علت خيانت؟

علت خيانت؟

• مجموع رای دهندگان
    29
  • نظرسنجی بسته .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
عدم يك رابطه گرم و صميميانه با همسر

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خيانت چه در دوستي چه در رابطه زناشوئي وجود داره ....پس به نظرتون راهكار چيه؟

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این سوالها رو باید از افراد متاهل اونم سن بالا بپرسید

و جوابهاشو تو گفتگوهای خاله زنکی که تو اقوام هست پیدا کنید

اینا همه مجردن یا نظر جالبی توشون پیدا نمیشه

مثل این می مونه ازشون بپرسی یه نوزاد 1 ماهه روزی چند نوبت شیر می خوره میگن 3 -5 بار اما دقیقش یه چیز دیگس و....

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستی میتونه ..... اصلا از بیخش نباشه ... ولی ازدواج ... بعضی ها کلا ازدواج نمکینند .... ولی بعضی ها ازدواج مبکنند ... پس در این رابطه ازدواج ....... قبل از ازدواج تحقیق و مطالعه بین طرفین هست ..... که باید خیلی مدت مثلا 6 7 ماهی ... این تحقیقات ..حرف زدن با یکدیگر... ... و مشورت ها و... صورت بگیره...

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سوالها رو باید از افراد متاهل اونم سن بالا بپرسید

و جوابهاشو تو گفتگوهای خاله زنکی که تو اقوام هست پیدا کنید

اینا همه مجردن یا نظر جالبی توشون پیدا نمیشه

مثل این می مونه ازشون بپرسی یه نوزاد 1 ماهه روزی چند نوبت شیر می خوره میگن 3 -5 بار اما دقیقش یه چیز دیگس و....
من با نظر شما مخالفم...چرا يه جوان هم بايد تجربه بدست بياره و در آينده از تجربياتش استفاده بكنه...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با نظر شما مخالفم...چرا يه جوان هم بايد تجربه بدست بياره و در آينده از تجربياتش استفاده بكنه...

من که هنوز به کسی خیانت نکردم در واقع امکانش برام وجود نداشته حالا چه دلیلی رو می تونم بگم؟

یا ....

البته یه سری نکات مثل همین چیزی که اقا مسعود گفت 6-7 ماه همدیگر رو درک کنن میشه ته ته ته چیزی که یه مجرد می دونه

من تا متاهل نباشم کمبود های طرف مقابلم رو ندانم ندونم دردش چیه که نمی تونم نظر بدم.