قات زدی تا حالا ؟؟ + عکس!/

gagas

عضو جدید

قات زدی تا حالا ؟؟

قات گیاه گلداری است که بومی بخش گرمسیری شرق افریقا و شبه جزیره... عربستان میباشد.

قات از سال ۱۹۷۳ توسط سازمان جهانی بهداشت نوعی ماده مخدر محسوب شده و در منطقه صعده کشور یمن بطور وسیع کشت میشود. این مخدر بسیار گران قیمت بوده و قیمت یک بسته برگ قات در سال ۱۳۸۸ در حدود ۱۷ هزار تومان بود. این بسته تنها برای مصرف یک وعده استفاده میشود. برگ گیاه قات تا یک هفته در یخچال قابل نگهداری است و معمولاً بصورت تازه مصرف میشود.

قات زدن به عمل مکیدن تدریجی شیره برگ گیاه قات که نوعی مخدر است گفته میشود.

قات زدن موجب میشود تا مصرف کننده برای چند ساعت با نشاط، سرزنده و هیجانی شده و شروع به صحبت بی ربط کند، در ساعات بعدی دچار سکون شده و در نهایت دچار خمودگی و تنبلی جسمی و فکری شود.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قاط واسه وقتیه که داری از عصبانیت منفجر میشی :biggrin:

:gol::gol::gol:

پس چرا تو میگی قاط زدم ولی داری میخندی؟؟ هان؟؟!!!

چه عجب یه بار یه تاپیک مفید دیدیم

شرمنده که تشکر نکردم

فعال شد از خجالتت درمیام

...

منم همینو گفتم
بگذار تو برنامت که حتما ازش تشکر کنی

mehrad_eyval

عضو جدید
اقا من تا حالا قاط نزدم ولی مشابه اونو چرا با همین عوارض بهتره چون تو دسترسه

برگ گراسو
سیگاری

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

قات زدی تا حالا ؟؟

قات گیاه گلداری است که بومی بخش گرمسیری شرق افریقا و شبه جزیره... عربستان میباشد.

قات از سال ۱۹۷۳ توسط سازمان جهانی بهداشت نوعی ماده مخدر محسوب شده و در منطقه صعده کشور یمن بطور وسیع کشت میشود. این مخدر بسیار گران قیمت بوده و قیمت یک بسته برگ قات در سال ۱۳۸۸ در حدود ۱۷ هزار تومان بود. این بسته تنها برای مصرف یک وعده استفاده میشود. برگ گیاه قات تا یک هفته در یخچال قابل نگهداری است و معمولاً بصورت تازه مصرف میشود.

قات زدن به عمل مکیدن تدریجی شیره برگ گیاه قات که نوعی مخدر است گفته میشود.

قات زدن موجب میشود تا مصرف کننده برای چند ساعت با نشاط، سرزنده و هیجانی شده و شروع به صحبت بی ربط کند، در ساعات بعدی دچار سکون شده و در نهایت دچار خمودگی و تنبلی جسمی و فکری شود.
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
به من میگن زیاد قاط میزنم البته قات شما با ت این جوریست ...................... بنابراین مامورین محترم کاری بهم ندارن . دی