قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezamemar

عضو جدید
اگه از هواش بگم تابستوناش خیلی گرم زمستوناش خیلی سرد.مردم شهر ما خداییش آدمای مهمون نوازی هستن.من خودم تو صدوقی کاردانی رو گرفتم.از لحاظ امکانات بد نیست. برای بچه های کارشناسی خوابگاهای نو ساختن.استاد خوبم چند تا داره.
یکم از شهرتون به ما بگو . چون امسال پذیرش داره . که آشنا بشیم

okami2

عضو جدید
اگه از هواش بگم تابستوناش خیلی گرم زمستوناش خیلی سرد.مردم شهر ما خداییش آدمای مهمون نوازی هستن.من خودم تو صدوقی کاردانی رو گرفتم.از لحاظ امکانات بد نیست. برای بچه های کارشناسی خوابگاهای نو ساختن.استاد خوبم چند تا داره.

دلمون نگیره اگه بریم یزد ؟؟ من اردبیلم ! صحبت 2ساله . شنیدم از نظر امنیت شهر اوله تویه ایران ( دومیش اردبیله ) . این جوابا نمیاد تکلیف ما روشن بشه

SHILAPILAA

عضو جدید
اااااااااااا... امسال یزد پذیرش داره؟ آخ جووووون:cool:

okami2

عضو جدید
توی ساعت چیزی راجب صبح روز شنبه ننوشته...نوشته که شنبه میاد پس منظور ساعت 12 شبه دوستان..;)

آخه ساعت 12 کی می خواد تویه سازمان سنجش باشه که بزنه جوابای ما بیاد رو سایت ؟؟ :D احتمالن نگهبان . اگه بیاد زودتر از 12 میاد

SHILAPILAA

عضو جدید
چرا نوشته از صبح شنبه
من الان متنش روبه رومه... نوشته
ه اطلاع داوطلبان مذكور مي‌رساند كه نتيجة اوليه آزمون به صورت كارنامه تنظيم و كارنامه مذكور، از روز شنبه 5/6/90 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود...... میشه ساعت 12

rezamemar

عضو جدید
نوشته از روز شنبه.ننوشته از بامداد شنبه
من الان متنش روبه رومه... نوشته
ه اطلاع داوطلبان مذكور مي‌رساند كه نتيجة اوليه آزمون به صورت كارنامه تنظيم و كارنامه مذكور، از روز شنبه 5/6/90 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود...... میشه ساعت 12

amir6969

عضو جدید
به قول اوکامی ساعت 12 شب نگهبان که نمیزاره رو سایت که:D 12 شب به بعد بامداد اطلاق میشه و درسته که رفتیم توی روز شنبه ولی سیستم اتوماتیک نیست که نتایج رو آپلود کنه روی سایت سنجش، باید عملیاتش توسط انسان انجام بگیره

SHILAPILAA

عضو جدید
به قول اوکامی ساعت 12 شب نگهبان که نمیزاره رو سایت که:D 12 شب به بعد بامداد اطلاق میشه و درسته که رفتیم توی روز شنبه ولی سیستم اتوماتیک نیست که نتایج رو آپلود کنه روی سایت سنجش، باید عملیاتش توسط انسان انجام بگیره
آخه کنکور های سراسری این طوریه...میگن که از ساعت 12 شب برید تو سایت.. کاردانی به کارشناسی رو نمیدونم.!

amir6969

عضو جدید
آخه کنکور های سراسری این طوریه...میگن که از ساعت 12 شب برید تو سایت.. کاردانی به کارشناسی رو نمیدونم.!

خب اون سراسریه... فرق داره.. رسانه ها منظره نتایج اند ... اگه دیر بیاد، فشار میارن به سازمان سنجش..ولی ما چی؟ کسی به ما محل نمیزاره:(

SHILAPILAA

عضو جدید
خب اون سراسریه... فرق داره.. رسانه ها منظره نتایج اند ... اگه دیر بیاد، فشار میارن به سازمان سنجش..ولی ما چی؟ کسی به ما محل نمیزاره:(
آره...فکر کنم تا دکتری این ننگ(البته ننگ نیستاااا) هنرستانی بودن باهامون باشه..:biggrin:

NESSAK

عضو جدید
وای من از الان روبه قبله شدمدستم به هیچ کاری نمیره فقط خوابیدم و سقف رو نیگا میکنمکاش زودتر فردا بشه دیگه تحمل ندارمچیکارکنم آخه؟

NESSAK

عضو جدید
چند تا قرص خواب بخور راحت تا فردا میخوابی همون رو به قبله..:cool:

ایول راست گفتی ....خواب رویای فراموشی هاست...
راستی شما شیرازی هستی؟ من عاشق شهرتونم. واقعا دوست دارم شیراز زندگی کنم.نمی دونی وضع غیرانتفاعی هاش چطوریاس؟خوابگاه ایناش درست و درمونه؟

SHILAPILAA

عضو جدید
ایول راست گفتی ....خواب رویای فراموشی هاست...
راستی شما شیرازی هستی؟ من عاشق شهرتونم. واقعا دوست دارم شیراز زندگی کنم.نمی دونی وضع غیرانتفاعی هاش چطوریاس؟خوابگاه ایناش درست و درمونه؟
اگر بخوام از شیراز بگم اینکه شهر فوق العاده ای... من هر تهرانی رو دیدم بعد از تهران شیراز و لرای زندگی میپسنده... مردم با غریبه ها خیلی خوبن.. کلان زندگی راحته.. 2 تا غیر انتفاعی خوب داره... یکی حافظ که 3 تا ساختمون داره . استاد هاشم من شنیدم عالین..توی معماری حافظ تو شیراز یکه.. یکی دیگه هم سوره(هنر) این یکی هم خوبه..اما 3 تا غیر انتفاعی دیگه(ارم-پیشتازان-آپادانا) اصلا خوب نیست... خلاصه اگر بیای شیراز بهت خوش میگذره..;)

ناز معمار

عضو جدید
ناز معمار جان کچویی که استاد منم بوده. چی تدریس میکنه؟
خانم کچوئی مسئول آموزش معماری غیرانتفاعی دانش پژوهانه _ اصفهانه!
منم همينطور!!! اون مي خواد منو بكشه، بخاطر همين منو گذاشته اول. وگرنه من 10000 هم بيارم اون منو اول مي بينه!!! كلا قصدش كشتنه!!!
:w01:من به خون نفرای اول تا سوم تشنه ام:w02:
آقا مازیار خودتو آماده ی مرگ کن:w47:
شما که قاتلین پس حقتونه که انقد ناز معمار اذیتتون میکنه.:biggrin:
بله من میخوام زمین خدارو از آدمای قاتل پاک کنم:razz:
..........
امشب نمیاد
فردا هم از ساعت 9 صبح به بعد میاد

El_taj

عضو جدید
سلام دوستان عزیز معمار...
دیگه از الان لحظه شماری شروع میشه
نتایج ساعت24 امشب یعنی90/6/5
ان شا الله که قبول میشیم
:gol:

faegheh_ar

عضو جدید
تازه من شنيدم نتايج روز شنبه از ساعت 5 بعدازظهر رو سايته!!!!!!!! البته از منبع موثقي نشنيدم ،يكي از دوستام بهم smsداد و گفت ....نميدونم از كجا خونده يا شنيده!!!!!!!

faegheh_ar

عضو جدید
تازه من شنيدم نتايج روز شنبه ساعت 5 بعد از ظهر رو سايته!!!!!!!!!البته از منبع موثقي نشنيدم! يكي از دوستام sms داد و گفت!!حالا نميدونم اون از كجا شنيده يا خونده!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.