فکر کردید فقط ایرانی ها دخیل می بندند؟؟؟

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

mina_p

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گمان نكنم اينا دخيل بستن باشه:surprised::surprised:

ویسا

عضو جدید
خداییییییش اصلا فکرشم نمی کردم
خارجیام....................آره
جالب انگیزه:w15::w25::w27:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این چه وضع تاپیک زدنه، 4تا عکس میزای هر برداشتی ازش داری رو میگی بدون هیچ منبع و ماخزی!

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدا از کجا تشخیص می دن قفلشون کدوم بود چون خیلی مشابهند :surprised:

kamran_T

عضو جدید
به نظر منم اینا دخیل بستن نیست

حداقلش اینه که فلسفه دخیل بستن در آیین ما ایرانی ها این نیست که به یه نرده کنار خیابون قفل بزنیم

دخیل بستن نزد مردم ما خیلی بیشتر از این حرفا حرمت داره دوست عزیز

خواهش میکنم دقت کنید / ممنون

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر منم اینا دخیل بستن نیست

حداقلش اینه که فلسفه دخیل بستن در آیین ما ایرانی ها این نیست که به یه نرده کنار خیابون قفل بزنیم

دخیل بستن نزد مردم ما خیلی بیشتر از این حرفا حرمت داره دوست عزیز

خواهش میکنم دقت کنید / ممنون
من این دخیل بستنی که ایرانی ها انجام میدن رو هم قبول ندارم ولی به عقیدشون احترام میزارم/ببین پنجره فولاد امام رضا(ع) رو چه قفل بارون کردن/میگن هر وقت مریضمون شفا گرفت اون قفل باز میشه/
این قفل زدن خارجی ها هم یک فلسفه ای داره/اگه دخیل بستن نیست خوشحال میشم فلسفش رو بدونم چیه،هر چی باشه یه چیزی هست که قفل میزنن

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این دخیل بستنی که ایرانی ها انجام میدن رو هم قبول ندارم ولی به عقیدشون احترام میزارم/ببین پنجره فولاد امام رضا(ع) رو چه قفل بارون کردن/میگن هر وقت مریضمون شفا گرفت اون قفل باز میشه/
این قفل زدن خارجی ها هم یک فلسفه ای داره/اگه دخیل بستن نیست خوشحال میشم فلسفش رو بدونم چیه،هر چی باشه یه چیزی هست که قفل میزنن
ببین مثلا اونی که عروس و داماد تو عکسه هست به نظر میاد اینا وقتی پیوند ازدواج بستن این قفلم قفل کردن برای استحکام ازدواج
الان بیشتر فکر کردم یادم اومد قدیمیا موقع عقد یه قفلی رو یواشکی قفل میکنن به این نیت که این پیوند هیچوقت گسسته نشه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین مثلا اونی که عروس و داماد تو عکسه هست به نظر میاد اینا وقتی پیوند ازدواج بستن این قفلم قفل کردن برای استحکام ازدواج
الان بیشتر فکر کردم یادم اومد قدیمیا موقع عقد یه قفلی رو یواشکی قفل میکنن به این نیت که این پیوند هیچوقت گسسته نشه

خوب منم همین رو میگم دیگه/اونا که از نرده شفا نمیخوان که!/به هر حال یه عقیده ای دارن که اون قفل ها رو بستن/