قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rebika

عضو جدید
فکر کنم لینکش مشکل داره من خیلی سردرگم شدم این همه منابع هرکی هم یک چیزمیگه بازشماها که شروع کردین وبا دانش این که چی بخونید دارید برنامه را جلومیبرید.خلاصه دوست من ماندم حسابی وسط گود .

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ارها-بیان-مهم×××/page53?p=5839775#post5839775
خب شما هم با توجه به این زمان محدود یه سری کتابای مهم از هر درس انتخاب کن اونارو بخون و مسلط شو ... یا جزوه ها و خلاصه هارو از همین تاپیک جزوه ها بچه ها گذاشتن استفاده کن

mahmood321

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-%C3%97%C3%97%C3%97%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%85%C3%97%C3%97%C3%97/page53?p=5839775#post5839775
خب شما هم با توجه به این زمان محدود یه سری کتابای مهم از هر درس انتخاب کن اونارو بخون و مسلط شو ... یا جزوه ها و خلاصه هارو از همین تاپیک جزوه ها بچه ها گذاشتن استفاده کن
باید شروع کنم سرکارهم میرم وخلاصه وقت کم باز ممنون که راهنمایی کردی انشا... امسال قبول میشید.

Rebika

عضو جدید
باید شروع کنم سرکارهم میرم وخلاصه وقت کم باز ممنون که راهنمایی کردی انشا... امسال قبول میشید.

خواهش می کنم
مرسی
همینطور شما... با یه برنامه درست و حسابی و با توجه به این زمان باقی مونده حتما می تونین یه نتیجه خوب بگیرین
موفق باشی;)

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب تاریخ کیانی گرفتم اما 500صفحه نیست؟؟کتابو اشتباه گرفتم یعنی؟اگه کسی داره بگه لطفا..اگه طراحی لرزه ای آینقدمهمه منم بگیرم بخونم.؟؟؟؟؟؟؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب تاریخ کیانی گرفتم اما 500صفحه نیست؟؟کتابو اشتباه گرفتم یعنی؟اگه کسی داره بگه لطفا..اگه طراحی لرزه ای آینقدمهمه منم بگیرم بخونم.؟؟؟؟؟؟؟

کتاب طراحی لرزه ای رو حتما بگیرید در درجه اول اگه وقت ندارید واسه خوندنش فقط عکساشو و زیرنویسا رو چند بار تا کنکور ببینید اگه وقت دارید یک هفته روزی 3-4 ساعت زمان میبره خوندنش

النازا

عضو جدید
;کتاب کیانی همون معماری اسلامیشو منظورتونه؟ولی قبلا من نشنیدم کسی زیاد دربارش حرفی بزنه بیشتر برا معماری اسلامی میگن متدین وپیرنیا کافیه

Rebika

عضو جدید
یک نابینا برای رفتن از یک سطح به سطح دیگر کدام مسیر را ترجیح میدهد؟
- پله
- رامپ
- پله برقی
رامپ و پله برقی

خودم فکر می کنم پله درسته اما تو چند تا کتاب جوابای متفاوت دیدم...!!

Rebika

عضو جدید
سوال

سوال

کدام گزینه در رابطه با مجموعه شیخ صفی و عالی قاپو از نظر آگوستیکی صحیح می باشد؟

- در طراحی صوتی آنها طراحی برای جذب صداهای بم مد نظر بوده است

- در هر دو طراحی آگوستیک مبنای وضوح گفتار است

- در عالی قاپو طراحی برای جذب صداهای زیر بوده ولی در شیخ صفی برای صداهای بم بوده است

- در عالی قاپو برای صداهای بم بوده ولی در شیخ صفی برای صداهای ریز است

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- پله
- رامپ
- پله برقی
رامپ و پله برقی

من فكر ميكنم رامپ درست باشه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز

- در عالی قاپو طراحی برای جذب صداهای زیر بوده ولی در شیخ صفی برای صداهای بم بوده است

نظر شخصیم گزینه دوه
چون تو عالی قاپو تالار موسیقی این حالتو داره

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
- پله
- رامپ
- پله برقی
رامپ و پله برقی

نظر منم رمپه
معمولا نابینایان با پله مشکل دارند از پله برقی هم وجشت دارند

امضاتونم دوس دارم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمایشنامه پرنده ابی هنرنو مربوط به کدوم کتابه

کتاب از زمان و معماری مزینی

- پله
- رامپ
- پله برقی
رامپ و پله برقی

به نظرمنم پله درسته چون برای یه فرد نابینا پله قابل شمارش از نظر تعداده ولی رامپ و پله برقی چون یه مدول ثابت ندارن فرد نابینا نمیتونه مثلا نشونه بذاره که این چند تا ست یا نمیتونه بفهمه کی به بالا یا پایین میرسه (البته نسبت به پله)

نمیدونم کی این طرز فکرو بین مردم جا انداخته که این تالارها با سیستم آکوستیکی طراحی شدن آخه 400 سال پیش آکوستیک میدونستن چیه تا ازش تو طراحیشون استفاده کنن ؟!!! محظ اطلاعتون این تالار ها اسمشون جام خانه بوده و جایی بوده که واسه هر ظرفی که می گذاشتن تو اونجا شکل همون ظرف رو توی دیوار خالی میکردن تا یه دکوری شاهانه درست کرده باشن به نقل از استاد مرمتم آقای پارسی خود پیرنیا هم تو کتابش میگه که در نزد مردم به اتاف موسیقی مشهوره تمیگه که برای آکوستیکی طراحی شده

آخرین ویرایش:

orkide69

عضو جدید
بچه ها به نظرم برنده اين روزا كسيه كه بيشتر از همه آرامش خودشو حفظ كنه ، خواهشا جو آروم اينجا رو مغشوش نكنيد.

اينجا ما به چشم دوستان هم هدف به هم نگاه مي كنيم نه عرصه نبرد و رقيبان سرسخت.
از دوستاي گلم هم كه هميشه به بقيه بي كم و كاست كمك كردن و اندوخته هاشونو به اشتراك گذاشتن يه دنيا تقدير و تشكر مي كنم . :gol:

Rebika

عضو جدید

به نظرمنم پله درسته چون برای یه فرد نابینا پله قابل شمارش از نظر تعداده ولی رامپ و پله برقی چون یه مدول ثابت ندارن فرد نابینا نمیتونه مثلا نشونه بذاره که این چند تا ست یا نمیتونه بفهمه کی به بالا یا پایین میرسه (البته نسبت به پله)

نمیدونم کی این طرز فکرو بین مردم جا انداخته که این تالارها با سیستم آکوستیکی طراحی شدن آخه 400 سال پیش آکوستیک میدونستن چیه تا ازش تو طراحیشون استفاده کنن ؟!!! محظ اطلاعتون این تالار ها اسمشون جام خانه بوده و جایی بوده که واسه هر ظرفی که می گذاشتن تو اونجا شکل همون ظرف رو توی دیوار خالی میکردن تا یه دکوری شاهانه درست کرده باشن به نقل از استاد مرمتم آقای پارسی خود پیرنیا هم تو کتابش میگه که در نزد مردم به اتاف موسیقی مشهوره تمیگه که برای آکوستیکی طراحی شده

این سوال واس کنکور سراسری 87

(آنچه عالی قاپو را در عداد آثار با شکوه و بسیار نفیس قرار داده است اثر هنرمند معروف عصر صفوی رضا عباسی یعنی گچبریهای آخرین طبقه است که تالار آن به اتاق موسیقی یا اتاق صوت نیز معروف است .

در این قسمت از کاخ شکل انواع جام و صراحی در دیوار تعبییه شده است که این اشکال علاوه بر نمایش زیبایی و خلاقیت و ابتکار هنرمندان گچکار برای این بوده است که انعکاس حاصل از نغمه‌ها ی نوازندگان به وسیله این اشکال گرفته شود و صداها طبیعی و بدون انعکاس صوت به گوش برسند .)

جامخانه :جامخانه نوعى پنجره است که بالای پوشش‌هاى گنبدى شکل، به‌ويژه حمام‌ها استفاده می شد( نورگیر های شیشه ای حمام ها)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

من اصلا برای از زمان ومعماری وقت نذاشتم برامعاصر فقط اعتضادی قبادیان بانی مسعودمیخونم:cry:

این کتابم مکمل اوناست خیلی چیز زیادی نسبت به اونا نگفته همون کتابایی که میخونی اکثر سوالا رو میتونی جواب بدی باهاش گریه نداره که فقط اگه رسیدی عکساشو حتما ببین

النازا

عضو جدید
این کتابم مکمل اوناست خیلی چیز زیادی نسبت به اونا نگفته همون کتابایی که میخونی اکثر سوالا رو میتونی جواب بدی باهاش گریه نداره که فقط اگه رسیدی عکساشو حتما ببین

فکرنمیکنم هیچ رشته ای اندازه معماری کتاب داشته باشه.برا ازمون این سری کل فصل نورپردازی هستش؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرنمیکنم هیچ رشته ای اندازه معماری کتاب داشته باشه.برا ازمون این سری کل فصل نورپردازی هستش؟

آره والا منم چون بانی مسعودو قبلش خونده بودم رسیدم یه نگاه هم به این کتاب بندازم فصل 5و 8 و قسمت لیزر و فیبرنوری از فصل 4 تو این آزمون هست

orkide69

عضو جدید
بچه ها نميتونيد آزمون چهارمو به صورت zip بذاريد آخه ايني كه تو قسمت جزوه هاست سخت دانلود ميشه:(

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد اصلا حواسم نبود فكر كردم اين اون نيست يعني فكر كردم پنجميه بيخيال فكر كنم قاطيدم داداش:biggrin:

نه درست میگی اون آزمون اصلی 4 حضوری بوداین آرمونی که تازه گذاشتن بچه ها آزمون اینترنتی این جمعه بود اینم فایل زیپش

مشاهده پیوست interneti4.zip

آخرین ویرایش:

tehrangharb

عضو جدید
نه درست میگی اون آزمون اصلی 4 حضوری بوداین آرمونی که تازه گذاشتن بچه ها آزمون اینترنتی این جمعه بود اینم فایل زیپش

مشاهده پیوست 128335

ببخشید مگه مرکز به غیر از اون آزمون حضوری که پنجمیش تو این هفته برگزار میشه آزمون دیگه ای هم برگزار میکنه؟؟خب اینم که اینترنتی داره.... خب چرا شرکت کننده ها باهم این آزمون رو نمیدن که جامعه آماریش بره بالا!!!!!؟؟؟؟؟:confused:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسین محترم دوستان ! خواهشا این تستایی که زحمت میکشین می زارین توسایت یا سوالایی که می پرسین لطفا جواب صحیح و منبع سوالتون بنویسید . چون حتما پاسخ نامه دارن این تستها ؟ وگرنه کسی که بدون پاسخ نامه تست نمی زنه . من میام سوال میبینم جواب می دم نمی دونم درسته گفتم یا نه تا جواب نفهمم ذهنم همین طور درگیر سوال هست:neutral: . سوالی که جوابش ندونیم ممکنه با پاسخ غلط تو ذهنمون حک بشه :evil:! جواب اگه بددونیم قانع نشیم با هم بحث میکنیم سرش بلاخره کسایی که پاسخ درست بلد بودن می تونن اونایی که پاسخ غلط می دونن قانع کنن !:w35:

الان می دونید چند سوال تو سایت هست که جوابش مشخص نیست فقط بحث سرش شده ! اصلا معلوم نیست چی شد جوابش درسته غلطه !

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
- پله
- رامپ
- پله برقی
رامپ و پله برقی

من فکر کنم رامپ هست . به خاطر این میگم که طرح 3 مجتمع سینمایی داشتیم چون فضا تاریک بود تو ضوابط گفته بود از ایجاد پله خودداری کنید درصورت ایجاد پله با کف پله های وسیع باشن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.