قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ببخشین من شب مهمون بودم نتونستم بیام.امیدوارم عصر نتایج بیاد وگرنه من تا فردا صبح میشم خود دون دون.آخه از استرس شدیدن صورتم جوش زده.
شبم خواب دیدم رتبم شده 89 ولی بعد که اومدم دوباره رتبمو نگاه کنم دیدم رتبمو پاک کردن:cry::(
کاشکی امسال ظرفیت دانشگاه های دولتی 2 برابر شده باشه:cry: که به نفرات بیشتری برسه

nafise001

عضو جدید
سلام بچه ها ببخشین من شب مهمون بودم نتونستم بیام.امیدوارم عصر نتایج بیاد وگرنه من تا فردا صبح میشم خود دون دون.آخه از استرس شدیدن صورتم جوش زده.
شبم خواب دیدم رتبم شده 89 ولی بعد که اومدم دوباره رتبمو نگاه کنم دیدم رتبمو پاک کردن:cry::(
سلام فرزانه جان انشالله که رتبه خوبی میاری ولی اتفاق خوابت تو کنکور سراسری واسه من افتاد:mad: امیدوارم واسه کسی نیفته.
من که از استرس از صبح پشت سیستمم.:cry:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه تو یه شهر دیگه درس خوندن واقعا خیلی خوبه آدم خیلی چیزا یاد میگیره.من خودم که ناراضی نبودم.تو خوابگاهم میموندم.من دولتی بودم.هزینه زیادی هم نداشتم
من خیلی دوست دارم دانشگاه برم یه شهر دیگه یه تجربه ی جدید داشته باشم..اگه دولتی قبول شدم که خدا رو شکر میرم..اما به نظرتون غیر انتفاعی ارزشش رو داره یه شهر دیگه بزنم؟ خوابگاه رو دوست دارم ولی همه میگن آواز دهل شنیدن از دور خوش است......:eek:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام بر تمامی دوستان اعم از آقا و خانم
دیدم اوضاع اینجا خیلی مثبت و خفن و ایناست
همه بچه درس خون
گفتیم بیایم شاید جو رو بترکونیم.
شوخی کردم . من داشجوی کاردانی معماری دانشکده هنر سمنان بودم
مثل شما منتظر نتیجه های کنکورم.
راستش ترم بالایی های ما ( علی ارم و سعید رحمتی) رتبه های 2 و 3 پارسال رو آوردن و البته 13 و 20 و اینا هم زیاد داشتیم که یادم نیست.
اما بچه های ما که آخرین کاردان های سمنان باشیم دیگه مثل پارسالی هامون نیستیم.
گفتم که نگرخین:D
خوب فعلا همین خواستم باهام آشنا بشید
از این به بعد ما هم هستیم.
ببینم مهمون نوازیتون چطوریه ها
یا حق
خوش اومدی به جو صمیمی ما

okami2

عضو جدید
منم امشب مهمونم . خیلی دلهره دارم . بازم 24 ساعت موند به جوابا من استرسم شروع شد . یه خورده هم دستام میلرزه . وای کاش هممون فردا خوشحال باشیم :(

amir6969

عضو جدید
وای من وقتی تصور میکنم فردا نتایج اومده دارم مشخصاتمو تایپ میکنم سکته میکنم!:weirdsmiley: واقعا دلشو ندارم:w47:

okami2

عضو جدید
میدونین جالبترین و ترسناک ترین قسمتش کجاس ؟؟؟ مشخصات رو زدیم صفحه نتایج اومده دنباله رتبمون میگردیم و فقط عدد میبینیم در هر نوع بازه ای 2000 هزار 10 ، 100 . تا وقتی که رتبه رو پیدا کنیم آدم سکته می کنه :D

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه اول درصدهامو میبینم بعد مقایسه میکنم با درصدهای کنکوری های پارسال. اول حدس میزنم رتبمو بعد نگاه میکنم:cry:

okami2

عضو جدید
جالبه نتایج هر چی نزدیک تر میشه شکلکا بیشتر تبدیل به گریه میشه :w25:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول اوکامی ساعت 12 شب نگهبان که نمیزاره رو سایت که:D 12 شب به بعد بامداد اطلاق میشه و درسته که رفتیم توی روز شنبه ولی سیستم اتوماتیک نیست که نتایج رو آپلود کنه روی سایت سنجش، باید عملیاتش توسط انسان انجام بگیره
چرا میشه 12 هم بذارن.نتایج خواهرم ساعت 12 شب اومد رو سایت 5 سال پیش
:biggrin::biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.