فرماييد البته اگه حالتون بهم نميخوره!

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز

mayor2

کاربر فعال
چه جوری می توانند همچین جیزایی بخورند؟! حالشون به هم نمی خوره آیا!!!:hate::huh:

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا تنقلات تایلندیه ........... همون چیپس و پفکشونه

ilili

عضو جدید
من اگه یه روز رستورانی برم که از این حشرات کبابی باشه حتی برای یه دفعه هم که شده دوس دارم امتحان کنم....حتما خوشمزه ست که همشون با لذت میخورن دیگهه...
چون ظاهرش زشته دلیل نمیشه که طعم ش هم بد باشه مثلا همین کله ی گوسفند مگه خیلی خوشگله؟ولی هممون عاشقشیم و میخوریم

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه یه روز رستورانی برم که از این حشرات کبابی باشه حتی برای یه دفعه هم که شده دوس دارم امتحان کنم....حتما خوشمزه ست که همشون با لذت میخورن دیگهه...
چون ظاهرش زشته دلیل نمیشه که طعم ش هم بد باشه مثلا همین کله ی گوسفند مگه خیلی خوشگله؟ولی هممون عاشقشیم و میخوریم

اره همينطوره منم بدم نمياد امتحان كنم اما چشم بسته:D

dozd daryai

عضو جدید
لایک رفیق دقیقا همین طوره اون طرفم کلی به ما می خندن که کله پاچه چه غذایی اما من امتحان نمی کنم چون همین کله پاچه و میگو خودمونم حاضر نیستم بخورم

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این چینیا از بس جک وجونور میخورن بدناشون بو میده .

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنها اینند.....چیز جدیدتری تو منو خوردنیاشون نیومده؟نمیشه واسشون حشره صادر کنیم؟:D

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنها اینند.....چیز جدیدتری تو منو خوردنیاشون نیومده؟نمیشه واسشون حشره صادر کنیم؟:D

این چینیا از بس جک وجونور میخورن بدناشون بو میده .

همینا رو خوردنن مخ شدنا

لایک رفیق دقیقا همین طوره اون طرفم کلی به ما می خندن که کله پاچه چه غذایی اما من امتحان نمی کنم چون همین کله پاچه و میگو خودمونم حاضر نیستم بخورم

نظر همگي محترمه ممنون ازتون

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ی دوس دارم کشاورزی میخونه
میگه حشرات منبع غنی پروتئینن و انسان بزودی مجبور میشه از حشرات هم تغذیه کنه:w22:

بالا