قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

النازا

عضو جدید
نانو رو اینجور که من خبر دارم امسال قراره بیشتر بشه یعنی به جای 2 تای سال قبل ،4 تا بشه...فناوری نوین هم زیاد میشه....تنظیم شرایط هم خیلی زیاد میشه....طبیعت منبع الهام شاید برای معماری 1 دونه باشه شاید...ولی برای تکنولوژی حتما چندتایی میدن...
شما مطمعنی نانو بیشتره؟پس چرامیگن نانو کمتره امسال؟برای تنظیم شرایط کسمایی وقیابکلو کافیه؟

النازا

عضو جدید
چرا این حرفو میزنید؟

من سر کلاس استاد سروش نیا ننشستم ولی ایشون از طریق ایمیل این لطفو به من کردن که فصل های مهمو معرفی کردن
متاسفام که زود قضاوت میکنین

در ضمن چه فرقی گذاشتن؟مگه هرچی گفتن گفتن به بقیه نگین؟
من کسایی میشناسم که واسه بالا بردن آمار قبولیشون در کنکور دانشجویان سایر رشته هارو که کنکور معماری میخواستن بدن سر کلاسشون راه ندادن ولی ایشون که بدون هیچ شناختی این کمک رو میکنن انصاف نیست اینجور راجبشون صحبت کنید!!!

شاید استاد گلابچی بی انصافی کنن ولی حداقل با شناختی که من از استاد سروش نیا دارم حرف شمارو بی انصافی محض میدونم

بدون شناخت قضاوت نکنید:warn::razz:
شمامیدونی کدوم فصلای طراحی لرزه ای مهم تره؟

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجه ها قانون عكس مجذور فاصله مگه نميگفت:به ازاي دو برابر شدن فاصله 3 DB كاهش صدا داشتيم ...؟
ولي صفحه 117 فاصله گوينده از شنونده گفتهكه به ازاي هر 2 برابر شدن , 6 DB كاهش داريم
اشتباه نوشته يا با هم فرق دارن اينا؟؟

arch_boy

عضو جدید
بجه ها قانون عكس مجذور فاصله مگه نميگفت:به ازاي دو برابر شدن فاصله 3 DB كاهش صدا داشتيم ...؟
ولي صفحه 117 فاصله گوينده از شنونده گفتهكه به ازاي هر 2 برابر شدن , 6 DB كاهش داريم

اشتباه ننوشته تفاوت در نوع منبع صوته....در سرچشمه های نقطه ای با 2 برابر شدن 6دسی بل کاهش و در سرچشمه های خطی با 2 برابر شدن فاصله 3دسی بل کاهش داریم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم 6 اشتباه نوشته،صفحات 9 و 28 و 102 که مهر تاییدیه به 3 دسی بل
رابطه لوگاریتمی هم همینو میگه

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمام ببخشید سروش نیا بیجا کرده گفته آخه این نامرد چرا اینکارو میکنه و فرق میزاره بین کسایی که کلاسش میرن و اونایی که نمیرن من یکی که نمیبخشمش خدا جوابشونو بده ، اون از گلابچی که کتابای چرت پرتشو مجبور میکنه بخونیم اینم از جاهلان مترجم ( سروشنیا )

شما اگه فقط یک جلسه سر کلاس ایشون بشینید نظرتون کاملا عوض میشه و حداقل از لفظ جاهلان مترجم استفاده نمیکنید چون به نظر من و تقریبا همه کسانی که دانشجوی ایشون بوده اند اطلاعات ایشون خیلی بالاست و اصلا درست نیست درباره ایشون اینجوری بگید

arch_boy

عضو جدید
به نظرم 6 اشتباه نوشته،صفحات 9 و 28 و 102 که مهر تاییدیه به 3 دسی بل
رابطه لوگاریتمی هم همینو میگه

مگه نظر شخصی مهمه ؟؟؟ چرا چیزیو که نمیدونی جواب میدی ؟؟؟؟؟ چندین و چند بار دیدم دوستان جوابای غلط دادن و بچه هایو که سوال داشتنو به اشتباه انداختن....اگه چیزیو مطمعاً نیستید خوب لازم نیست حتما جواب بدین امیدوارم این کارا از روی قصد نباشه....

آخرین ویرایش:

nimaart

کاربر بیش فعال
صفحه 25 و 28 رو نگاه کن. اونی که میگی مال منابع خطیه.
با دو برابر شدن فاصله در منابع نقطه ای 6 دسی بل کاهش و در منابع خطی 3 دسی بل کاهش داشتیم.

النازا

عضو جدید
بسته به بازوبسته بودن محیط فرق دارن

النازا

عضو جدید
شما اگه فقط یک جلسه سر کلاس ایشون بشینید نظرتون کاملا عوض میشه و حداقل از لفظ جاهلان مترجم استفاده نمیکنید چون به نظر من و تقریبا همه کسانی که دانشجوی ایشون بوده اند اطلاعات ایشون خیلی بالاست و اصلا درست نیست درباره ایشون اینجوری بگید
به نظرتون طراحی لرزه ای وطبیعت منبع الهام رو الان شروع کنم میرسم؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه نظر شخصی مهمه ؟؟؟ چرا چیزیو که نمیدونی جواب میدی ؟؟؟؟؟ چندین و چند بار دیدم دوستان جوابای غلط دادن و بچه هایو که سوال داشتنو به اشتباه انداختن....اگه چیزیو مطمعاً نیستید خوب لازم نیست حتما جواب بدین امیدوارم این کارا از روی قصد نباشه....
چرا امشب همه با هم دعوا دارین؟؟ اولا اقای امین هر موقع جواب داده منبعشم گفته،در ضمن این تبادل نظرها باعث میشه مطلب بهتر جا بیفته حتی تا الانم اگه کسی سهوا ج درست یا کامل نداده بقیه دوستان تصحیح و تکمیلش کردن!!ما هممون دانش جوییم!

mahmood321

عضو جدید
باسلام وخسته نباشی

باسلام وخسته نباشی

دوستان فرهیخته شب بخیر
اگر لطف کنید منابع ارشدی که خودتون میخونید را معرفی کنید یا حداقل پست مربوطه را بگید ممنون میشم خودم کتابهای راهیان ارشد را گرفتم ولی هنوز وقت نگاه کردن بهش را نداشتم با تشکر

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون طراحی لرزه ای وطبیعت منبع الهام رو الان شروع کنم میرسم؟

اگه میتونی طراحی لرزه ای رو از رو یه جزوه مثل دکتر سروش نیا بخونی وعکسای کتاب طراحی لرزه ای رو هم یه نگاه بندازی به نظرم حله. کتاب طبیعت منبع الهام رو هم یکی از بچه ها از سروش نیا پرسیده بود و چند ص قبل نوشته بود که فقط اثار رو با سیستم سازه ای و منبع الهامش یاد بگیرین کافیه حالا بازم دیگران نظر بدن اگه نظر بهتری هست....

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه دوست عزيز
اقاي امين از روي قصد كه جواب غلط نميدن بالاخره پيش مياد ديگه
خيلي وقتا هم شده من خودم سهوا جواب و اشتباه گفتم ولي با كمك و هم فكري دوستان جواب درست و مشخص كرديم
مرسي از شما كه الان جواب درست و گفتيد من روشن شدم چون فصلهاي قبلي و نرسيدم بخونم هنوز ممنون:gol:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بهتر نیس این نکات پای امضاتون که هر چند روز عوضش میکنین تو تاپیک نکات من گذاشته شه؟؟؟؟:redface:
آخه چون اکثرا این تاپیکو دنبال میکنن تو امضا هم باشه بد نیس چون چششممون بهش میخوره و مرور میشه.(البته پیشنهاد خوبیه که تو تاپیک نکات هم گذاشته بشه تا اگرم عوض میکنیم اونجا باشه);)

mahmood321

عضو جدید
کسی من راتحویل نگرفت بابا با هم دعوا نکنید همتون راست میگید حق با همتون هست دراین بین جواب من هم بدید.:D

Rebika

عضو جدید
آخه چون اکثرا این تاپیکو دنبال میکنن تو امضا هم باشه بد نیس چون چششممون بهش میخوره و مرور میشه.(البته پیشنهاد خوبیه که تو تاپیک نکات هم گذاشته بشه تا اگرم عوض میکنیم اونجا باشه);)

پای امضا خوبه اما آخه مرتب و همزمان با هم تو نت نیستیم و ممکنه شما مطلبیو بزاری و 2 روز بعد برش داری و تو اون زمان من نخونده باشمش ...:(

النازا

عضو جدید
اگه میتونی طراحی لرزه ای رو از رو یه جزوه مثل دکتر سروش نیا بخونی وعکسای کتاب طراحی لرزه ای رو هم یه نگاه بندازی به نظرم حله. کتاب طبیعت منبع الهام رو هم یکی از بچه ها از سروش نیا پرسیده بود و چند ص قبل نوشته بود که فقط اثار رو با سیستم سازه ای و منبع الهامش یاد بگیرین کافیه حالا بازم دیگران نظر بدن اگه نظر بهتری هست....
اخه جزوه طراحی لرزه ای سروش نیا روازکجا بیابم:cry: شهرماکه نیست

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه جزوه طراحی لرزه ای سروش نیا روازکجا بیابم:cry: شهرماکه نیست

خوب همون کتاب رو بخونید به جز اون 4 فصل که گفتم به عکساشم توجه ویژه داشته باشید چون جزوه فقط کتاب رو خلاصه تر بیان کرده وگرنه خوندن کتاب یه فایده داره که شما جایی رو از دست نمیدید

mahmood321

عضو جدید
وضعیت
موضوع بسته شده است.