسنجه ..... نگفته چرا باید نماز صبح دو رکعت باشه ... ظهر چهار رکعت باشه ... یا چرا یک رکوع و دو سجده ... مثل اینکه باید طوری عمل کنیم که او میخواد... این زیبایی بندگیه

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد مدتی طولانی به سایت اصلی دانشگامون رفتم این خبر چشممو گرفت..

پوشش مجاز در دانشگاه

1. لباس: لباس­ها بايد ساده، آراسته، بلند، با رنگهاي متعادل و به دور از مدل­هاي افراطي و در شأن دانشگاه باشد.

2. كفش و جوراب: كفش­ها بايد ساده با رنگ متعادل و پاشنه­هاي پائين­تر از 5 سانتي­متر باشد، جوراب­ها بايد ضخيم و با رنگ متعادل و اندازه متناسب باشد.

3. جواهرات و زينت­آلات: زينت­آلات مورد استفاده از مصاديق مجاز مانند حلقه و ساعت باشد.

4. آرايش و تركيب ظاهري: آرايش و پيرايش صورت و مو بايد در شأن دانشگاه بوده و جنبه زيبايي و جلب توجه نداشته باشد.

مصاديق پوشش غيرمجاز براي دختران

1. استفاده از مانتو شلوارهاي كوتاه و چسبان (بالاتر از زانو) با رنگ­هاي زننده و آستين­هاي كوتاه­تر از مُچ و جوراب نازك و كوتاه ممنوع است.

2. نپوشاندن كامل موي سر همچنين آرايش صورت به طور غيرمتعارف ممنوع است.

3. استفاده از ناخن مصنوعي، لاك و جواهرات ناخن و طرح بروي ناخن ممنوع است.

مصاديق پوشش غيرمجاز براي پسران

1. استفاده از لباس­هاي اندامي مردانه مثل شلوار تنگ، كوتاه و چسبان، پيراهن با آستين­هاي خيلي كوتاه و تصاوير مبتذل و بي­معنا و شعارهاي نژادي و نشانه­هاي ضداسلامي و ضد انقلاب و ضد اخلاق مربوط به گروه­هاي انحرافي و نيز كلاه­هاي نامناسب ممنوع مي­باشد.

2. استفاده از كراوات، پاپيون و پيشاني بند، دستمال گردن، و همچنين كمربند، مچ­بند، گردنبند، گوشواره، انگشتر طلا و كيف­هاي پولك­دار و چراغ­دار و قفل و زنجيردار كه داراي طرح و نوشته­هايي با حروف لاتين و زننده
و يانشانه­هاي ضداسلام و ضد انقلاب و ضد اخلاق باشند، ممنوع است.

3. استفاده از آرايش­هاي صورت (تاتو لب و چشم و ابرو برداشتن) و آرايش مو (مش كردن، فر كردن، بافتن مو
و بلندي مو پائين­تر از يقه لباس) ممنوع است.

پوشش ويژه بخش­هاي باليني و حرفه­اي و آزمايشگاهي

1. پوشيدن لباس فرم تميز، مرتب با ضخامت مناسب كه لباس­هاي زير از وراي آن جلوه ننمايد ضروري است.

2. پوشيدن لباس­هاي تنگ و نازك، جوراب نازك و كفش با پاشنه نامناسب ممنوع است.

3. استفاده از جواهرات و زيورآلات بجز در حد مجاز (ساعت و حلقه) و نيز استفاده از عطر و ادكلن با بوهاي تند
و آرايش صورت و بلندي ناخن ممنوع است.

این حرفها و دستورات مال دهه شصت بود و امروزه خریداری نداره و همونطور که شاهدید در هیچ دانشگاهی چنین موضوعات سختگیرانه ای رعایت نمیشه و بیشتر میشه گفت امروزه اینها فقط روی کاغذ وجود دارند .

جلو اینهمه تیپ زدنهای انچنانی و ارایش های اینچنینی رو بگیرند اینجور دستورالعملها باشه پیشکش !! :eek:

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانشگاه ازاد اینجوریه دیگه.بد بختیه.به خود من تا حالا 4-5 بار گیر دادن عتیقه ها

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد مدتی طولانی به سایت اصلی دانشگامون رفتم این خبر چشممو گرفت..

پوشش مجاز در دانشگاه

1. لباس: لباس­ها بايد ساده، آراسته، بلند، با رنگهاي متعادل و به دور از مدل­هاي افراطي و در شأن دانشگاه باشد.

2. كفش و جوراب: كفش­ها بايد ساده با رنگ متعادل و پاشنه­هاي پائين­تر از 5 سانتي­متر باشد، جوراب­ها بايد ضخيم و با رنگ متعادل و اندازه متناسب باشد.

3. جواهرات و زينت­آلات: زينت­آلات مورد استفاده از مصاديق مجاز مانند حلقه و ساعت باشد.

4. آرايش و تركيب ظاهري: آرايش و پيرايش صورت و مو بايد در شأن دانشگاه بوده و جنبه زيبايي و جلب توجه نداشته باشد.

مصاديق پوشش غيرمجاز براي دختران

1. استفاده از مانتو شلوارهاي كوتاه و چسبان (بالاتر از زانو) با رنگ­هاي زننده و آستين­هاي كوتاه­تر از مُچ و جوراب نازك و كوتاه ممنوع است.

2. نپوشاندن كامل موي سر همچنين آرايش صورت به طور غيرمتعارف ممنوع است.

3. استفاده از ناخن مصنوعي، لاك و جواهرات ناخن و طرح بروي ناخن ممنوع است.

مصاديق پوشش غيرمجاز براي پسران

1. استفاده از لباس­هاي اندامي مردانه مثل شلوار تنگ، كوتاه و چسبان، پيراهن با آستين­هاي خيلي كوتاه و تصاوير مبتذل و بي­معنا و شعارهاي نژادي و نشانه­هاي ضداسلامي و ضد انقلاب و ضد اخلاق مربوط به گروه­هاي انحرافي و نيز كلاه­هاي نامناسب ممنوع مي­باشد.

2. استفاده از كراوات، پاپيون و پيشاني بند، دستمال گردن، و همچنين كمربند، مچ­بند، گردنبند، گوشواره، انگشتر طلا و كيف­هاي پولك­دار و چراغ­دار و قفل و زنجيردار كه داراي طرح و نوشته­هايي با حروف لاتين و زننده
و يانشانه­هاي ضداسلام و ضد انقلاب و ضد اخلاق باشند، ممنوع است.

3. استفاده از آرايش­هاي صورت (تاتو لب و چشم و ابرو برداشتن) و آرايش مو (مش كردن، فر كردن، بافتن مو
و بلندي مو پائين­تر از يقه لباس) ممنوع است.

پوشش ويژه بخش­هاي باليني و حرفه­اي و آزمايشگاهي

1. پوشيدن لباس فرم تميز، مرتب با ضخامت مناسب كه لباس­هاي زير از وراي آن جلوه ننمايد ضروري است.

2. پوشيدن لباس­هاي تنگ و نازك، جوراب نازك و كفش با پاشنه نامناسب ممنوع است.

3. استفاده از جواهرات و زيورآلات بجز در حد مجاز (ساعت و حلقه) و نيز استفاده از عطر و ادكلن با بوهاي تند
و آرايش صورت و بلندي ناخن ممنوع است.

اونوقت میگن دموکراسی. کو دموکراسی؟ شما می بینین؟!