علاف ترین عضو باشگاه کیه؟

haniyeh65

عضو جدید
باز من باس از اون بحثایه فلسفیمو بکنم؟ پری میدونه چقد عاشقه فلسفه م
ببین عزیزم ناهار یه کنایه ست، یعنی الان ژاپن بزرگترین صنعت خودرو سازی در دنیاست و امریکا دنبال راهی برای سکونت در کره مریخه و چون ما با امریکا مشکل داریم اونا هوایه مارو ندارن بنابراین ما تحریمیم و در نهایت منابعمون تموم میشه و همه مون گشنه میمونیم و این ژاپنه که با حمایت امریکا به علمه نانو دست پیدا میکنه بنابراین نتیجه میگیریم که هانیه و پری جفتشون دیوونه ن، اوکی؟
:w15::w15::w15::w15:
نه به خودم امیدوار شدم تو که اوضاعت خیلی خرابتر از ماست تو شهر ما یه جایی به اسم فارابی باید برم یه first class برات بگیرم یه جای خوبش بلکه .........
دوباره هم که شروع کردی ببین خودت :w00::w00::w00:

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیزم ناهار یه کنایه ست، یعنی الان ژاپن بزرگترین صنعت خودرو سازی در دنیاست و امریکا دنبال راهی برای سکونت در کره مریخه و چون ما با امریکا مشکل داریم اونا هوایه مارو ندارن بنابراین ما تحریمیم و در نهایت منابعمون تموم میشه و همه مون گشنه میمونیم و این ژاپنه که با حمایت امریکا به علمه نانو دست پیدا میکنه بنابراین نتیجه میگیریم که هانیه و پری جفتشون دیوونه ن، اوکی؟
این چرت وپرتارو از کجات در میاری؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به خودم امیدوار شدم تو که اوضاعت خیلی خرابتر از ماست تو شهر ما یه جایی به اسم فارابی باید برم یه first class برات بگیرم یه جای خوبش بلکه .........
دوباره هم که شروع کردی ببین خودت :w00::w00::w00:

فارابی احتمالا همون دیوونه خونه ست دیگه،:D بااااااااااااااشه من دیوونه،به حسین پناهیم همه میگفتن دیوونه . شما مو بینیو من پیچشو مو

این چرت وپرتارو از کجات در میاری؟

وا... چرتو پرت چیه خانوم تو ویکیپدیا نوشته، جایه اینکه بیاین اینجا و وقتتونو تلف کنین مطالعه کنین یکم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
با منی:confused:
حکم مرگتو امضاء کردی:mad:
پری اجازه بده
اجازه بده تا واسه یادگاری گوششو نگه دارم

ای زن ذلیییییییییییل، از پری اجازه میگیری:biggrin:؟
برو اقا برو ما با زن جماعتو زن ذلیل جماعت در نمیفتیم واسمون افت دارم، باز هانیه مرد تر از توئه

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارابی احتمالا همون دیوونه خونه ست دیگه،:D بااااااااااااااشه من دیوونه،به حسین پناهیم همه میگفتن دیوونه . شما مو بینیو من پیچشو مو

وا... چرتو پرت چیه خانوم تو ویکیپدیا نوشته، جایه اینکه بیاین اینجا و وقتتونو تلف کنین مطالعه کنین یکم
بابا اطلاعات ......
ما مطالعه هامونو میکنیم منتها نمیایم این جور جاها بگیم
ریا میشه :D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اطلاعات ......
ما مطالعه هامونو میکنیم منتها نمیایم این جور جاها بگیم
ریا میشه :D

اخه سوالاتتون خیلی مبتدیانه ست، مثه اینکه بخوای مجذور 13 یه عدده 17 رقمی رو بگیری
اخرش نگفتی این اواتارت همون شقایقه، gf سابقه کامران

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای زن ذلیییییییییییل، از پری اجازه میگیری:biggrin:؟
برو اقا برو ما با زن جماعتو زن ذلیل جماعت در نمیفتیم واسمون افت دارم، باز هانیه مرد تر از توئه
چه ربطی داره :surprised:
هنوز رسمی نشده:D
ما رفیق ذلیل هستیم:heart::gol:
وقتی تحویل نکیر و منکر دادمت میفهمی مرد کیه:mad:

haniyeh65

عضو جدید
چه ربطی داره :surprised:
هنوز رسمی نشده:D
ما رفیق ذلیل هستیم:heart::gol:
وقتی تحویل نکیر و منکر دادمت میفهمی مرد کیه:mad:
:biggrin::biggrin::biggrin:
خو راست می گه دیگه چرا ناراحت می شی مگه تو خودت عرضه نداری از خودت دفاع کنی :mad::mad: به تو می گن مرد ؟
از قدیم گفتند
مرد آن است که خود ببوید نا آنکه زنشو و بقیه اطرافیان بگم

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
من هم بهت افتخار میکنم که بهم افتخار میکنی:gol:

فقط این آبنباتها رو چن چن تا نخور که اگه تموم شه دیگه نمیدم هااا:w12::razz:

بیا از اینا بخور:child:
نخیروم من از اینا نیی خوام :wallbash:

بابا پسر آخرشی:w02:

haniyeh65

عضو جدید
هانیه جون اواتارت خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی نازه مثل خودت
:love::love::love:
مرسی قربونت برم چشمات قشنگ می بینه
اواتار تو هم که خودت می دونی دل....... باشگاه را برده
تو خودتم هم نازی و هم دل .......... باشگاه را بردی :w17::w17::w17:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا یه دفه دلم یاد خاطراته خوشم با پری ببو افتادم (اون موقعا بهش میگفتم زی زی گولو)
اولین بار پریو تو سواحل چارلتون در کالیفرنیایه جنوبی دیدم، هی قیافه ش بدک نبود، میشد تحملش کرد... اون روزا با داداش کوچولوش واسه هالیدی اومده بودن محله مون

[ ]

خلاصه از اونجاییکه من خیلی ادم اجتماعی هستم یه نامه نوشتم انداختم تو ویلاشون ، نوشته بودم این عزیز تر از جان
از وقتی تورو دیدم ته دلوم قیلی ویلی میره، اگه ممکنه امرو ساعت 5 عصر یه نسکافه تو قهوه خون مش دیوید باشیم خدمتتون

اونم ناممو خوندو کلی خرکیف شد

خلاصه به ندایه من لبیک گفت با هم دوسته جون جونی شدیم

هر رو با هم میرفتیم بیرونو خوش میگذروندیم

تا اینکه پایه نیما این وسط باز شدو قاب پری رو دزدید

منم دو دستی زدم تو سر که ایی خاااااک بر سرت بردیا که احساسه پاکتو به پایه کی ریختی

و از اون موقع به بعد اقا بردیا زد تو کاره خلافو هر جا که میره میخواد حاله این پری ببو رو بگیره

حالا شماها هوایه خودتونو داشته باشین که من کلهم همه چی رو از دس دادم، زیاد به پرو بالم نپیچین که قاطیم

پریم چون میدونه خیلی خوش تیپمو دخترا زود عاشقم میشن امثاله هانیه و زیبا رو اجیر کرده که حاله منو بگیرن

منم خواستم این افشاگری رو بکنم تا بقیه بدونن ماجرا از چه قراریه و الکی گول لوندیه پریو زبونه تیزشو نخورن

الانم پری مثه یه تانکره 220 کیلویی شده و کنج خونه کز کرده و نمیتنونه از جاش تکون بخوره، کلا اخره فیلم یه دفه قیافه ش عوض شده (عینه قطام تو فیلم امام علی) فقط یه لپ تاپ دستشه و الکی وب گردی میکنه

PARI, when I was young , my heart was yours, but someone broken it, that body was you and nobody else

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا یه دفه دلم یاد خاطراته خوشم با پری ببو افتادم (اون موقعا بهش میگفتم زی زی گولو)
اولین بار پریو تو سواحل چارلتون در کالیفرنیایه جنوبی دیدم، هی قیافه ش بدک نبود، میشد تحملش کرد... اون روزا با داداش کوچولوش واسه هالیدی اومده بودن محله مون

[ ]

خلاصه از اونجاییکه من خیلی ادم اجتماعی هستم یه نامه نوشتم انداختم تو ویلاشون ، نوشته بودم این عزیز تر از جان
از وقتی تورو دیدم ته دلوم قیلی ویلی میره، اگه ممکنه امرو ساعت 5 عصر یه نسکافه تو قهوه خون مش دیوید باشیم خدمتتون

منم دو دستی زدم تو سر که ایی خاااااک بر سرت بردیا که احساسه پاکتو به پایه کی ریختی

و از اون موقع به بعد اقا بردیا زد تو کاره خلافو هر جا که میره میخواد حاله این پری ببو رو بگیره

حالا شماها هوایه خودتونو داشته باشین که من کلهم همه چی رو از دس دادم، زیاد به پرو بالم نپیچین که قاطیم

پریم چون میدونه خیلی خوش تیپمو دخترا زود عاشقم میشن امثاله هانیه و زیبا رو اجیر کرده که حاله منو بگیرن

منم خواستم این افشاگری رو بکنم تا بقیه بدونن ماجرا از چه قراریه و الکی گول لوندیه پریو زبونه تیزشو نخورن

الانم پری مثه یه تانکره 220 کیلویی شده و کنج خونه کز کرده و نمیتنونه از جاش تکون بخوره، کلا اخره فیلم یه دفه قیافه ش عوض شده (عینه قطام تو فیلم امام علی) فقط یه لپ تاپ دستشه و الکی وب گردی میکنه

PARI, when I was young , my heart was yours, but someone broken it, that body was you and nobody else
این اخریه انگ تووه
فکر کنم باید شبیه خودتم باشه........نیس؟؟؟:biggrin:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن
میدونم چرا یه دفه دلم یاد خاطراته خوشم با پری ببو افتادم (اون موقعا بهش میگفتم زی زی گولو)

[]

واقعا که علافی...:whistle:
خوب بعد از فیلم اسی یه فیلم با پری راجع به خاطراتتون بسازین در حد هالیوود...;):heart::wallbash:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:

من هیز نسیتم دقتم بالا هستش
هانیه جون اواتارت خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی نازه مثل خودت

:love::love::love:
مرسی قربونت برم چشمات قشنگ می بینه
اواتار تو هم که خودت می دونی دل....... باشگاه را برده
تو خودتم هم نازی و هم دل .......... باشگاه را بردی :w17::w17::w17:

خوفونت بشم گللللللللم:w14:
هندوانه کیلویی چند هستش

haniyeh65

عضو جدید

[ ]

PARI, when I was young , my heart was yours, but someone broken it, that body was you and nobody else​
به خدا تو اخر دیوانه ها خل ها و چل های عالمی من موندم با این همه خلاقیت که داری
چرا هنوز اینجایی
نگاه عرض چند دقیقه این چرت و پرت ها را تحویل می ده
در ضمن :exclaim::exclaim::exclaim: دفعه اخرت باشه از خودت اینقدر تعریف کنی
من تو بغل اون که دوستش دارم نمی رم دیگه چه برسه به تو
و در اخر بنده به صورت مستقل کار می کنم و به هیچ حزب و گروهی وابسته نیستم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن

واقعا که علافی...:whistle:
خوب بعد از فیلم اسی یه فیلم با پری راجع به خاطراتتون بسازین در حد هالیوود...;):heart::wallbash:

ساختیم، منتها وزارت ارشاد مجوزشو نداده، احتمالا باس مثه سنتوری سیدیش بیاد بیرون

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا تو اخر دیوانه ها خل ها و چل های عالمی من موندم با این همه خلاقیت که داری
چرا هنوز اینجایی
نگاه عرض چند دقیقه این چرت و پرت ها را تحویل می ده
در ضمن :exclaim::exclaim::exclaim: دفعه اخرت باشه از خودت اینقدر تعریف کنی
من تو بغل اون که دوستش دارم نمی رم دیگه چه برسه به تو
و در اخر بنده به صورت مستقل کار می کنم و به هیچ حزب و گروهی وابسته نیستم

ها؟