فوری / ترور یکی ازدانشمندان هسته‌ای ایران

fatima25

عضو جدید
ی دیگر از دانشمندان هسته‌ای کشور بعد از ظهر امروز بين ساعت 16 تا 17 عصر هنگام
بازگشت به منزل ترور شد.

به گزارش عصر ايران اين حادثه زماني رخ داد كه اين داشمند هسته اي به همراه همسر و دختر خردسال خود از بيرون قصد وارد شدن به خانه را داشته است كه هنگام وارد شدن خودرو به داخل حيات خانه مورد حمله تروريست ها قرار گرفت.

به گفته همسايه ها اين ترور توسط دو موتور سوار صورت گرفت كه صورت خود را با كلاه كاسكت پوشانده بودند.

پوكه هاي باقي مانده در محل نشان مي دهد كه در اين ترور 5 گلوله شليك شد كه يك گلوله به گردن اين دانشمند و گلوله ديگر به دست وي اصابت كرده است.

همچنين يك گلوله به در خانه اصابت كرده است.

ضاربان بعد از ترور از محل متواري شدند.

همسايه ها به خبرنگار عصر ايران گفتند كه هنگام شنيدن صداي شكليك ها از منازل خود خارج شده و همسر مقتول را مشاهده كرده اند كه شوهر خود را در آغوش گرفته و كمك مي خواسته است.

همچنين همسايه ها دختر خردسال خانواده را كه سراسيمه و در حال گريه بوده است به خانه خود منتقل كردند.

اين عده همچنين گفتند كه نيم ساعت طول كشيد تا اورژانس به محل حادثه برسد.

گرچه همسايه ها نيز از هويت فرد ترور شده مطلع نبودند، اما جوان آنلاين در خبر منتشر شده وي را دانشمند هسته اي كشور خواند.

گفتني است اين حادثه در خيابان بني‌هاشم خيابان خادم رضائيان رخ داده است .
http://www.asriran.com/fa/news/174070

fatima25

عضو جدید
من نمیدونم چه اتفاقی داره میفته کشتن یه دختر دانشجو ،یه قهرمان و حالام یه دانشمند توی یه ماه اونم تو زمان اجرای طرح امنیت اجتماعی مسخرش ودر اوردن!

magnet

عضو جدید

درباره ی داریوش رضائیان :

استاد فیزیک هسته ای کشورمان که ساعاتی پیش در تهران ترور شد از اساتید دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.

وی در سال 1344 در روستای اوچبلاغ اردبیل متولد شد. دوره دبیرستان را در شهر تهران در دبیرستان نمونه مردمی شریعتی (تهرانپارس) به اتمام رساند. در سال 1367 جهت تحصیل در رشته فیزیک کاربردی وارد دانشگاه تبریز شد.

پس از اتمام دوره کارشناسی در سال 1372 وارد دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک) شد و در رشته مهندسی هسته ای (گرایش مهندس راکتور) در این دانشگاه تحصیل کرد.

در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از اعطای بورس تحصیلی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برخوردارشد.

پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد خود در زمینه فیزیک نوترون در سازمان انرژی اتمی ایران در بخش راکتور گذراند. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در سال 1375برای انجام تعهد بورسیه به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه محقق اردبیلی شروع بکار کرد.

روحش شاد ......

:gol::gol::gol:

من نمیدونم چه اتفاقی داره میفته کشتن یه دختر دانشجو ،یه قهرمان و حالام یه دانشمند توی یه ماه اونم تو زمان اجرای طرح امنیت اجتماعی مسخرش ودر اوردن!

من ربط این موضوعا رو متوجه نشدم. در هرصورت ممنون بابت تایپیک

آخرین ویرایش:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينم عاقبت كسي كه ز گهواره تا گور دانش بجست

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا میدونه این عدم امنیت و نا به سامانی در سیستم امنیتی تا کی ادامه داره و این سران نظام کی میخوان به فکر بیفتن که اینقدر شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم و به دلیل سهل انگاری مسؤلان و دستگاه قضایی و نیروی انتظامی دانشمندانی و افرادی که عمرشون رو صرف علم و دانش و خدمت میکنن رو به راحتی از دست بدیم.............نا سلامتی به قول آقایان ما یکی از امن ترین های جهان هستیم،پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسر فنی

اخراجی موقت
سلام
دوست نداشتم پست بدم
ولی اشتباهی اینجا صورت گرفت که اصلاح میکنم

رضایی نژاد در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بود

شخصی که شما اشاره کردین خدا رو شکر زنده هستن

روحشون شاد و یادشون گرامی باد

قطعا هزاران نخبه ادامه راه این عزیز خواهند بود و دانشجویان با غیرت ایران نخواهند گذاشت خون این عزیزان
پایمال گردد

انشاالله:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

samira.it

عضو جدید
پس بالاخره معلوم شد اشتباس
چون اون شخصی که تو سایتا اعلام شده فک میکنم سفر خارجه هستن

خبرگذاریم در حد تیم ملی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا یهو یادم افتاد به سخنان دیروز اون بزرگوار در خطبه های نماز جمعه ی تهران که فرمود :

ایران امن ترین کشور جهانست ...

باید در جواب ایشون بگم :

تکبییییییییییییییییییر

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا میدونه این عدم امنیت و نا به سامانی در سیستم امنیتی تا کی ادامه داره و این سران نظام کی میخوان به فکر بیفتن که اینقدر شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم و به دلیل سهل انگاری مسؤلان و دستگاه قضایی و نیروی انتظامی دانشمندانی و افرادی که عمرشون رو صرف علم و دانش و خدمت میکنن رو به راحتی از دست بدیم.............نا سلامتی به قول آقایان ما یکی از امن ترین های جهان هستیم،پس کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی جان ما همیشه امن ترین و آزاد ترین و با اخلاق ترین کشور دنیا بودیم و هستیم! و بهترین نیروهای اطلاعاتی رو داریم فقط نمیدونم چرا تعداد ترورهایی که در یک سال توی کشورمون اتفاق می افته از انگشتان دو دست هم بیشتره!

به هر حال وقتی یک نفر میره بالای منبر و شروع میکنه همه کشورهای جهان رو مورد هجوم شتکیات خودش قرار میده و میگه فلان کشور باید حذف بشه فلان کشور باید محو بشه، دانشمندهای این مملکت این جور و مردم بدبخت هم یک جور دیگه باید توونش رو پس بدند.

راستی ما بهترین تماشاگرهای دنیا رو هم داریم اینو یادم رفت بگم;)

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ما دیگه دانش نجوییم؟؟؟ :surprised:

يعني اينكه اينجا علم بي ارزشه

اينجا علم قيمتي نداره

همه چيز گرون اما خيلي چيزها مفت : يكيش علم (بقيش هم كه جاش نيست )

خواهشا خواهش ميكنم اخطار نديد ، فقط ميخوام يك حقيقت بگم :
وقتي يك وزير يا رئيس مجلس از خونش بيرون مياد 20 تا محافظ و باديگارد داره ، اون وقت دانشمند ما بايد به راحتي ترور بشه

تاسف باره

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

من ربط این موضوعا رو متوجه نشدم. در هرصورت ممنون بابت تایپیک

یه ربطش می تونه این باشه که به جای اینکه به ازای هر دختر و پسر یه مامور توو خیابون بذارن، تووی جای درست خرجشون کنن

pari ko0cho0lo0

عضو جدید
خاک تو سر منو تو ی دانشجوی بی غیرت
مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟
گنده بخدا

اوااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگی چی کار کنیم؟ کی میتونه جلوی اینا قد علم کنه؟
من هنوز یادمه که تو درگیری های انتخابات بودو داداشم رفته بود خرید.هنوز یادم نرفته که داداش گلمو...:cry::cry::cry::cry: