عکس در ASP.NET کمک کمک کمک...

kerberos2023

عضو جدید
من یه چند وقتی هست که دارم با Visual Studio کار می کنم وبا زبان C# ASP.NET کار می کنم ولی هر کار می کنم نمی تونم یه عکس به صفحه اضافه کنم یعنی عکس با کنترل Image اضافه می کنم ولی وقتی که برنامه رو اجرا می کنم فقط جای خالی عکس نشون داده می شه.:que:

لطفا اگه کسی می تونه کمکم کنه.

ممنون:gol:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه پوشه درست كن توي solution به نام image بعد عكسات رو بذار توش بعد بندازشون توي table توي صفحه. كنترل image فكر كنم يه چيزي شبيه url ... رو به آدرس عكس مي ده كه بايد كمي اصلاح بشه. مثلا آدرس مستقيم ميده كه بايد پاكش كني بكنيش آدرس نسبي اول آدرسش با ../ شروع بشه. اميدوارم متوجه شده باشي. بازم اگه تونستم برات يه كد مي ذارم.

kerberos2023

عضو جدید
دوباره سلام.
هر کار می کنم بازم همونجوری میشه.
لطفا راهنمایی کنید.در ضمن بگین چطوری می تونم یه فلش تو صفحه اینسرت کنم؟!(توی ویژوال استادیو)
ممنون

rezazd

عضو جدید
در مورد عکس حتما یو ار ال عکس درست نیست هنگام اجرا صفحه روی عکس رایت کلیک کنید و مسیر عکس را ببینید

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
همون طور که دوستمون اشاره کرد احتمال زیاد آدرس عکس صحیح نیست
بهتره یک عکس رو دقیقا توی فولدر پروژه خودت توی inetpub\wwwroot\ قرار بدی و دوباره امتحان کنی
به صورت مستقیم هم آدرس عکس رو در اینترنت اکسپلورر امتحان ببین به درستی نمایش می ده یا نه
مثلا عکس در root iis باشه اینطوری تست می شه
http://localhost/testpic.jpg

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هنوز مشکل داري، متن url رو برامون بذار اينجا.

kerberos2023

عضو جدید
همون طور که دوستمون اشاره کرد احتمال زیاد آدرس عکس صحیح نیست
بهتره یک عکس رو دقیقا توی فولدر پروژه خودت توی inetpub\wwwroot\ قرار بدی و دوباره امتحان کنی
به صورت مستقیم هم آدرس عکس رو در اینترنت اکسپلورر امتحان ببین به درستی نمایش می ده یا نه
مثلا عکس در root iis باشه اینطوری تست می شه
http://localhost/testpic.jpg
من چون با ASP.NET کار می کنم iis ندارم و فایل های پروژه رو توی App_Date دارم.
url عکسمم هم به این صورته:
\~app_data\image\test.gif​

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. پيداش کردم. از تو App_Data بيارش بيرون. يه پوشه بساز بزارش اون تو. يا مستقيم توي خود solution درست مي شه. فکر نکنم اون پوشه مال اين کارا باشه. واسه پايگاه داده و گزارشاست است.

kerberos2023

عضو جدید
سلام. پيداش کردم. از تو App_Data بيارش بيرون. يه پوشه بساز بزارش اون تو. يا مستقيم توي خود solution درست مي شه. فکر نکنم اون پوشه مال اين کارا باشه. واسه پايگاه داده و گزارشاست است.
سلام.ای ول دمت گرم مشکلش همین بود.
ممنون.:smile:
---------------------------------------
ای عشق همه بهانه از توست...

ghasedak_zb

عضو جدید
سلام
گذاشتن یک فایل فلش در صفحه ی وب خیلی راحته کافیه تنها کد فلشی که داری توی هر قسمت صفحه که میخواهی کپی کنی اگر هم کد را نداری می تونی از کد زیر استفاده کنی این کد عمومیت داره فقط بایستی آدرسه محلی که فایل فلش در آن ذخیره شده در محل مربوطه یعنی جلوی src وارد کنی
بهتره فایلهای فلش وب مثل عکسها در داخل پوشه ای درون پوشه ی اصلی سایت ذخیره شوند چیزی مثل آدر س فرضی که من نوشتم

<embed src="aks\okk.swf" quality="high" bgcolor="#0e4c7d" width="600" height="200" name="okk" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain"
type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></object