قدم به قدم تا کنکور کارشناسی ارشد 94

sahar n

عضو جدید
سلام بچه ها. خسته نباشید :)
من امروز رفتم این کتابایی که نداشتم و بخرم ولی کتاب دکتر بحرینی نبود و باید منتظر چاپ بعدیش باشم:( این کتاب معماری معاصر غرب هم عوض شده من قدیمیشو دارم. مبحث معماری سبز بهش اضافه شده. تازه گرون هم بودن خیلیییییییییییی:confused::( اینه که فقط سیر 3 رو خریدم.:razz:
بشینم همین چیزایی که دارم و بخونم به قول سحر حداقل چیزی که دارم و خوب بخونم تا کتاب بحرینی هم چاپ شه...

منم اون کتاب بحرینی و ندارم :D:D کتاب قبادیان چاپ جدیدش ماله چه سالی بووود؟امسال؟

O . P . O . S

عضو جدید
salam...
mesle inke ye kam sholoogh shod inja..:surprised:

man ba angize besyyyar umadam shoru konam az mehr ......valiiiii moshkelate besyyyyyar jelomo gereftan...taze ye kam saram khalvat shode..

kheiiiliii stress daram

yani age in do mahe baghimunde ro bekhunam omidi be dolati hast ayaa???:cry:

sahar n

عضو جدید
salam...
mesle inke ye kam sholoogh shod inja..:surprised:

man ba angize besyyyar umadam shoru konam az mehr ......valiiiii moshkelate besyyyyyar jelomo gereftan...taze ye kam saram khalvat shode..

kheiiiliii stress daram

yani age in do mahe baghimunde ro bekhunam omidi be dolati hast ayaa???:cry:

mohem inek skiso khuub bediii areeee do mah mshe marhala avalo jam kard ama skis harfe avalo akharo mzaneeee.....i

ayda_r

عضو جدید
اره باید همین کارو بکنمممم ...... حجم کتابا خیلی زیاده مطالبم فرارررر
.... :confused:

ayda_r

عضو جدید
من همیشه اینجوریم اولشو خوب شروع میکنم آخراش دیگه انرژیم تموم میشه..... این یکی دو ماهم خوب بخونیم ایشالا قبول میشیم

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من همیشه اینجوریم اولشو خوب شروع میکنم آخراش دیگه انرژیم تموم میشه..... این یکی دو ماهم خوب بخونیم ایشالا قبول میشیم

نگران نباشید برا همه همین طوره این موقع ها که میرسه همه همین حس و دارن و برد با اون کسیه که از این شرایط با شهامت عبور کنه ;)

ایشالا خبر قبولی همتون سال بعد

udesigner

عضو جدید
نگران نباشید برا همه همین طوره این موقع ها که میرسه همه همین حس و دارن و برد با اون کسیه که از این شرایط با شهامت عبور کنه ;)

ایشالا خبر قبولی همتون سال بعد
من که قراره سال بعد شرکت کنم مهندس.امیدوارم دوستانی که امسال شرکت میکنن موفق باشن و هرکی زحمت بیشتری کشیده نتیجشو ببینه.در ضمن من برای شما پیام خصوصی فرستام در جواب ایمیل نمیدونم پیام رسیده یا نه!

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من که قراره سال بعد شرکت کنم مهندس.امیدوارم دوستانی که امسال شرکت میکنن موفق باشن و هرکی زحمت بیشتری کشیده نتیجشو ببینه.در ضمن من برای شما پیام خصوصی فرستام در جواب ایمیل نمیدونم پیام رسیده یا نه!

سلام مهندس جان قبلا با موبایل میومدم جواب دادن سخت بود الان ج می دم بهت
ایشاالا قبولی ارشد سال دیگه شما

O . P . O . S

عضو جدید
سلام دوستان
کسی یه کتاب جمع وجورو مختصر ومفید برای گرامر زبان کنکور سراغ داره?

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ام بی ای?:eek:

خو اگه نمخواستم که نمگفتم شادی جونی:D

خوب چون ام بی ای بود گفتم بپرسم:D

هم توش وکب داره هم مهارتای گرامر هم مهارتای در ک مطلب ببین چطوره
کتاب: زبان تخصصی ام بی ای
محمدرضا ناصرزاده، یاشار دهشتی

نشر نگاه دانش

ayda_r

عضو جدید
سلاممم دوستای خوبممم...... بچه ها همه الان دارین جمع بندی میکنین؟؟؟ من هنوز تموم نکردممم......:eek:

ayda_r

عضو جدید
یه سوال دیگههههه کسی میدونه برای رتبه زیر 100 طراحی شهری درصدا حدودا تو چه محدوده ای باید باشه؟؟ مرسییی:)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هرسال فرق می کنه درصدای من زبان 35 مباحث و مبانی نظری معماری 73 تاریخ 40 تحلیل فضای شهری 65
دو سال قبل یعنی ارشد 92 دوستم رتبش شد 38 با درصدای زبان 42 تحلیل 60 بقیه درصداش یادمه زیر 40 بود رتبه 64 همون سال درصداش زبان 33 مباحث 45 مبانی 40 تاریخ 49 تحلیل 45
پس میبینی غیر قابل پیش بینیه که هر سال چ درصدایی لازمه ی سال سخته ی سال اسون ی سال 15 تا سوال زبان تکراری میدن ک دتبه ها رو مث چی جا ب جا می کنه مثلا سال 91 یکی با همون درصدای رتبه 64 ک بالا گفتم رتبش شد 17 اما سال بعدش ک 15 تا سوال زبان تکراری شد رتبه ها کلا تغییر کرد
ولی در کل باید سعی کنی درصدت در هر درسی از میانگینی که همه بچه ها زدن بالاتر باشه

در مورد اون سوال دیگتم بگم نگران نباش ولی سعی کن زودتر مطالعتو جمع کنی و مرورو راه بندارزی چون مرور شدید مهمه

ayda_r

عضو جدید
مرسی عزیزممم...... خیلی درصدات خوب بودههههه ایشالا همیشه موفق باشییی:smile: ..... پس بشینیم این یه ماهو جمع بندی کنیم خوب یه رتبه خوب بیاریم ....:)

ayda_r

عضو جدید
سلامممم.....بچه ها کسی پاسخ نامه تشریحی کنکور ارشد طراحی شهری 92و93 رو داره؟من تا 91 دارم .... اصلیا رو ندارم:cry: اگه کسی داره بذاره تو سایت بقیه هم ازش استفاده کنن مرسیییییییی:) یا اگه کتابی میشناسین که خوب توضیحاتشو داده معرفی کنین برم بگیرم ممنونننن

O . P . O . S

عضو جدید
سلامممم.....بچه ها کسی پاسخ نامه تشریحی کنکور ارشد طراحی شهری 92و93 رو داره؟من تا 91 دارم .... اصلیا رو ندارم:cry: اگه کسی داره بذاره تو سایت بقیه هم ازش استفاده کنن مرسیییییییی:) یا اگه کتابی میشناسین که خوب توضیحاتشو داده معرفی کنین برم بگیرم ممنونننن

کتاب انتشارات عصر کنکاش خوبه

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

برا کنکور که پاسخنامه تشریحی نیاز نیست عزیز
همین که جوابا رو بخونی کافیه ;) البته زبان فرق داره

بالا