فروش گسترده عصمت مصنوعی و چوب حراج به عفت عمومی

elyana

عضو جدید
من نمی گیرم کسی که اینا را داره چرا اون غشا را نداره؟
شاید داشتن اینا دروغه یا ظاهر سازی یا فریب.

آره احتمالا دروغه.
آرش خان اگه دختری بخواد پنهان کاری کنه در مورد رابطش احدالناسی نمیفهمه.
پس بهتره خودتو گول نزنی و دنبال پرده بکارت نباشی.این میتونه دروغی باشه،چین هم که داره وارد میکنه.
ولی شخصیت نمیتونه دروغی باشه.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که از لحاظ روانی مشکلی پیش نیومده.........................
خب الیته این درسته که اگه کسی به صورت افراطی با نیازهای طبیعی و فیزیولوژیکی خودش را برآورده نکنه دچار مشکل می شه...........
خودت حاضری تست *** بدی؟؟؟

نه چون من 23 سالمه
در ضمن رابطه من با دوست دخترم از روی هوس نبوده. . .

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
safa
در امضات نوشتی که بکارت زندانه.دختری که با محدودیت های اجتماعی نتونه حفظش کنه بعد از عروسی که زندانی نیست دیگه چی کار می کنه!
میگم طرز فکرتون ایراد داره......خدای من.... من نمیدونم چرا این حرفا رو میزنی...شما هنوز معنی وفاداری...عفت و پاکی رو نمیدونی....شما نمیدونی دختری که عفیف نباشه با اون پرده هم میتونه کار خودش رو بکنه......شما نمیفهمی اگه یه زن به شوهرش وفادار باشه بدون اون پرده هم میتونه وفادار باشه......اینه که میگم فکرتون مشکل داره

ArasH-M1

عضو جدید
مشکل طرز تفکر شماست اقا...شما فکر میکنی اگه یه دختر به هر دلیلی میگم به هر دلیلی یک بار تو زندگیش رابطه جنسی داشته باشه شخصیت و شعور و رفتار و خانواده و...... نداره
من حرفم اینه فقط مردی حق داره دختر باکره بخواد که خودش این قضیه رو تجربه نکرده باشه....اگه یکبار خودش این کار رو کرده باشه به هر طریقی نباید از همسر اینده ش انتظار داشته باشه باکره باشه......چون خودش دست نخورده نیست
مرد را با زن مقایسه نکن.
اگه این جوری بود خدا برای مردها هم بکارت می گذاشت.پس دلیل داره که دخترا دارن.
از کجا معلوم همون یک بار باشه؟
از کجا میشه مطمئن بود بعد از ازدواج هم دنبالش نره؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی گیرم کسی که اینا را داره چرا اون غشا را نداره؟
شاید داشتن اینا دروغه یا ظاهر سازی یا فریب.
نه...اقا...این میتونه معنیش این باشه که شما طرفتو نشناختی....با یه غشای چند میلیمتری به شخصیتش پی میبری؟
غشایی که بخاطر تصادف ورزش یا نبودش مادر زادیش ممکنه اصلا وجود خارجی نداشته باشه......

ArasH-M1

عضو جدید
میگم طرز فکرتون ایراد داره......خدای من.... من نمیدونم چرا این حرفا رو میزنی...شما هنوز معنی وفاداری...عفت و پاکی رو نمیدونی....شما نمیدونی دختری که عفیف نباشه با اون پرده هم میتونه کار خودش رو بکنه......شما نمیفهمی اگه یه زن به شوهرش وفادار باشه بدون اون پرده هم میتونه وفادار باشه......اینه که میگم فکرتون مشکل داره
دلیلی نداره زنی که یک بار اشتباه کرده دیگه اون اشتباهو تکرار نکنه.
هر کاری بار اول سخته.

elyana

عضو جدید
مرد را با زن مقایسه نکن.

بحث کردن با تو آب تو هاونگ کوبیدنه،اگه خدا بخواد داریم برمیگردیم به دوران جاهلیت.

ArasH-M1

عضو جدید
نه...اقا...این میتونه معنیش این باشه که شما طرفتو نشناختی....با یه غشای چند میلیمتری به شخصیتش پی میبری؟
غشایی که بخاطر تصادف ورزش یا نبودش مادر زادیش ممکنه اصلا وجود خارجی نداشته باشه......
اگه در اثر تصادف یا ورزش یا ... باشه معلوم میشه.
اگه از اینا نباشه چی؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد را با زن مقایسه نکن.
مردها هم نشونه هایی دارن....زحمتش یه سرچ ساده ست....از همین طریق هم چند مرد رو از جرم تجاوز تبرئه کردن.....مرد هیچ فرقی نداره......همون قدر که شما دختر باکره میخوای...دختر باکره هم مرد باکره میخواد

ArasH-M1

عضو جدید
مردها هم نشونه هایی دارن....زحمتش یه سرچ ساده ست....از همین طریق هم چند مرد رو از جرم تجاوز تبرئه کردن.....مرد هیچ فرقی نداره......همون قدر که شما دختر باکره میخوای...دختر باکره هم مرد باکره میخواد
اما اگه دختری باکره نبود حق فریب و تدلیس نداره.قبولته؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث کردن با تو آب تو هاونگ کوبیدنه،اگه خدا بخواد داریم برمیگردیم به دوران جاهلیت.

اگه در اثر تصادف یا ورزش یا ... باشه معلوم میشه.
اگه از اینا نباشه چی؟
موافقم......شما زنت رو قبل ازدواج ببر پزشک قانونی تا از شخصیتش البته به قول خودت مطمئن شی....سطح فکرت متاسفم میکنه.....دلیلی واسه بحث با چنین تفکری نمیبینم....خوش باشی

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد مردها چی؟مردها که همیشه امکانش رو دارن...میگم شما مفهوم عفت و وفاداری رو متوجه نشدین......و گیر دادین به یه پرده میلیمتری

اصلا بحث اون نیست. به قول خودتون راههای زیادی وجود داره که میشه دیگران رافریب داد.ولی یه سوال دارم به نظر شما خانمی که باکره نیست ودلیلش هم تصادف یا غیره نیست را میشه عفیف نامید؟

ArasH-M1

عضو جدید
در مورد مردها چی؟مردها که همیشه امکانش رو دارن...میگم شما مفهوم عفت و وفاداری رو متوجه نشدین......و گیر دادین به یه پرده میلیمتری
تو هم متوجه نشدی که وجود اون غشا یه آسودگی خاطر به مرد می ده که شاید زنش خیانت نکنه.

ArasH-M1

عضو جدید
اصلا بحث اون نیست. به قول خودتون راههای زیادی وجود داره که میشه دیگران رافریب داد.ولی یه سوال دارم به نظر شما خانمی که باکره نیست ودلیلش هم تصادف یا غیره نیست را میشه عفیف نامید؟
آره فکر می کنن توبه کنن عفیف میشن.
اما در واقعیت این لکه ننگو هیچوقت نمی تونن پاک کنن.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

یادم رفت یه چیزو بنویسم . من اصلا نمیگم انسان سالمی هستم ولی اگه قرا باشه با یکی ازدواج کنم ترجیح میدم تمام گندهای را که در دوران مجردی زدم بهش بگم اون هم بگه تا حداقل یه چیزایی مشخص بشه.دخترا هم حاضرن بگن یانه؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره فکر می کنن توبه کنن عفیف میشن.
اما در واقعیت این لکه ننگو هیچوقت نمی تونن پاک کنن.
مردایی مثل شما قبل ازدواج درگیر پرده بکارتن......بعد ازدواج درگیر این پارانویای همیشگی که زنشون بهشون خیانت میکنه....من حرفی با امثال شما ندارم....تو هنوز نمی فهمی شخصیت ادمها توی پرده خلاصه نمیشه....تو هنوز نمیفهمی این عشق و وفاوادریه که یه زندگی رو محکم میکنه نه پرده....دیگه تو پروفایل من پست نذار...
دوست عزیز درک شما از عفت چیه؟
من میگم مردی که قبل ازدواج رابطه جنسی داشته نباید از همسرش توقع داشته باشه که باکره باشه....ولی مردی که تجربه نداشته زن باکره حقشه
وجود یا عدم وجود این پرده مشخص کننده عفت نیست.....عفت تو رفتار و شخصیت ادمها مشخص میشه
من رابطه جنسی قبل ازدواج رو نمی پسندم...ولی دلیلی هم نمیبینم بخاطر پرده در مورد عفاف دختری نظر بدن

ArasH-M1

عضو جدید
یادم رفت یه چیزو بنویسم . من اصلا نمیگم انسان سالمی هستم ولی اگه قرا باشه با یکی ازدواج کنم ترجیح میدم تمام گندهای را که در دوران مجردی زدم بهش بگم اون هم بگه تا حداقل یه چیزایی مشخص بشه.دخترا هم حاضرن بگن یانه؟
حتی بدترین دختر خودشو مریم مقدس می دونه
بد توهمیه

ArasH-M1

عضو جدید
مردایی مثل شما قبل ازدواج درگیر پرده بکارتن......بعد ازدواج درگیر این پارانویای همیشگی که زنشون بهشون خیانت میکنه....من حرفی با امثال شما ندارم....تو هنوز نمی فهمی شخصیت ادمها توی پرده خلاصه نمیشه....تو هنوز نمیفهمی این عشق و وفاوادریه که یه زندگی رو محکم میکنه نه پرده....دیگه تو پروفایل من پست نذار...

من میگم مردی که قبل ازدواج رابطه جنسی داشته نباید از همسرش توقع داشته باشه که باکره باشه....ولی مردی که تجربه نداشته زن باکره حقشه
وجود یا عدم وجود این پرده مشخص کننده عفت نیست.....عفت تو رفتار و شخصیت ادمها مشخص میشه
من رابطه جنسی قبل ازدواج رو نمی پسندم...ولی دلیلی هم نمیبینم بخاطر پرده در مورد عفاف دختری نظر بدن
نشونه داشتن وفاداری بجز ادعا چیست؟

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اجازه هست من یه چیزی بگم؟
چه دختر چه پسر وقتی که تونست برای وجود خودش ارزش قائل بشه برای طرف مقابلش هم میتونه.
چه دختر چه پسر وقتی که تونست با عفت زندگی کنه قابل اعتماده.
عفت هم خریدو فروش نیست.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دخترا به نظرشون اون غشا اهمیت داره.
مهم اطمینان از عدم خیانته.

خیانته چی آخه ؟؟؟؟ من نمیفهمم.
شما برداشت درستی از ازدواج نداری دوست من ....
زن و مرد در هنگام ازدواج قسم میخورن که به هم وفادار بمونن .... نه اینکه قسم بخورن که تا حالا س... نداشتن
نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن کسی که بکارت نداره هر روز با ده نفر بوده .... این فکر اشتباه به نظر من ... همینطور در مورد مردی که باکره نیست هم نمیشه همچین فکری کرد
ولی مساله مهم اینه که دخترای ایران به دلیل مسائل مذهبی و ... بیشتر در معرض آسیب قرار دارن و باید در مورد رابطه هاشون یکم بیشتر احتیاط کنن همین.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفتون منطقیه....لازمه شروع زندگی خوب صداقته......من حرفتون رو قبول دارم......و متاسفم بخاطر وجود طرز فکرهای سخیف امثال این کالاها اومده تو بازار

ArasH-M1

عضو جدید
خیانته چی آخه ؟؟؟؟ من نمیفهمم.
شما برداشت درستی از ازدواج نداری دوست من ....
زن و مرد در هنگام ازدواج قسم میخورن که به هم وفادار بمونن .... نه اینکه قسم بخورن که تا حالا س... نداشتن
نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن کسی که بکارت نداره هر روز با ده نفر بوده .... این فکر اشتباه به نظر من ... همینطور در مورد مردی که باکره نیست هم نمیشه همچین فکری کرد
ولی مساله مهم اینه که دخترای ایران به دلیل مسائل مذهبی و ... بیشتر در معرض آسیب قرار دارن و باید در مورد رابطه هاشون یکم بیشتر احتیاط کنن همین.
کسی که قبل از عروسی با اون همه محدودیت رابطه اون جوری داشته بعد عروسی که محدودیت نداره دیگه چه کاری که انجام نمی ده.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

قبول هم دارم که عفت فقط در این یه مورد خلاصه نمیشه نمونه هم دیدم که چه ها می کرد ولی بعد ازدواج کاملا ادم شده ولی ندرتا اتفاق میفته که ادم شده باشه.
جواب منو ندادی. فرض کنید فرض کنید من اومدم خواستگاری شما من میگم تا حالا اینکارها رو انجام دادم اتفاقیه که افتاده شما هم صادقانه میگی همه چیو ؟ خداوکیلی بگو.