قفل بود به سبزه نیز آراسته شد...(مدیرا بیان تو)

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
این امتیازا برا همه اینطوریه؟از بقیه پرسیدین مثلا مدیرا...اگه واسه اونا هم اینجوریه امکان داره مشکل از سایت باشه

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به دوستان عزیز:gol:

ندیدم وگرنه زودتر اومده بودم اینجا

در مورد قفل و حذف تاپیک که خوب دلیلش مشخصه اگه تاپیک موردی داشته باشه بسته به مشکلش حذف یا قفل میشه
مورد هم میتونه سیاسی بودن توهین کردن موضوع بی مورد داشتن و ... باشه
هیچ تاپیکی الکی بدون دلیل حذف یا قفل نمیشه

در مورد آلبوم هم در جریان نیستم ولی در کل آلبوم کاربران وقتی که مشکل داشته باشه حذف میشه
ببخشین که اینو میگم منظورم به شخص خاصی نیست ولی خیلی از کاربران هستن که عکس های مورد دار میذارن توی آلبومشون و این مناسب چنین فضایی نیست

این هم که میگین باید بگین تا حالا خیلی موارد بوده که تذکر داده شده برای آلبوم و آواتار و ... که خود کاربر رسیدگی کنه ولی وقتی اهمیتی داده نمیشه مدیریت خودش درستش میکنه

من خودم چندین بار با پیام خصوصی به کاربران گفتم .لی حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون ندادن
شما تو چنین شرایطی باشین چه کار میکنین؟

ای کاش به جای تاپیک زدم میومدین از مدیرا میپرسیدین اگه جواب نمیدادن بهتون بعدش تاپیک میزدین

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز:gol:

ندیدم وگرنه زودتر اومده بودم اینجا

در مورد قفل و حذف تاپیک که خوب دلیلش مشخصه اگه تاپیک موردی داشته باشه بسته به مشکلش حذف یا قفل میشه
مورد هم میتونه سیاسی بودن توهین کردن موضوع بی مورد داشتن و ... باشه
هیچ تاپیکی الکی بدون دلیل حذف یا قفل نمیشه

در مورد آلبوم هم در جریان نیستم ولی در کل آلبوم کاربران وقتی که مشکل داشته باشه حذف میشه
ببخشین که اینو میگم منظورم به شخص خاصی نیست ولی خیلی از کاربران هستن که عکس های مورد دار میذارن توی آلبومشون و این مناسب چنین فضایی نیست

این هم که میگین باید بگین تا حالا خیلی موارد بوده که تذکر داده شده برای آلبوم و آواتار و ... که خود کاربر رسیدگی کنه ولی وقتی اهمیتی داده نمیشه مدیریت خودش درستش میکنه

من خودم چندین بار با پیام خصوصی به کاربران گفتم .لی حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون ندادن
شما تو چنین شرایطی باشین چه کار میکنین؟

ای کاش به جای تاپیک زدم میومدین از مدیرا میپرسیدین اگه جواب نمیدادن بهتون بعدش تاپیک میزدین

در مورد تشكرا توضيح ندادين!!!:mad::mad::cry::cry:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هیچ تذکری دریافت نکردم:warn:من خودم خیلی بدتر از آلبومای خودمو تو سایت دیدم!!!!!!!!

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا یک سایت و مکان مجازیه که موضوع آن علمی است و بیشتر مطالب مربوط به دانشجویان دانشگاهی ایه.....
اینجا مسلما سایت دوستیابی و همسریابی نیست که شما ها نیاز به نمایش عکسهاتون داشته باشید :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا یک سایت و مکان مجازیه که موضوع آن علمی است و بیشتر مطالب مربوط به دانشجویان دانشگاهی ایه.....
اینجا مسلما سایت دوستیابی و همسریابی نیست که شما ها نیاز به نمایش عکسهاتون داشته باشید :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

تكبير

afsoon6282

مدیر تالار
در مورد تشكرا توضيح ندادين!!!:mad::mad::cry::cry:
تشکر ها وضعیتش فرق میکنه

به خاطر سرعت سایت و شلوغیش فعلا برداشته شده تا سایت راحت تر باز بشه
درست میشه انشالا

از تنظیمات شخصیتون میتونین متوجه بشین که امتیاز داشتین یا نه:w16:

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که چه چیزی نیاز باشه یا نباشه رو امکانات سایت تعیین میکنه نه نظر شما.
در ضمن بهتره همه رو همونجوری که خودتون هستید تصور نکنید:w16:

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

والا ما هم نگفیتم زن و شوور میخوایم.........:w16:

من امشب باید البوم این آرزو رو پس بگیرم:wallbash:

چه عجب، یه مدیر تو این تاپیک دیدیم !!!!:gol:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر ها وضعیتش فرق میکنه

به خاطر سرعت سایت و شلوغیش فعلا برداشته شده تا سایت راحت تر باز بشه
درست میشه انشالا

از تنظیمات شخصیتون میتونین متوجه بشین که امتیاز داشتین یا نه:w16:

باشه خانم مدير:w16::w16:
مي گم دست منم يه جايي بند كنين يه كم تاپيك قفل كنم !!! دارم عقده اي ميشم!!:w15:

afsoon6282

مدیر تالار
من هیچ تذکری دریافت نکردم:warn:من خودم خیلی بدتر از آلبومای خودمو تو سایت دیدم!!!!!!!!
نمیدونم کی آلبومتونو حذف کرده
به خاطر اون مواردی که گفتم معمولا تذکری داده نمیشه
نگای من نکنین به تک تک بچه ها پیام میدم:D

اگه بد دیدین گزارش کنین صد در صد اونا هم حذف میشن:w16:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما هم نگفیتم زن و شوور میخوایم.........:w16:

من امشب باید البوم این آرزو رو پس بگیرم:wallbash:

چه عجب، یه مدیر تو این تاپیک دیدیم !!!!:gol:

حالا خودتو نكش!!!:eek: براي چن تا عكس جونتو از دست مي دي:biggrin:

afsoon6282

مدیر تالار
باشه خانم مدير:w16::w16:
مي گم دست منم يه جايي بند كنين يه كم تاپيك قفل كنم !!! دارم عقده اي ميشم!!:w15:
میخوای دستت بند بشه که هر دفعه که آنلاین میشی بیان و با هر لحنی که میخوان باهات حرف بزنن؟

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای دستت بند بشه که هر دفعه که آنلاین میشی بیان و با هر لحنی که میخوان باهات حرف بزنن؟

نه من متعلق به همه كاربرا هستم!!!:confused::confused:

شما فقط 2 روز پستتو بده به من ببين چه تاپيكايي در وصف من زده مي شه!!!:biggrin::biggrin:

shotgun

عضو جدید
والا من خودم يه سال پيش تو يكي از سايتا مدير انجمن بودم. هر كاري ميكردم تا كاربرا

راضي باشن. اين يه مسئوليته وبايد درست انجام بشه.

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا....
من هم اومدم رآی بدم...ولی قبلش خانم مدیر این خانومه که آخرش 88 داره فقط اسپم میکنه میگه سلام بر عشخ.......
بعدشم اگه میشه طرح مرد و زن بدین ...یهنی مردا روزای زوج ...زنا روزای فرد......جمعه ها هم مدیرا

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا....
من هم اومدم رآی بدم...ولی قبلش خانم مدیر این خانومه که آخرش 88 داره فقط اسپم میکنه میگه سلام بر عشخ.......
بعدشم اگه میشه طرح مرد و زن بدین ...یهنی مردا روزای زوج ...زنا روزای فرد......جمعه ها هم مدیرا

خدا رو شكر آخر من 888 هست اين جملتون شامل كي ميشه!!!:w15::w15:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
................

................

تشکر ازحضورتون خواهشا" توضیح بدین 1- اطلاع رسانی یک مطلب مصداق سیاسی بودن واخطاردادن میشه 2- من 5 تا ازقوانین 20 گانه یهودیان برای تسلط برجهان رو فرستادم ولی سر 6 امین حسابم تا مدتی مسدود شد اگر لطف کنین توضیح بدین واقعا" ممنون میشم . مرسی از حضورتون :gol:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خوب شد یاد آوری کردی:confused:

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی:w24:
حالا شما خودتو ناراحت نکن
این از بی اطلاعی بچه هاست...
بعدم همه ی مدیرا که مثل شما نیستن http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif
به نام خدا....
بابایی:cry:
منو میگی؟؟؟:cry::w04::w04::w04:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر ازحضورتون خواهشا" توضیح بدین 1- اطلاع رسانی یک مطلب مصداق سیاسی بودن واخطاردادن میشه 2- من 5 تا ازقوانین 20 گانه یهودیان برای تسلط برجهان رو فرستادم ولی سر 6 امین حسابم تا مدتی مسدود شد اگر لطف کنین توضیح بدین واقعا" ممنون میشم . مرسی از حضورتون :gol:

ايشون دارن پستشونو به من محول مي كنن:confused::confused:

از الان بگم من مسئوليت امور قبلي رو به عهده نمي گيرم:biggrin::biggrin:

بالا