علاف ترین عضو باشگاه کیه؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

کلا اشتهام کور شد... ایششششششش، فک کن ... پری سیبیل گذاشته اب دماغشم ریخته روش، یه رنگه قهوه ایه متمایل به شیری گرفته، بعد بخواد بوستم بکونه... از من فاصله بگیر پری که اعصاب معصاب ندارما

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا اشتهام کور شد... ایششششششش، فک کن ... پری سیبیل گذاشته اب دماغشم ریخته روش، یه رنگه قهوه ایه متمایل به شیری گرفته، بعد بخواد بوستم بکونه... از من فاصله بگیر پری که اعصاب معصاب ندارما

:surprised::surprised::eek::eek::D:biggrin::biggrin::w25::w25::weirdsmiley::weirdsmiley:
چه قد تو پررویی اخه؟...
اینهمه من قیافه ی زاخار تورو دیدم چیزی گفتم؟:D....کچل که هستی....بو عرق که میدی....جورابات که بو شلغم پخته میده.....یه پر عضله ام که نداری....گوشو گوشو

• Like
واکنش ها: IMDB

haniyeh65

عضو جدید
:w42::w42::w42:
اخ جون دوباره دعوا سلام پری جون خوبی
منم می یام اقاااااااااااااا منم هستم برا دعوا
پری بریم حسابشون را برسیم :mad::w39::w39:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گل منگولی جونمممممممم.....خوبی؟
من تا این بربریو سر جاش نشونم هیچ جا نمیرم....نه ولم کن....بزا برم خفه اش کنم....پیرنمو ول کن ااااا:surprised::D

haniyeh65

عضو جدید
سلام گل منگولی جونمممممممم.....خوبی؟
من تا این بربریو سر جاش نشونم هیچ جا نمیرم....نه ولم کن....بزا برم خفه اش کنم....پیرنمو ول کن ااااا:surprised::D
خوب منم اومدم :twisted::twisted::twisted:حالا یه حالی بگیریم از این بربری که با اون
کله کچلش اینقدر تو را اذیت نکنه
نه به خدا من اصلا نمی گیرمت برو برو که
هواتو دارم الان میرم قفل فرمون ماشین را برات می یارم :w13::w13:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای نامرد... دختر تو قرار بود هوایه منو اشته باشی رفتی زیر پرو بال این ببو... خئئئیییییلی نامردی تو:razz:... یعنی بلایی سر جفتتون بیارم که مرغایه اسمون به حالتون زار زار گریه کنن، پری دستم به تو یکی که میرسه... صب کن حالا... دونه دونه اون سیبیلاتو میکنم

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم اومدم :twisted::twisted::twisted:حالا یه حالی بگیریم از این بربری که با اون
:eek::eek:....نه بابا قفل فرمون بش نمیخوره اصن....بربری ما پشه ای بیش نیست....
بربری جان بپا خونت نپاچه رو دیفال:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

قفل ماشین چیه بابا.. حالا من یه چی گفتم
اصن بیان ببینم چیکا میخواین بکنین، جفتتون میندازم تو گونی ساعت 9 میزارم جلو در...

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای نامرد... دختر تو قرار بود هوایه منو اشته باشی رفتی زیر پرو بال این ببو... خئئئیییییلی نامردی تو:razz:... یعنی بلایی سر جفتتون بیارم که مرغایه اسمون به حالتون زار زار گریه کنن، پری دستم به تو یکی که میرسه... صب کن حالا... دونه دونه اون سیبیلاتو میکنم

همه ابهت یه مرد به سیبیلشه....میخوای جولو درو همسایه خوارو ذلیلم کنی؟....ای بشکنه این دس که نمک نداره....:razz:
اگه دس به سیبیلام بزنی با خاک یکسانت میکنم پشه:cool::D

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من دخالت نمیکنم! نامردیه بخوام به مایکل کمک کنم! فقط این گوشه میشینم مراقبم تا یوقت مایکل زیاده روی نکنه! دخترا گناه دارن!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:....نه بابا قفل فرمون بش نمیخوره اصن....بربری ما پشه ای بیش نیست....
بربری جان بپا خونت نپاچه رو دیفال:D

من که یه پخ کنم جفتتون میرین تو سوراخ موش... تو که کلا 40 کیلو بیشتر نیستی ، هانیه هم یه سوزن بزنی بادش خالی میشه، هارتو پورت الکی میکنه... خلاصه پتو مت خوردن بهم جو گیر شدن

haniyeh65

عضو جدید
راست می گی پری خودمو کنترل کنم باشه فقط به خاط تو
:biggrin::biggrin::biggrin: ببین بربری جون چون حالا گناه داری من غلاف می کنم
:redface::redface: اه راست می گی یا یهو جو گیر شدم
خب حالا پشت کدومتون باشم :whistle::whistle:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که یه پخ کنم جفتتون میرین تو سوراخ موش... تو که کلا 40 کیلو بیشتر نیستی ، هانیه هم یه سوزن بزنی بادش خالی میشه، هارتو پورت الکی میکنه... خلاصه پتو مت خوردن بهم جو گیر شدن

جانننننننننننننن؟؟؟
پخ؟
عمراااااااااااااا.....همچین گازت میگیرم که اشک تو چشات جمع شه بگی پری خلط کردم:razz::razz::confused:

haniyeh65

عضو جدید
نه انگاری خودت هم دنده ات می خاره منو بگو که خواستم خودمو کنترل کنم
:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:
حالا که اینطور شد دوست داری یه بادومجون بکارم پا چشمت هان هان هان :neutral::neutral:
بگیر که اومد :neutral::neutral::neutral:
پری تو هم یه چند تا ضربه بزن دیگه :w00:

• Like

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:
حالا که اینطور شد دوست داری یه بادومجون بکارم پا چشمت هان هان هان :neutral::neutral:
بگیر که اومد :neutral::neutral::neutral:
حیوونکی گناه داره....یه جوری بزن زود راحتش کن....نزار زجر کش شه....خدارو خوش نمیاد:cool:

• Like

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر شاه پریون هم علاف ترین و هم با نمک ترین عضو باشگاه با اون لبخند ملیحش.:heart::gol:;)

haniyeh65

عضو جدید
حیوونکی گناه داره....یه جوری بزن زود راحتش کن....نزار زجر کش شه....خدارو خوش نمیاد:cool:
باشه دوستم هرچی تو بگی :biggrin::biggrin::biggrin:
نه بابا ایندفه نمی کشیمش پایه خنده مون حیفه از بین بره نگارش می داریم
حالا ایندفه اشتی اشتی بربری باز دوباره با هم دوست شدم
:w36::w36:

• Like

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو با این دستای سیخت چه جوری میخوای مارو بلن کنی پشه؟:surprised:

راست می گی پری خودمو کنترل کنم باشه فقط به خاط تو
ببین بربری جون چون حالا گناه داری من غلاف می کنم
:redface: اه راست می گی یا یهو جو گیر شدم
خب حالا پشت کدومتون باشم :whistle:

جانننننننننننننن؟؟؟
پخ؟
عمراااااااااااااا.....همچین گازت میگیرم که اشک تو چشات جمع شه بگی پری خلط کردم:confused:

:exclaim:
بگیر که اومد :neutral::neutral:

پخ...:D
بابا عزیزانه من حالا چرا اینقد عصبی هستین شماها، پری میدونه من چقققققققققققد روحیه
لطیف و مامانی دارم، نه پری؟ اخه دلتون میاد دست رو یه گل پسر بلند کنین نه واقعا دلتون میاد؟ بچه به این خوفی... گناه دالم اخه، اصن هانیه تو بزن سره منو بشکون خوبه؟

haniyeh65

عضو جدید
پخ...:D
بابا عزیزانه من حالا چرا اینقد عصبی هستین شماها، پری میدونه من چقققققققققققد روحیه
لطیف و مامانی دارم، نه پری؟ اخه دلتون میاد دست رو یه گل پسر بلند کنین نه واقعا دلتون میاد؟ بچه به این خوفی... گناه دالم اخه، اصن هانیه تو بزن سره منو بشکون خوبه؟
:w24::w24::w24:
نه نه ناراحت نباش حالا ایندفه اشتی اشتی من که بات دوست شدم دیگه
بیا اینم :w36: اشتی حالا دیگه ناراحت نباش
پری تو هم ببخشش بالاخره جوونه مهندسه گناه داره
باشه حالا یه دفعه دیگه باشه :w40::w40:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w24::w24::w24:
نه نه ناراحت نباش حالا ایندفه اشتی اشتی من که بات دوست شدم دیگه
بیا اینم :w36: اشتی حالا دیگه ناراحت نباش
پری تو هم ببخشش بالاخره جوونه مهندسه گناه داره
باشه حالا یه دفعه دیگه باشه :w40::w40:

اوخییییییی، تو چقد خوبیییییییییی... دستتو رو سر این ببو هم بکش یکم باهام مهربون باشه،
من کجا جوونم اخه، از دسته این پری پیر شدم
یعنی دفه بعدیم وجود داره؟ نه نشد... باس یه پس گردنی حسابی به جفتتون بزنم که جرات نکنین جلو بزرگتر پاتونو دراز کنین، پریییییییییییییییییییی حیفه نون کدوم گوری هستی؟ بیا اولیشو تو بخور:w02::w31:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناهار؟..............نه هنوز .....
بعدشم چه ربطی داش؟..............هاااا؟:eek:

باز من باس از اون بحثایه فلسفیمو بکنم؟ پری میدونه چقد عاشقه فلسفه م
ببین عزیزم ناهار یه کنایه ست، یعنی الان ژاپن بزرگترین صنعت خودرو سازی در دنیاست و امریکا دنبال راهی برای سکونت در کره مریخه و چون ما با امریکا مشکل داریم اونا هوایه مارو ندارن بنابراین ما تحریمیم و در نهایت منابعمون تموم میشه و همه مون گشنه میمونیم و این ژاپنه که با حمایت امریکا به علمه نانو دست پیدا میکنه بنابراین نتیجه میگیریم که هانیه و پری جفتشون دیوونه ن، اوکی؟