قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amitist

عضو جدید
ساختمون این دانش پژوهان چه جوریه؟ آخه دانشگاه های غیر انتفاعی شیراز همشون شبیه خونه هستن..اونجا چه طوره؟
دانش پژوهان 3 تا ساختمون داره که معماریش ساختمون اصلی و خیلیم شیکه تازه ساختنش.

amitist

عضو جدید
فردا هر کی تونست قبل از 12 شب بیاد که اگه 12 جوابارو زدن همه با هم ببینیم. :smile:
ما می تونیم.نگران نباشین;)

اینو که حس منم بهم میگه...

دلایل زیادی براش هست...... 1- خیلی از دانشگاههای سطح بالا دیگه تو کنکور کاردانی ندارن 2- خیلی از دانشگاههای روزانه با ارزش دیگه کارشناسی نا پیوسته ندارن و مانورشون روی ارشد و دکتراست

okami2

عضو جدید
:eek: کدوم استاد تو دانش پژوهان به شما نمره ی الکی داده؟؟؟؟البته شکی نیست که تنها بدیه اونجا اینه که به پسرا بیشتر از دخترا نمره می دن!!!!
ولی استاداش اکثرا خوبن.

تو ترم تابستان ورداشته بودی سال قبل ؟؟ اگه آره احتمالا منو یادته :D اصفهانیا آدم غریبو تحویل نمی گیرن . آدم احساس تنهایی میکنه . من تویه سه ماه یه دوست هم نتونستم پیدا کنم . همکلاسی ها تعریف می کردن .

ناز معمار

عضو جدید
تو ترم تابستان ورداشته بودی سال قبل ؟؟ اگه آره احتمالا منو یادته :D اصفهانیا آدم غریبو تحویل نمی گیرن . آدم احساس تنهایی میکنه . من تویه سه ماه یه دوست هم نتونستم پیدا کنم . همکلاسی ها تعریف می کردن .
منم دوستی نیابیدم
تو یونی تنها بودم اکثرا

SHILAPILAA

عضو جدید
ولی اگه شیراز بودی همه از سر و کولت بالا میرفتن.هههه

آنچه میخواهیم نیستیم و آنچه هستیم نمیخواهیم ٬ آنچه دوست داریم نداریم و آنچه داریم دوست نداریم ٬ و عجیب است هنوز امیدوار به فردائی روشن هستیم ساعتها را بگذارید بخوابند . بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
دکتر شریعتی

ناز معمار

عضو جدید
پس به تو هم ظلم شده :D راستی بچه ها الان چطوری می خوابین !!!
اول مسواک میزنیم
بعد...
بعد میریم تو جامون..
یه چندتا اسمس میدیم
بعد چشمامونو میبندیم و شروع میکنیم گوسفندارو میشمریم
بعد کمکم خوابمون میبره
به همین راحتی
(یه چیزی از ظلم یکم اونورتر)

عشق با دوری و نزدیکی در نوسان است. اگر دوری به طول انجامد ضعیف میشود و اگر تماس تداوم یابد به ابتذال کشیده میشود، و تنها با بیم، امید، تزلزل، اضطراب و دیدار و پرهیز زنده و نیرومند میماند.امّا دوست داشتن با این حالات نا آشناست. دنیایش دنیای دیگریست..........!

دکتر شریعتی

okami2

عضو جدید
اول مسواک میزنیم
بعد...
بعد میریم تو جامون..
یه چندتا اسمس میدیم
بعد چشمامونو میبندیم و شروع میکنیم گوسفندارو میشمریم
بعد کمکم خوابمون میبره
به همین راحتی
(یه چیزی از ظلم یکم اونورتر)

مرسی از آموزش کامل و جامع شما . حیف شب به این قشنگی نیست آدم بخوابه ؟؟؟ به به

خدایا همواره تو را سپاس میگزارم که هرچه در راه تو و پیمان تو پیشتر میروم، بیشتر رنج میبرم، آنها که باید مرا بنوازند میزنند، آنها که باید همگامم شوند ساده راهم میشوند، آنها که باید امیدوارم کنند و تبرئه‌ام کنند، سرزنشم میکنند نومیدم میکنند......تا چشم انتظارم تنها به روی تو باز ماند، تنها از تو یاری طلبم، در حسابی که با تو دارم شریکی نباشد
تاتکلیفم با تو روشن شود.تا تکلیفم با خودم معلوم گردد!!
دکتر شریعتی

Asghar11

عضو جدید
ظاهرا من تنها كسي ام در اين انجمن كه رشته كنكور كارداني به كارشناسي اش گرافيك بوده، درسته؟ :cool:

amir6969

عضو جدید

اوکامی جان تا خودت ندیدی باور نکن! اصلا اینجور نیست اتفاقا کلی هم تحویل میگیرن:smile: تو دانشگاه خود ما دوره روزانش اکثرا از شهرای دیگه بودن از 36 نفر 25 نفر از یه شهرای دیگه بودن خیلی هم با هم جور بودیم... ;) کلی باهاشون رفیق شدیم

ببیند هر کشوری هر شهری همه جور آدمی توش هست... هیچ وقت نمیشه گفت فلان جاییی ها اینجورن... فلان جایی ها اونجورن.. چون تو هر قشری هر آدمی هست... نمیشه یه جا رفت بعد یکی با آدم بد برخورد کنه بعد بگی این شهر کلا آدم های عصبانی هستن

آخرین ویرایش:

okami2

عضو جدید
خب اون قشری که شما باهاشون برخورد داشتی اونجوری بودن:smile:

میدونی خب من 20 سال با همشهریایه خودم بودم . وقتی رفتم اصفهان خیلی چیزارو دیدم که با شهره ما فرق می کرد . شاید به خاطر این بود که همچین احساسی داشتم

amir6969

عضو جدید
میدونی خب من 20 سال با همشهریایه خودم بودم . وقتی رفتم اصفهان خیلی چیزارو دیدم که با شهره ما فرق می کرد . شاید به خاطر این بود که همچین احساسی داشتم

آره موافقم... بالاخره جو حاکم بر هر شهری با شهر دیگه فرق داره;):gol:

amin105

عضو جدید
سلام امین جان، بازیت خیلی باحال بود،دمت گرم.:biggrin::D;)
سلام نفیسه جان ببخشید که دیشب نبودم جواب سلام ت رو بدم.آخه من عادت به شب نشینی ندارم و صبح زودا رو خیلی بیشتر از آخر شبا دوست دارم.اما بحثاتون رو دنبال می کنم.
چون از بازی خوشت اومد این بازی رو هم واست ضمیمه کردم. مثه همونه اما مراحلش با اون فرق داره.
خیلی با اینجور بازیا حال می کنم اگه کسی این مدل بازیا رو سراغ داره بهم معرفی کنه.

پیوست ها

• Briker Game - Play Briker online for free.zip
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.