قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin105

عضو جدید
مثه اینکه همه خوابن و تاپیکو ول کردن به امون خدا...
بچه ها برای تک تک تون آرزوی بهترین و عالی ترین رتبه ها رو دارم.واسه من افتخاره که توی این تاپیک با شماها هستم.
به امید رتبه تک رقمی و دو رقمی همه تون و به امید رتبه زیر 5000 من.
و به امید قبولیه همه مون توو دانشگاه های مورد نظرمون.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديگه داره انتظار ها به پايان مي رسه!!! اميدوارم لحظه اي كه نتايج رو چك مي كنيم، لحظه اي باشه كه به عنوان يك خاطره ي شيرين، تا آخر عمر باهامون باشه!!!;):gol:

nafise001

عضو جدید
سلام نفیسه جان ببخشید که دیشب نبودم جواب سلام ت رو بدم.آخه من عادت به شب نشینی ندارم و صبح زودا رو خیلی بیشتر از آخر شبا دوست دارم.اما بحثاتون رو دنبال می کنم.
چون از بازی خوشت اومد این بازی رو هم واست ضمیمه کردم. مثه همونه اما مراحلش با اون فرق داره.
خیلی با اینجور بازیا حال می کنم اگه کسی این مدل بازیا رو سراغ داره بهم معرفی کنه.
مرسی امین جان منم با این بازیا بیشتر حال میکنم آخه ادم کشی رو ... دوس ندارم یعنی بعد بازی عذاب وجدان میگیرم.
ممنون.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی امین جان منم با این بازیا بیشتر حال میکنم آخه ادم کشی رو ... دوس ندارم یعنی بعد بازی عذاب وجدان میگیرم.
ممنون.
نفيسه!!! آدم بكش يكم خنك شي!!! به من خيلي حال ميده، عذاب وجدانم نمي گيرم!!! سعي مي كنم با دردناك ترين روش بكشم!!!!:biggrin:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا مازیار به نظر شما ناز معمار این رتبه هارو از کجا گفته؟من که کلی استرس گرفتم کله صبحی؟
منم همينطور!!! اون مي خواد منو بكشه، بخاطر همين منو گذاشته اول. وگرنه من 10000 هم بيارم اون منو اول مي بينه!!! كلا قصدش كشتنه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.