قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم رفتم.خیلی دروغ گو هستن چرا به .من گفتن 2 بعد.بی........
من رفتم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390, نتایج نهایی آزمون از ساعت 17 امروز 1390/6/5 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود
آقا روات، شما كه استرس نداري؟؟؟

archiciv

عضو جدید
دوستان عزیز یه سوا اگه کسی بخواد تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه نیباید قبول شده باشه توی انتخابای خودش یا اگه قبولم شده باشه می تونه باز شرکت کنه؟"

amir6969

عضو جدید
حالا چرا نوشتن نتایج نهایی؟مگه نتایج اولیه نیست؟

سوتی ساله دیگه! نتایج نهایی!! آخه یکی نیست بگه بنده خدا نتایج نهایی که بعد از انتخاب دانشگاه میاد! خودشونم نمیدونن چی به چیه! یه مشت آدم گیج و دسپاچه و بی فکر و نامرد و تنبل! اه اه اه

nana-22

عضو جدید
بچه ها امدم بهتون تبریک بگم از الان به هرکی قبول می شه تبریک میگم بچه ها دعا کنید من اگه 2500 بشم خوبه :D من میدونم شما ها قبولین :gol::gol:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها انقدر غر نزنید.......
ایشالا که همتون قبولین :)
اخه سپیده جان نمیدونی چقدر عذاب کشیدیم.یه بار گفتن 2 شهریور نتایج میاد بعد گفتن 5 ام.من زنگ زدم گفتن ساعات 2.الانم میگن ساعت 5.خوش به حالت که سال قبل قبول شدی. با یه رتبه خوب

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390, کارنامه اولیه آزمون از ساعت 17 امروز 1390/6/5 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود
سوتی شونو درست کردن.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاشكي هممون پس از شنيدن رتبه ها بازم با هم دوست باشيم!!! چيزي كه مهمتر از يه عدده انسانييته!!! كاش بتونيم از شاديه دوستامون شاد بشيم و خودمونو تو غمشون شريك كنيم!!! از تمام دوستان مي خوام همدل باشيم، و همديگه رو به عنوان دوست (هر چند مجازي) درك كنيم!!! نتايج كه اومد مي خوام هممون فك كنيم بقيه كنارمونن!!! دوستي بالاتر از هر رتبه اي هست!!!:gol::heart::gol:

okami2

عضو جدید
كاشكي هممون پس از شنيدن رتبه ها بازم با هم دوست باشيم!!! چيزي كه مهمتر از يه عدده انسانييته!!! كاش بتونيم از شاديه دوستامون شاد بشيم و خودمونو تو غمشون شريك كنيم!!! از تمام دوستان مي خوام همدل باشيم، و همديگه رو به عنوان دوست (هر چند مجازي) درك كنيم!!! نتايج كه اومد مي خوام هممون فك كنيم بقيه كنارمونن!!! دوستي بالاتر از هر رتبه اي هست!!!:gol::gol:

مرسی مرد لحضه های سخت . جونم مازیار :heart: :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.