فقط اونايي كه روراست هستن بيان تو

taraneye baran

عضو جدید
چه اهمیتی داره چند تا خواستگار داشته باشی مهم اینه که در نهایت باید با یه نفر ازدواج کنی و اونم باید آدم حسابی باشه از کسایی که با یه بار نشست و برخاستم خواستگاری میکنن متنفرم چون ممکنه به همون سادگیم از یکی دیگه خوشش بیاد
اون وقته که...

ghazaliii

عضو جدید
چه اهمیتی داره چند تا خواستگار داشته باشی مهم اینه که در نهایت باید با یه نفر ازدواج کنی و اونم باید آدم حسابی باشه از کسایی که با یه بار نشست و برخاستم خواستگاری میکنن متنفرم چون ممکنه به همون سادگیم از یکی دیگه خوشش بیاد
اون وقته که...
حرفتون كاملا قابل قبول و متين هستش

sade_messi

عضو جدید
بله بله میبینم که همه هستن جا ما خالیه اول یه تشکر از صاحب تاپیک بابت اینکه بر و بچ و دور هم جمع کرده دوم در مورد سوال باید بگم از هیچکس و خودم هم در مورد شریک آینده ی زندگی به قسمت و نظر حضرت حق اعتقاد دارم و سوم اینکه از نظر بنده خواستگاری رفتن شرایط محیا و اماده ی زندگی میطلبه!!! حالا که همگی صادقانه جوابیدین باید بگم منم یکی رو میخواستم که تا ما به خودمون بیایم دیدیم صورت مسئله پاک شده!!!

خواهش ميكنم دادا
من كوچيك همه برو بچ هم هستم

afn741

عضو جدید
تجربه نشان داده که خانمها و اقایون تا 30 سالگی قدرت ریسک و همچنین تغییرات در خصوصیات برای هماهنگ شدن با همسر را دارند هر چه سن بالاتر میرود قدرت ریسک کردن و تغییر کردن سخت میشود چرا که ترس از انتخاب اشتباه افراد را محتاط میکند . بعد از سن 40 سالگی از انجایی که به تنهایی عادت کرده و قدرت تحمل مشکلات کمتر شده به ندرت تن به ازدواج میدهند بعد مدتی کلا" تحمل فرد دیگری به عنوان شریک زندگی برای فرد تقریبا" غیر قابل قبول میشود .

لطفا" اگر به اینده خود علاقه مند هستید مقوله ازدواج را ساده نگیرید تا زمانی که خواهان دارید انتخاب کنید . هیچ فردی بطور کامل با الگوهای ما مطابقت ندارد . ثروت و نظایر اینها قابل رسیدن است . سیرت فرد اگر درست باشد چهره بعد از مدتی عادی میشود و لی اگر سیرت بد باشد کاری نمیتوان کرد . سعی کنید در تغییر خصوصیات فردی بعد از ازدواج انعطاف پذیر باشد . عشق اصلی بعد از ازدواج است . همیشه در زندگی سعی کنید برای شریک زندگیتان شنونده خوبی باشید . و ایرادات همدیگر را به رخ هم نکشید تا صمیمتها رنگ نبازد .

n3sa

عضو جدید
اگه دختري چندبار ازت خواستگاري شده چي جواب دادي؟؟/؟؟

خوب راستش منم خواستگار زیاد داشتم، ولی هیچ وقت نشد که جوابی بدم، چون قبل از من مامانم به همشون جواب میداد:biggrin:
فقط من به یه نفر جواب دادم، اونم بهش گفتم باید با مامانم صحبت کنه، وقتی مامانم فهمید دعوام کرد:redface:چون دیپلم بود، ولی خیلی خیلی بچه ی خوبی بود.
این شد که من تصمیم گرفتم، برم ارشد بخونم که دیگه مامانم بتونه با خیال راحت، خواستگارای لیسانسم هم رد کنه:)
مامان جونم خیالت راحت، دیگه خیلیا ف ی ل ت ر میشن

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
موقعیت های خوبی هستن ...نشده برم خواستگاری ... چون هنوز خودم رو در حدی نمیبینم که بتونم یه زندگی رو بچرخونم .. به قول معروف دوست دارم نون بازوی خودمو بوخورم ...

(خدای ما هم بزرگه و بوقتش همه کار میکنم ... )

B A H A R E*

عضو جدید
یک نفر رسمی رسمی!اما تو دانشگاه و کلاس های مختلف زیاد!
بع اون رسمیه گفتم باید فک کنم بعد گفتم نه!به این غیر رسمی ها گفتم نامزد دارم!(اخه حوصلشون و نداشتم)

monamona

عضو جدید
10تا رسمی
5تا غیر رسمی
به همه گفتم نه
آخه از شانسم هر 15تا اوشکول بودن:redface::biggrin:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا حالا خواستگار نداشتم:cry:،در ضمن 20 سالمه هااااا.البته از اون الکیای سر پایی داشتم منم که دیوونه نیستم بهشون ج مثبت بدم
در ضمن 2 تا خواهر بزرکتر از خودم دارم به خاطر اون

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیک با مزه ای...!
من تاحالا 3 تا خواستگار رسمی داشتم,یکیشون خیلی جدی شد تا مزر نامزدی پیش رفت ولی به هم خورد,علتشم مخالفت مامانم
اون 2 تای دیگه هم که بعدش بود من خوشم نیومد (یکیشون با درس و کار مخالف بود اون یکی هم خیلی خوشحال بود:D:surprised:)
2 تا هم غیر رسمی که جفتشون دیوونه بودن!!!

sade_messi

عضو جدید
من تا حالا خواستگار نداشتم:cry:،در ضمن 20 سالمه هااااا.البته از اون الکیای سر پایی داشتم منم که دیوونه نیستم بهشون ج مثبت بدم
در ضمن 2 تا خواهر بزرکتر از خودم دارم به خاطر اون

پس با اين تفاسير واسه ازدواج كردن راهي بس دشوار پيش رو داري..................

زيگورات

عضو جدید
این دخترا حقشونه هیچکی خواستگاریشون نیاد:mad:
واقعا این همه غرور برای چیه؟
مشکل من سر نه گفتن نیست.اکثر دخترا توی همین تاپیک نوشتن:
تاحالا نشمردم،اهمیتی نداره برام،اسماشونو یادم نیست،...
من تاحالا با کسی آشنا نشدم چه برسه خواستگاری اما اگر قراره بیام خواستگاریو اینجوری تحقیر بشم اصلا ارزششو نداره که بیام.
دوست عزيزم
چرا اينقدر ناراحت ميشه
دليل اصلي نه گفتن اكثر خانوم‌ها اينه كه وقتي انسان نيمه گمشده خودشو پيدا ميكنه اون مثل يك هواپيماي غول پيكر تو قلب انسان ميشينه . بايد دنبال نيمه گمشده خود باشي و تا زن گمشده خودت را پيدا نكردي مأيوس نشوي . بلاخره يك .... پيدا ميشه به شما بگه بله

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس با اين تفاسير واسه ازدواج كردن راهي بس دشوار پيش رو داري..................
همچین دشوارم نیس،چون اصلا مگه خاستگار بیاد من شرایطشو دارم ازدواج کنم؟؟؟من انقد سوسول بار اومدم که امروز مامانم گف در قابلمرو وردار دستم سوخت منکه عرذه ی (اگه غلط نوشتم ببخشید)یه در قابلمه ورداشتنو ندارم چطوری میتونم یه خونه رو اداره کنم؟؟؟:w20::child:
در ضمن قرار نیس که تو یه خونه همه به ترتیب سن ازدواج کنن آسیاب که نیس......:biggrin:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
همچین دشوارم نیس،چون اصلا مگه خاستگار بیاد من شرایطشو دارم ازدواج کنم؟؟؟من انقد سوسول بار اومدم که امروز مامانم گف در قابلمرو وردار دستم سوخت منکه عرذه ی (اگه غلط نوشتم ببخشید)یه در قابلمه ورداشتنو ندارم چطوری میتونم یه خونه رو اداره کنم؟؟؟:w20::child:
در ضمن قرار نیس که تو یه خونه همه به ترتیب سن ازدواج کنن آسیاب که نیس......:biggrin:
عرذه؟؟؟؟؟:eek:

sade_messi

عضو جدید

با عرض عليك سلام
اصلا متوجه منظورتون از اين پست و لينك مربوطه نشدم ولي اگه قصد داريد به تاپيك گير بدين بايد بگم كه اصلا سياسي نيست و كاملا اجتماعيه كه مطمينا خودتون متوجه شدين.
هيچ پست غير اخلاقي و غير شرعي هم وجود نداره و هدفش هم بررسي يكي از دلايل بالا رفتن سن ازدواجه(معضل امروز جامعه).

ghazaliii

عضو جدید
با عرض عليك سلام
اصلا متوجه منظورتون از اين پست و لينك مربوطه نشدم ولي اگه قصد داريد به تاپيك گير بدين بايد بگم كه اصلا سياسي نيست و كاملا اجتماعيه كه مطمينا خودتون متوجه شدين.
هيچ پست غير اخلاقي و غير شرعي هم وجود نداره و هدفش هم بررسي يكي از دلايل بالا رفتن سن ازدواجه(معضل امروز جامعه).
سلام
ديروز جواب نقل قولتونا دادم كه گفته بودين كاش همه مثل شما بودن
چند صفحه قبله

sade_messi

عضو جدید
شما لطف دارين
هميشه از خدا خواستم اوني را كه انتخاب ميكنم واسه يه عمر اين توانايي را اول بهم بده كه بتونم اول براش يه دوست باشم تا يه همسر و گذشت جونمم براش داشته باشم.توانايي بخش وچشوندن طعم واقعي دوست داشتن را.اون بنده خدا هم با هزار و يه ارزو مياد.چرا فقط خودمون و خاستمون مهم باشه؟اين حق انسانيت نيست.اين خود خواهيه.
من از زندگي هاي مصنوعي متنفرم

واقعا به شما به خاطر اين ديدگاهتون تبريك ميگم و همينطور به شوهر آينده تون به خاطر داشتن همچين همسري.

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزيزم
چرا اينقدر ناراحت ميشه
دليل اصلي نه گفتن اكثر خانوم‌ها اينه كه وقتي انسان نيمه گمشده خودشو پيدا ميكنه اون مثل يك هواپيماي غول پيكر تو قلب انسان ميشينه . بايد دنبال نيمه گمشده خود باشي و تا زن گمشده خودت را پيدا نكردي مأيوس نشوي . بلاخره يك .... پيدا ميشه به شما بگه بله
ولی شاید کسی که به شما میگه بله اون نیمه گمشده نباشه

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اون وقته که...
خانم یه کم بهش حق بده. شاید میترسه از دست بده طرفو یا به قول معروف بپره

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما لطف دارين
هميشه از خدا خواستم اوني را كه انتخاب ميكنم واسه يه عمر اين توانايي را اول بهم بده كه بتونم اول براش يه دوست باشم تا يه همسر و گذشت جونمم براش داشته باشم.توانايي بخش وچشوندن طعم واقعي دوست داشتن را.اون بنده خدا هم با هزار و يه ارزو مياد.چرا فقط خودمون و خاستمون مهم باشه؟اين حق انسانيت نيست.اين خود خواهيه.
من از زندگي هاي مصنوعي متنفرم
اون قسمتو بزرگ کردم تا خانمها بیشتر بهش توجه کنند. به نظرم این مورد رو خیلی از دخترا نمیبینند. خوشحالم که شما یه همچین طرز فکری دارید

آخرین ویرایش:
بالا