قتل دختر دانشجو توسط همكلاسي پسر!!

m2kz

عضو جدید

parna wanna u

عضو جدید
سوال کلیدی که مطرح میشه اینه که اصلا چرا دختره تا زیر پل باهاش رفته ،اصلا قبول کرده که بره تا اونجا زیر پل،کسی که تازیر پل میره جز این نمیشه ازش انتظاری داشت..میخاست با پسره نره زیر پل
داستان مثه همون دختری که رفت تو جمع یه سری افغانی رقصید و بعد افغانیا ...........
خوب میخاستی نری تو جمعشون...میخاستی نرقصی
.اره اره اره

pari ko0cho0lo0

عضو جدید
اخه شما مغز داری من اطلاعاتم رو در اختیارت بذارم.........
واقعا امیدوارم دانشگاهی که شما توش درس میخونی تفکیک شه
گناه دارن خانم ها...
میگم شما که جنبه ی بحث و گفتگو رو نداری و وقتی نظرت با یه خانم مخالفه از توهین استفاده میکنی یه پیشنهاد به ادمین بده که باشگاه رو هم تفکیک کنن
.
وقتی این همه مشکل و فقر تو مملکت هست امثال شما میان و بودجه رو...

اصلا به من بگو یونی چرا تفکیک شه؟
دختر و پسر ها همو نبینن؟ خب تو کوچه که دارن از کنار هم رد میشن...تو مهمونی که میبینن...توبازار که همو میبینن...
و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم حرف نزنن؟ پای تلفن حرف میزنن... تو نت حرف میزنن... و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم توی کلاس نشینن؟ خب تو مترو که کنار همن..تو تاکسی که کنار هم میشینن...تو اتوبوس که کنار همن...و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم توی یه سلف نباشن؟ مگه تو رستوران ها،کافی شاپ ها وجاهای دیگه غذا نخوردن که تو سلف بخوان کنار هم نشستنو به گند بکشن؟؟

یعنی تو میگی اونی که اهل دوست شدن با جنس مخالفه وقتی یونی تفکیک شه،توبه میکنه و دیگه سمت این کارا نمیره؟
حالا میفهمی چرا میگم نظرت یه بعدیه؟

parna wanna u

عضو جدید
گناه دارن خانم ها...
میگم شما که جنبه ی بحث و گفتگو رو نداری و وقتی نظرت با یه خانم مخالفه از توهین استفاده میکنی یه پیشنهاد به ادمین بده که باشگاه رو هم تفکیک کنن
.

دختر و پسر ها همو نبینن؟ خب تو کوچه که دارن از کنار هم رد میشن...تو مهمونی که میبینن...توبازار که همو میبینن...
و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم حرف نزنن؟ پای تلفن حرف میزنن... تو نت حرف میزنن... و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم توی کلاس نشینن؟ خب تو مترو که کنار همن..تو تاکسی که کنار هم میشینن...تو اتوبوس که کنار همن...و خیلی جاهای دیگه
دختر و پسر ها با هم توی یه سلف نباشن؟ مگه تو رستوران ها،کافی شاپ ها وجاهای دیگه غذا نخوردن که تو سلف بخوان کنار هم نشستنو به گند بکشن؟؟

یعنی تو میگی اونی که اهل دوست شدن با جنس مخالفه وقتی یونی تفکیک شه،توبه میکنه و دیگه سمت این کارا نمیره؟
.ای ول دمت گرم کاملا باهات موافقم.

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
گناه دارن خانم ها...
.

و خیلی جاهای دیگه

به محمود جان(احمدی نژاد)میگم شهرو تفکیک کنه تا شمام خیالت راحت شه:دی!!

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکایت مشت نمونه خرواره این یه نمونه از 1000 جنایتی که روزها در کشور اتفاق می افته و هیچکس جوابگو نیست

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکایت مشت نمونه خرواره این یه نمونه از 1000 جنایتی که روزها در کشور اتفاق می افته و هیچکس جوابگو نیست
من جوابگوم ومسئولیت این حمله رو به عهده میگیرم شهرارو تفکیک میکنم زنونه مردونه
همه چی حل میشه