عشقم کو؟

archoitect

عضو جدید
نمیتونم. خیلی سخته...من نمیتونم تصور کنم مثلا به داداشش جواب بدم و یا بگم نه که دیگه نتونم ببینمش... واقعا سخته

باید یکیشو انتخاب کنی. یا بگی آره و همیشه عشقت جلو چشمت باشه و عذاب بکشی یابگی نه و فقط تو دلت فکرش باشه.

tifoid

عضو جدید

nazanin67.9

عضو جدید
پس امید چی میشه؟ ممکنه برگرده... یا نه ... اصلا برنگرده... مگه میشه احساستو با رفتن اون فراموش کنی؟

یعنی زندگیمو بشینم ببینم برمیگرده یا نه !هدر بدم؟ دیگه به جای پیشرفت بشینم منتظر.... !!!!!!!!!احساسات زمانی هست که اون پیشمه و مطمینم بر میگرده.....

tifoid

عضو جدید
یعنی زندگیمو بشینم ببینم برمیگرده یا نه !هدر بدم؟ دیگه به جای پیشرفت بشینم منتظر.... !!!!!!!!!احساسات زمانی هست که اون پیشمه و مطمینم بر میگرده.....

طرز فکرت جالبه... اما کسایی که احساساتی هستن خیلی سخت میتونن خودشونو به حالت عادی برگردونن

nazanin67.9

عضو جدید
طرز فکرت جالبه... اما کسایی که احساساتی هستن خیلی سخت میتونن خودشونو به حالت عادی برگردونن

مرسی .. اما میدونی به نظرم یه فردی که احساساتیه تا از طرفه مقابلش مطمین نشده .. بهتر عاشق نشه... حالا شاید بگی مگه عاشق شدن دسته آدم... به نظره من آره ...............

tifoid

عضو جدید
مرسی .. اما میدونی به نظرم یه فردی که احساساتیه تا از طرفه مقابلش مطمین نشده .. بهتر عاشق نشه... حالا شاید بگی مگه عاشق شدن دسته آدم... به نظره من آره ...............

منم قبول دارم که دست خودته... ممکنه ناخود آگاه بهش حس پیدا کنی اما تا نخوای عاشق نمیشی...

archoitect

عضو جدید

آره واقعا عاشق شدن دست آدمه .منم به این نتیجه رسیدم.

archoitect

عضو جدید
حلیش که حله... ولی حالا اومدیم و خودم خواستمو عاشق شدم...(که هنوز نشدم) اون وقت اگه رفت چجوری فراموش کنم؟ اونم منکه احساساتیم؟

باید ببینی که طرفتم عاشقت میشه یا نه اگه عشقت 1 طرفه باشه اون میره وتومی مونی

atena.s

عضو جدید
نمیتونم. خیلی سخته...من نمیتونم تصور کنم مثلا به داداشش جواب بدم و یا بگم نه که دیگه نتونم ببینمش... واقعا سخته
پس باید دعا کنی که ان خودش بفهمه
شایدم فهمیده ولی نمیتونه کاری کنه

nazanin67.9

عضو جدید
حلیش که حله... ولی حالا اومدیم و خودم خواستمو عاشق شدم...(که هنوز نشدم) اون وقت اگه رفت چجوری فراموش کنم؟ اونم منکه احساساتیم؟

خب عزیزه من پس بهتره عاشق نشی .... یا هم اول بشناسی بعد عاشق شی و با کوچک ترین خطاش تموم کنی....

tifoid

عضو جدید
مخصوصا برای آقایون بعد 1 روز میزارن میرن و دیگه پیداشون نمیشه.
:cry::cry::cry:
باید فراموش کنی واگر نه خودتو ازبین میبری
نمیشه.... خیلی سخته:cry:
خب عزیزه من پس بهتره عاشق نشی .... یا هم اول بشناسی بعد عاشق شی و با کوچک ترین خطاش تموم کنی....
ولی من عاشق اینم که عاشق باشم... قشنگی زندگی رو به تعلق خاطر میدونم... زندگی بی هدف که فایده نداره:razz:

atena.s

عضو جدید
من که همیشه دیدم این پسران که میرن.مگه دختره از پسره چی ببینه.

بیشتر اینجوریه چون پسرا نباید بفهمن که عاشقشون شدی واگر نه اذیتت میکنن اما خوب من دخترایی هم دیدم که این رفتارو با کسی که عاشقشون شده کردن
کلا بعضی ها تا چیزی ندارن دنبالشن تا بدست میارن دیگه دوسش ندارن

ولی من عاشق اینم که عاشق باشم... قشنگی زندگی رو به تعلق خاطر میدونم... زندگی بی هدف که فایده نداره:razz:
میشششششششه فقط سعی کن اجساساتتو کنترل کنی

archoitect

عضو جدید

مگه هدف زندگی فقط اینه که عاشق بشی؟اهدافتو بزرگتر کن .من هم داشتم دیونه میشدم.اما الان تنها هدفم اینه که دکترا بگیرم و دیگه به هیچ پسردیگه هم فکر نمی کنم.

tifoid

عضو جدید
مگه هدف زندگی فقط اینه که عاشق بشی؟اهدافتو بزرگتر کن .من هم داشتم دیونه میشدم.اما الان تنها هدفم اینه که دکترا بگیرم و دیگه به هیچ پسردیگه هم فکر نمی کنم.

خب منم دارم ادامه تحصیلمو جدی پیگیری میکنم... خیلی هدف های دیگه ای هم دارم اما تنهایی رو اصلا دوست ندارم