قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها! من طرح 4 رو تحویل دادم و... برگشتم به باشگاه،ایشالا روزای باقی مونده با انرژی و هدفمند پیش بره

کسی دیروز آزمون سنجش شرکت نکرده؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم از کارنامه نفر اول آزمون دهم مرکز (ایشون البته 5-4 آزمونی از این 10 تا رو نفر اول شدن)

مقایسه کنید و ببینید کجای کارید

http://www.mediafire.com/?22q42d1qsywyy3g

با آرزوی موفقیت برای ایشون و همه دوستان

پیوست ها

• Karnameh.jpg
    Karnameh.jpg
    49.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pedram8755

عضو جدید
دوست خوبم، من حتی به عمد دقیقا نگفتم کجاست، چون خواستم ایشون خودشون مبحث 4 رو از اینترنت دانلود کنن و بخونن، حجمش کمه، و خوندن کلیه مباحثش واجبه، تقریبا هر سال 2-3 تا سوال از مباحث بوده
تو اینترنت اکثر سایتای معماری و عمران مباحث 21 گانه رو برای دانلود گذاشتن، به راحتی میشه دانلودشون کرد
وقتی مبحث 4 رو ببینید خودتون ناخوداگاه ترغیب میشید کلشو بخونید، لازمم نیست حفظ کنیدف داستانوار هم بخونید کافیه، خودتون متوجه میشید کجاها مهمتره

ممنون آقای ReD_CoDE ...الان دانلودش کردم بشینم یه نگاهی بهش بندازم..مرسی:D

tehrangharb

عضو جدید
این هم از کارنامه نفر اول آزمون دهم مرکز (ایشون البته 5-4 آزمونی از این 10 تا رو نفر اول شدن)

مقایسه کنید و ببینید کجای کارید

http://www.mediafire.com/?22q42d1qsywyy3g

با آرزوی موفقیت برای ایشون و همه دوستان

ممنننننننننننون از لطفتون ولی ایکاش یه طور دیگه تو سایت قرار میداید، تا واضح باشه و بشه خوندش......;)

R00z

عضو جدید
کارت های ورود به جلسه اومده؟ من که میزنم روگزینه کارت هیچی نمیاد !!! گفته بودن 15 بهمن !

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارت های ورود به جلسه اومده؟ من که میزنم روگزینه کارت هیچی نمیاد !!! گفته بودن 15 بهمن !

اره.....
منم از دیشب امتحان کردم نیومده بوووود...
واااااااای ..... میشه تاریخ ازمون عقب افتاده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w21:

• Like
واکنش ها: R00z

R00z

عضو جدید
اره.....
منم از دیشب امتحان کردم نیومده بوووود...
واااااااای ..... میشه تاریخ ازمون عقب افتاده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w21:

نه بابا اگه این سازمان سنجشه که یادش رفته !!!!! میگذاره شب خود امتحان کارت میده !!!

R00z

عضو جدید
بچه ها جواب های تشریحی کنکور 91 رو میخوام هیچ کس بهم نداد !!!! تو رو خدا اه کسی داره فیلش رو بگذاره !!

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه فایلی بود یکی از بچه ها زحمت کشیده بود از نمودار سایکرومتریک گذاشته بود...میشه یکی زحمت بکشه آپ کنه
اگه در این مورد چیز دیگه ای هم هست لطف کنین ممنون می شم..

pedram8755

عضو جدید
سلام بچه ها

این اصول هیپودامیک چیه دقیقا؟!....توی چه بناهایی هست؟
ممنون میشم

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کارتارو گذاشتن؟؟؟؟
من فقط اطلاعیشو میبینم تو سایت...خود کارت کو؟؟؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال

فرق جنبش ورکبوند با صنایع و حرف چیه؟:que:

هر دو اشتی هنر با صنعت بیان می کنن ولی در ورکبوند این اشتی در این می بینه که ابزار و وسایل به هنرمند بدیم تا بتونه هنرش با این ابزار صنعنی تولید بکنه و هنر به تولید انبوه برسه ولی صنایع و حرف این اشنی رو در این میبینه که نقش صنعت کم رنگ تر بشه و زیاد از صنعت استفاده نکنیم تولیدات انبوه نداشنه باشیم تا هنر دوباره ارزش خودش بدست بیاره

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال

در صورت وارد شدن بار گسترده یکنواخت بر بال یک تیر آهن با مقطع آی شکل تنش های فشاری در ............. تیرآهن حداکثر است.
جواب رو زده بال اما چرا؟ اصلا وقتی میگه بر بال وارد میشه که دیگه جواب روخودش گفته ! اینطور نیست؟
گزینه ها : بال - جان - هر 2 بال -هر 2 جان

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال دیگه اینکه بین دیوار برشی و مهاربندی کدوم بهتره؟؟
لطفا با منبع

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال دیگه اینکه بین دیوار برشی و مهاربندی کدوم بهتره؟؟
لطفا با منبع

بهتر و بدتر که نداره، باید ببینی استفاده ای که ازش میخوای چیه. البته بطور کلی میشه گفت دیوار برشی صلب تر هست، اگه صلب بودن مد نظرته. (منبع طراحی لرزه ای)

در مورد سوال قبل هم که... خب واضحه دیگه بال بالایی تنش فشاری داره. اشکالتو متوجه نشدم.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتر و بدتر که نداره، باید ببینی استفاده ای که ازش میخوای چیه. البته بطور کلی میشه گفت دیوار برشی صلب تر هست، اگه صلب بودن مد نظرته. (منبع طراحی لرزه ای)

در مورد سوال قبل هم که... خب واضحه دیگه بال بالایی تنش فشاری داره. اشکالتو متوجه نشدم.
من خودم سوال اول خیلی به نظرم مسخره میاد میخوام بدونم کلا نکته ای داره یا اینکه همین قدر تابلوئه که جواب رو تو سوال گفته؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون معماری طبق انتظار صبح جمعست.

فقط 2 تا نکته، یکی اینکه زمان آزمون 150 دقیقست! بر خلاف آزمون پارسال و آزمایشی ها که 120 دقیقه بود، و نکته بعد: چرا کارتش انقدر ضایعست؟ مال شما هم عکس نداره؟:D

sinana

عضو جدید
سایت بالا نمیاد تو رو خدا اگه کسی میدونه بگه کنکور چند شنبه هست ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.