قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

okami2

عضو جدید
یه سر به سازمان سنجش بزنین اون بالا زدهههههههههههههههههههههههههههه

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت سنجش نوشته قابل توجه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390, نتایج نهایی آزمون از ساعت 17 امروز 1390/6/5 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود

Asghar11

عضو جدید
خدا بگم چيكارشون نكنه

مسخره ها!!!

فقط بلدن ملت رو سر كار بذارن

خب از اولش مي گفتين ساعا 17

حتما ساعت 17 هم ميان ميگن ساعت 22:mad:

واقعا كه ... شورش رو درآوردن ديگه اينا:mad:

amir6969

عضو جدید
بچه ها History مرورگرتونو پاک کنید یا مرورگرو عوض کنید تا اطلاعیه رو ببینید آره گفته ساعت 5 !

faegheh_ar

عضو جدید
حالا هي دوست منو جدي نگيريد!!!!!!!!!!ديديد خدايي از ساعت 5 مياد؟؟؟اطلاعيه هم زدن!!!!!!!!!!

SHILAPILAA

عضو جدید
بیخیال.... کاریش نمیشه کرد..به طرف می گن نظرت راجع به دنیا چیه؟میگه من خودم نامزدم دارم :biggrin:

rovat

عضو جدید
قابل توجه داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1390, نتایج نهایی آزمون از ساعت 17 امروز 1390/6/5 در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود

amir6969

عضو جدید
انشاالله هرکی مقصر این تاخیر و تنبل بازیه خدا سرش بیار این استرس مارو..... اه... کو تا ساعت 5 ! :w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06:

بهونه

عضو جدید
بعید میدونم دیگه بتونم تاب بیارم...
دوستان من کنکورمو بدنداده بودم اگه کسی خواست میتونی جای من بره دانشگاه،فقط قبلش یه فاتحه برام بخونه روحم شادبشه...
:w47::w37:
جدی جدی شدساعت5...!!!!!!
انگار میخوان آپولوهواکنن...:w39:

zahra-FARZIN

عضو جدید
اوووووووووووف تا 5؟من 3تا 5 كلاس دارم تا برسم خونه شده 5:30مگه ميتونم حواسمو به كلاس جمع كنم؟:cry:

faegheh_ar

عضو جدید
كاش همون ديشب به حرفش گوش داده بودم و ميخوابيدم صبح حداقل!!!!!! ديشب فقط 2 ساعت خوابيدم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.